Sveiki, aš iš ateities

Pradėjo Bailey, sausio 15, 2014, 12:22:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

la.benas

Citata iš: Sleeping_angel  sausio 17, 2014, 16:56:18
Čia tai žiauru....


O kodėl žiauru? Gal labiau nepriimtina, bet tikrai jau ne žiauru. Yra ir dabar kur taip gyvena.

Na o aš ta proga dar keletą klausimų užduosiu:

1. Ką žmonės žino apie juodąsias skyles? Ar jos kažkaip susiję su kelionėmis laiku?
2. Kada pirmi žmonės išskris į Marsą? Tai istorinis įvykis, datą turėtum žinoti.
3. Ar aš turiu šansų išgyventi iki 2077? Kada medicina taps tokia pajėgi, kaip aprašei?

Benamis

Citata iš: la.benas  sausio 17, 2014, 17:35:58
2. Kada pirmi žmonės išskris į Marsą? Tai istorinis įvykis, datą turėtum žinoti.


Buvo atsakyta jau.

Teroras

Zmones kam jus tuos pacius klausimus rasot, atidarot jo profili: http://anomalija.lt/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=1294 perskaitot jo zinutes, kad nereiketu visa tema skaityti ir tada klauskite.

snofru

skaitau aš tuos svečio tekstus o dėstymo stilius atrodo toks pažįstamas, tik avatarus kairėj sukeistum.. (nerašysiu katrą įtariu, nes neatmetu galimybės, kad galiu ir klysti)
beje nekeista, kad Vytauto teisingą pastebėjimą dėl Ukrainos abejotinos greitos narystės ES - ignoravo.

Marius

O kodėl manes nieko neklausiat?juk aš ir iš ateities..kodėl juo tikit,o manim ne?

Snofru gali man asmenine zinute pasakyt ką itari?

Sleeping_angel

Citata iš: la.benas  sausio 17, 2014, 17:35:58
O kodėl žiauru? Gal labiau nepriimtina, bet tikrai jau ne žiauru. Yra ir dabar kur taip gyvena.

Man ir dabar žiauru. Gaila, kad iš tradicinių vertybių ateityje liks tik pavadinimas...
Beje, tai, ką rašo Bailey, visai tikėtina. Kažko pernelyg šokiruojančio jis nepasakė.

Benamis

Snofru jeigu gali parasyk ir man: nes turiu 2 variantus jau, o ne viena ::)

snofru

Citata iš: Marius  sausio 17, 2014, 17:42:27
O kodėl manes nieko neklausiat?juk aš ir iš ateities..kodėl juo tikit,o manim ne?

Snofru gali man asmenine zinute pasakyt ką itari?
tu jau pabuvai spec. agentu sekančiu nso veiklą ir veikėjus, dabar lauk eilės yra narių kurie dar niekuo nebuvo :)
--
(žinutes parašysiu, lukterkit, einu dūmą užplėšt dabar  ;) )

la.benas

Citata iš: Benamis  sausio 17, 2014, 17:39:08
Buvo atsakyta jau.


Atsiprašau, nepastebėjau.

Citata iš: snofru  sausio 17, 2014, 17:49:36
(žinutes parašysiu, lukterkit, einu dūmą užplėšt dabar  ;) )


Galima ir man? Nes aš kaip ir visi, irgi turiu vieną variantą...

Teroras

Tuoj cia kiekvienas forumo dalyvis bus itarinejamas :D As irgi turiu varianta ;D Bet neskelbsiu nei viesai nei privaciai :)

eternal.bliss

Tu pasakyk geriau kažką iš mokslo srities, Kaip vyksta kelionės laiku, kokiu dėsniu, kaip jos veikia, kaip veikia teleportacija, specifika ir t.t.
Laukiu atsakymo.

Ezekiel

Citata iš: Bailey  sausio 17, 2014, 16:55:10

Nežinau kodėl 2014 metais jus negalite surasti apie jį informacijos. Aš naujienas skaitau anglų kalba kuri niekur nedingo ir 2077 metais todėl parašiau vardą ir pavardę taip kaip ji buvo minima, tik tiek. Taip pat nesupratau klausimo dėl įžymybės, gal galėtum truputėli detalizuoti? Būčiau dėkingas.


Pabandyk pats ir jei rasi numesk linką. Mosgyr pavardė iš viso internete niekur neminima. Pateik kokias 2014 būsimas įžymybes, pateik Lietuvos ar savo šalies išinktų prezidentų.

CitataMaterialių įrodymų aš jums nepateiksiu jau rašiau kodėl. Maža to jeigu ir galėčiau irgi nepateikčiau, todėl jeigu kam nors atrodau pokštininkų tikrai nesuku sau dėl to galvos nes labai gerai suprantu kodėl jiems taip atrodau. Bendrauju jūsų laikotarpyje apskritai pirmą kartą virtualiai, dėl laiko stokos nesugebėčiau bendrauti dar kur nors tinkle. Keliautojai laiku nėra tam, kad keistu ateities įvykius, nesuprantu kodėl jus galvote, kad mes tą privalome daryti?


Tai kaip tada žinoti ar tų tikrai iš ateities ar eilinis melagis? Neverčiu įrodinėti, pats rašei, kad pabandysi įrodyti. O įrodyti reikia materialiai ir patrinamais faktais. Jau linkstu manyti, kad jūs rašote ne tiesa, nes minėjote dalykus prieštaraujančius mokslui ir socialiniai evoliucijai.

nereikalinga

O kas bus jei aš ar dar kas ,visą šią istoriją,pasakojimus apie ateitį papasakotų ten,kur sujudimas būtų ypač platus,ir stiprus ? Ne taip kaip čia,šiame forume,šioje temoje.

Strategas

 O man visai patiko šie paistalai.... o jei ne paistalai? ......  ::) 
Dar klausimų, ir dar atsakymų... Lauksiu  :o

2Pacas

#239
sausio 17, 2014, 18:41:02 Redagavimas: sausio 17, 2014, 18:45:51 by 2Pacas
Sita tema = Ironijai,ironijoi,su biskuti ironijos.Sita tema manau pralenkia viska kas tik buvo sitam forume pradedant galaktikos tarybom,baigiant slaptais agentais.. :D

Ps. Mariau,zinojau kad tu is ateities... Bet pala tu juk sakiai kad tu ir agentas jai neklystu, tai taip iseina kad tu agentas is ateities!?

Aukštyn