Žmogus - neįtikėtinas visatos skaičiavimas ar įstabus atsitiktinumas?

Pradėjo RoxiO, balandžio 23, 2012, 18:47:45

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Vytautas

Citata iš: TinSoldier  spalio 28, 2014, 20:59:18
O, jeigu siela neturi visiškai nieko bendro, nei su biologine išvaizda, nei su asmenybe - tai kokią "žemiškojo tavęs" dalį ta siela sudaro?

Automobilis vairuotojas. Ryšio jokio. Skonio reikalas kokį automobilį pasirinkti. :)

TinSoldier

Na, jei ir taip būtų... šiuo atveju, kodėl, tuomet:
Citata iš: Sirius  spalio 23, 2014, 13:50:43"tikimybė, kad gimčiau aš buvo vistiek 100%."


Nes, jei visas kūnas, visa asmenybė, viskas, ką mes galime suvokti apie žmogišką būtybę - tėra tik "automobilis", o ne vairuotojas. Tai kaip, tuomet, galima teigti, kad visuomet gimtų tas pats "aš"? Kas dar sudaro tą "aš", kurį mes galim suvokti, įvertinti ir apibrėžti?


Vytautas

Kadangi dėl "švaros" kad nepernešti informacijos iš ne materialaus pasaulio į materialų čia ateinantis 'aš"  "nuresetinamas" tai neįmanoma pasakyti ką nors apie persikūnijimą. Tenka pasitikėti kitu metodu, kuris tam ir paliktas kad gauti reikiamą informaciją kai supranti kad to reikia. O normaliai viskas per nuojautą.

puodukas

CitataKas dar sudaro tą "aš", kurį mes galim suvokti, įvertinti ir apibrėžti?

Na taip, pirmiausia turėtumėm prieiti vieningo apibrėžimo kas sudaro "AŠ". Nes dabar gaunasi lygtis su dviem nežinomaisiais.

Sirius

Dievas ( Aš )

Vytautas

Citata iš: Sirius  spalio 30, 2014, 08:12:50
Dievas ( Aš )

Mažumėle per anksti save paskelbi dievu. Kol kas esi dievų vaikas  :) Ir tai gal būt. Turėtum pasitikrinti kaip nurodžiau. Be to žemėje esi tik žmogus. Čia dievu būti su dieviškom galimybėm neįmanoma. Užtenka pirmos žmonių-dievų civilizacijos sukurto chaoso. Daugiau taip nebus.  :)

.L.U.T.H.O.R.

Ir čia tik tavo nuomonė, Vytautai ;)

Vytautas

Citata iš: Druwis  spalio 30, 2014, 10:46:52
Ir čia tik tavo nuomonė, Vytautai ;)

Visiškai teisingai. Tiesiog tokia viena iš daugelio galimų versijų  :) Tiesos nežino niekas  :) Sužinosim arba ne  atėjus laikui.

Steiblys

Atsitiktinumų nebūna. Šiandien yra daug į Liuciferį panašių žmonių. Jie užima Dievo vietą, savavališkai pamindami Dievo valią. Tai didžiausia žmonijos nuodėmė. Yra tik du keliai: dieviškas ir žmogiškas. Būtent tai turėjo omenyje Viešpats Jėzus Kristus, sakydamas: ,,...Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas. Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane' (Jono 14,6). Faktas tas, kad tu gyveni Dievo visatoje, kvėpuoji Jo oru ir mėgaujiesi Jo saulės šiluma. Dievas neatsiunčia tau sąskaitos už orą, ar už gyvenimą, kurį dovanoja. Tu esi Jo kūrinys, be galo daug skolingas Kūrėjui, tad turi Jam paklusti.

TinSoldier

Du žodžiai į temą, o po to eiliniai lunatiški kliedėsiai :)

Kiek pamenu, forume:

CitataDėmesio!

Propaguoti arba skatinti pereiti prie kitų religijų - draudžiama!


Kažkada reiktų nubrėžti ribą, kur dar yra diskusijos ir savo nuomonės išsakymas, o kur tiesmukiškas verbavimas ir radikalus savo religijos propagavimas.

puodukas

Citata iš: Steiblys  spalio 30, 2014, 17:00:04
Tu esi Jo kūrinys, be galo daug skolingas Kūrėjui, tad turi Jam paklusti.
Man ir atrodo, kad per daug kategoriškas esi. Kaip supranti tą paklusimą?
Citata iš: Steiblys  spalio 30, 2014, 17:00:04
Šiandien yra daug į Liuciferį panašių žmonių. Jie užima Dievo vietą, savavališkai pamindami Dievo valią.
Liuciferiui galima prilyginti tik tikintį žmogų, kuris sąmoningai daro priešingai.

