Anomalija.lt Sapnininkas – Sapnai, sapnų reikšmės… | V -->
Apie mus - Kontaktai
Ezoteriniai skelbimai - Paskelbk naujieną
A  Ą  B  C  Č  D  E  Ė  F  G  H  I  Į  J  K  L  M  N  O  P  R  S  Š  T  U  Ū  V  Z  Ž

Sapnų reikšmės prasidedančios raide: V

Važiuoti

Važiuoti sapne rogėmis viengungiams reiškia laimę, sutuoktiniams – vaikus, kareiviams – pergalę, tarnautojams – gyvenimo pagerėjimą, ligoniams – skausmų sumažėjimą. Ratais važiuoti – viskas seksis. Paprastame vežime važiuoti – būsi pakviestas į krikštynas ar vestuves. Važiuoti vietoj arklių pasikinkius žmones: turtuoliams – galybė, vargšams – vergija.

Vaikas

Jeigu nėščia moteris sapnuoja berniuką, tuomet gims mergaitė, ir atvirkščiai. Nėščiai sapnuoti žindantį vaiką – gims silpnas kūdikis. Sapnuoti ką tik gimusį kūdikį – naujas patrauklus sandėris. Matyti tik gimusį kūdikį nesveiką – turėsi bėdų bei padarysi klaidų. Sapnuoti, kad žmona pagimdė luošą vaiką verslininkams reiškia, kad sudarytas sandėris buvo viliojantis, bet siekiant pelno kažkur buvo padaryta klaida. Vaikas, žindantis dideles mamos krūtis simbolizuoja sveikatą, mažas – sunkią ligą. Sapne imti ant rankų karščiuojantį kūdikį – kančia ir širdies drama. Sapne regėti vaiką, kurį nešioja vyras – džiaugsmas, nauja draugystė. Sapne ant rankų nešioti ne savo vaiką gali reikšti bėdą ar ligą. Matyti ne savo mažą vaiką lovelėje ar vežimėlyje ir jausti, kad tau kažkas paliko jį prižiūrėti, bet tu to nenori – išvengsi bėdos ar klastos. Sapnuoti vaiką, kuris spjaudo bet kokį maistą reiškia, kad namiškiai dar mano tave esant vaiku. Sapnuoti linksmą, švarų vaiką – meilė ir daug gerų draugų. Jeigu vaikai nerėkia, riebūs ir gražūs – geri metai. Sapne regėti verkiančius vaikus reiškia blogą sveikatą ir nusivylimą. Sapne matyti vaiką, kuris vaikšto vienas reiškia nepriklausomybę ir nerūpestingumą bei visuomeninės nuomonės nepaisymą. Sapne matyti žaidžiantį vaiką – malonūs rūpesčiai. Sapne matyti savo vaiką bėgiojantį su kitais vaikais – saugok jį nuo blogų draugų. Taipogi vyro nešiojamas vaikas sapne gali reikšti berniuko gimimą, o moters nešiojamas – mergytės.

Valtis

Apskritai sapnuoti valtį reiškia neskubrumą ir kliaudas. Sapnuoti apverstą valtį reiškia, kad jūsų laukia dideli nemalonumai. Sapnuoti skęstančią valtį reiškia, kad jūsų mylima moteris yra nepastovi. Jei nenorite patirti didelio nusivylimo, apeikite ją kuo didesniu lanku. Sapnuoti ramiu ir skaidriu vandeniu plaukiančią valtį yra džiugi pranašystė ir reiškia saugų gyvenimą ir ramybę. Sapnuoti į prieplauką plaukiančią valtį reiškia sėkmę ir pelningą kelionę.

Velkė

Sapnuoti velkę reiškia, kad blogų ketinimų skatinami jaunikaičiai bandys įsilaužti į jūsų namus pasinaudodami tuo, kad jūsų trumpą laiką nebus namuose. Imkitės visų atsargumo priemonių.

Viešnamis

Sapnuoti, kad esate viešnamyje, reiškia, kad niekada nepatirsite rimtos ir nuoširdžios meilės.

Voratinklis

Sapnuoti voratinklį yra labai gera pranašystė ir reiškia susitaikymą šeimoje arba su mylimu asmeniu. Sapnuoti, kad jus uždengė voratinklis, reiškia, kad pelnysite turtus ir pagarbą.

Vagyste

Sapnuoti, kad patyrėte vagystę, reiškia, kad iš tolimo giminaičio gausite gana stambią sumą palikimo.

Varnėnas

Sapnuoti varnėną reiškia, kad esate moteris, kuri dėl vieno aukšto, nuoširdaus jaunikaičio pamesite galvą ir pridarysite daug kvailysčių.

Vermutas

Sapnuoti, kad geriate vermutą, reiškia, kad šeimoje švęsite vestuves.

Viryklė

Sapnuoti virykles apskritai, reiškia, kad blogos apkalbos pakenks jūsų geram vardui.

Puslapis 1 iš 13 1234510...Paskutinis »