Dvasios,vaiduokliai

Pradėjo Reja, rugsėjo 14, 2011, 21:24:33

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Bildukas

Siaip tai namui tik 60 metu . Ta seima gyveno ten nuo namo pastatymo. Sunus nusizude namo garaze del nelaimingos meiles budamas 23 metu jau gerokai senai. Diedukui , kuris ten tebegyvena - 94 . Zmona mirusi veik pries 20 metu tame paciame name , virtuveje , dienos metu sirdies smugis buvo (mire septyniasdesimt keliu metu ). Dukra mire nuo insulto - tiesiog uzmigo ir nebepabudo ( apie 60 metu ). Diedukas serga alzhaimeriu . Labai geras , ramus , linksmas zmogelis tik niekada nieko neprisimena , kas ivyko pries 10 minuciu. Labai tikintis , katalikas. Pasidomejau - miestelis senas , bet kapines , taip pat senos yra kitoje miestelio dalyje . Yra keistas gal tai sutapimas , o gal ir ne - dieduko kaimynai , gal dar kokie 4 senukai aplinkui - visi nasliai ir gyvena vieni , daznai lankomi savo vaiku . Zmonos mirusios kuri kaip , tai veziu , tai sirdies problemos - vienu zodziu naturaliu budu. Man tai pasirode keista , nes moterys , paprastai , gyvena ilgiau nei vyrai , o cia tiesiog tokia "vyriska gatvele". Beje , diedukas savo zmona labai mylejo , isgyveno santarveje visa gyvenima . Tai va tiek tos istorijos. Nezinau ar dar beeisiu ten to vaiduoklio gaudyt.
Gal tiesiog kai kuriuos dalykus reikia palikti taip kaip yra .

2012

Tik nesakyk kad i kelnes pridejo musu ghost busteris  :) matai jau issiaiskinom kelis svarbius irodymus.
1. Dvasios nekabina vyru.
2. Slaptas ginklas, snapso butelis.
:)

paragraf 78

Citata iš: 2012  spalio 25, 2011, 17:22:18
1. Dvasios nekabina vyru.


Yra tokios dvasios sukubai ir inkubai kurios net miega su žmonėmis, ne tik kad kabina.
Šamanistinėse kultūrose, šamanai dažnai turi dvasinę žmoną, kuri paprastai nužudo materialiąją žmoną jei šamanas tokią turi, nes labai pavydi. Todėl šamanai dažnai būna nevedę Taip kad dvasios "kabina" žmones.

Bildukas

Juolab - dar ims ir prisikabins tas sutverimas prie manes ir nudobs mano zmona - jo , kuo toliau i miska , tuo daugiau medziu. Beje , tas sutverimas kuri maciau as labai aiskiai , neturejo jokiu isskirtiniu bruozu , kad butu galima atskirti moteris tai ar vyras . Net veido neturejo . Tiesiog salti skleidziantis , labai tirstas zmogaus konturu svytintis rukas. Ir nera cia ko lazdavotis .Mano vietoj ne vienas i kelnes pritvotu toki dalyka pamates. Ir snapso butelis cia ne prie ko.Snapso is vis negeriu ir dar buteliais. Tada kai ta vaiduokli pamaciau is vis nebuvau nei isgeres , nei mieguistas. Taip kad gerbiamasis 2012 , nespreskit pagal save apie visus is eiles.

2012

Citata iš: Bildukas  spalio 25, 2011, 17:46:26
Juolab - dar ims ir prisikabins tas sutverimas prie manes ir nudobs mano zmona - jo , kuo toliau i miska , tuo daugiau medziu. Beje , tas sutverimas kuri maciau as labai aiskiai , neturejo jokiu isskirtiniu bruozu , kad butu galima atskirti moteris tai ar vyras . Net veido neturejo . Tiesiog salti skleidziantis , labai tirstas zmogaus konturu svytintis rukas. Ir nera cia ko lazdavotis .Mano vietoj ne vienas i kelnes pritvotu toki dalyka pamates. Ir snapso butelis cia ne prie ko.Snapso is vis negeriu ir dar buteliais. Tada kai ta vaiduokli pamaciau is vis nebuvau nei isgeres , nei mieguistas. Taip kad gerbiamasis 2012 , nespreskit pagal save apie visus is eiles.


