Kunigai - didziausias Zemeje egzistuojantis blogis?

Pradėjo A.C.A.B, liepos 28, 2013, 17:15:42

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

A.C.A.B

liepos 28, 2013, 17:15:42 Redagavimas: liepos 29, 2013, 17:21:02 by Benamis
Taigi, Benamis pareiškė, jog kunigų pedofilijos skandalai tėra iš musės padarytas dramblys ir paprašė pasidomėti oficialia statistika. Nu ok :D

Taigi, tyrimo(John Jay Report), 2004m. atlikto JAV rezultatai:

1)The report stated there were approximately 10,667 reported victims (younger than 18 years) of clergy sexual abuse between 1950 and 2002

2)Around 81% of these victims were male

3)22.6% were age 10 or younger, 51% were between the ages of 11 and 14, and 27% were between the ages to 15 to 17 years

Atsizvelgiant i A.C.A.B pastebejima, informuoju, kad temos pavadinima sugalvojau as, t.y. Benamis.

Benamis

Taip, as dar karta pasikartosiu: tai ziniasklaidos ispustas burbulas. Baznycioje nera daugiau pedofilu negu lyginant pvz. su mokytojo profesija ir t.t.

paragrafas buvo forume ikeles labai daug informacijos sia tema, kadangi negaliu jos rasti, tikiuosi jis papostins ja dar karta cia :)

A.C.A.B

Bet tai mokytojai juk pasauliečiai, nuodėmingi tsakant. O kunigai juk dievo vietininkai žemėje. Niekaip nesuprantu, kaip dievulis gali leisti savo tarnams tvirkinti penkių metų vaikus.

Benamis

O Dieve... Jeigu tu nori diskutuoti tokiais ir panasiais teiginiais, tada as atsisakau testi sia diskusija.

A.C.A.B

#4
liepos 28, 2013, 17:33:18 Redagavimas: liepos 28, 2013, 17:35:15 by A.C.A.B
O kuom blogas mano post'as? Kad nelabai įmanoma logiškai paaiškinti tokią situaciją? Na, sakydamas logiškai, turiu omeny iš tikinčiojo perspektyvos. Bet tai, matomai, čia vėl gi tas šaunusis slaptas dievo planas kurį jis mums yra parengęs :D Ot koks šaunuolis tas mūsų dievulis.

10 000 aukų VIEN TIK JAV, nėra jau tokia maža musė...

EDIT: Labai norėčiau sulaukti Paragrafo komentaro šia tema.

EDIT2: Tikiuosi čia nėra labai off topicas, vis tik homoseksualizmas ir bažnyčia nėra taip  toli viena nuo kito

Benamis

#5
liepos 28, 2013, 17:39:47 Redagavimas: liepos 28, 2013, 17:41:42 by Benamis
As rodos nerasiau, kad tavo post'as blogas. Tiesiog jau ne viena ir ne du kartus apie tai forume buvo diskutuota, taigi tikrai nesiruosiu vel pradeti visko is pradziu.

As tau garantuoju, kad visi tavo tokie ir panasus klausimai jau buvo n kartu panaudoti diskutuojant. I visus teiginius taip pat buvo logiskai atsakyta. Jeigu turi laiko ir noro:

http://anomalija.lt/forum/index.php?board=42.0
http://anomalija.lt/forum/index.php?board=45.0

Ten tikrai rasi tuos pacius eile metu naudojamus argumentus (kunigai pedofilai, kunigai milionieriai, kam Dievui pinigai, kunigai trankiojasi su moterimis, kur ziuri Dievas ir t.t.) kurie kertasi su bet kokia logika :)

A.C.A.B

Į mano klausimą, kodėl dievas leidžia savo tarnams daryti nusikaltimus atsakyta nebuvo.

EDIT: ties kuria vieta mano klausimas kertasi su logika? Gal galima konkrečiau? (:

Benamis

#7
liepos 28, 2013, 17:43:47 Redagavimas: liepos 28, 2013, 17:45:52 by Benamis
Citata iš: A.C.A.B  liepos 28, 2013, 17:42:33
Į mano klausimą, kodėl dievas leidžia savo tarnams daryti nusikaltimus atsakyta nebuvo.


Buvo.

Nuoroda (patarimas) ieskant: laisva zmogaus valia.

EDIT: kertasi su logika, kad kunigus matai kaip sventuosius, o ne nuodemingus (kaip kiekvienas is musu) zmones.

A.C.A.B

Hmm, na jo, logiška, viskas susidėlioja į savo vietas.

Benamis

Ne, tai zinoma, kad tavo zinuteje daugiau logikos :)

Zodziu sukuriau nauja tema, as tiek kantrybes neturiu kiek turi paragrafas, tai cia galesite diskutuoti apie blogus kunigus, kodel Dievas leidzia jiems taip elgtis ir t.t. ir t.t. ir t.t. :)

A.C.A.B

Na čia aš atsiprašau, visai pamiršau, kad ginčytis su žmonėmis, kurie tiki į nematomas būtybes ten aukštai danguje yra gana beprasmiška  :)

Teroras

As jau kazkada paragrafui siuliau sukurti FAQ tema, kad vienoje vietoje atsakytu i tokius lempi.skus klausimus... ;D Bet matyt jam patinka kiekviena karta apie ta pati kalbeti :)

Benamis

#12
liepos 28, 2013, 17:58:56 Redagavimas: liepos 28, 2013, 18:00:28 by Benamis
Citata iš: A.C.A.B  liepos 28, 2013, 17:55:12
Na čia aš atsiprašau, visai pamiršau, kad ginčytis su žmonėmis, kurie tiki į nematomas būtybes ten aukštai danguje yra gana beprasmiška  :)


Tai, kad cia dazniausiai tik tamsuoliai isivaizduoja Dieva kaip milzina kuris sedi ant debesies ir stebi kiekviena zmogu pro padidinimaji stikla :) Arba galvoja, kad tikintys zmones ji taip isivaizduoja.



Tada viskas susidelioja i savo vietas ir jau man nekeista tokius klausimus forume skaityti :)

A.C.A.B

O kaip dievą įsivaizduoja netamsuoliai ? :D

Benamis

Citata iš: A.C.A.B  liepos 28, 2013, 18:00:34
O kaip dievą įsivaizduoja netamsuoliai ? :D


Nemanau, kad mano atsakymas kazka pakeistu ;)

Keista, kad zmones taip laikosi stereotipu apie tikinciuosius ir tiek :)

Kad daug netusciazodziauti tiesiog palinkesiu stiprybes visiems busimiems oponentams sioje temoje ;)

P.S. Paragrafai, isiklausyk i Teroro pasiulyma ;D

Aukštyn