Išsipildantys sapnai

Pradėjo Reja, rugsėjo 11, 2011, 19:01:28

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Teroras

Citata iš: TinSoldier  balandžio 16, 2012, 22:02:48
Nea, nebeegzistuoja. Ačiū dievui :D Šiaip daugiausiai buvo versti straipsniai iš įvairių užsienio puslapių. PsiPog.net daugiausiai..


Netikiu, kad tiek darbo idejes, net neturi jokiu straipsniu kurie pasiliko. Kodel nepapostini? Gal pasakytum koks puslapio adresas buvo? :-\

TinSoldier

Citata iš: Teroras  balandžio 16, 2012, 22:25:47
Netikiu, kad tiek darbo idejes, net neturi jokiu straipsniu kurie pasiliko. Kodel nepapostini? Gal pasakytum koks puslapio adresas buvo? :-\


Nebuvo jis populiarus. Tiesiog buvo :) Ir tai buvo gal prieš 2-3-4 metus. Ir darbo ne tiek ir daug. Sukurtas su turinio valdymo sistema, vogtom temom ir pan. Kažkur tarp senų kompaktų back'up'as gal ir turėtų būti. Ne puslapyje esmė mano to pranešimo :D Esmė tame, kad žmonės manipuliuoja kitais žmonėmis, apsimeta nuoširdžiais, bando desperatiškai gauti dėmesio ir meluoja. Tą patį ir aš dariau. Tą patį vienu ar kitu metu ir jūs darot.

P.S. Jonai, mokslininkų tyrimus iš tavo nuorodos atmetinėsiu rytoj. Kai būsiu blaivas :D

Teroras

Citata iš: TinSoldier  balandžio 16, 2012, 22:31:07
Esmė tame, kad žmonės manipuliuoja kitais žmonėmis, apsimeta nuoširdžiais, bando desperatiškai gauti dėmesio ir meluoja. Tą patį ir aš dariau. Tą patį vienu ar kitu metu ir jūs darot.


Siame forume asmeniskai as ne karta nebuvau sumelaves. Jeigu rasiau savo gyvenimo istorijas - jos nebuvo isgalvotos. Nematau tikslo to daryti. Gal kas nors tai ir daro. As ne.

Cia jau nori tikek, nori ne.

TinSoldier

Citata iš: Teroras  balandžio 16, 2012, 22:33:27
Siame forume asmeniskai as ne karta nebuvau sumelaves. Jeigu rasiau savo gyvenimo istorijas - jos nebuvo isgalvotos. Nematau tikslo to daryti. Gal kas nors tai ir daro. As ne.

Cia jau nori tikek, nori ne.


Tikiu :) Nesakau, kad būtinai čia kažkas melavo. Nesakau, kad būtinai tokiom temom visi meluoja. Ir tikrai nebutinai internete. Tiesiog kažkuriuo momentu meluoja ir manipuliuoja visi. Ir taip jau atsitinka, kad kai kurie kartais meluoja apie savo anomalinius sugebėjimus.

Beelzebub


Chirurgas

CitataEsmė tame, kad žmonės manipuliuoja kitais žmonėmis, apsimeta nuoširdžiais, bando desperatiškai gauti dėmesio ir meluoja. Tą patį ir aš dariau.


Na nereikia visų lyginti su savimi ir visiems pritaikyti savo pavyzdžio, tai ne tik, kad trumparegiška, bet ir nesažininga. Ne visi žmonės yra vienodi, žmonijoje vyrauja įvairovė, nereikia savęs išaukštinti kaip vienintelio galimo žmogaus standarto, nuo kurio bet koks nukrypimas yra melo išraiška.

TinSoldier

Citata iš: Chirurgas  balandžio 17, 2012, 09:26:57
CitataEsmė tame, kad žmonės manipuliuoja kitais žmonėmis, apsimeta nuoširdžiais, bando desperatiškai gauti dėmesio ir meluoja. Tą patį ir aš dariau.


Na nereikia visų lyginti su savimi ir visiems pritaikyti savo pavyzdžio, tai ne tik, kad trumparegiška, bet ir nesažininga. Ne visi žmonės yra vienodi, žmonijoje vyrauja įvairovė, nereikia savęs išaukštinti kaip vienintelio galimo žmogaus standarto, nuo kurio bet koks nukrypimas yra melo išraiška.


Tas, kuris niekuomet nemeluoja, nepagražina savo istorijų ar nemanipuliuoja(nors ir pasąmoningai), tegul pirmas meta į mane bandelę. Geriausia su aguonomis.

OKULTISTE

Na dėl visa ko pasiruošiu...

TinSoldier

Citata iš: Jonas  balandžio 16, 2012, 20:44:27
Yra atlikta nemažai mokslinių tyrimų šiuo klausimu (kad ir čia galima pasiskaityti ) ir gauti rezultatai, pagal kai kuriuos mokslininkus, tikrai negali būti atmetami tik kaip atsitiktinumai.