Pajuokavau zmogau, nereikia taip jautriai reguoti. Viskas normaliai  :)

egle

Niekada nebuvau bailė, ir dabar savęs taip pavadinti negalėčiau, dauguma mano draugų sako, kad jei būtų mano vietoje tai tiesiog ten negyventu, bet deja neturiu galimybės išsikraustyti ar pašventinti to buto. Kai yra diena jaučiuosi drąsiai ir sakau sau kad padarysiu tą aną  nebijosiu ir panašiai, bet kai tai nutinka visa ta drąsa tiesiog išgaruoja...Tiesiog miegu ir jaučiu ta dvasia šalia, aš stengiuosi ją ignoruoti, nekreipti dėmesio, apsimesti, kad to nėra, bet manau kad ta būtybė tą supranta ir tai ją pykdo... Na taip sutinku, kad sunku patikėti visais tais dalykais kurių nesupranti, ir bent jau aš net nenoriu to suprasti, bandžiau ieškoti logišku paaiškinimų, bet jų nėra. Tiesiog noriu, kad tai liautųsi, bet bent jau dabar pabaigos nė nesimato...

Benamis

Citata iš: egle  spalio 25, 2011, 23:43:03
deja neturiu galimybės išsikraustyti ar pašventinti to buto


Kaip tai gali buti, kad neturi galimybes pasventinti buto? Siais laikas rodos infrastruktura visus yra ganetinai gerai ispletota... Kitas dalykas jeigu kazkas is seimos (tiesa nezinau ar gyveni viena ar su kazkuo) yra netikintis ir nusistates pries tai...

Bildukas

Si ryta suzinojom , kad diedukas, pas kuri namuose maciau ta vaiduokli , nakti pasimire. Rado ji kaimynas lovoje uzmigusi amzinu miegu. :'( AtA diedukui ). Taigi i "medziokle" nebeteks nueiti , nes giminaiciai ta nama parduoda kaimyno vaikams. Gal tai ka maciau , buvo koks mirties pranasas , ar kazkas tokio panasaus ?

2012

Citata iš: Bildukas  spalio 26, 2011, 19:29:31
Si ryta suzinojom , kad diedukas, pas kuri namuose maciau ta vaiduokli , nakti pasimire. Rado ji kaimynas lovoje uzmigusi amzinu miegu. :'( AtA diedukui ). Taigi i "medziokle" nebeteks nueiti , nes giminaiciai ta nama parduoda kaimyno vaikams. Gal tai ka maciau , buvo koks mirties pranasas , ar kazkas tokio panasaus ?

kazka panasaus matei?


Bildukas

 ;D Nu dalgio ir kauletu ranku tas vaiduoklis tikrai neturejo...Bet buvo salti skleidziantis , aukstas , zmogaus konturu baltai svytintis kaip tirstas rukas , kaip koks debesis, be jokiu isskirtiniu moterisku ar vyrisku bruozu , net be veido . Taciau atrode , kad tai yra samoninga butybe , kuri mane mato, nes pakabojusi prie duru i mano kambari keleta minuciu , letai nusklende koridoriumi i kita , tuscia ir tamsu kambari(pas mane dege naktine lempute). Beje , dieduko kambario durys tiesiog salia to kambario duru , kuriame as buvau.Tik pas ji buvo tamsu , jis jau miegojo. Dabar as pagalvoju , kad tai gal mirtis buvo atejusi dieduko pasiimti, bet suabejojo kuri turi imt - ji , ar mane - tai grizo  i "ofisa " pasitikrinti. Na , juokas juokais , bet to vaizdelio , ledinio salcio ir tiesiog i akmeni sustingdancio siaubo, as niekada nepamirsiu.

Mayhem

Teko dirbti ligoninej, zinoma ne mediku ar personalo darbuotoju, truputy kitu. Dirbom tryse. Kol dirbome pacioj ligoninej, nieko keisto nenutiko, bet va kai nusileidom y vadinamasias katakombas, tada susidurem su ydomiu yvykiu. Remontuojam, keikiames, burbam ir staiga kazkoks gilus atodusis pertrauke musu darbus. Vieni y kitus susizvalgem, na nei vienas. Bet taip nuleidom juokais ir tiek. (Draugai skeptikai). Poto pradejo kazkas vaikscioti, lyg vilkdamas kojas. Tada jau pasidare nejauku. Aisku, ysivyravo mirtina tyla, smalsumas daro savo. Zvalgomes, ogi nieko nera. Manem, gal kas is personalo vaikstineja, pasidairem - nieko. Tesem darbus, jau tyledami, it kazko laukdami. Ir ka, vel tas garsas, vel atodusiai. Poto draugo baimes pervertas balsas - "kazkas stovi kolidoriaus gale". Staigiai atsisukom, ogi stovi zmogus, sunku pasakyti lyti, tolokai buvo. Beto savotiska prieblanda, tik musu prozektoriai. Ka, stovi, y mus ziuri, mes y JY. Baisu net kvepuoti buvo. Draugas suriko - "Kas tu, ateik cia" ir ta akimirka tas siluetas isnyko akyse. Susipakavom yrankiu ir lekem namo. Kolegos patrauke alaus. Teko darbus uzbaigineti kita ryta. Apie tai tarpusavy nekalbejom, lyg nieko nebutu buve. Vat toks mano pirmas kartas buvo. Kartu su praktika. :)

