Astralines keliones

Pradėjo Robertas, sausio 07, 2012, 09:02:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

TinSoldier

Taaaai.... šitoj temoj jau atsirado naujų žmonių, gebančių patekti į astralą?
Kuris nepasididžiuotų tai įrodyti? :)
Mano skaipe yra jau ne vienas, ir ne du žadėję tai padaryti. Ar jau atsirado nors vienas dar ir galintis? :)

2Pacas

Man tai samoningai niekad dar neteko justi vibraciju,labai dažnai buna kad vidury nakties pabundu ir pradedu jas justi,kartais girdžiu muzika galvoi,ar kanors panašaus

Puutuls

TinSoldier, galima paklausti? butent KAIP zmones tau ta irodytu?

P.S. pats negaliu iseiti i TEN, bet man tiesiog idomu kaip butent irodytu tau? :)

TinSoldier

Citata iš: Puutuls  lapkričio 28, 2012, 23:17:32
TinSoldier, galima paklausti? butent KAIP zmones tau ta irodytu?

P.S. pats negaliu iseiti i TEN, bet man tiesiog idomu kaip butent irodytu tau? :)


Aš nesu astralinių kelionių ekspertas :) Norėčiau pasiūlymų ir pačių keliautojų.
Bet aš įsivaizdavau kažką panašaus į manęs aplankymą ir apibūdinimą ką tuo metu veikiu (laiką iš anksto susitartume daugmaž, kad pats atkreipčiau dėmesį ką aš darau), kaip atrodau, kaip atrodo vieta, kurioje esu ir pan.

Arba tiesiog kokį nors konkretų daiktą apibūdintų. Mano piešinį, vienintelį daiktą, padėtą ant stalo ir pan. Nors čia jau dėl visokių 'iškraupymų' atsirastų daugiau problemų, turbūt.

Na, žodžiu, norui esant, viską suderinti galima

Puutuls

gera ideja! jeigu kadanors irodys kasnors, butinai pasidalink su mumis! :)

2Pacas

Tai neimanoma.

Puutuls

kodel taip kategoriskai? :)

2Pacas

Suprastčiau tas žmogus kuris tipo noretu nukeliaut pas ta kita žmogu i hata, butu buves jau ten kadanors tai gal tada ir pavyktu,bet jei neikad ten nebuves,tai tada manau be šansu

paragraf 78

Na astralinių kelionių žinovai sako kad įmanoma nukeliauti bet kur.
O jei jau esi buvęs ir gali nukeliauti tik ten kur buvęs, tai veikiau ne kelionė, o tavo fantazija.

TinSoldier

Pagal tuos žmonės, kurie buvo sutikę atlikti tokį eksperimentuką ir tuos, kurie šiaip daug plepa - įmanoma.

Jei tu pas mane jau būtum buvęs, tai astralinė kelionė nifiga nesiskirtų nuo paprasto mano namų įsivaizdavimo/prisiminimo ir spėliojimo kas per daiktai ten gali būti.

Kaip keliautojai teigia, galima keliauti po erdves, nuskristi kur nori, aplankyti ką nori - nepriklausomai nuo to, ar jau esi ten buvęs (pagal tą pačią logiką būtų: į Paryžių gali nuvažiuoti tik, jei ten jau esi buvęs  :-[ ), nepriklausomai ar iš anksto žinai daug detalių apie tą vietą ir pan.

Vienas iš keliautojų manęs paklausė tik miesto, dėl viso pikto. Nei asmeninių duomenų, nei nieko daugiau jam nereikėjo. Bet, kažkokios ten problemos jam, ar laiko trūkumas, ar praktikos trūkūmas, ar šūdmaliavimas - nes taip ir neaplanko manęs.

zmogelis

Įvairių eksperimentų yra buve įrodyti astraline kelione.. Neseniai nusipirkau knyga "Kelionės Anapilin - Darius Valšys" ten yra Roberto Monro užrašų... Jai tai ką ten rašo yra tiesa, tai astralinės kelionės yra įrodytos, ir čia tik jūsų pačių nusiteikimas tikėti tuo ar ne. Reikia tik kartą atverti duris į tuos išgyvenimus - ir jų jau nebeįmanoma užtrenkti. Pats prakitkuoju astralines keliones apie metus. Bent jau bandau, pirmą mėnesy žiūrėjau į tai skeptiškai norėjau baigti, tačiau tam reikia laiko - daug laiko... Beveik visa laika bandydavau kekvieną vakarą. Manau, kad tai didelė klaida, didžiausių rezultatų pasiekiau 3-4 dienos prieš bandymą - nusiteikdamas sau,kad pateksiu į astrala, dėja turiu dar labai didelį stabdy - baime... Atrodo viskas gerai kol neprasideda vibracijos, galbūt atsiskyrimas nuo kūno. Jai man tai pavyks, būtinai aprašysiu pirmą kelione.