Čia, kaip supratau, nurodei tyrimą ne apie išsipildančius sapnus, bet apie sapnų telepatiją. Ne visai į temą, bet, kiek radau, daugiau mokslininkų kritikuoja tuos Maimonides sapnų tyrimus..
Labai stipriai neieškojau. Paskutiniu metu labai jau tingiu skaityt ką nors :)) Bet, dėl įdomumo, vienas faktas kurį radau iš tų Maimonides tyrimų:

Žmogus bandė sapnuojančiajam nusiųsti mintimis kristaus nuėimo nuo kryžiaus paveikslą, o žmogus, kuris turėjo gauti tą vaizdą, 2 kartus susapnavo Vinstoną Čerčilį. Tyrėjas Dean Radin nurodė, kad telepatija pavyko. Nes Čerčilio pavardę galima iššifruoti kaip "Churh-hill". Tipo Churchill'io vaizdas buvo kristaus nuėimo nuo kryžiaus simbolis. Sorry, bet tokių pritempinėjimų nelaikyčiau patikimais įrodymais.. :))

Vis dėl to, radau nemažai tyrimų, kurie testavo tokius reiškinius ir kažką aptiko. Kita vertus, taip pat radau, kad jų visų tyrimo metodologijos labai jau ginčytinos ir nepatikimos.

Jonas

CitataČia, kaip supratau, nurodei tyrimą ne apie išsipildančius sapnus, bet apie sapnų telepatiją.


Na truputį suklydau tinklapius besiūlydamas. Iš tiesų tai  šitą skaitinį norėjau įmesti pagal viską, nors išsipildantys sapnai ir sapnų telepatija yra labai susiję dalykai...


CitataŽmogus bandė sapnuojančiajam nusiųsti mintimis kristaus nuėimo nuo kryžiaus paveikslą, o žmogus, kuris turėjo gauti tą vaizdą, 2 kartus susapnavo Vinstoną Čerčilį. Tyrėjas Dean Radin nurodė, kad telepatija pavyko. Nes Čerčilio pavardę galima iššifruoti kaip "Churh-hill". Tipo Churchill'io vaizdas buvo kristaus nuėimo nuo kryžiaus simbolis. Sorry, bet tokių pritempinėjimų nelaikyčiau patikimais įrodymais..


  Man tai parapsichologo Dean Radin (raides sukeiskime ir gausis Randi  :D) paaiškinimas atrodo visai logiškas ir priimtinas, žinoma, stiprioms mokslinėms taisyklėms tai gal ir netinka...
Kiekvienas žmogus turi vis kitokią simbolinę sistemą, kurios padedama, pasąmonė miego metu kuria vaizdinius (sapnus). Taigi, kiekvienam žmogui sapnuose dalykai yra perteikiami vis kitokiais simboliais. Šis  "žodžių žaismo" simbolis man atrodo visai tikėtinas, viskas priklauso nuo to žmogaus, kuris tai susapnavo...
  Atradęs vieną, tavo manymu, neigiamą aspektą, negali nurašyti visų tyrimų kaipo tokių pat.

indigo

#55
birželio 17, 2012, 20:00:53 Redagavimas: birželio 17, 2012, 20:06:31 by indigo
Zinot, per savo 15 metu as tu sapnu kurie issipildo, kad ir koki menki jie bebutu, susapnavau gal 100... iskart pasakau kad 6 metus lankau karate, sakau todel, nes duosiu pavyzdy su karate stovykla... taigi uzmiegu ir atsiduriu stovykloje, lyja, naktis... stoviu vienas prie aikstes kur zaizdavom futbola ir ziuriu y misko puse... Ten pamatau savo drauga begant is stovyklos, bandziau saukt bet tiesiog neisejo, nes savo sapnu man neina valdyt (gal del to nes jeigu sapnuoju, kas labai retai buna, tai sapnuoju tik ateity), todel nusekiau paskui jy... sekiau tol, kol is uz medziu islindo vienas is treneriu ir mane labai isgazdino, nes kai eini nakty misku per lietu, ir islenda zmogus is uz medzio labai greitai, tai nebus taip kad nesureguosi... Po metu as isvaziavau y stovykla, ta pacia, toj pacioj vietoj.. Viskas yvyko 3 diena... Sapnus as uzmirstu, bet kai atsiduriu toj pacioj vietoje nuo kur pradejau sapnuoti, toliau man viskas aisku, ko tiketis ir ko ne... Todel manau kad issipildantys sapnai egzistuoja ir ju yra labai daug.. beto, nesavo account naudojau rasant sita todel nesmerkit jeigu tuo netikit.. aciu ;)

Teroras

Citata iš: indigo  birželio 17, 2012, 20:00:53
beto, nesavo account naudojau rasant sita todel nesmerkit jeigu tuo netikit.. aciu ;)


Kaip suprasti si tavo sakini?

rainiukee

Įdomu su tais išsipildančiais sapnais. Dažniausiai ,,surišu'' sapno prasmę po tam tikro įvykio. Bet turiu vieną sapnavimo keistenybę, visada, 100proc jeigu susapnuoju krikšto mamą tai ji arba paskambina arba aplanko. Keista...  :D

Aurelija

mano sapnai jeigu jie yra aiskus ir susije su realiais asmenimis ir realiomis vietomis anksciau ar veliau issipildo.

Asasinas

Citata iš: Aurelija  rugpjūčio 30, 2012, 23:04:26
mano sapnai jeigu jie yra aiskus ir susije su realiais asmenimis ir realiomis vietomis anksciau ar veliau issipildo.


Aš irgi norėčiau, bet man atvirkščiai - kol kas neišsipildo.

Aukštyn