Apie mus - Kontaktai
Ezoteriniai skelbimai - Paskelbk naujieną
A  Ą  B  C  Č  D  E  Ė  F  G  H  I  Į  J  K  L  M  N  O  P  R  S  Š  T  U  Ū  V  Z  Ž

Sapnų reikšmės prasidedančios raide: Š

Šeriai

Jei sapnuojate šerius, reiškia: nesitikėkite pagalbos ir supratimo iš vieno žmogaus. Jo širdis yra apaugusi kietais šeriais, todėl jis yra tapęs nejautrus.

Šnipas

Sapnuoti, kad esate šnipas, yra įspėjimas: saugokitės netikrų dragų.

Šaknis

Jei sapnuojate šaknį, reiškia, kad jums pasitaikys įdomus klausimas, į kurį verta įsigilinti.

Šildytis

Sapnuoti, kad šildotės, reiškia, kad gausite į žmonas tiesiog nuostabią moterį, kuri į jūsų namus grąžins šilumą, ramybę ir svetingumą.

Šukuosena

Sapnuoti, kad pasidarėte šukuoseną, reiškia, kad turite būti atsargus, jei nenorite prarasti savo gero vardo. Pasidaryti kitokią šukuoseną, negu derėtų pagal lytį, reiškia: vyrams, kad prarasite autoritetą

Šarvas

Sapnuoti šarvus reiškia, kad jus kankins sudėtingas reikalas.

Šleikštulys

jei esate moteris ir sapnuojate, kad jus kankina šleikštulys, reiškia, kad netrukus tapsite nėščia. Jei esate vyras, reiškia, kad greitai tapsite tėvu.

Šventovė

Sapnuoti, kad esate kokioje nors šventovėje, reiškia, kad turite patikimą globą. Sugriuvusi šventovė reiškia, kad sapnuojančiojo laukia sukrėtimai.

Šermukšniai

Sapnuoti šermukšnius reiškia, kad praeis dar daug laiko, kol jūsų reikalas subręs.

Šokinėti

Sapnuoti, kad šokinėjate, reiškia, kad sapnuojantysis sveikas ir gyvas išvengs pavojaus ir lengvai įveiks didelę kliūtį. Šokti į vandenį reiškia gresiantį pavojų tam, kuris šokinėja. Šokti į orą reiškia pareigų praradimą.

Puslapis 1 iš 9 12345...Paskutinis »