paragraf 78

Įdomus įvykis, kitą rytą nebepasikartojo?

Mayhem

Nors ir buvo nejauku, nors ir zvilgciojom per pety, bet nieko isskirtinio nenutiko. Vat tas ir buvo ydomu. Liko tik pamastymai ar tai buvo zmogus, ar tai buvo "kazkas" kito. Kaip pirmajam kartui, buvo truputy nemalonu :)

JZZ

Užėjo noras šį tą prisiminti.
Pilna pasakojimų apie asmenų susidūrimus su būtybėmis, aprašoma baimė, nerimo emocijos... O kodėl gi neprisiminus įvykio, palikusio teigiamus atsiminimus?   ;D
Iškart einant prie esmės, buvo taip susiklostę reikalai, kad tam tikri įvykiai buvo įvykę ne pagal planą, rezultatai skyrėsi nuo tikėtųsi, tad nuotaika išties buvo gan prasta. Buvo liūdna/apmaudu, kad nieko negaliu padaryti toje srityje norimu laiku (ar kažkas pan.). Ėjau susikrimtęs koridoriumi, pagalvojau, kad nieko negaliu padaryti, nes esu vienas. Nemenku tempu eidamas šį tą pajutau, ką nėra taip jau lengva apibūdinti. Tai atrodė lyg į kažką būčiau atsitrenkęs arba įėjęs į kitokią zoną ar konkretų tašką. Tuo momentu atrodė, kad kažkas yra šalia, visai prie pat ir vis dar artėja. Tikriausiai būtų užplūdusi baimė ar išgąstis, tačiau nespėjo: užėjo tokios emocijos teigiamos ir "žinojimas", kad viskas iš tiesų yra gerai, o tai, dėl ko nerimauju, - išsispręs.
Pajutau "kaip ir" apkabinimą. Tai nebuvo nieko panašaus į fizinį kontaktą; nei drabužiai buvo paspausti, nei pats ką fiziškai pajutau. Tačiau jei kada ką yra tekę apkabinti, galbūt yra pavykę pajusti ir "ką nors" daugiau nei tiesiog fizinis spaudimas ar pan. Galbūt kažkas panašaus buvo ir tuo metu, neminint labai malonios šilumos ir pilnatvės jausmo, kurį norint detaliai apibūdinti, reiktų paieškoti tinkamesnių žodžių.
Kas dar įdomiau, fiziškai ar psichiškai, ar kad ir kaip ten bebūtų, pajutau lyg kas švelniai pabučiavo. Tai nebuvo kažkas panašaus į merginos ar artimųjų pabučiavimą, o kažkas, kas viską ir "apibendrino". Be visokių pilnatvės, gausybės teigiamų emocijų ir pačio "ryšio" jutimo, buvo išties malonu. Better than sex? - tai visai nesulyginami jutimai, o ir geriausios sekso metu teigiamos emocijos būtų iš kito lygio (žemesnio); vienareikšmiškai taip.
Pats įvykis truko mažiau nei sekundę, po kurios sustojau ir apsvaigęs mėgavausi prisiminimu.
Štai toks buvo geriausias teigiamas atsiminimas iš, kaip spėju, susidūrimo su būtybe. Yra ir neigiamų atsiminimų, tačiau vėlai naktį to nei nesinori prisimint. :P

paragraf 78

Man irgi galima sakyti nutiko malonus įvykis su dvasia.
Turėjau geriausią draugą. Mes sutarėme jog jei kuris nors numirs pasirodys kitam. Taip jau nutiko kad mano draugas ne už ilgo mirė.
Kartą naktį jis man pasirodė. Stovėjo apsuptas šviesos. Tada išsigandau, bet dabar malonu tą nutikimą prisiminti.

Aukštyn