Anomalija.lt Sapnininkas – Sapnai, sapnų reikšmės… | L -->
Apie mus - Kontaktai
Ezoteriniai skelbimai - Paskelbk naujieną
A  Ą  B  C  Č  D  E  Ė  F  G  H  I  Į  J  K  L  M  N  O  P  R  S  Š  T  U  Ū  V  Z  Ž

Sapnų reikšmės prasidedančios raide: L

Lenktynės

Matyti sapne lenktynes reiškia garbę ir sveikatą. Lenktyniauti – nugalėsi kliūtis. Jei lenktynėse aplenki kitus, vadinasi, būsi išaukštintas, tau pasiseks. Jei tave aplenkia – nesėkmė. Lenktynėse joti ant gero arklio – garbė.

Lapė

Sapnuoti lapą reiškia pinigų praradimą ir vagystę. Vienas gudrus ir suktas žmogus su piktais kėslais sugebės nutaikyti tinkamą progą, kad jus sužlugdytų.

Letena

Jei sapnuojate leteną, prisiminkite seną posakį: nešioja vilkas avis krūmuosna, parneš vilko kailį dūmuosna.

Lošimo namai

Sapnuoti, kad esate lošimo namuose, reiškia, kad viską jūsų gyvenime reikia perdirbti iš naujo.

Laiptai

Sapnuoti, kad lipate laiptais, reiškia sėkmę jūsų veikloje. Pakilsite labai aukštai. Leistis laiptais žemyn reiškia nepagarbą ir pažeminimą. Sapnuoti, kad nusiritote nuo laiptų, reiškia liūdesį ir kančias. Sapnuoti, kad lipate sraigtiniais laiptais, reiškia lėtą, bet užtikrintą ėjimą į numatytą tikslą: kad jį pasiektumėte, turite daug padirbėti, bet jį pasieksite. Matyti, kaip kiti lipa laiptais, reiškia jų nuoširdumą ir ištikimybę.

Lavinti

Sapnuoti, kad ką nors lavinate, reiškia, kad netrukus sulauksite pagyrimų ir aplodismentų.

Ligoninė

Sapnuoti, kad esate ligoninėje, reiškia, kad jūsų sveikata išsilaikys puiki. Jei ir susirgtumėte, vis tiek greitai pagysite.

Lūšis

Sapnuoti lūšį reiškia, kad tas, kuris atrodo labai tolimas, jums duos patarimus. Pasinaudokite jais.

Lakas

Jei per sapną matote laką, reiškia, kad melas kartais yra reikalingas, todėl neturėtumėte graužtis dėl to, ką esate pasakęs sunkią minutę.

Lėktuvas

Sapnuoti lėktuvą reiškia įdomias naujienas ir būsimas keliones. Jei lėktuvas rengiasi skristi, reiškia, kad artimiausiu laiku sapnuojantysis susipažins su išsisukinėjimais ir klasta, kurie jam daro žalą. O jei lėktuvas stovi lauke, rodo sąstingį ir menkas sėkmės galimybes.

Puslapis 1 iš 11 1234510...Paskutinis »