RSA video pranešimas

Pradėjo ceaktal, liepos 01, 2012, 00:19:31

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Bildukas

 :) Punktualumas - karaliu privilegija  :).Kiek tame tiesos , nezinau , bet mano Mociute taip sakydavo :).

martyr

Citata iš: inkognito  liepos 07, 2012, 00:02:08
Na tur būt nepasirodys jau,tad labanaktis visiems dar besitikintiems ko nors sulaukti. Nepergyvenkite tikrieji ateiviai žino apie jus per mano inplantus ir vertina jūsų tokį norą pabendrauti su jais. Nežinau kada ,bet manau ,kad jis bus ir išpildytas, bet kiekvienam iš jūsų individualiai.Gal tiesiog pamatysite praskrendantį netoliese  sidabrinį NSO.
oh,būtų taip šaunu :) ..

Bildukas

 ::) Ech , nepavyks man iki pirmadienio prie kompo prisesti.Na , ka darysi .Gero savaitgalio , Tautieciai . 8)

Benamis

Gero savaitgalio, Bilduk ;)

NSO LT komentaras:

CitataAtsiprasome 2012 m. liepos 7 d., šeštadienis, 00:21:30
Savo ir kolegu vardu, atsiprasau uz nepavykusi seansa. Laukeme iki 00.00 Lietuvos laiku. Deja, visi kanalai tylejo, kas yra labai neiprasta. Mes nesuprantame kas nutiko. XXX


:)

anonymusas

Citatavisi kanalai tylejo

Channeling?  :)

martyr

Citata iš: Benamis  liepos 07, 2012, 00:31:10
Gero savaitgalio, Bilduk ;)

NSO LT komentaras:

CitataAtsiprasome 2012 m. liepos 7 d., šeštadienis, 00:21:30
Savo ir kolegu vardu, atsiprasau uz nepavykusi seansa. Laukeme iki 00.00 Lietuvos laiku. Deja, visi kanalai tylejo, kas yra labai neiprasta. Mes nesuprantame kas nutiko. XXX


:)
fail..:] xxx

Benamis


WeKnowNothing

Citata iš: inkognito  liepos 07, 2012, 00:02:08
Na tur būt nepasirodys jau,tad labanaktis visiems dar besitikintiems ko nors sulaukti. Nepergyvenkite tikrieji ateiviai žino apie jus per mano inplantus ir vertina jūsų tokį norą pabendrauti su jais. Nežinau kada ,bet manau ,kad jis bus ir išpildytas, bet kiekvienam iš jūsų individualiai.Gal tiesiog pamatysite praskrendantį netoliese  sidabrinį NSO.


Tikrai man pilnai užtektų ir NSO pamatyti, kelis esu matęs, bet dar kartą išvysti, gal šiek tiek ryškiau būtų žiauriai įdomu :)

Tiesa, nenorėčiau kažko daugiau. Nesinori man pradėti su jais pačiam bendrauti, o tuo labiau būti pagrobtam.

martyr

#203
liepos 07, 2012, 09:26:23 Redagavimas: liepos 07, 2012, 09:46:08 by martyr
o aš norėčiau būt pagrobtas.. :l ,tik kad neišskrostų,o supažindintų su kultūra, technologijom,kaip inkognitui.

inkognito

Citata iš: martyr  liepos 07, 2012, 09:26:23
o aš norėčiau būt pagrobtas.. :l ,tik kad neišskrostų,o supažindintų su kultūra, technologijom,kaip inkognitui.

Martyr atsargiau su tokiais pranešimais,jie gali palaikyti tai  tavo sutikimu būti pagrobtam ,nes pakako man perskaityti tavo žinutę ir ji tapo žinoma ir jiems, geriau atšauk savo pasakymą, nes niekas negarantuoja kad info nenuteka ir tavęs nepasigvieš kokie pilkieji ypač tarnaujantys sau.O iš jų visko galima tikėtis

Benamis

inkognito, NSO LT yra keleta keistu zinuciu, pvz:

"aš per daug žinau, kad pats rašyčiau... Tarnai man tarnauja."

"aš netarnauju šetonui. Man tarnauja tie kurie manimi tiki."

visos jos parasytos inkognito vardu, tai norejau paklausti ar cia jus ar cia tiesiog apsisaukeliai rasineja jusu vardu? Antras variantas man labiau tiketinas :) O jeigu cia jusu zinutes, tai ka turejote omenyje?

TinSoldier

Citata iš: inkognito  liepos 07, 2012, 10:00:51
Martyr atsargiau su tokiais pranešimais,jie gali palaikyti tai  tavo sutikimu būti pagrobtam ,nes pakako man perskaityti tavo žinutę ir ji tapo žinoma ir jiems, geriau atšauk savo pasakymą, nes niekas negarantuoja kad info nenuteka ir tavęs nepasigvieš kokie pilkieji ypač tarnaujantys sau.O iš jų visko galima tikėtis


Oho, kokie mandagūs ateiviai pasidarė. Dešimtmečius tipo masiškai grobė, skordė, tyrinėjo, zondavo, prievartavo žmones, o dabar, staiga, jiems prireikė žmogaus sutikimo būti pagrobtam. Išsikultūrino tie pilkieji :)

martyr

Citata iš: inkognito  liepos 07, 2012, 10:00:51
Citata iš: martyr  liepos 07, 2012, 09:26:23
o aš norėčiau būt pagrobtas.. :l ,tik kad neišskrostų,o supažindintų su kultūra, technologijom,kaip inkognitui.

Martyr atsargiau su tokiais pranešimais,jie gali palaikyti tai  tavo sutikimu būti pagrobtam ,nes pakako man perskaityti tavo žinutę ir ji tapo žinoma ir jiems, geriau atšauk savo pasakymą, nes niekas negarantuoja kad info nenuteka ir tavęs nepasigvieš kokie pilkieji ypač tarnaujantys sau.O iš jų visko galima tikėtis
na, gal geriau su pilkaisiais,nei su šitais žvėrimis 'žmonėm' .. bet išskrostas būt nenoriu, tai gal tada atsisakau :}

inkognito

#208
liepos 07, 2012, 10:46:04 Redagavimas: liepos 07, 2012, 10:51:05 by inkognito
Citata iš: Benamis  liepos 07, 2012, 10:04:54
inkognito, NSO LT yra keleta keistu zinuciu, pvz:

"aš per daug žinau, kad pats rašyčiau... Tarnai man tarnauja."

"aš netarnauju šetonui. Man tarnauja tie kurie manimi tiki."

visos jos parasytos inkognito vardu, tai norejau paklausti ar cia jus ar cia tiesiog apsisaukeliai rasineja jusu vardu? Antras variantas man labiau tiketinas :) O jeigu cia jusu zinutes, tai ka turejote omenyje?


  Kadangi NSO lt registracijos nereikia tai bet kas gali kalbėti bet kieno vardu,tuo ir naudojasi nesąžiningi piliečiai rašinėdami įvairius pliurpalus kitų vardais. Kas be ko tuo pasinaudoju kai kada ir aš pats, kai įsikyri kokie nors pilkūjų tarnai ,kaip kad Tautvida.
Nesu toks debilas ,kad norėčiau jog man kas nors tarnautų,tokiu mane nori parodyti ir man pakenkti pilkieji "tarnaujantys tik sau" su savo chebra iš  NSO.lt.

Benamis

Taip ir maniau, kad ten ne jus rasete :)

Aukštyn