Steiblys

Citata iš: TinSoldier  spalio 30, 2014, 17:59:30
Du žodžiai į temą, o po to eiliniai lunatiški kliedėsiai :)

Kiek pamenu, forume:

CitataDėmesio!

Propaguoti arba skatinti pereiti prie kitų religijų - draudžiama!


Kažkada reiktų nubrėžti ribą, kur dar yra diskusijos ir savo nuomonės išsakymas, o kur tiesmukiškas verbavimas ir radikalus savo religijos propagavimas.

Kurią religiją aš skelbiu?!
Šiaip tai tu su pykčiu nuteikinėji kitus savo religiniais įsitikinimais. Atsiprašau, kad tave įžeidžiau, bet nuo temos nereiktų bėgti. Tema - Žmogus - neįtikėtinas visatos skaičiavimas ar įstabus atsitiktinumas? Aš pareiškiau savo nuomonę, o tai kad ji tau nepatinka, tai nieko nepadarysi...


Citata iš: puodukas  spalio 30, 2014, 18:48:51
Man ir atrodo, kad per daug kategoriškas esi. Kaip supranti tą paklusimą?

Na kaip manai ar savo viršininkui darbe būtina paklusti, ar ne? O valdžiai? Kaip manai, kam žmogus yra sukurtas?

Citata iš: puodukas  spalio 30, 2014, 18:48:51
Liuciferiui galima prilyginti tik tikintį žmogų, kuris sąmoningai daro priešingai.

Tai visi žmonės kažkuo tiki.

.L.U.T.H.O.R.

Tai @Steiblys , žmogus sukurtas vergauti?  :-\

O Kūrėjui nieko iš tavęs nereikia, nieko nesi jam skolingas. Jis pats sau fainas. Tu ir toks būk.

puodukas

CitataNa kaip manai ar savo viršininkui darbe būtina paklusti, ar ne? O valdžiai?


Ne visai tai turėjau mintyse. Valdžios atveju šiek tiek aiškiau- mokėk mokesčius, nepažeidinėk įstatymus ir viskas, nors ir įstatymus nevisada visi vienodai supranta.
NT daug kas (net neskaitant sektų), jei ir ne skirtingai aiškina , bet tikrai akcentuoja skirtingus dalykus. Turėjau mintyse kaip daryti tą paklusimą?

Steiblys

Citata iš: Druwis  spalio 30, 2014, 20:10:49
O Kūrėjui nieko iš tavęs nereikia, nieko nesi jam skolingas. Jis pats sau fainas. Tu ir toks būk.
Dievas sukūrė žmogų, kaip bendraujančią ir dvasinę būtybę. Būtent dėl nuodėmės žmogus ir yra dvasiškai miręs ir vergaujantis nuodėmei (geismams, pinigams ir t.t.).

Citata iš: puodukas  spalio 30, 2014, 20:44:34
Ne visai tai turėjau mintyse. Valdžios atveju šiek tiek aiškiau- mokėk mokesčius, nepažeidinėk įstatymus ir viskas, nors ir įstatymus nevisada visi vienodai supranta.
NT daug kas (net neskaitant sektų), jei ir ne skirtingai aiškina , bet tikrai akcentuoja skirtingus dalykus. Turėjau mintyse kaip daryti tą paklusimą?

Palikime sektas bei skirtingus aiškinimus ir žvelkime į esmę. Biblija aiškiai liudija, kad mūsų Žemė ir visa gyvybė yra tiesiogiai kilę iš Dievo kūrybinio akto. Tai buvo išbaigta ir tobula kūrinija, kuri Dievo buvo įvertinta kaip "labai gera". Dievo esybė yra meilė ir gailestingumas, todėl Jis viską sukūrė per savo įgudusį menininką - per Viešpatį Jėzų. Kurdamas Jis buvo ištikimas savo esybės bruožams: švelnumui, harmoningumui, gailestingumui ir meilei. Tai yra visai kas kita nei kančia ir skausmu, chaosu ir ašaromis, žiaurumu ir mirtimi paženklinta evoliucijos strategija (atsitiktinumų ideologija). Laikyti Dievą evoliucijos priežastimi reikštų iškreipti Dievo esybę. Todėl ir Dievo valdomos evoliucijos (vadinamosios teistinės evoliucijos) idėja yra absoliučiai klaidinga. Todėl apie šį paklusnumą galima kalbėti tuomet, kai paklūstama Šeimininkui (iš pagarbos) o ne iš fobijos tam ko nekenti (dvasiškai miręs žmogus negali ne paklusti nei priklausyti Dievui).

Aukštyn