Telepatinis bendravimas su augalais

Pradėjo do, gegužės 03, 2014, 22:15:57

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.


a.t.sielis

illuminati, pagrindinė mintis mano poste, kad augalai turi prislopintą, "miegančią" sąmonę, o žmonės - išvystytą sąmonę, ir nežiūrint to, kad augalai neturi komunikacijos organų, tarpusavio reakcijos tarp žmonių ir augalų įmanomos sąmonės pagrindu.

Kai kurie, turintys anomalinių patirčių, kalba apie tokius dalykus. Pvz.:

CitataWell, guess what? It pretty much averages itself out. You will be responsible for yourself, judging and reliving what you have done to everything and everybody in very far-reaching ways. Very small, seemingly inconsequential things such as the day when I, nine years old, walked through Seneca Park and loved the appearance of a tree. In my life review I could experience a bit of what the tree experienced in my loving it, two little photons of love and adoration. It was somewhat like the leaves acknowledging my presence. Can a tree experience that? Yes, it can. Don't go kicking trees anymore!
<...>
The little bugs on your eyelids that some of you don't even know exist. That's an interrelationship, you with yourself and these little entities that are living and surviving on your eyelids.

http://www.near-death.com/experiences/reincarnation03.html

illuminati

Aga.. Tai jei vienas augalas turi samone, tai ir vienas mikrobas, vienalaste bakterija ar ameba ja turi... juk tai taip pat gyvybes forma... ar ne? O taip augalai daugialasciai, bet pagal jusu teorija ja turetu turet ir vienalasciai, juk taip? O kadangi tiek augalas tiek zmogus yra daugybes lasteliu (specializuotu) visuma, tai galbut ir kiekviena ta lastele sakysit turi savo ale samone... O gal samone pasak jusu yra tik pas daugialascius...? Zodziu ponai, gryzkit atgal i Hogvarca, kazkaip keista, kad Dumbldoras nepaliko ju su pataisu... ;)

a.t.sielis

Citata iš: illuminati  gegužės 10, 2014, 13:16:43
Tai jei vienas augalas turi samone, tai ir vienas mikrobas, vienalaste bakterija ar ameba ja turi... juk tai taip pat gyvybes forma... ar ne? O taip augalai daugialasciai, bet pagal jusu teorija ja turetu turet ir vienalasciai, juk taip? O kadangi tiek augalas tiek zmogus yra daugybes lasteliu (specializuotu) visuma, tai galbut ir kiekviena ta lastele sakysit turi savo ale samone...


Taip, ir tai iš dalies paaiškintų tokias anomalijas, kaip atminties perdavimas gavėjui iš donoro transplantuojant organus. Gali būti, kad kiekviena ląstelė turi savo labai labai nežymią sąmonę.

Einant toliau, tokia animistine kryptimi, galime pamąstyti, kad kiekviena mintis, vaizdas ar dar kažkas gali turėti savo sąmonę. Taip ir visų "lervų" teorijos įgauna kažkokį racionalų grūdą.

do

gal man tokį paraša dėti ar ką daryti?
sakiau jau tris kartus
AŠ TAIP MATAU,AŠ TAIP GIRDŽIU,AŠ TAIP JAUČIU,taškas
jums nebūtina matyti,jausti,girdėti, NEBŪTINA
ar aišku??
nei iliuminati,nei varpainiui,paslapčia šiukšlinančiam minusus ,aš neprivalau nei teisintis,nei aiškintis,juolab,kad realybėje įrodinėju bet kuriam žmogui realiai,rodydama augalų reakcijas,aiškiai matomas net tomis uždūmavusiomis materija akimis
nesivelsiu į ginčą ir nerašysiu įrodymų,įtikinėjimų ir analizių,vien tam,kad kažkas nevertas manimi tikėtų
savimi tikėkit, ne manimi
matykit atmerktomis akimis,klausykit švariomis ausimis ir jauskite širdimi pasaulį,kuriame gyvenate
ne turtas,ne gamyklos,koncernai,karai,atominės teikia jums gyvybę
kol gyva žemė-tol gyvi jūs
žemei esate lygiaverčiai su paprasta žole,
ir išviso,nelabai man rūpi kuom jūs kvėpuojate,pakanka vieno dviejų žmonių,kurie jau atsiliepia į mano paliktą komentarą šia tema,padėsiu suvokti kaip galėdama
skype doremigama1
gaudykite,nes anomalijos žinutėmis-retas reikalas,skype prisėdu bent vieną kartą dienoje

ponaitis

Šeip kai žmonės pradeda girdėti/jausti/matyti ne tai ką turėtu,kreipiasi atitinkamiems gydytojams...

