Jau greitai tapsime kiborgais?

„Akiborgu“ („akis“ ir „kiborgas“) save vadinantis režisierius Robas Spence‘as akies neteko incidento su šaunamuoju ginklu metu. Prieš dvejus metus prarastos akies vieton buvo implantuota dirbtinė akis su vaizdo kamera.

 

Šioji vaizdą transliuoja ne į smegenis, o į netoliese esantį ekraną. Tačiau to R.Spence‘ui visiškai pakako susukti trumpą, tačiau įspūdingą filmą apie protezuotus likimo brolius.

 

Vaizdo žaidimus kurianti bendrovė „Square Enix“ mainais už finansinę paramą užsakė naujojo žaidimo „Deux Ex: Human Revolution“ populiarinimui sukurti vaizdo siužetą apie bioninius implantus.

 

Asmeniniame tinklaraštyje „Eyeborg“ R.Spensas jau patalpino dvylikos minučių trukmės vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuotos jo kelionės po pasaulį, aplankant ir pakalbinant žmones, kurių gyvenimai susiklostė taip, kad jiems teko pradėti nešioti implantus ar protezus.

 

Apie vaizdo siužetą daug pasako ir kultine galinti tapti frazė: „Dabar tavo bioninę ranką filmuoju savąja bionine akimi.“

 

Ar žmonių sukurtoms technologijoms toli iki mokslinės fantastikos autorių svajonės – žmogaus-roboto? Siūlome pasižiūrėti vaizdo įrašą (anglų k.):


 

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Benamis

Dar 20 metu ir neatskirsime zmogaus nuo boto

Artas

tai yra vadinama transhumanizmu ir niekuo geru tai nekvepia. ar jus noretumet but masina be jokiu emociju??? juo labiau kad tokia masina galima lb lengvai valdyt nes velniai zino ka jum implantuos po oda. pavyzdys butu rfid cipai kuriuos jau db amerikoj isnesioja nanobotai czv uzsakymu

ashhh

jei taip turi but, tai ir bus – neisvengsim

Taip pat skaitykite