Apie mus - Kontaktai
Ezoteriniai skelbimai - Paskelbk naujieną
A  Ą  B  C  Č  D  E  Ė  F  G  H  I  Į  J  K  L  M  N  O  P  R  S  Š  T  U  Ū  V  Z  Ž

Sapnų reikšmės prasidedančios raide: Š

Šventovė

Sapnuoti, kad esate kokioje nors šventovėje, reiškia, kad turite patikimą globą. Sugriuvusi šventovė reiškia, kad sapnuojančiojo laukia sukrėtimai.

Šarvas

Sapnuoti šarvus reiškia, kad jus kankins sudėtingas reikalas.

Šleikštulys

jei esate moteris ir sapnuojate, kad jus kankina šleikštulys, reiškia, kad netrukus tapsite nėščia. Jei esate vyras, reiškia, kad greitai tapsite tėvu.

Šermukšniai

Sapnuoti šermukšnius reiškia, kad praeis dar daug laiko, kol jūsų reikalas subręs.

Šokinėti

Sapnuoti, kad šokinėjate, reiškia, kad sapnuojantysis sveikas ir gyvas išvengs pavojaus ir lengvai įveiks didelę kliūtį. Šokti į vandenį reiškia gresiantį pavojų tam, kuris šokinėja. Šokti į orą reiškia pareigų praradimą.

Šakutė

Sapnuoti, kad laikote rankoje šakutę, yra ženklas, kad jus supa parazitai, kurių turite atsikratyti.

Šildytuvas (lovoje)

Sapnuoti šildytuvą reiškia jūsų žmonos arba vyro neištikimybę.

Šukuoti

Sapnuoti, kad šukuojatės, yra geras ženklas ir reiškia pajamas bei pelną, jei plaukai yra susivėlę arba silpni, reiškia pinigų praradimą ir netvarką šeimoje: laimėsite daug, jei mokėsite prašyti. Sapnuoti, kad esate sušukuotas, reiškia, kad kai kas stengiasi jums meilintis, kad lengviau galėtų išmušti iš vėžių.

Šventvagiškas

Sapnuoti, kad darote šventvagystę arba matote, kad kiti tai daro, reiškia, kad netrukus atliksite veiksmą, kuris gali sukompromituoti gerą jūsų šeimos vardą.

Šaudyklė (audimo)

Jei sapnuojate šaudyklę, reiškia, kad vieną kartą turėsite nustoti šaudyti aplink vieną merginą. Ji nėra tokio tipo moteris, kuri tiktų jums.

Puslapis 1 iš 9 12345...Paskutinis »