del burimo

Pradėjo woozyy, rugpjūčio 18, 2014, 23:18:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

woozyy

nuo ko reikia pradėti mokytis burti? supykus ant kokio žmogaus jam nutinka kas nors negero, o jei pasidaro gaila del kito nelaimes jam savaime įsisprendžia rupesciai, ne visada, bet akivaizdžiai pastebiu. Esu religingas, bet turiu ir savo interpretaciją su religija.

Whitenblack

Citata iš: woozyy  rugpjūčio 18, 2014, 23:18:06
nuo ko reikia pradėti mokytis burti? supykus ant kokio žmogaus jam nutinka kas nors negero, o jei pasidaro gaila del kito nelaimes jam savaime įsisprendžia rupesciai, ne visada, bet akivaizdžiai pastebiu. Esu religingas, bet turiu ir savo interpretaciją su religija.


Nuo informacijos rinkimo , nesvarbu kuo žadi užsiimti , pirmiausia surink visą informaciją kokią tik gali , tuomet išnagrinėk ją ir nuspręsk , ar tikrai to nori :)
Ką turi omeny burti? Ateitį? :D

woozyy

noriu viska išnaudoti maksimaliai. Na as daug skaitau, bet ten ne ta teorija, kuria gali suteikti igudes asmuo.

paragraf 78

Citata iš: woozyy  rugpjūčio 18, 2014, 23:18:06
Esu religingas, bet turiu ir savo interpretaciją su religija.


Kokia gi ta interpretacija?

Geleona

Pasidomek 'witchcraft' . Tik ne tuo, kur vaikai apie raganas ant sluotu raso. Jeigu uzsikabinsi, galesiu reikiamos info duoti, patarimu ir konsulataciju

woozyy

#5
rugpjūčio 19, 2014, 21:56:22 Redagavimas: rugpjūčio 19, 2014, 21:59:24 by woozyy
manau jog dievas yra, nemanau jog biblinis ar kitoks. galbut dave viskam pradzia, ne ieva ir adoma, bet gyvybes pradzia ir tikrai nera ten sunus ar dukr. Padeda zmonem, bet smulkmenom ar didelem nelaimem, bet ne bet kokiem noram, o daugiau visa kita musu paciu pasirinkimas. o dievas tai viena dvasia butybe. butinai pasidomesiu apie tai.

Aukštyn