Anomalija.lt Sapnininkas – Sapnai, sapnų reikšmės… | V -->
Apie mus - Kontaktai
Ezoteriniai skelbimai - Paskelbk naujieną
A  Ą  B  C  Č  D  E  Ė  F  G  H  I  Į  J  K  L  M  N  O  P  R  S  Š  T  U  Ū  V  Z  Ž

Sapnų reikšmės prasidedančios raide: V

Važiuoti

Važiuoti sapne rogėmis viengungiams reiškia laimę, sutuoktiniams – vaikus, kareiviams – pergalę, tarnautojams – gyvenimo pagerėjimą, ligoniams – skausmų sumažėjimą. Ratais važiuoti – viskas seksis. Paprastame vežime važiuoti – būsi pakviestas į krikštynas ar vestuves. Važiuoti vietoj arklių pasikinkius žmones: turtuoliams – galybė, vargšams – vergija.

Vaikas

Jeigu nėščia moteris sapnuoja berniuką, tuomet gims mergaitė, ir atvirkščiai. Nėščiai sapnuoti žindantį vaiką – gims silpnas kūdikis. Sapnuoti ką tik gimusį kūdikį – naujas patrauklus sandėris. Matyti tik gimusį kūdikį nesveiką – turėsi bėdų bei padarysi klaidų. Sapnuoti, kad žmona pagimdė luošą vaiką verslininkams reiškia, kad sudarytas sandėris buvo viliojantis, bet siekiant pelno kažkur buvo padaryta klaida. Vaikas, žindantis dideles mamos krūtis simbolizuoja sveikatą, mažas – sunkią ligą. Sapne imti ant rankų karščiuojantį kūdikį – kančia ir širdies drama. Sapne regėti vaiką, kurį nešioja vyras – džiaugsmas, nauja draugystė. Sapne ant rankų nešioti ne savo vaiką gali reikšti bėdą ar ligą. Matyti ne savo mažą vaiką lovelėje ar vežimėlyje ir jausti, kad tau kažkas paliko jį prižiūrėti, bet tu to nenori – išvengsi bėdos ar klastos. Sapnuoti vaiką, kuris spjaudo bet kokį maistą reiškia, kad namiškiai dar mano tave esant vaiku. Sapnuoti linksmą, švarų vaiką – meilė ir daug gerų draugų. Jeigu vaikai nerėkia, riebūs ir gražūs – geri metai. Sapne regėti verkiančius vaikus reiškia blogą sveikatą ir nusivylimą. Sapne matyti vaiką, kuris vaikšto vienas reiškia nepriklausomybę ir nerūpestingumą bei visuomeninės nuomonės nepaisymą. Sapne matyti žaidžiantį vaiką – malonūs rūpesčiai. Sapne matyti savo vaiką bėgiojantį su kitais vaikais – saugok jį nuo blogų draugų. Taipogi vyro nešiojamas vaikas sapne gali reikšti berniuko gimimą, o moters nešiojamas – mergytės.

Vandentiekis

Sapnuoti vandentiekį reiškia sėkmę verslo reikaluose, bet nesėkmes meilėje.

Venecija

Sapnuoti, kad esate Venecijoje, reiškia, kad netrukus būsite liudininkas santuokos ceremonijos metu.

Vilioti

Sapnuoti, kad kažką viliojate, reiškia, kad turite pasirodyti rimtas ir mąstantis. Jūsų laukia pavojingas gyvenimo posūkis.

Vainikuoti

Sapnuoti, kad kažkas yra apvainikuotas, reiškia, kad netrukus būsite pakviestas į vestuves.

Varpinė

Sapnuoti gražią varpinę reiškia įgyvendintus siekius, laimę, jėgą, paaukštinimą. Sapnuoti nuverstą ar nugriautą varpinę reiškia, kad prarasite darbą.

Vertėjas (žodžiu)

Sapnuoti, kad esate vertėjas, reiškia, jog tam, kad sudarytumėte norimą sandėrį, jums prireiks trečiųjų asmenų pagalbos.

Višta

Sapnuoti baltą vištą reiškia vislumą. Sapnuoti spalvotą vištą reiškia veidmainiškumą, apgaulę. Sapnuoti riebią vištą reiškia nedorai įgytą turtą. Sapnuoti liesą vištą reiškia nepriteklius ir skurdą. Sapnuoti vištą su viščiukais reiškia, kad turėsite daug sveikų ir judrių vaikučių. Sapnuoti juodą vištą reiškia nemalonią žinią. Sapnuoti daug vištų vienoje vietoje reiškia apkalbas. Sapnuoti, kad girdite vištas kudakuojant ir matote jas dedančias kiaušinius reiškia džiaugsmą ir laimę. Apskritai, jei sapnuojate vištą reiškia, kad ant jūsų stalo niekada netrūks skanios mėsos.

Valyti dėmes

Sapnuoti, kad valote dėmes, reiškia: jei norite sėkmės, reikia, kad nuoširdžiai išpažintumėte kaltę asmeniui, kuriam esate prasikaltęs.

Puslapis 1 iš 13 1234510...Paskutinis »