Sveiki, aš iš ateities

Pradėjo Bailey, sausio 15, 2014, 12:22:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Teroras

Citata iš: 2Pacas  kovo 15, 2014, 18:31:49
Sutinku su paragrafu.Akivaizdu kad visa ta istorija su Bailey buvo tesiok zmogaus su demesio trukumu "projektukas". Trolis ir tiek. :D


O kodel tai negaletu buti kokio nors jauno tarkime psichologijos studento atliktas "projektukas"? Patekiu kaip pavyzdi. Kodel is karto zmogus turi tureti demesio trukuma, trollinti? :)

Kodel zmones taip siaurai masto as kartais pagalvoju? :) Ar tiesiog jus cia pagal savo charakterio ypatumus apie kitus sprendziate? Ar kaip paragrafas daro viska nurasote teiginiui "nes dauguma taip daro"?

Benamis

Tiesa sakant as irgi nesuprantu is kur pas zmones atsiranda tas 100 procentinis zinojimas :) Keistai atrodo.

2Pacas

Citata iš: Teroras  kovo 15, 2014, 18:35:33
O kodel tai negaletu buti kokio nors jauno tarkime psichologijos studento atliktas "projektukas"? Patekiu kaip pavyzdi. Kodel is karto zmogus turi tureti demesio trukuma, trollinti? :)

Nu cia jau Terorai kuri samokslo teorijas. :D

Del zinojimo, tai niekas ir nesako kad 100% zino..Nu bet c'mon ant kiek naiviu reikia buti kad tiket toke istorija :D




Teroras

As darau lygiai ta pati ka ir tu: tu sakai, kad cia trolio projektas (samokslo teorija), o as sakau, kad cia tarkim psichologijos studento projektas (samokslo teorija). Pasakyk man kodel tavo teorija turetu buti teisingesne uz mano, ka?

Citata iš: 2Pacas  kovo 15, 2014, 18:46:28
Nu bet c'mon ant kiek naiviu reikia buti kad tiket toke istorija :D


Isgerk kavos ir atsibusk, apie tikejima cia dabar niekas nekalba.

O sis tavo teiginys:

Citata iš: 2Pacas  kovo 15, 2014, 18:46:28
Del zinojimo, tai niekas ir nesako kad 100% zino


galima sakyti priestarauja tavo praeitai zinutei:

Citata iš: 2Pacas  kovo 15, 2014, 18:31:49
Akivaizdu kad visa ta istorija su Bailey buvo tesiok zmogaus su demesio trukumu "projektukas". Trolis ir tiek.

2Pacas

#709
kovo 15, 2014, 18:52:43 Redagavimas: kovo 15, 2014, 18:54:31 by 2Pacas
Gerbiamas Terorai. :) Dabar kaip tik ir geriu kava. :) Gal busi toks malonus ir skanaus palinkesi..? :D

O del zinojimo kur rasiau tai ten buvo su sarkazmu jai nesupratai.


Teroras

Skanaus.

Sarkazmo neizvelgiau.

Tai kaip supratau neatsakysi i klausima kodel tavo su paragrafu zinojimas yra teisingesnis
uz mano teorija? :)

2Pacas

Dekui.
Uz paragrafa kalbet negaliu.

Manau kad i tavo klausima atsakymo nera.Tesiok tau taip atrodo o man kitaip ir viskas.Juk visi mes turim savo nuomone kuri yra teisingiausia pagal mus..



Teroras

#712
kovo 15, 2014, 19:02:53 Redagavimas: kovo 15, 2014, 19:06:28 by Teroras
Mane stebina ne tai, kad zmones turi nuomone, o tai, kad jie isitikine, kad tik ju nuomone yra teisinga. Nuomone virsta zinojimu. Stai kas mane labiausiai stebina.

2Pacas

Citata iš: Teroras  kovo 15, 2014, 19:02:53
Nuomone virsta zinojimu. Stai kas mane labiausiai stebina.
Mane ir. :)

Nu bet ties sita tema as tikrai esu isitikines.

Benamis

Citata iš: 2Pacas  kovo 15, 2014, 19:12:26
Nu bet ties sita tema as tikrai esu isitikines.


Isitikines kuom?

do

ir vėl jūs su tuo dėmesio trūkumu
brangūs parapijonys,ar galite suprasti tokią situaciją/?
gyvena žmogus,turi aplinką,turi draugus,kaimynus,darbą,bendradarbius, bet kas iš to,jei su manim,ar su bailej niekas negali kalbėtis anomalijos temomis?
va,atėjo bailej ir išsakė ,ką turėjo širdy
ir prasidėjo arzelis(kap danguj tep ir an žemės)
aš už tai kad rašytų,tegu bailej amen,išvyko,tegu kitas atvyksta,tegu rašo
tai kam reikalingas jūsų forumas?
ogi kilniam tikslui,žmonėms su kitokiu mąstymu ir nebūtina čia jo pulti ir visaip kitaip
ai,
dar atėjo pacas į mano prisistatymą ir parašė tokias eiles,kad iškarto supratau-pataikiau ten kur reikia

2Pacas

#716
kovo 15, 2014, 20:22:42 Redagavimas: kovo 15, 2014, 20:26:57 by 2Pacas
Benami, isitikines kad Bailey yra eilinis trolis.

Tamsta do, su lapes kailiu!As del jusu dar netokiu eiliu prirasysiu!  8)

paragraf 78

Tai, kad žmogus išsako savo nuomonę, nereiškia kad jis už ją duotų ranką nukirsti ir taip pat nereiškia, kad jis kažką žino visu 100 proc. Kas taip manosi, tas greičiausiai yra kvailas savimyla. Be to kaip sakė Merfis: nuomonė yra pats netiksliausias matavimo vienetas.
Išsakyta nuomonė tik parodo ką žmogus mano, o ne tai už ką jis galvą guldytų. Tai ką gerbiamas Teroras laiko 100procentinio žinojimo nuomone yra vadinama įsitikinimais, su jais sunkiau.
Už nuomonę retas kuris galvą guldytų, o va įsitikinimai kitas reikalas.
Visko gali būti, kad tai ir studentas ir beprotis ir laiko keliautojas ir šiaip niekadėjas ir pats Teroras prisiloginęs kitu userneimu. Kol tai yra nuomonė, tol visi teiginiai yra teisingi, nes jie pagrįsti paprasčiausiu manymu, kad taip gali būti. Štai jei ruoštumeisi už kurį nors teiginių guldyti galvą, tada jau tikrai bėda.
Galų gale baikime offtopiką, nes jei ir toliau taip tęsis temą vėl teks užrakinti

Teroras

Tai, kad tavo nuomone eilini karta kaip 100% zinojimas atrodo (neveltui kaip pastebejau visazinio etikete prilipti gali):

CitataKodėl nenumanoma priežastis? Ji akivaizdi: neturėjimas ką veikti


CitataPsichologai mano, jog taip žmogus kompensuoja dėmesio stoką. Kvailiausia, kad kiti pradeda su tokiu bendrauti ir taip jį tik pakursto.


... Tik nuomone.

Aisku dzin, kad ji skamba kaip faktas tarsi stovetum uz temos autoriaus nugaros ir ziuretum, ka jis daro... :) Na, nuomone, tai nuomone. Tu gi kaip visuomet geriau zinai :)

I tema:

Sasajos su tuneliu apie kuri rase Bailey: http://en.wikipedia.org/wiki/Transatlantic_tunnel :)

paragraf 78



Laiškas iš 2070 metų
Sakyčiau daug rimčiau sudėliotas nei Bailey mintys

Aukštyn