Sveiki, aš iš ateities

Pradėjo Bailey, sausio 15, 2014, 12:22:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

linakirv

#435
sausio 22, 2014, 16:13:09 Redagavimas: sausio 22, 2014, 17:50:04 by Druwis
Sveiki, kaip ateityje bus su žmonių laidojimu. Ar išliks kapai?

Bailey gal esate girdėjęs apie garsiąją pedofilijos bylą, kur vyko daug nužudymų. Gal žinote ar ji buvo išspręsta?

Baltramiejus

#436
sausio 22, 2014, 17:43:32 Redagavimas: sausio 22, 2014, 17:50:34 by Druwis
Kaip su automobiliais? ar jie patys vairuosis, turės kažkokį intelektą, kaip minėjai, kad namai turi.
Ar jie skraidys, ar išliks keliai? ar tiesiog automobiliai skries oru?

Ar auksas ir toliau išlaikys tokia svarbą valstybėse?

PusiauŽmogus

Antplūdis. Greičiau "išvyktų" jis ten tą savo sausio 26 d. ar kada ten.

Baltramiejus

Ar 2077 ir toliau vyksta kokie nors sportiniai renginiai? Olimpiada, Pasaulio čempionatai?

Marius

Citata iš: linakirv  sausio 22, 2014, 16:13:09
Sveiki, kaip ateityje bus su žmonių laidojimu. Ar išliks kapai?

Bailey gal esate girdėjęs apie garsiąją pedofilijos bylą, kur vyko daug nužudymų. Gal žinote ar ji buvo išspręsta?



:-D Čia geriausias..

TinSoldier

#440
sausio 22, 2014, 17:51:40 Redagavimas: sausio 22, 2014, 17:55:22 by TinSoldier
Citata iš: PusiauŽmogus  sausio 22, 2014, 17:47:35
Antplūdis. Greičiau "išvyktų" jis ten tą savo sausio 26 d. ar kada ten.


Čia tas Bailey gal kažkokį keistą virusą iš ateities į forumą užnešė...
Baisu, kas darosi...

Nepamenu, kad forume kada nors tiek flood'o būtų buvę :)

Teroras

Keliautojui is ateities klausimus apie pedofilijos byla uzduoda ;D :D Uzmuse ;D

Citata iš: TinSoldier  sausio 22, 2014, 17:51:40
Nepamenu, kad forume kada nors tiek flood'o būtų buvę :)


Isskyrus sia tema, forume nera to floodo. Atidaryk inkognito istorija prisiminsi :)

amida

kazi ar cia ne tas pats inkognito

Sleeping_angel

Citata iš: Druwis  sausio 21, 2014, 22:58:11
O galbūt tai ką Bailey pasakoja yra ta paveikta ateitis, kurią jis savo pasakojimu paveikė :D

:D

Citata iš: Druwis  sausio 21, 2014, 22:58:11
ar tu norėtum paveikti kažkaip ateitį, dėl kurios tu galbūt išvis negimtum? manau ne.

Jei aš negimčiau, neturėčiau sąmonės ir nežinočiau, ar man blogai dėl to, kad manęs nėra, ar ne. Bet čia jau gali prasidėti kita filosofinė diskusija, tai gal ir nesiplėskim

Citata iš: Raganius  sausio 22, 2014, 14:02:48
:D Anomalija.lt "užsimanė" daugiau lankytojų dėmesio tai sukūrė Bailey personaža  ;D

Visko gali būti :D

D.W. I know

Kaip suprantu, JAV, kaip  pranašauja, neprasmego po žeme?
Ir ar buvo žmonių sugebėjusių ištobulinti telekinetines galias, judinti taiktus etc.?

amida

jo fantazija toliau pranasysciu nenesa

Benamis

Nenesa, neidomu, bet esu sios temos etatine komentuotoja, ar ne amida? :)

remyga

#447
sausio 22, 2014, 19:55:24 Redagavimas: sausio 22, 2014, 19:59:55 by remyga
Ei, ponas Bailey, į mano klausimus neatsakėte. Todėl įkeliu iš naujo, tik dabar apkarpęs, kai ką ištrynęs, kai ką papildęs:

1) Kaip iki 2077 m. keitėsi Lietuvos (valstybės, valstijos) sienos?
2)  Kokie žymiausi, geriausiai žinomi XXI a. lietuviai? Politikai, sportininkai, gal buvo (bus) pasaulinio garso dainininkų, aktorių? Norėtusi su pavardėmis.
3) Kaip iki 2077 m. Lietuvai sekėsi futbole? Gal pateko į kokį čempionatą? Ar ir toliau vien krepšinis Lietuvą garsina? Kokios šalys 2077 m. lyderiauja futbole ir krepšinyje?
4) Gal ką svarbaus žinote apie tolimesnę ateitį? Juk jei Tamsta laiku keliaujate, tai ir pas Jus turbūt atkeliauja...
5) Gal kelionės laiku padėjo sugriauti kokių nors garsių istorijos mitų? Pvz. kokia Jūsų laikmečiu vyraujanti nuomonė apie Jėzų?
6) Koks popiežius 2077 m.?
7) Kokia ir ar labai toli nuo žemės arčiausiai mūsų esanti 2077 m. žinoma gyvybei tinkama planeta;
8) Kokia muzika 2077 m. populiariausia? Kaip vertinate senovinę amžiaus pradžios muziką, ar dar kas klauso Jūsų senelių kartos estrados atlikėjus, tokius kaip Cyrus, Gaga, Dydžey Tiesto?
9) Pasisakėte apie ateityje labai išaugsiantį visokių pakraipų atstovų skaičių ir religijų nuosmukį dėl požiūrio į gėjus. Tai gal ir pačiam gražiausia žydra spalva? Jei ne, tai ar Jūsų akimis gražios dabarties mergos? Koks moters grožio idealas 2077 m?
10) Daugelis čia komentuojančių jei sulauks 2077 m. bus aštuoniasdešimtmečiai ir vyresni. Kaip atrodo ta karta? Seniukai su dantų protezais ir lazdelėmis, o gal pavyko sustabdyti senėjimo procesą?

Ačiū, prašau mane pastebėti.  :)

Daividas

Sveikas Bailey.
Galbūt galėtum kaip nors apibūdinti šį incidentą su NSO? Ar jis Jums atrodo realus, ar padirbtas su video efektais. Kaip Pats manai?
http://www.youtube.com/watch?v=wL6-_zAscDc

Kaip jau minėjai, 2026 metais(atsiprašau, jeigu nurodžiau ne tuos metus) buvo toks lyg ir kontaktas su nežemiška civilizacija. Taigi klausimas: ar pačiam yra tekę susidurti su nežemiška būtybe asmeniškai?

amida

man nera neidomu,jis labai idomiai pasakoja.benami,tai tu cia uzkietejes komentatorius,iki taves man toli

Aukštyn