Ar egzistuoja stebuklai?

Pradėjo puodukas, kovo 23, 2013, 07:52:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

Ginčijatės grynai dėl savokų vartojimo :)

Paprasčiausia sąvoka iš LKŽ:

Citatastebùklas sm. (2) K, FT, Rtr, DŽ, NdŽ, Lkv, Vdšk, JnšM; Sut, N, M, L, stebū́klas (1) Škn, Erž, Skr, Plv, stebū́klas (2) Kp, Skp; LL16
1. SD32, I, Sut, Mžš religiniuose ir mitologiniuose vaizdiniuose - gamtos dėsniams prieštaraujantis reiškinys, įvykstantis įsikišus antgamtinėms jėgoms.

2. SD51, I nuostabus, nepaprastas, keliantis nuostabą dalykas.


O jei nesutinkat su kažkuo tai galit ir pm pabendrauti :) O jei labai nesutinkat tai rašykit valstybinei lietuvių kalbos komisijai :)

xsistemax

Antrąjį variantą nesunku paaiškinti,o pirmojo paprasčiausiai nėra.  :)
Ačiū,Šešėli.

puodukas

Citata iš: xsistemax  kovo 24, 2013, 15:34:32
Antrąjį variantą nesunku paaiškinti,o pirmojo paprasčiausiai nėra.  :)
Ačiū,Šešėli.

Jei nemaišau, tai esi rašęs kažkurioj temoj , kad girdėjai balsą kuris išgelbėjo gyvybę tau...
(ar ne tu buvai rašęs?  ??? )

Teroras

O tai xsistemax, kaip tu racionaliai spiritizma paaiskinsi? Pats gi rasei, kad bendravai naudojant dvasiu lenta ar kazka panasaus... As pvz. toki bendravima irgi stebuklu vadinu.

xsistemax

#19
kovo 24, 2013, 17:35:44 Redagavimas: kovo 24, 2013, 17:54:08 by xsistemax
Terore,jei pastebėjai,aš nenurašinėju paranormalių reiškinių mistikos sričiai,priešingai,manau(net žinau),kad tie reiškiniai realiai egzistuoja už mums pažįstamo pasaulio ribų ir tik retais atvejais pavyksta juos pastebėti.Bet mistikos ar stebuklo čia nėra nei kvapo.
Puoduk,tikrai ne aš ten buvau.
Beje,tema tai apie administratorių.Šešėlis jau perspėjo.  :)
Savo įsiterpimu apie stebuklus norėjau tik pasakyti,kad pasaulyje neegzistuoja jėga,galinti pakeisti realybės komponentų sąveikų skaitinę vertę(konstantas),kuri sukuria dėsnius,kurių dėka funkcionuoja pasaulis.Taigi,stebuklai neegzistuoja.

puodukas

Citata iš: xsistemax  kovo 24, 2013, 17:35:44
Puoduk,tikrai ne aš ten buvau.

Radau kas rašė, tiesiog judu dažnai tose pačiose temose rašote, o ir avatarai kažkuo tai panašūs....

astropasaulis

Tikiu stebuklais, nes tikrai manau, kad kiekvienam žmogui yra atsitikę kas nors antgamtiško ir jie tai pavadino stebuklu. Aišku stebuklą galima prisikirti prie realybės. Mano vidiniu įsitikinimu, stebuklas - tai žinutė, tam tikras prisilietimas iš kito pasaulio. Stebuklus dažniausiai siunčia žmogaus angelai sargai.

xsistemax

Gali būti,kad mumis kažkas rūpinasi,saugo mus nuo mūsų pačių.Juos gal ir tikslinga vadinti angelais sargais.Bet gamtos dėsnių niekas sulaužyti negali,net jie.
Tokia mano pagrįsta nuomonė.  :)

kiskis

Tikiu stebuklais, nes tai grazu, noreciau aisku pats pamatyt. Nors nemaciau, bet vistiek tikiu, paragraf78 reik paklaut, kataliku ne vienas sventasis paskraidydavo, tik nepamenu kurie.

a.t.sielis

Citata iš: kiskis  sausio 30, 2014, 22:52:38
kataliku ne vienas sventasis paskraidydavo, tik nepamenu kurie.