2Pacas

#161
lapkričio 29, 2012, 12:36:16 Redagavimas: lapkričio 29, 2012, 12:46:42 by 2Pacas
Jo man ir po tu vibraciju buna nežmoniška baime..šeip aš ir tikiu kad egziztouja tas astralas,tik manau yra kažkokios ribos,nes atsirastu visokiu gudrotčiu kurie blogiem tikslam pradetu naudot šita dalyka.Man yra daug kartu buve kad pvz matau save iš viršaus gulinti lovoja,arba kad suvokiu kad sapnouju ir pagalvoju kad noretciau pamatyt save veidrodyja ir atsiduriu prieš ji ir matau save lygei tai pat kaip realybei viskas identiškai,viena siki patyriau viena iviki kuris pakeite mano pasauležiura iš esmes,dariau valgyt virtuvei,ir lyg kažkas man pasirode netaip,pagalvojau ant bajerio gal sapnouju.. sugalvojau  pasitikrint, pažiurejau i rankas savo ir jos buvo kaškokios mažos lyg be pirštu ir suvokiau kad sapnouju man buvo šokas iškart pabudau apsidairau aš guliu savo lovoi pamenu negalejau ta nakti užmikt,dažnai db klausiu saves gal aplamai vadinamoji realybe yra vienas ilgas sapnas..

TinSoldier

Citata iš: zmogelis  lapkričio 29, 2012, 12:30:15
Įvairių eksperimentų yra buve įrodyti astraline kelione.. Neseniai nusipirkau knyga "Kelionės Anapilin - Darius Valšys" ten yra Roberto Monro užrašų... Jai tai ką ten rašo yra tiesa, tai astralinės kelionės yra įrodytos, ir čia tik jūsų pačių nusiteikimas tikėti tuo ar ne.


Yra daugybė spekuliacijų ir pritempinėjimų apie įrodymus. Pačių įrodymų - ne.
Todėl taip, tik pačių mūsų nusiteikimas ar tikėti spekuliacijomis, ar ne. Kaip ir nusiteikimas ar tikėti pasaulio pabaigos spekuliacijomis. Bet nei vienu, nei kitu atveju įrodymų nėra.

Aišku ir tas mano norimas eksperimentukas, nesvarbu ar pavyktų ar nepavyktų, nebūtų įrodymas nei į vieną pusę. Tik šiaip smagu pažaisti būtų :)

zmogelis

Citata iš: TinSoldier  lapkričio 29, 2012, 12:38:44
Citata iš: zmogelis  lapkričio 29, 2012, 12:30:15
Įvairių eksperimentų yra buve įrodyti astraline kelione.. Neseniai nusipirkau knyga "Kelionės Anapilin - Darius Valšys" ten yra Roberto Monro užrašų... Jai tai ką ten rašo yra tiesa, tai astralinės kelionės yra įrodytos, ir čia tik jūsų pačių nusiteikimas tikėti tuo ar ne.


Yra daugybė spekuliacijų ir pritempinėjimų apie įrodymus. Pačių įrodymų - ne.
Todėl taip, tik pačių mūsų nusiteikimas ar tikėti spekuliacijomis, ar ne. Kaip ir nusiteikimas ar tikėti pasaulio pabaigos spekuliacijomis. Bet nei vienu, nei kitu atveju įrodymų nėra.

Aišku ir tas mano norimas eksperimentukas, nesvarbu ar pavyktų ar nepavyktų, nebūtų įrodymas nei į vieną pusę. Tik šiaip smagu pažaisti būtų :)

Sutinku, jai tikrai nori įsitikinti astralinėmis kelionėmis - pradėk rimtai žiūrėti į tai, praktikuok. Patirk tai pats. Aš taipogi norėjau įrodyti pats sau. Nepilni metai ir aš tuo visiškai tikiu, įdomių dalykų yra atsitike... Labai pakeičiau savo požiūry... Kekvienas žmogus gali tuo užsiimti, tereikia tam skirti lako.

Puutuls

visiskai sutinku su zmogeliu! tam reikia labai daug laiko, bet kaikuriem reikia visiskai nedaug, kaip kazkas kazkur sitam forume sake, kad kaikurie tiesiog suzino apie tai ir jiems jau prasideda tai. seip sako, kai iseini i ta astrala visiskai pasikeicia tavo pasauleziura, kai normaliai iseini o ne pusiau ar sapnuose, kaip as. galite paskaityti mano nutikimus, temoje "Kas trugdo?" po tu dalyku as labai rimtai tikiu situo visu reikalu, bet vis neprisiruosiu rimciau praktikuoti... tai laiko stoka, tai dar kazkas. beja, zmogeli, gal papasakotum kokiu idomiu dalyku yra atsitike tau? :)) aisku jei ne paslaptis :D

Aukštyn