Sveiki, aš iš ateities

Pradėjo Bailey, sausio 15, 2014, 12:22:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Sleeping_angel

Citata iš: Benamis  sausio 24, 2014, 19:32:04
Tu cia rimtai ar juokaudama rasai? :)

Klausimas rimtas. Man tikrai įdomu :)

Benamis

Citata iš: Sleeping_angel  sausio 24, 2014, 19:33:08
Klausimas rimtas. Man tikrai įdomu :)


Man kartais baugu del jusu.

Dictionary, vocabulary, internetiniai sintezatoriai net kirciuoti moko, google transliatorius vercia ne tik tekstu bet ir balsu, kai zmogus pagrindus ismoksta galima ziureti filmus anglu kalba kur yra lietuviski subtitrai... Dieve... Jeigu nori galimybes neribotos. + As rasau musu laiku metodus, zinant, kad jis is 77 metu (atseit) niekas negali zinoti kaip jie kalbas mokinasi...

Jeigu jus nejudinat tam tikros vietos, tai nereiskia, kad pasaulyje ir kiti nejudina jos.

Teroras

As galvojau cia zmones trollina uzduodami tokius klausimus kaip ismokti kalba, bet pasirodo ne :) Jus saves paklauskit kaip kai kurie musu laikais senovines Hebraju, Atlantu, senoves Egipto ir dar bala zino kokias kalbas moko :) Kur jusu logika?

2Pacas

#558
sausio 24, 2014, 19:50:04 Redagavimas: sausio 24, 2014, 19:55:49 by 2Pacas
Hmmm....Idomu idomu as kaip paranoikas izvelgiu samoksla cia! Gal sita visa istorija su Bailey tikrai yra anomalija.lt "projektas" kad pritraukt zmoniu...Ir tu Benami ir dar pora senbuviu forumo tai zinot..!! Jum duota is aukciau isakymai,kad nerakint temos sitos ir atvirkciai jus dar kaip ir tikit sita istorija ir ja propoguojat jai galima taip isireikst...Toks ispudis susidaro.Jai as butciau moderatorius tai uzdares jau butciau sita tema seniai nes cia lb daug jau oftopo ir t.t.t Net 38 psl jau


amida

Gerb. Benami,  be nosiniu yra ir kitu sunkiu vietu rasant,kaip kad ž ar š,g ar k priebalses,ir tt.be to,jo vartojama kalba labai turtinga,netruksta ir vaizdziu issireiskimu.zodziu...nesu gerai apsisvietusi technologiniuose dalykuose,cia stipriai diskutuot negaliu.as tik ka noriu pasakyt,kad viska,ka jis pasakoja dabar, netgi vyksta dabartyje,kaip kad ir misrios seimos,juk amerikoje ar tai kanadoje jau yra ir geju, ir lesbieciu seimu,jie netgi isivaikina,apie vaiku kurima megintuveliuose minima geju manifeste.vienintelis dalykas,kuris akivaizdus-sis veikejas tikrai protingas

Benamis

Nesikeik 2pacai.

Ne tu pirmas samokslas izvelgi ;) Ka man dabar daryti? Rasyti:

Ne tikrai ne, 2pacai!

:D

Sleeping_angel

Citata iš: Benamis  sausio 24, 2014, 19:36:18
Man kartais baugu del jusu.

Kodėl? Manai, kad nepakankamas informacinių technologijų išmanymas brokuoja gyvenimą? Gal kaip tik atvirkščiai? Gal mažiau žinodamas žmogus ir mažiau pasipūtęs? :)

Citata iš: Benamis  sausio 24, 2014, 19:36:18
Jeigu jus nejudinat tam tikros vietos, tai nereiskia, kad pasaulyje ir kiti nejudina jos.

Negali visi žmonės būti vienodi ir vienodai viską išmanyti.

Benamis

Citata iš: Sleeping_angel  sausio 24, 2014, 19:53:00
Negali visi žmonės būti vienodi ir vienodai viską išmanyti.


Tai vat butent ka as ir noriu pasakyti, nes jus dabar ta darote.

Jeigu jus visus zmones pagal savo gabubus/nora/zinias/talenta ir t.t. matuojate, tai tada tikrai nebelieka apie ka diskutuoti :) As geriau palauksiu tokiu zinuciu kaip rase domantas.svajos - zmogus nors is logines puses masto, o ne pagal save (ka as daryciau, ka as galeciau).

Teroras

Citata iš: 2Pacas  sausio 24, 2014, 19:50:04
Jai as butciau moderatorius tai uzdares jau butciau sita tema seniai nes cia lb daug jau oftopo ir t.t.t Net 38 psl jau


Tai ir inkognito tema reiketu pagal tave uzdaryti, ten dar daugiau puslapiu ir dar daugiau off-topo.

Marius

Man tai viena ydomu..kokia bus kita istorija? ateivių pagrobimas buvo,keliautojas laiku buvo..hmmm..gal y forumą parašys lochneso pabaisa?ar sniego žmogus?tada visi puls jų klausinėt kaip ten gyvenimas ežere,ar miške,kaip jie sugeba pasislėpt ir ką mano apie dvasinguma..visi lauks atsakymų ir ginčysis ar tai tikra..

Teroras

Jeigu sugebes padaryti toki aziotaza, tai gal irgi bus didele tema :) Bet deja (nors gal ne, ne deja) toli grazu ne kiekvienam tai pavyksta ;D

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: 2Pacas  sausio 24, 2014, 19:50:04
Toks ispudis susidaro.Jai as butciau moderatorius tai uzdares jau butciau sita tema seniai nes cia lb daug jau oftopo ir t.t.t Net 38 psl jau



Tupakai, kaip užrakinti temą jei Bailey į čia atsakinėja, tu pagalvok ką kalbi :D 26d. geriausiu atveju bus užrakinta :) Be to aš tai tik 23 psl matau :D

snofru

Citata iš: Druwis  sausio 24, 2014, 20:23:26Be to aš tai tik 23 psl matau :D
aš ir 38

amida

#568
sausio 24, 2014, 20:56:00 Redagavimas: sausio 24, 2014, 20:57:54 by amida
man uzstrigo zodis vaizduoklis.patikrinau googlej, i anglu kalba isvercia display,o is anglu display geriausiu atveju atvaizdavimas,kiti:monitorius,displejus.kaip ten bebutu,google nevercia literaturiskai ar 100% logiskai,tuo labiau stilistiskai teisingai

Teroras

Snofru, Druwis tikriausiai pagal save forumo nustatymus pakoregavo: http://anomalija.lt/forum/index.php?action=profile;area=theme :)

Aukštyn