Žiūrėk forume, yra tema: "Levituojantis šventasis"

nereikalinga

#25
sausio 31, 2014, 08:24:37 Redagavimas: sausio 31, 2014, 08:57:00 by nereikalinga
Aš visada laikausi tos minties,kad stebuklai yra paaiškinami. Tik dėje negalėčiau jų paaiškinti,nesu tokia gudri   :)  Kadangi nepasakyčiau,kad mane stebuklai aplanko,arba nesugebu jų dar įžiūrėti,tai ką matau tik per TV,girdžiu pasakojimuose,ir skaitau" anomalijoje "  :D Kaip tik nesenai pradėjo rodyti,gal kas matėte,jei ne ,pažiūrėkite per TLC kanalą "Miracles detectives" būtent apie tai. Stebuklų detektyvai :)

kiskis

#26
sausio 31, 2014, 08:43:00 Redagavimas: sausio 31, 2014, 08:46:16 by kiskis
Citata iš: nereikalinga  sausio 31, 2014, 08:24:37
Aš visada laikausi tos minties,kad stebuklai yra paaiškinami. Kaip tik nesenai pradėjo rodyti,gal kas matėte,jei ne ,pažiūrėkite per TLC kanalą "Miracles detectives" būtent apie tai. Stebuklų detektyvai :)

Na kolkas, dar zmones nesugeba paaiskinti ir daug nestebuklu, o ka jau kalbet apie levituojancius sventuosius http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=2368.0 ; . Arba toki dalyka , kaip paaiskina mokslas http://www.youtube.com/watch?v=Zgcx4dgmLWo ?

paragraf 78

Levituojantys šventieji visiškai gali būti tik legendos, bet ne realus įvykis. Va apie vieną šventąjį skaičiau: kai jam nukirto galvą, jis tą galvą pakėlė ir pabučiavo :) pagauni kampą?

O persivėrimas, na gali būti paprasčiausia organizmo anomalija, va kai būna sutrikimas kai žmonės skausmo nejaučia visiškai (nepamenu kaip tas sutrikimas vadinasi). Nematau persivėrime kažkokio didelio stebuklo. Aš vaikystėje sugebėjau įkaitintą monetą be skausmo ir nudegimų pakelti ir padėjęs kam nors ant delno jam delną nudeginti. Tai ką čia irgi stebuklas buvo. Wiii I am wisard :)

kiskis

#28
sausio 31, 2014, 09:12:06 Redagavimas: sausio 31, 2014, 09:56:55 by kiskis
Citata iš: paragraf 78  sausio 31, 2014, 09:05:04
Levituojantys šventieji visiškai gali būti tik legendos, bet ne realus įvykis. Va apie vieną šventąjį skaičiau: kai jam nukirto galvą, jis tą galvą pakėlė ir pabučiavo :) pagauni kampą?

O persivėrimas, na gali būti paprasčiausia organizmo anomalija, va kai būna sutrikimas kai žmonės skausmo nejaučia visiškai (nepamenu kaip tas sutrikimas vadinasi). Nematau persivėrime kažkokio didelio stebuklo. Aš vaikystėje sugebėjau įkaitintą monetą be skausmo ir nudegimų pakelti ir padėjęs kam nors ant delno jam delną nudeginti. Tai ką čia irgi stebuklas buvo. Wiii I am wisard :)

O ka jis pabuciavo, neparasei?(oi parasei, tai nieko neirodo, gali padaryt "stebukla", poto ji "demaskuot", bet tai  neirodo, kad ju nebuna).
  Tai va toks paaiskinimas -sutrikimas? Jis net sirdi persiveria. Tai ,jei tiki i Dieva tai pats didziausia is visu imanomu srebuklu, o smulkesniais , kazkodel netiki, kazkaip tu nori apribot Jo visagalybe?

paragraf 78

Jis pabučiavo savo galvą :) dabar pagavi kampą kaip būna su tais šventųjų aprašymais ateinančiais iš senovės?

Neriboju dievo visagalybės, tiesiog aš kaip katalikas tikiu jog dievas yra tvarkos dievas ir jis save geba apriboti. Dievas save apriboja trim atvejais:
1. Tapdamas žmogumi, t.y. Jėzumi Kristumi
2. Pasaulyje nedarydamas betvarkės, t.y. pasaulyje veikdamas pagal jo sukurtus dėsnius, nes jei dievas veiktų pažeidinėdamas jo sukurtus dėsnius, tada pasaulyje būtų chaosas, o stebuklo sąvoka kaip tik ir apibrėžia chaosą, nes vyksta kažkas ne pagal gamtos dėsnius, o virš jų
3. Dievas save apribojo sukurdamas žmogų su laisva valia. Jis negali pažeisti žmogaus laisvos valios nes tada žmogus būtų marionetė ir visa antropogonija būtų nieko vertas procesas.

Aukštyn