Kas trugdo?

Pradėjo indigo, birželio 02, 2012, 23:50:44

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

indigo

Sveiki man vis nepavyksta iseit is kuno ilgam buvau pora syk atitrukes nuo jo bet nepavadinciau tai ilga kelione, man lengviau paprastai save matyt is sono

advena

o man isvis nepavyksta nuo jo atitrukt. papasakok kaip tu iseini is savo kuno.

Beelzebub

Tam, kad pasiekti atitrūkimą nuo kūno, reikia daug praktikos, kai kuriems tai gali užtrukti kelis metus. Praktikuokit dažnai ir turėkit kantrybės.

vitake

Taip ir aš tai bandžiau, bet tai tebuvo viso labo mano fantazija.  :D

advena

suprantat mano kunas visas uztirpsta ir as vebejauciu nieko. bet va atitrukti nepavyksta.

vitake

Svarbu neprisižaist, būna tokiu atveju, kai nutolus nuo kūno nebegali sugrįžti. O nutirpimas nieko gero.

advena

kaiptai nieko gero? ;D tai pozymis kad greit tureciau patekti i astrala.

Beelzebub

Citata iš: vitake  birželio 03, 2012, 18:31:57
Svarbu neprisižaist, būna tokiu atveju, kai nutolus nuo kūno nebegali sugrįžti. O nutirpimas nieko gero.


Kiek žinau, kūną jungia kažkokia gija, kurios neįmanoma nutraukti, kad ir kas atsitiktų. Todėl teoriškai neįmanoma "nebegrįžti".

advena

as irgi apie ta gija esu skaicius. siaiptai bet koks isgastis privercia sugrizti atgal i kuna.

vitake

Po nutirpimo kūnas apmiršta. reikia stipriai psichologiškai pasiruošti norint ,kad nenutrūktu gija, bet jei jau tam esate pasiruošę tai pirmyn  ;D

advena

ka pasiruosia? ka galima ruostis jai dar ten nesi buves?

Beelzebub

Citata iš: vitake  birželio 03, 2012, 18:39:59
Po nutirpimo kūnas apmiršta. reikia stipriai psichologiškai pasiruošti norint ,kad nenutrūktu gija, bet jei jau tam esate pasiruošę tai pirmyn  ;D


Kam ir kaip pasiruošti, jei gijos nutraukti neįmanoma?

vitake

Belzebub, iškur toks tikras? Na, ištiesų nieko daug pasakyt negaliu, bet būna ,kai šiaip ne taip tik pavyksta sugryžti. Pasiruošimas kiek žinau yra svarbus, na nors tai tik meditacija ir savęs fizinis jutimas, nes jei nesuprasi savęs tu gali pasimesti.

advena

neimanoma pasimesti. nes tik truputeli issigandes zmogus iskart grazionamas atgal i savo kuna.

.L.U.T.H.O.R.

#14
birželio 04, 2012, 01:36:23 Redagavimas: birželio 04, 2012, 01:39:50 by Šešėlis
Norėdami išeit į astralą turit ne tik būti pasiruošę, bet ir turėti tikslą ten eiti. Su tikslu išeiti yra daug lengviau.

Vitake, tu galvoje gal turi OBE? Ten galbūt ir gali būt tokie dalykai kaip pasimetimas, ar kūno apmirimas. O astrale keliaujama, su vienu iš savo kūnu, astraliniu. Bent jau taip teigiama. Jo nepamesi :)

Aukštyn