Anomalija.lt Sapnininkas – Sapnai, sapnų reikšmės… | D -->
Apie mus - Kontaktai
Ezoteriniai skelbimai - Paskelbk naujieną
A  Ą  B  C  Č  D  E  Ė  F  G  H  I  Į  J  K  L  M  N  O  P  R  S  Š  T  U  Ū  V  Z  Ž

Sapnų reikšmės prasidedančios raide: D

Deklamuoti

Sapnuoti, kad deklamuojate, apskritai reiškia, kad, tikėsitės įgyvendinti savo sumanymus, bet nepasieksite jokių teigiamų rezultatų. Jei sapnuojate, kad deklamuojate eilėraštį, sakote kalbą ir panašiai, vaidinsite dvigubą žaidimą gyvenimo komedijoje, bet būsite atskleistas ir demaskuotas.

Drabužių sukirpimas

Sapnuoti drabužių sukirpimą reiškia: neturėkite mintyse prabangos ir pramogų, galvokite apie rimtesnius dalykus, jei norite, kad žmonės jus palankiai vertintų.

Dvipatys

Sapnuoti, kad esate dvipatys, rodo, kad jus mylės daug moterų, bet jūsų vedybos nebus laimingos.

Dantys

Sapnuoti dantis reiškia giminaičius arba geriausius draugus. Tiksliau: kandys reiškia 6-9 metų vaikus, iltys – tėvus, krūminiai dantys – giminaičius arba draugus, viršutiniai dantys – vyriškius, apatiniai dantys – moteris, jei sapnuojate, kad kas prarado dantį, reiškia, kad prarasite giminaitį, kuriam jis priklauso, arba kitais atvejais sapnas gali reikšti turto praradimą, nes dantys taip pat gali reikšti sapnuojančiojo turtą: krūminiai dantys – pinigus, o kiti – brangenybes. Tiems, kurie yra prislėgti skolų, reikš palankų pranašavimą, jei sapnuoja, kad prarandą dantį, nes galės netrukus apmokėti savo skolas. Tačiau sergantiems pranašauja ilgą ligą. Tačiau jei sapnuoja, kad netenka visų dantų, reikš, kad greitai pasveiks. Sapnuoti, kad turi sveikus ir baltus dantis, yra geras ženklas. Tuo tarpu turėti silpnus arba ilgesnius dantis normaliai reiškia liūdesį ir skurdą. Sapnuoti, kad turite auksinius dantis yra geras ženklas paskaitininkams ir politikams, tuo tarpu kitiems — nusigyvenimą ir ligą. Turėti alavinius, pageltusius arba plombuotus dantis reiškia pažeminimą ir negarbę. Turėti sidabrinius dantis reiškia praturtėjimą.

Didvyris

Sapnuoti, kad esate didvyris, reiškia, kad esate doras ir kilnus ir todėl visų mylimas.

Dubuo

Matyti sapne dubenį reiškia, kad jūsų manieringumui nėra krašto

Debiutas

Sapnuoti debiutą reiškia, kad esate nepatyręs. Jums dar reikia mokytis daugelio dalykų.

Dygialapis bugienis

Sapnuoti dygialapį bugienį reiškia gerai saugomą garbę.

Duona

Sapne matyti baltą, šviežią kvepiančią duoną yra geras ženklas ir rodo netolimą suklestėjimą ir laimę. Daugiau skurdo nepatirsite. Jei duona yra sužiedėjusi arba juoda, reiškia vargą ir nemalonumus: pergyvensite audrą, po kurios turėsite kai kurios naudos. Valgyti baltą ir šviežią duonų turtingam reiškia turtą ir šlovę, o vargingam — praradimus, kančias ir nemalonumus. Bet jei duona buvo juoda, tai pranašystė bus atvirkščia. Jei sapnuojate sužiedėjusią duoną, reiškia, kad pasitiksite rimtas nelaimes, bet viskas baigsis gerai. Jei sapnuojate, kad kepate duoną, jūsų meilė gerumui jums duos daug paguodos.

Delfinas

Sapnuoti delfiną gali būti geras ženklas jūreiviams. Delfinas išmestas ant kranto yra blogas ženklas ir reiškia vieno brangaus žmogaus mirtį. Jei delfinas yra akvariume, galite didžiuotis pats savimi. Turėsite garbę ir turtų, ir ypač garbę.

Puslapis 1 iš 10 1234510...Paskutinis »