Astralines keliones

Pradėjo Robertas, sausio 07, 2012, 09:02:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

TinSoldier

Citata iš: wolfing  kovo 17, 2013, 23:14:18
čia yra labai abstraktus dalykas kurio nei išmatuosi nei pamatysi. Tai reikia patirti. Tu gali įroditi SAU bent neįrodisi kitam.


Stebėtinas panašumas su šizofrenikų haliucinacijomis.
Sutapimas? Nemanau.

wolfing

Citata iš: wolfing  kovo 17, 2013, 23:14:18
... bet neįrodisi kitam.

klaida padariau...

vArnas

Lonbsang Rampa įdomiai rašo apie astralines keliones, rašo savo patirtį, ir rašo keletą technikų. :)

Technikos kurias žinau aš :

Pirma, jeigu lengvai neina išeiti iš kūno - patariama įsivaizduoti save kitoje erdvėje kuo tikriau, tarkim stengtis pajausti savo "siela" prie lango, ir tada iš "sielos" žiūrėti į savo miegantį kūną. Koncentracijos reikia ne bet kokios.

Kitas pratimas koncentruotis įkvėpavimą. Jeigu per lengvas dalykas, užmiegat. Įsivaizduokite, kad įkvepiate pro kaire šnerve, iškvepiate pro dešine tada įkvepiate pro dešine, iškvepiate pro kaire, ir taip varyt kol protas užmigs, ir kūnas bus pasiruošęs.  Didelį dalyką lemia, ar kūnas ant tiek ramus, atsipalaidavęs, kad paleistų į astrala. Man būdavo, kad pirma užmiega kūnas lengvai, o protas - niekaip.

Kitas pratimas, tiesiog koncentruotis į tamsą akyse (manau geriausias) nes tikrai užliūliuoja ten tie raibulaivimai :))

Dar kas, nebūtina gulėti ant nugaros, gulėkit taip kaip patogu, ir kad kuo greičiau kūnas ir protas užmigtų. Pvz, man niekaip neišeina užmigt ant nugaros, todėl viską darau ant šono. :)

Master

:D Kažkada bandžiau, (išeiti astralu) tai taip nusiteikus, galvoju prieš miegą pabandysiu. Žodžiu, 3 valandas pranejudėjau lovoje, kai nusibodo nebegalėjau užmigti... (Taip atradau anomalijos puslapį ^.^). Reiktu kada vėl pabandyti. :)

zalia.arbata

#319
birželio 06, 2013, 08:37:26 Redagavimas: birželio 06, 2013, 08:44:25 by zalia.arbata
Duosiu variantą, kuris suveikė man:
1. Įsijunkit http://www.youtube.com/watch?v=RqlbLtEftzQ su ausinėm (ar šiaip kokį theta/ isochronic bangų garsą)
2. Įeik į miego paralyžių (visiškai atsipalaiduok, bet neužmik, tie garsai padės tam)
3. Pajautus vibracijas susiorientuok ties akių ekranu, dar labiau atsipalaiduok.
4. Po kelių akimirkų turėtum būt iššokęs.

Seniau bandydavau visokias vizualizacijas, tačiau asmeniškai man jos nesuveikė. Suveikė tik visisškas atsipalaidavimas, nesitikėjau net, kad man išeis šį kart.. Iššokau tuo momentu, kai prasidėjo palyginus malonios vibracijos- pagalvojau, kad visai malonu net jei ir neiššeisiu ir tuo metu bammm. Seniau būdavo belenkokios vibracijos+ labai garsus užesys tai atsipalaiduot šansų 0 būdavo.. skaudėdavo net.


2Pacas

Kad lb jau trumpokas video

HipTuck

Citata iš: paragraf 78  sausio 07, 2012, 21:32:51
Gal nelabai skiri kas yra sąmoningas sapnavimas ir kas astralinė kelionė?

