RSA video pranešimas

Pradėjo ceaktal, liepos 01, 2012, 00:19:31

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

martyr

Citata iš: Benamis  liepos 06, 2012, 23:16:33
Aisku :) Bet visgi idomu, kas uz visu siu pranesimu ir video stovi? :o
mane tai nervina ,vaikų žaidimai čia.. nu taip apgailėina! grr

Delan

Citata iš: Benamis  liepos 06, 2012, 23:16:33
Aisku :) Bet visgi idomu, kas uz visu siu pranesimu ir video stovi? :o



Kas stovi? forumo vaikai. Nejau manot ateiviai ims, ir kurs tokius video? Ir dar tas, kuris patalpino sako, kad gavo užsakymą (iš ateivių), jei ir kurtų video talpintų patys.

inkognito

Negali žinoti, nes kai kurios vietos ir pasakymai labai primena ateivių logiką ir jų pašnekesio braižą,bet tik kai kurie. Žiūrint tokiu kampu į vaizdą kosmose jų atsūstame video, visuomet matydavosi apie trečdalis prietaisų panelės ekranų,o čia filmuota atrėmus į  skaidrų erdvėlaivio gaubtą,kas iš valdymo kabinos padaryti nėra paprasta kadangi ant to gaubto projektuojamos ir prietaisų parodymų  diagramos ,ir jos turėjo matytis pirmame plane, o kosmoso vaizdai tik antrame. Nebent tai filmuota iš keleivio kajutės,tačiau vaizdo projekcijos tada būtų visai kitokios.

Benamis

Citata iš: Delan  liepos 06, 2012, 23:24:58
Kas stovi? forumo vaikai. Nejau manot ateiviai ims, ir kurs tokius video? Ir dar tas, kuris patalpino sako, kad gavo užsakymą (iš ateivių), jei ir kurtų video talpintų patys.


Kur tu matei, kad tas kuris patalpino video parase, kad gavo uzsakyma is nezemiskos civilizacijos? Parodyk man ta zinute.

Delan

Citata iš: Benamis  liepos 06, 2012, 23:30:57
Citata iš: Delan  liepos 06, 2012, 23:24:58
Kas stovi? forumo vaikai. Nejau manot ateiviai ims, ir kurs tokius video? Ir dar tas, kuris patalpino sako, kad gavo užsakymą (iš ateivių), jei ir kurtų video talpintų patys.


Kur tu matei, kad tas kuris patalpino video parase, kad gavo uzsakyma is nezemiskos civilizacijos? Parodyk man ta zinute.



Jis sakė, kad gavo užsakymą, bet nesakė kieno, iškarto nuomonė susidaro, kad ateivių.

Benamis

#185
liepos 06, 2012, 23:36:30 Redagavimas: liepos 10, 2012, 11:54:28 by Benamis
Cia tavo interpretacija. Jeigu tu taip manai, dar nereiskia, kad ir visi kiti taip mano.


Delan

Ir dar video skirtas anomalija.lt forumo skaitytojams. Kodėl būtent anomalijos skaitytojams? Pirma mintis buvo, kilusi jog tai reklama, anrta kad šiaip prikolas.

Bildukas

 :)  Oi laukiam laukiam , mes sveteliu laukiam...  :D . Va pas mus tai oro anomalija , musam rekordus.Pas mane termometras lauke rodo 113F pavesy . I celsiju isvertus tai kazkur apie +45 . Gal cia ateiviai taip mus kepina , rupus miltai. 8).

Benamis

Citata iš: Delan  liepos 06, 2012, 23:40:44
Ir dar video skirtas anomalija.lt forumo skaitytojams. Kodėl būtent anomalijos skaitytojams? Pirma mintis buvo, kilusi jog tai reklama, anrta kad šiaip prikolas.


Kur parasyta, kad video SKIRTAS BUTENT anomalija.lt forumo dalyviams?

Uzsiminta video irase apie anomalija todel, nes video irase yra pranesimas kuris buvo parasytas siame forume. Dar karta klausiu, is kur tu tokias nesamones trauki?

Bildukas

 :D Nesinervyjam , kolektyvas , nesibaram - geriau dainuojam  ;D ... "Ant kalno murai , joja lietuviai ", nu ir t.t ..... :D

inkognito

Citata iš: Bildukas  liepos 06, 2012, 23:41:29
:)  Oi laukiam laukiam , mes sveteliu laukiam...  :D . Va pas mus tai oro anomalija , musam rekordus.Pas mane termometras lauke rodo 113F pavesy . I celsiju isvertus tai kazkur apie +45 . Gal cia ateiviai taip mus kepina , rupus miltai. 8).


Pas mane terodė tik 34 laipsnius šiandien,tur būt kokioje Ispanijoje svečiuojiesi?

Bildukas

JAV. Chicago.

inkognito

Internetas gera dalykas,ateivių pasirodymo belaukiant galima ir su Čikaga pabendrauti tarsi būtų Lietuvos Panevėžys koks... Mano močiutė gimusi Klivlende į Lietuvą sugrįžo 4 metukų bet taip ir numirė net prie sovietų neatsisakiusi Amerikos pilietybės.

inkognito

Na tur būt nepasirodys jau,tad labanaktis visiems dar besitikintiems ko nors sulaukti. Nepergyvenkite tikrieji ateiviai žino apie jus per mano inplantus ir vertina jūsų tokį norą pabendrauti su jais. Nežinau kada ,bet manau ,kad jis bus ir išpildytas, bet kiekvienam iš jūsų individualiai.Gal tiesiog pamatysite praskrendantį netoliese  sidabrinį NSO.

RoxiO

Kaip bebūtų - stipriai, bet nepunktualiai :D

Aukštyn