do

dėkoju už rūpestį,tur būt palengvėtų tamstai,jei mane priimtų žiegždriai
tai stenkis, rašyk,kalbėk,visas rajonas pažįsta savo raganą,iškart supras apie ką tu

do

Citata iš: do  gegužės 10, 2014, 16:55:43
dėkoju už rūpestį,tur būt palengvėtų tamstai,jei mane priimtų žiegždriai
tai stenkis, rašyk,kalbėk,visas rajonas pažįsta savo raganą,iškart supras apie ką tu

p.s.
ir kas toks manotės esąs,profesoriau,galintis spresti,nurodyti,įsakyti,ką do ar kas kitas turi,privalo matyti,girdėti ir jausti
įsidėmėkite
jei norite pasilinksmint-susiraskite kitą stulpą,o su manim nepavyks,geriausiu atveju mane blokuos kuriam laikui,nes vakar geraširdiškai bei džiugiai paragrafas įteikė man dešimt procentų įspėjimo taškų vien už tai,kad cekuoliui rūpi narstyt ir minėt mano palikuonis,
nepavyks ant manes pakarti ožką,atkirsiu taip,kad apsilaižysi
dar dešimt procentų užsidirbau :D

illuminati

#23
gegužės 10, 2014, 20:05:58 Redagavimas: gegužės 10, 2014, 20:20:15 by illuminati
Visu pirma ponia @do, as issakiau, tik savo nuomone siuo klausimu, padiskutuot su manimi nusprende ponas atsielis, bet principe nieko nepaaiskino, o tik drumste akis su ale mikrobu samones teorija(kuri prisipazinsiu keliom minutem priverte susimastyti, nepaisant to, kad kaktuso, muses ar sparvos nepanorau laikyt zemesnes samones broliu ar sesiaria :D ), na bet tai jo reikalas ir poziuris, gerbiu ji. kas liecia jus ponia do, as tik argumentavau, kad augalas ir zmogus del savo biologiniu skirtumu negali komunikuot. Tokia manau ne tik mano, bet ir dar keliu cia esanciuju nuomone.
Nenoriu pradet dar vieno minusiuku, karo, kuri ir taip jau zaidziat su musu varpainiu(ir kuri mes su juo bendrom jegom pries jus tikrai laimetume ;) ), be to bent jau man smagu, kad cia siame forume jus, ponia do esat, is praktikuojanciu kazkokias magines veiklas, jusu atveju zolininkija, jei gerai issireskiau, siame forume ilgai neissilaiko
.. o jus jungtinem racionalistu, realistu ir troliu pajegom vis dar priesinates ;)

Na ka, keliauju atgal i ariergarda, jau ir taip pasisakiau daugiau nei norejau

paragraf 78

@do, marš skaityti taisyklių ir baik vieną kartyą asmeniškumus ir offtopikus daryti. Taip pat nerašyk dviejų pranešimų vienas paskui kitą.
Žodžiu diskutuojam į temą, nes visą offtopiką trinsiu lauk be atskiro perspėjimo

Lapino šešėlis

Permesdamas akimis temą surizikuosiu pastebėti (papildyti) kai kuriuos grynai biologinius aspektus dėl augalų (ir nebūtinai) gyvavimo, netgi apie pačios gyvybės funkcionavimą... Ši mintis iškilo pastebėjus trumpinį cns (centrinė nervų sistema)... Augalų sąmonė (netgi ląstelinė sąmonė) buvo mėginama paneigti tuo, jog mažiau išsivystę organizmai negali sąmoningai kontroliuoti savo gyvyybinių funkcijų? Argi?

Pirmiausia gyvybės kontrolė priklausoma ne tik nuo centrinės nervų sistemos, vadinamojo nervinio reguliavimo, bet taip pat ir nuo humoralinio ... Bandant paneigti augalų sąmonę nebuvo paminėta, jog augalai reaguodami į aplinkos signalus naudoja tik tam tikrus augalinius hormonus tam, kad atsakytų į šviesos, vandens ir kitų jiems reikalingų augimui medžiagų poveikį (humoralinis reguliavimas ne ką mažiau svarbus už cns)... Bet iš kur kyla šis visiškai natūralus poreikis?