Panasiai, bet ne... :)

Cheeky

sveiki:) Bandau išeiti į astralą jau kuris laikas: geriausiai atsipalaiduoti sekasi gulint ant nugaros, įsivaizduojant, kad lipu laiptais. Dažniausiai tereikia suskaičiuot tų laiptų iki 100, ir jau jaučiu, koks sunkus pasidarė mano kūnas. Vibracijas jaučiu tik rankose (nežinau, ar tai gerai), garsų jokių. Dažniausiai ties tuo ir viską pabaigdavau, išsigasdavau turbūt. Vakar, vėl viskas buvo taip pat, tik jau pajutau labai keistą jausmą, lyg smegčiau gylyn į lovą, kuri, beje, pasidarė keistai minkšta. Ir ta tamsa, tokia kitokia pasidarė. Nežinau, gal aš kliedžiu :D. na bet žodžiu vėl pajutau baimę, ir nutraukiau viską su mintim, kad bandysiu vėl:) Jaučiu, kad trūksta tiek nedaug:)

zalia.arbata

Jojo, toks jausmas turi būt, lyg smegtum, tiesiog dar labiau atsipalaiduok ir nejunk jokių emocijų ir išeisi  :)

Turbūt per daug sąmoningai tuos laiptus skaičiuodavai. Reikia tokios būsenos, lyg neegzistuotum. Galvoj turi būt tuštuma, visos tos technikos tam ir skirtos, kad nuo tos tuštumos neužmigtum.

Cheeky

Ačiūū, reikės pabandyt nebe su su laiptais ką nors, gal pavyks :)

ponaitis

tarkim naktim(kartais) kai kury laika bandau atkartoti dainas mintyse,po laiko tarpo pajauciu jok smengu(gilyn,arba i save) tai čia nesamoningai išeidinėju?

Klebonas

Gerbiamieji, jūs rašot ir rašot tas technikas, apie vibracijas, kaip aptirpot, kaip išsigandot, o tie technikų dalintojai taip ir nepapasakoja, kas ten "iškridus" vyksta, kaip atrodo, kokie potyriai ir t.t. Dabar atrodo, tarsi tai būtų įprastas dalykas visiems. Tai papasakokit, jei kas sugebate "paskraidyti", o visokie aptirpinėtojai galite nesivarginti.

.L.U.T.H.O.R.

Klebonas, tu gi netiki tokiais dalykais :D Ką jau kalbėt apie išėjusiųjų potyrius. Prilyginsi sapnams arba dar kam nors, bet ne astralui :D

illuminati

Nereik net nakties ... dabar pabandziau nei 5 min neprireike ... is pradziu atsipalaidavau veliau panirau y silta transa toky lyg sapnuociau nieko negalvodamas ir girdejau kamyne kalbancia telefonu , kaimyna losenty saudykles multiplayrler  ta prasme viska girdejau ir suvokiau ... tik staiga garsas aplink eme tilti ir per visa kuna pradejo teket atrodo elektra pz... isigandau pasokau net rankos ir kojos kaip nesavos o sirdis taip letai dar nebuvo plakus ... Dar dabar kai rasau rankos kaip nesavos ... iki dabar abejojau ... imu tiket... ir neprireike nei 5 minuciu bet kaip isigandau tokia stipri atrodo elektra kaip , kad y rozete buciau pirstus ykises , ir kaip taip greit daejau iki to etapo , tos elektros ?

zalia.arbata

Citata iš: illuminati  liepos 07, 2013, 18:03:26
Nereik net nakties ... dabar pabandziau nei 5 min neprireike ... is pradziu atsipalaidavau veliau panirau y silta transa toky lyg sapnuociau nieko negalvodamas ir girdejau kamyne kalbancia telefonu , kaimyna losenty saudykles multiplayrler  ta prasme viska girdejau ir suvokiau ... tik staiga garsas aplink eme tilti ir per visa kuna pradejo teket atrodo elektra pz... isigandau pasokau net rankos ir kojos kaip nesavos o sirdis taip letai dar nebuvo plakus ... Dar dabar kai rasau rankos kaip nesavos ... iki dabar abejojau ... imu tiket... ir neprireike nei 5 minuciu bet kaip isigandau tokia stipri atrodo elektra kaip , kad y rozete buciau pirstus ykises , ir kaip taip greit daejau iki to etapo , tos elektros ?


Man jei neišeina per 7 min. reiškia neišeis ir vėliau :D
Pasisekė tau, kad taip iš pirmo karto išėjo (turbūt pirmo?). Nice :)

Aukštyn