Sėkmė

Pradėjo Tamtam, liepos 14, 2017, 04:09:47

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Tamtam

liepos 14, 2017, 04:09:47 Redagavimas: liepos 14, 2017, 04:24:52 by Tamtam
Sveiki, pasidalinsiu tuo, kas ilgą laiką man neduoda ramybės. Nors pati esu mokslo žmogus, negaliu paaiškinti to racionaliai.
Realiai visada turėjau labai stiprią intuiciją nelaimėms. Nujaučiau kelias avarijas (dėl "keisto jausmo" atsisakiau kartu važiuoti ir išvengiau jų), nujaučiau, kada žmogų mačiau paskutinįkart (be pagrindo apėmė šlykštus jausmas kurio negalėjau nuslopint), nujaučiau iš vakaro kažką negero su artimojo sveikata, kas kitos dienos ryte pasitvirtino prieš tai buvus viskam gerai. Realiai net jaučiuosi saugi, nes žinau, jei bus kokia nelaimė, jausiuos šlykščiai prieš tai ir jei paklausysiu - išvengsiu (na arba ne kaip su nuojauta žmonių atžvilgiu). Tuo vadovaujuosi renkantis kelią kuriuo važiuoti namo ir pan.
Nors mano gyvenimas ir buvo tragiškas, kažkuriuo metu pradėjo labai sektis, ypač su norais, labiausiai materialiais. Svajojau apie konkretų daiktą, fotkinaus fone prie jo - netikėtai po pusmečio išsipildė. Kalbėjau kaip noriu konkretaus dalyko namuose, kas mano situacijoj nerealu buvo - netikėtai išsipildė. Galų gale kai labai trūko pinigų, paprašiau žmogaus paskolinti 20€, jam nespėjus jų nuimti, išėjau į lauką ir ant žemės gulėjo 20€. Nesu gyvenime nieko radus, bet va kai paprašiau.. Na gerai, savęs programavimas, bet kaip programuot kad rastum 20€ už valandos po to kai paprašai? :D
Tai va, klausimas toks, kodėl gali pradėt sektis? Kaip išlaikyti sėkmę? Šiuo metu viskas rodos vyksta mano labui, net iš pirmo žvilgsnio nesėkmės nuveda prie didesnės naudos nei galėjau pagalvot. Ar čia kad pakankamai gyvenime prisikentėjau? Ar kad nelinkiu niekam nieko blogo? Dar tuo sėkmės pradžios laikotarpiu buvau labai giminės istorija pradėjus domėtis, apvažiavau visus senus užmirštus kapus, nuravėjau dilgėles.. Gal čia jie mane saugo? Ar tiesiog mano keista gimimo data kažkokias mistikas kelia (1991.01.09)? Buvau seniau pas būrėją, pasakė, kad mano siela labai sena ir dėl to nelabai pritampu prie žmonių... žodžiu, tema daugiau išsipasakojimui, nes nelabai kam realiam gyvenime pasakoju tai, gal kas kokių minčių turės.. o jei ir neturės, dėkoju, jei kas perskaitėt..
P.S. Offtopicas, bet mane nuolat lydi visokie trenksmai namuose, kad ir kur gyvenčiau. Realiai nelabai kreipiu dėmesio, bet nakvodavę svečiai pastebėjo, kad labai pokši viskas naktimis, tai nuraminau, kad man visada taip. Na bet čia namai pokši ir tiek, nieko ypatingo, tik kažkaip kiti gal nepratę, sako norėjau keltis eit žiūrėt, kas laužias :D paskutinis buvo kai aiškiai girdėjau kaip kitam kambary nukrito lyg rankinė ir išsitaškė viskas, susinervinus atėjau ir.. neradau nieko nukritusio. Nei spintose, nieko.. gyvenau viena, nuosavam name.. Žodžiu tas truputį nustebino. Dabar sėdžiu kitoj šaly, kituose namuose, viena ir vėl viskas traška braška. Net va dabar rašant caktelėjo kažkas kambario kampe. Gal ir apie tai turit minčių? :D

paragraf 78

Rekomenduoju paskaityti šitą knygą, bus daug ramiau gyventi :)


