Beyoncé garbina šėtoną ir priklauso Masonams?

Pradėjo Benamis, kovo 22, 2013, 22:05:53

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

omcikas

Citata iš: paragraf 78  kovo 23, 2013, 05:12:58
Satanizmas kai kuriose valstybėse yra legali ir oficiali religija.
O šiaip, dėl nešiojamų simbolių, tai jie retai kada rodo tikrą priklausomybę kokiai nors organizacijai. Va dauguma krikščionių pamatę ant mano riešo ištatuiruotą pentagramą ir gi galvoja jog esu satanistas, o dar kai pamato, jog pas mane ir ant kaklo pentagrama, ir ant žeido ir ant telefono, o dar kai pamato jog ant kaklo barkodas ištatuiruotas (nes kai kurie tiki jog bar koduose užšifruotas žvėries skaičius) galutinai įsitikina jog aš satanistas. Pamatytų jie dar mano altorėlį su pentagrama, tai išvis gautų infarktą :D

o ką pas tave veikia tiek pentagramų?  :)

ponaitis

Citata iš: omcikas  kovo 27, 2013, 00:43:52
Citata iš: paragraf 78  kovo 23, 2013, 05:12:58
Satanizmas kai kuriose valstybėse yra legali ir oficiali religija.
O šiaip, dėl nešiojamų simbolių, tai jie retai kada rodo tikrą priklausomybę kokiai nors organizacijai. Va dauguma krikščionių pamatę ant mano riešo ištatuiruotą pentagramą ir gi galvoja jog esu satanistas, o dar kai pamato, jog pas mane ir ant kaklo pentagrama, ir ant žeido ir ant telefono, o dar kai pamato jog ant kaklo barkodas ištatuiruotas (nes kai kurie tiki jog bar koduose užšifruotas žvėries skaičius) galutinai įsitikina jog aš satanistas. Pamatytų jie dar mano altorėlį su pentagrama, tai išvis gautų infarktą :D

o ką pas tave veikia tiek pentagramų?  :)

Jis gal turi priežasčiu...manai kad taip iš karto atskleis jas ? :)

la.benas

#17
kovo 27, 2013, 08:46:33 Redagavimas: kovo 27, 2013, 08:53:12 by la.benas
Pentagrama ne satanistų ženklas. Satanistų pentagrama apversta aukštyn kojom, kiek žinau. Pataisykit, jei nusišneku.



O čia dar viena nuotrauka su Beyonce ir Bafometu.

Master

#18
kovo 27, 2013, 09:44:48 Redagavimas: kovo 27, 2013, 09:46:20 by Master
Nenusišneki, o pentagramos turi daug reikšmių ir paskirčių. Apversta pentagrama neva vaizduoja velnią, nes į ją galima jį istatyti. Ir šeip kažkokia religijai priklauso pentagramų simbolika (lygtais )tai kaip ir priešprieša susidaro
Bet vėlgi apversta pentagrama taipat gali simbolizuoti ir elementus. Kažkaip jei matytum iškilu vaizdą, (tiksliai nepamenu, senai domėjausi :D)..

Ezekiel

Man atrodo kaip tik gerai, kad pop žvaigždės yra satanistai ir valdžios žmonės lankosi Bohemos Giraitėje. Šios religijos man primena chaotiška, laisvą, orgiastiška pagonybę, o tokie dalykai griauna Ego. O pernelyg didelis Ego ir yra "vyriškojo" dominavimo kultūros problema. Tokia yra krikščionybė, kuri remiasi griežtomis dogmomis ir visuomenės hierarchija, suvaržo seksualumą, kūrybingumą ir laisvą mąstymą.

Taigi geriau tas įtakingas elitas tegul užsiiminėja orgijomis, pagoniškais ritualais gamtoje negu bando per prievarta piršti savo Dievo tvarką. Ar pagalvojote kada nors, kad Krikščionybė ir buvo pirmoji Naujoji Pasaulio Tvarka, nes kai jį atėjo visiškai pertvarkė pasaulį ir dabar yra labiausiai paplitusi pasaulyje. Tai buvo ne ką geresnė religija už Islamizmo dabartinį žiaurumą. Dar ikišiol kriškščionys bando įvesti savo religijos tvarka Afrikoje ir Indijoje griaudama jų gimtąją kultūra.


Master

Na jau Ezekiel, turbūt mažai domėjaisi satanizmu . o šeip siūlau prieš propaguojant apsilankyti ten ir sužinoti kaip yra iš tiesų. (As taipogi nežinau kaip ten ir kas, bet labai norėjau įstoti, pasidomėjau plačiau ir noro neliko) Beje griežta tvarka ir hierarchija taipogi dominuoja satanistinėse grupuotėse. Nors dažnai tokias grupuotes sudarinėja nieko neišmanantys impulsyvus paaugliai, bet tada ir satanizmas satanizmui nelygus.

Heyo

Tiesiog žmonės per daug atkreipia dėmesį į kai kuriuos dalykus.Suvesk į Google bet kokią garsenybę ir parašyk kažkokios slaptos bendruomenės pavadinimą,ir išmes milijardus paveiksliukų,atseit ta garsenybė priklauso tai ir tai bendruomenei.Neduok Dieve jau užsidėsi žiedą ar uždengsi vieną akį-tu jau priklausai Illuminati ar Masonams.
Paimkim kad ir Lana Del Rey-ji tikrai nepriklauso nei vienai bendruomenei.

Benamis

Na tikrai cia forume ne visi skelbia, kad jeigu zvaigzde padaro koki nors judesi kuris primena slapta zenkla, tai jau reiskia, kad ji 100% priklauso kazkokiai organizacijai. Tiesiog keliami klausimai, kodel jie taip daro, kam, kas jiems is to ir pns. :)

Bet stai tu tai nevengi matau naudoti tokiu uztikrintu fraziu:

Citata iš: Heyo  sausio 12, 2014, 14:45:49
Paimkim kad ir Lana Del Rey-ji tikrai nepriklauso nei vienai bendruomenei.


;D

Heyo

Citata iš: Benamis  sausio 12, 2014, 14:52:07
Na tikrai cia forume ne visi skelbia, kad jeigu zvaigzde padaro koki nors judesi kuris primena slapta zenkla, tai jau reiskia, kad ji 100% priklauso kazkokiai organizacijai. Tiesiog keliami klausimai, kodel jie taip daro, kam, kas jiems is to ir pns. :)

Nekalbu vien apie forumą,kalbu apskritai :)

Aukštyn