Apie mus - Kontaktai
Ezoteriniai skelbimai - Paskelbk naujieną
A  Ą  B  C  Č  D  E  Ė  F  G  H  I  Į  J  K  L  M  N  O  P  R  S  Š  T  U  Ū  V  Z  Ž

Sapnų reikšmės prasidedančios raide: T

Tarnaitė

Sapnuoti tarnaitę reiškia, kad netrukus jums prireiks taurios pagalbos.

Tirolietis

Sapnuoti kokį nors asmenį, apsirengusį tiroliečių nacionaliniais drabužiais, reiškia, kad netrukus keliausite į Alpes.

Troškulys

Sapnuoti, kad kankina troškulys, reiškia, kad jūs neturite kitokio rūpesčio, kaip tik kaupti pinigus. Tai blogas bruožas.

Teismas

Tas, kas sapnuoja esantis teisme, bus neteisingai apkaltintas ir bylą laimės.

Tralas

Sapnuoti tralą reiškia, kad turėsite reikalų su jūreiviais.

Turėklai

Sapnuoti turėklus reiškia, kad turite stengtis suderinti prieštaringus sielos polinkius, jei norite pasiekti tvirtėsnę dvasios pusiausvyrą.

Taikus

Sapnuoti, kad turite reikalų su labai ramiu ir sugyvenamu asmeniu, reiškia: jūsų nervai pakrikę. Jei galite, pasiimkite trumpas atostogas, kad atgautumėte jėgas.

Testamentas

Sapnuoti, kad rašote testamentą, reiškia ilgą gyvenimą: jūs trykšite sveikata ir vis tiek visus savo pinigus išleisite gydymuisi. Gausimas palikimas jūsų šeimoje sukels nesutarimus. Testamentu užrašyti palikimą kam nors svetimai yra mirties pranašystė. Užrašyti palikimą savo šeimos nariams reiškia laimingą senatvę. Sapnuoti, kad esate paskelbtas paveldėtoju to, kuris parašė testamentą, reiškia, kad jūsų sapnai neišsipildys.

Tremtis

Sapnuoti, kad vykstate į tremtį savo paties valia, reiškia: kad nekreipsite dėmesio į kitų pavydą. Pasmerkti ką nors tremčiai reiškia jūsų sąlygų pablogėjimą. Būti priverstam vykti į tremtį reiškia liūdesį ir smukimą. Matyti, kaip kiti vyksta į tremtį, reiškia gėdą ir skausmą. Dėl dviprasmiškų užuominų prarasite draugus.

Tvirtovė

Sapnuoti tvirtovę reiškia, kad jūs įsimylėsite šaunią moterį, kuri niekada nenusileis jūsų kaprizams. O jei esate moteris, tai reiškia jūsų nepajudinamą dorybę .

Puslapis 1 iš 11 1234510...Paskutinis »