Ląsteliniai organizmai yra ypatingai jautrūs bet kokiems išoriniams pokyčiams (molekuliniame lygmenyje mes matome dar ryškesnius pasikeitimus)... trumpai tariant, kuo gyvas organizmas yra menkiau išsivystęs, tuo jis yra labiau linkęs atsiduoti sąmonės įtakai... Iš kur kyla šis poreikis?

Membraninis potencialas yra pažįstamas bet kuriai elementariajai ląstelei, tam, kad išlaikytų šį potencialą lygų pradinei būsenai (būsenai kuri skatina augalo (ar bet kurio kito gyvo organizmo) išlikimą) mes privalome kontroliuoti molekulių judėjimą tokį, kuris leistų ląstelei gyvuoti ir sėkmingai atlikti savo funkcijas... Kuo čia dėta augalų telepatija?

Ogi tuo, jog sudirginus augalą (tarkime jam švelniai užvožus per kamieną) augalas reaguoja į tai atsakydamas tam tikrų hormonų porciją į tą kamieno vietą, tam, kad storintų žievę (pavyzdys)... Jei mes užstosime šviesą, jis reaguos augindamas didesnius lapus prieinamose vietose...

Jei mes jį puoselėsime, mylėsime, rūpinsimė, jis augs gražesnis, dailesnis ir duos daugiau vaisių...

Paskutinis klausimas... Kuo čia dėtos emocijos?

Kaip jau minėjau prieš tai, kuo organizmas mažiau išsivystęs, tuo jis jautresnis išoriniams pokyčiams... Molekuliniame, ar netgi žemesniame, atomianiame, kvantiniame lygmenyje, niekam nebėra paslaptis, jog elementariosios dalelės reaguoja į žmogaus emocijas... Iš tokių pačių dalelių yra sudaryti augalų ir... Netgi ir paties žmogaus organizmas... Telepatiškai bendrauti su augalais neįmanoma? Drįstu nesutikti...

TinSoldier

Įdomūs pamąstymai :)

Tik, jei nepatingėtum truputį plačiau paaiškinti, kodėl darai išvadą, kad kvantiniame lygmenyje (ar bet kuriame kitame) elementariosios dalelės reaguoja į žmogaus emocijas?

Lapino šešėlis

Klausimas, priverčiantis dvejoti... Be jokios abejonės šis teiginys turėjo sukelti daugiausiai klausimų, bet kadangi jokiame mokslo žurnale oficialaus atsakymo mes nerasime, teks bandyti diskutuoti grynai teoriškai...

Aš į tai atsakyčiau taip:

Elementariųjų dalelių lygmenyje mes susiduriame su daugybe nepaaiškinamų reiškinių, dėl pačių dalelių judėjimo. Dėl šių reiškinių mums peršasi išvada, jog pačios dalelės tai ne tik dalelės, bet ir bangos (juk kvantinėje mechanikoje tai sena tiesa)...

Iš fizikos pamokų galime prisiminti, jog bangos yra įdomios tuo, jog jos perneša energiją, nors materialiosioms dalelėms didelės įtakos gali ir nepadaryti...

Žmogaus emocijų (ar bet kokių minčių) veikimas taip pat yra daug klausimų keliantis procesas, bet jei mes tai suvoksime kaip egzistuojantį įvykį, turintį savąją atskirą energiją, vadinasi ji pasklis po aplinką sukeldama atsaką aplinkoje egzistuojantiems objektams, net jei šis atsakas tebus beprotiškai minimalaus dydžio (kurio taip patogiai neužfiksuotų jokie, net ir patys tiksliausi žmogaus sukurti prietaisai :) ).

Bet kaip prieš tai minėjau, ląsteliniame lygmenyje, membranos potencialo pokyčiams nereikia itin didelio energijos poslinkio tam, kad ji pradėtų veikti. Emocijų (nesąmoninga) ar minčių (sąmoninga) energija kurią nukreiptume į konkretų objektą galėtų nežymiai paveikti tą objektą, bet jei ši energija būtų siučiama pastoviai, kiekybė kompensuotų kokybę...

Štai todėl nuolatos skirdami dėmesį trokštamam rezultatui pasiekti, mes didinsime tikimybę tą rezultatą turėti..

Suprantama, kad tokia, ar panašios idėjos reikalauja eksperimento:

http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=2556.0

senoka tema, bet...

Aukštyn