Skeletonas

#2
liepos 14, 2017, 17:22:27 Redagavimas: liepos 14, 2017, 23:24:28 by Skeletonas
Gal tai ir atsitiktinumas,o gal ir ne ;) na bet kokiu atvėju tau labai pasiseke ir gal stenkis niekam neplepet per daug apie taip nes sekmė gali nusigrežti. Gal tu tiesiog manai kad tau sekasi? Vienas ar du ivikai gali tave versti taip manyti,bet ne visada gali but taip. Gal buti karma.
P.s na pas mane irgi braška namas, nieko mistiško tai gali but tik tavo isitikinimai. Vienu metu aš irgi galvojau ta pati kad sekasi ir taip toliau nes žmoniu minčiu galia ir didesnė nei manome.

elteide

#3
liepos 14, 2017, 19:10:35 Redagavimas: liepos 14, 2017, 19:17:10 by elteide
Citata iš: Tamtam  liepos 14, 2017, 04:09:47Sveik
Tai va, klausimas toks, kodėl gali pradėt sektis? Kaip išlaikyti sėkmę? Šiuo metu viskas rodos vyksta mano labui, net iš pirmo žvilgsnio nesėkmės nuveda prie didesnės naudos nei galėjau pagalvot. Ar čia kad pakankamai gyvenime prisikentėjau? Ar kad nelinkiu niekam nieko blogo? Dar tuo sėkmės pradžios laikotarpiu buvau labai giminės istorija pradėjus domėtis, apvažiavau visus senus užmirštus kapus, nuravėjau dilgėles.. Gal čia jie mane saugo? Ar tiesiog mano keista gimimo data kažkokias mistikas kelia (1991.01.09)? Buvau seniau pas būrėją, pasakė, kad mano siela labai sena ir dėl to nelabai pritampu prie žmonių...sėdžiu kitoj šaly, kituose namuose, viena ir vėl viskas traška braška. Net va dabar rašant caktelėjo kažkas kambario kampe. Gal ir apie tai turit minčių? :D
gal geras naminukas tam name gyvena :)
jei rimtai...kodėl gi negali būt šviesus etapas gyvenime..gali ..ir nebūtinai kad stipriai kentėjot, nors tas irgi gal turi racijos ir kad gero kitiem linkėjot..grįžo bumerangu .. yra dvasiniai dalykai ..įtariu nebuvot ir pasyvi,bet  svajojot, siekėt, dirbot ...kas sėja tas pjauna.

eternal.bliss

Visu pirma.
Gali būti daugelis dalykų, o gal visi iš esmės.
Jeigu po visų neigiamų įvykių atradai savyje to ko nematei, išsivalei, tuomet tai paaiškina nuojautą, bei "sėkmę" nors visa tai tiesiog yra atributai žmogaus kuris atrado save.

Bet tai nepaaiškina viso kito, kas neturėtu tikslo būti, arba tai tėra pastabumas ir sureikšminimas (kaip daugelis nurašo).
Jeigu tu neikiek nepasikeitei ir požiūris tavo nepakito, egzistuoji tokioj pat būsenoj bei suvokime kaip ir prieš tai, tuomet manau tau atsidėkoja :)

Plius programuoti save galima bet tai veiks tik veiksmus ir atoveiksmius, sasajas kurias turi su pasauliu. Bet norint, kad tau "sektusi", ar kad gyventum pastovioj pilnatvėje su išoriniu pasauliu tikrai prichologinio programavimo neužtektu. Čia jau reikia kitokio pasirengimo. Tačiau abu yra iš esmės vienas ir taspats kelias skirtinguose ligmenyse.

tadasas99

#5
liepos 14, 2017, 22:49:49 Redagavimas: liepos 14, 2017, 22:53:28 by tadasas99
 Sekme priklauso nuo vertinimo, zmogus prates viska gauti be pastangu 20eu radimo sekme nepavadins, zmogus kuriam buvo sunkus gyvenimas - vadins
 
 Namu braskejima galima racionaliai paaiskint, esu statybininkas, jei neesi susidurusi tai nustebtum kokiais kiekiais vaiksto namai, net ir pamatai, siai dienai bent as nezinau stabilios medziagos namu statybose, tiesiog damoma taip kad vaiksciojimas butu nepastebimas, pvz kompensacines siukes betone specialiai ispjaunamos ir uzpildomos silikonu, naudojant kompozicines medziagas kurios vaiksto skirtingai paliekama nesuristos vietos, pvz murinio namo medines perdangos atramines sijos ileidziamos i mura bet medis neapmurijamas o apsukamas izoliacine medziaga (liaudiskai rubaroidu) taip medis gali vaikscioti mure, siuolaikines medziagos pvz sengvidz plokstes (pvz maximos pastatai) isviso vaiksto kaip pasiute, siena per valanda gali 1cm pasitraukti i lauka ar i vidu, atremti daigtai gali ir nukristi, kaiptik snd darbe man taip ir buvo.
 
