Žmogaus charakteris pagal gimimo metus

Pradėjo Asasinas, spalio 12, 2012, 00:37:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Asasinas

spalio 12, 2012, 00:37:43 Redagavimas: spalio 12, 2012, 01:44:58 by Asasinas
Tai koks jūsų charakteris pagal gimimo metus? Tiesiog įdomu pasidarė. Koks žvėrelis esate? Aš arklys:D

Kartais negalime suprasti, kodėl vienas žmogus taip mėgsta vadovauti, kitas - atsargus kiekviename žingsnyje, o trečias - nepamainoma kompanijos siela. Pasirodo, visi mes jau gimstame skirtingi. Būtent gimimo metai atseit ir lemia mūsų būdą.

Abejone

As drakonas...

Beelzebub

Aš šuo. Nustebau, bet šįkart labai tiksliai parašyta. Tikėjausi, kad elinį kartą bus nesąmonės. Ypač pataikė su tuo "netaktiškai kritikuoja kitus", nes tai labai dažnai darau, tiesiog norisi "įkasti", jei tik kasnors suerzina. :D

raksera

Kiškis nulėpausis :D Žodžiu, nemažai teisybės parašė. Na, bet jei visi kiškiai tokie būtų buvę mano klasėje (visi vienmečiai), tai būtų nuobodu buvę :D

Hekate

Nu jooo aš naivi kiaulė  :D  :'(

Phoenix

Aš tai gaidys  :D  ;D

paragraf 78

Aš tai žmogus, matomai zoologijos sodo direktorius a.k.a. adminas :)
Na tai ką mieli gyvuliukai, marš skaityti Orvelo "Gyvulių ūkio" :D

BloodyMary

Aš.... žiurkė  :D

Markamis

Kiaulė. Gana tiksliai :D

Neisha

Beždžionė :)
Labiau atitinka neigiami dalykai :D

TinSoldier

#10
spalio 13, 2012, 00:07:26 Redagavimas: spalio 13, 2012, 00:11:36 by TinSoldier
Citata iš: paragraf 78  spalio 12, 2012, 21:04:16
Aš tai žmogus, matomai zoologijos sodo direktorius a.k.a. adminas :)
Na tai ką mieli gyvuliukai, marš skaityti Orvelo "Gyvulių ūkio" :D


Kiek pamenu, gyvulių ūkyje žmogus nelabai gerai/gražiai pasirodė :P

paragraf 78

Tai visi ten ne kaip pasirodė, ypač kiaulės :)
Man tai keista kaip žmonės save taip paniekina ir sako: aš kiaulė, aš žiurkė, aš gaidys. Kas čia per totemizmas?
Dar kvailiausia jog neaišku kas sukūrė horoskopą, pasinaudodamas Barnumo efektu ir visi stebisi, oj kaip tinka. Žinoma kad tinka. Nes tokie aprašymai tinka 80 proc. žmonių. Kur jūsų kritinis mąstymas pasidėjo?

crystal

Joks čia totemizmas, jiem gal tiesiog juokingai skamba save vadint tvarto gyvuliais :) Apie gimimo metų horoskopus manau taippat kaip ir apie  mėnesio horoskopus. Žaidimas čia ir tiek. O kas labiau įtiki tais ženklais, ateityje gali save nesąmoningai net truputi ir formuot pagal juos ;D

paragraf 78

Kai prasidedama su horoskopais, tai sąvoka "tik žaidimas" yra bloga, nes su bet kokiais dvasiniais dalykais nėra žaidžiama. Pasekmės gali būti pačios liūdniausios.
Perskaitai horoskopą ir paprastai tau nežinant suveikia Pigmaliono efektas. Tu nesąmoningai pradedi siekti pranašystės išpildymo. Ir tokios pasekmės nėra "tik žaidimas".

crystal

Kodėl horoskopai yra dvasinis dalykas? Man tai jokio dvasiškumo nėra skaityt tuos aprašymus. O ir šiaip tame reikale nematau labai jau gilesnės dvasinės prasmės.
Tai tada išvis tie horoskopai žalingi, jei jau kalbama apie Pigmaliono efektą.(aišku dar žiūrint kokia tai pranašystė).

Aukštyn