Samoningi sapnai

Pradėjo Robertas, sausio 16, 2012, 20:17:03

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Robertas

Gal tai netycia zinot kaip greiciausiai ir lengviausiai sapnuoti tuos samoningus sapnus?

Benamis

Sunku pasakyti kokia technika yra greiciausia ir lengviausia. Cia kiekvienam individualiai. Siulau paskaityti: http://anomalija.lt/2011/06/samoningi-sapnai/ :)

RoxiO

Man buvo pavykę vieną kartą visai netyčia, tiesiog sapno metu pamačiau savo rankas ir jos buvo visos iškraipytos, ir supratau, kad tai negali būti realu. Tada atsibudau :D

Teroras

Panasiai ir man buvo, sapne buvo situacija kuri tikrai negalejo buti realiame gyvenime, tada sapne susivokiau: OMG, as gi sapnuoju ir ta suprantu ;D Deje bet del pernelyg didelio dziaugsmo atsibudau ???

RoxiO

Citata iš: Teroras  sausio 17, 2012, 22:30:54
Panasiai ir man buvo, sapne buvo situacija kuri tikrai negalejo buti realiame gyvenime, tada sapne susivokiau: OMG, as gi sapnuoju ir ta suprantu ;D Deje bet del pernelyg didelio dziaugsmo atsibudau ???


Ir tada būna taip gaila, kad nespėjai to pasaulio ištyrinėti :D Nors va kiek girdėjau, kad sąmoningas sapnavimas (ne taip, kaip astralinės kelionės) yra pavojingas. Dažnai keliaujantiems sapne gali pasireikšti silpnaprotystė, arba dar baisiau - nesuvokimas ar sapnuoji ar ne. Aš šito dalyko specialiai nebandyčiau daryti.

paragraf 78

Na tokie atvejai kad supranti jog sapnuoji, dažnai pasitaiko. Bet ar tai tikrai sąmoningas sapnavimas? O gal tiesiog šiaip eilinis sapnas.

RoxiO

Suvokimas, kad sapnuoji jau yra samoningas sapnavimas :) Labai daug informacijos apie tai galima rasti viename lietuviškame forume, jei čia galima dėti linkus, tai galiu įdėt.

paragraf 78

Aš žinau kas yra sąmoningas sapnavimas. Tiesiog keliu hipotezę: dažnam pasitaiko kad susapnuoja jog sapnuoja. Esu ne vieną tokį atvejį sutikęs. Manau paklausinėję pažįstamų irgi surastumėte daug tokių atvejų. Čia kyla klausimas: kas tai, sąmoningas sapnavimas, ar tiesiog sapnavimas kad sapnuoji.
Juk sapnuose gali bele kas nutikti, tai gi kodėl toks susapnavimas iškart priskiriamas sąmoningam sapnavimui?

RoxiO

Todėl, kad tu jau suvoki, kad sapnuoji suvokimas ir yra samoningumas. Nes, jei esi gerai išvystęs savo emocijas, ir sugebi nesusijaudinti supratęs, kad sapnuoji, tai gali tiesiog valdyti sapną, sukurti naujus dalykus ir t.t O jei tik nesuvaldai emocijų - pabundi :)

paragraf 78

Sapno valdymas gerokai skiriasi nuo suvokimo kad sapnuoji.

RoxiO

Na jei jau suvoki, tai gali ir valdyti :)

paragraf 78

Citata iš: RoxiO  sausio 18, 2012, 00:07:49
Na jei jau suvoki, tai gali ir valdyti :)


Tai nėra aksioma

alitukas

va as noriu kazka daugiau  ,kad galiu padeti kazkam ...
as is sapnu matau ateiti ,anksciau bijojau sau pripazinti tai ,bet va pastaruoju metu metam begant jie aiskesni ir tikresni isipildo viskas tai ka matau juose ....

2012

Citata iš: alitukas  sausio 21, 2012, 09:28:50
va as noriu kazka daugiau  ,kad galiu padeti kazkam ...
as is sapnu matau ateiti ,anksciau bijojau sau pripazinti tai ,bet va pastaruoju metu metam begant jie aiskesni ir tikresni isipildo viskas tai ka matau juose ....


Tu drasus, as tai bijau.

Asasinas

#14
vasario 04, 2012, 01:07:15 Redagavimas: vasario 04, 2012, 01:09:50 by Asasinas
Čia gal biški ne į temą paklausiu, bet vistiek apie sapną. Kodėl kartais prabudus puikiausiai prisimeni ką sapnavai, o kartais bandai prisiminti ir niekaip nepavyksta to padaryti. Kažkur kažkada skaičiau kad tai nuo kažko priklauso. :)


Aukštyn