 Cia seip, jei ieskai racionalaus paaiskinimo


Visažinis

Citata iš: Tamtam  liepos 14, 2017, 04:09:47Šiuo metu viskas rodos vyksta mano labui, net iš pirmo žvilgsnio nesėkmės nuveda prie didesnės naudos nei galėjau pagalvot. Ar čia kad pakankamai gyvenime prisikentėjau?
Gyvenimas kaip amerikietiški kalneliai, žiūrėk, kad po pusmečio nekurtum naujos temos pavadinimu: "Nelaimė".

Tamtam

#7
vasario 14, 2018, 01:58:13 Redagavimas: vasario 14, 2018, 02:09:20 by Tamtam
Labas visiems. Dėkui už komentarus. Taip, labai smarkiai dirbu pati, niekas neateina savaime, tiesiog kovoji kasdien dėl visko. Aplinkiniams linkiu gero, man svetimas pavydo ar neapykantos jausmas :) bet va toliau atsitiktinumai mano naudai.
Neseniai patyriau avariją, ne aš kaltininkė, avarija "mechaninė", man nieko nenutiko, sugadino auto. Ir gavau iš draudimo kosminę sumą pinigų, ko labai reikėjo šiuo metu, nes vis dar nedirbu dėl nebaigtų mokslų. Ir praėjus kelioms dienoms po gautos žinios, per savo gimtadienį, gavau skambutį iš darbovietės, kad siūlo dirbti. O darbą suorganizavo draugas, su kuriuo susipažinom didelio atsitiktinumo dėka prieš kelis mėnesius, prieš tai išgyvenau išsiskyrimą, ką laikiau nesėkme. Aš užsieny ir sunku save "prastumti", bet tas jausmas, kad aplinkybės sėkmingai dėliojasi, tai vis dar neįtikėtinos. Tas draugas stebisi, kaip taip gali sektis. Ir kai senka pinigai, gauni iš draudimo 3000€, o susitvarkai ką reikia LT už 100€ :D
Gal aš sureikšminu sėkmę, nes ją akcentuoju? Aš be to pati labai sunkiai dirbu dėl savęs, tai ant lėkštutės nepaduota niekas. Na nebent ta avarija :D ir darbas nukritęs iš dangaus. Aš dalim tikiu, kad čia mane mano šeimos numirėliai gal pasaugo, nes realiam gyvenime nelabai ten kaip sekėsi, nespėjome pabūti kartu.
Ir va kai rašot, kad gal teks kurti temą nesėkmė, tai viduj ramiai žinau, kad seksis. Nežinau, kažkaip tikiu. Ir kaip tik skatinu kitus apie tai kalbėti, akcentuoti, nes negatyvui mes ir taip save programuojam per daug. Ir nematom didesnio paveikslo, kaip tos vadinamos nesėkmės gali pasitarnaut. Net kai nutinka tokie nemalonumai kaip išsiskyrimas, tai gal dėl to, nes tau reikia kažko ir tik taip galima tai gauti.
P.S. Neseniai pirkau naudotą dviratį (seniau norėjau, bet gaila buvo pinigų naujam), tai draugo pažįstamos senelis numirė ir perpirkau iš jų, draugas juokaudamas sako: na ir vėl tau privalumai ateina iš kitų nelaimių. Kartais jau kraupu

Tamtam

Ai o namai traška ir kitoj šaly, bet kitaip :D vienas kampas prie lango kažkur, tikslaus šaltinio neradau. Atrodo, kad lašėtų lašai, cak cak cak. Kartais yra, kartais ne. Gal grindų lentos, bet nuo ko, tai nžn. Namas senas. Nei su šildymu, nei su langų atidarymu nesurišu. Ai tiek to :D

elteide

jei drėgna šalis , tai gali varžytis gipsoplokštės ir jei dar ne medvaržčiais prisuktos , o vinimis įkaltos ;)

Registras

Geras, balansas pas tave gyvenime :D Sveikinu, Sėkmės!

Aukštyn