Liudininkas debesyse nufilmavo didelį NSO erdvėlaivį

nso-debesysŽinomas pasaulio ufologas Scott C Waring internete išplatino vieno liudininko vaizdo įrašą, kuriame nufilmuotas keistas objektas danguje.

 

Peru nufilmuotame vaizdo įraše matosi kaip didelis neatpažintas skraidantis objektas juda danguje tokiu pačiu greičiu ir trajektorija kaip ir debesys.

 

“Norėjau nufilmuoti „time lapse“ pavidalu plaukiančius debesys, tačiau kai pradėjau redaguoti nufilmuotą medžiagą pastebėjau kažką, ko mano manymu neturėjo būti”, – sakė vaizdo įrašo autorius.

 

Scottas C Waringas ufologų bendruomenėje jau seniai buvo iškėlęs hipotezę, kad ateiviai savo erdvėlaivius gali slėpti už Žemės debesų. Tokiu būdu jie gali likti nepastebėti ilgą laiką, kadangi jokios navigacinės sistemos NSO aptikti negali.

  


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
NSO

Na ir taip aisku ,kad musu technologijos juoka kelia kitom civilizacijom :D

balsas

:D prajuokino. Paciam anomalija portalui nepatarciau tokiu straipsniu net deti. Na rimtai. Baikit. Lankausi cia nes tikiuosi kazka istikruju rimto rasti ir perskaityti, bet sis straipsnis ir dar video ismuse mane :) nedarykit taip daugiau prasau. A, o siaip pilnai youtube’as tokiu fake’u ypac su ateiviais. Sis vienas is tu megejisku.

keista

labai keista, lankotės tokio žanro tinklalapyje ir tikitės nepamatyt tokio tipo pranešimų apie ateivius….

cnn

pfff

Jons

Nesuprasi kas debesis

Taip pat skaitykite