Mano vardas Viduutusum is Padomum planetos.

Pradėjo Viduutus, rugpjūčio 05, 2014, 00:16:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Citata iš: SunsetTK  rugpjūčio 09, 2014, 23:20:39
Argi sunku adminam pažiūrėti ip adresą ir nustatyti, ar jis tikrai rašo iš "kosmoso" kaip teigia


Jis teigia, kad dabar yra musu Zemeje, o ne "kosmose" :)

SunsetTK

Citata iš: Benamis  rugpjūčio 09, 2014, 23:36:13
Citata iš: SunsetTK  rugpjūčio 09, 2014, 23:20:39
Argi sunku adminam pažiūrėti ip adresą ir nustatyti, ar jis tikrai rašo iš "kosmoso" kaip teigia


Jis teigia, kad dabar yra musu Zemeje, o ne "kosmose" :)


gudriai ;D

Supera

@Viduutus aš dar kelis klausimus

1. Kalbėdamas apie neišgydomas ligas turi galvoje vežį arba AIDS? Jiems vaiskai kaip ir yra, bet ekonomiškai neapsimoka juos leist į rinką, nes netenka milijardų dolerių pelno įmonės.
2. Kadangi jūsų technologijos yra labiau pažengę, gal žinosi ar įmanomos kelionės laiku?


agira

#63
rugpjūčio 10, 2014, 02:35:41 Redagavimas: rugpjūčio 10, 2014, 02:38:19 by agira
Citata iš: Viduutus  rugpjūčio 05, 2014, 23:18:00
mūsų technologijos leidžia pažvelgti žmogaus pasamonę


Technologijos? ;) Beje jeigu jūs tai galite padaryti, tai galite ir sužinoti kas čia nutiko, paskutiniai mokslininkų atradimai rodo, kad DNR turi genetinę atmintį. O kaip žemės informacinė matrica? Iš jos negalite sužinoti jums reikalingos informacijos? Juk ją norint prieina net mūsiškiai. Be to dėl kalbų, buvo tik viena kalba, bet visur pasiskirstę žmonės ją sudalino į daug kalbų, tai žmonėms trukdo suprasti kai kurias senovines žinias ir veikia, kaip blokas. Taigi visos kalbos, kuriomis kalba žemiečiai yra iš to pačio katilo, čia prašovėte.

Dėl technologijų, tai mano duomenimis technologinių civilizacijų, be mūsiškės visatoje neegzistuoja, be to, prieš daugiau kaip 5000 metų tokių nebuvo ir čia. 3500 skaičius labai primena Nibiru ciklą 3600, bet kaip manoma Nibiru nebuvo gyvybės juostoje ir skraidė tolima ekliptine orbita. Gal kokių koordinačių duotumėte? Ta prasme skaičiukų... ;)

Beje kaip jus žemiečiai tuo metu vadino?

agira

Citata iš: Supera  rugpjūčio 09, 2014, 23:56:06
@Viduutus aš dar kelis klausimus

1. Kalbėdamas apie neišgydomas ligas turi galvoje vežį arba AIDS? Jiems vaiskai kaip ir yra, bet ekonomiškai neapsimoka juos leist į rinką, nes netenka milijardų dolerių pelno įmonės.
2. Kadangi jūsų technologijos yra labiau pažengę, gal žinosi ar įmanomos kelionės laiku?


Vėžys gydosi radikaliai pakeitus mitybą, o dėl AIDS kaip tik nesenai vienos rusiškos TV laidos įrašą žiūrėjau, ten padaryta spekuliacija ir manipuliacija, jeigu įdomu ir suprantate rusų kalbą: http://www.youtube.com/watch?v=BqXr5rmrMEg

Ignas1992

Nenoriu įžeist, bet paskutiniu metu išskirtiniai žmonės labai pradėjo mėgti atskleisti savo tapatybes šitam forume :) Keliautojai iš ateities, pranašai ar kitų civilizacijų atstovai. Matyt nusibodo slapstytis :)

omcikas

Prieš III pasaulinį karą visos anomalijos pasirodyt nori, kol yra dar kam rodytis :D

yutu

Citata iš: Benamis  rugpjūčio 09, 2014, 23:36:13
Citata iš: SunsetTK  rugpjūčio 09, 2014, 23:20:39
Argi sunku adminam pažiūrėti ip adresą ir nustatyti, ar jis tikrai rašo iš "kosmoso" kaip teigia


Jis teigia, kad dabar yra musu Zemeje, o ne "kosmose" :)

Tai vistiek pagal IP adresa galima pamatyti kuriame mieste, o ivedu IP adresa i google galima tad apaziureti ar komentavo kokiame nors lryte ir panasiai;) Tai nejau sunku parasyt? Manau ne, ypac kai skleidziamos tokios erezijos  :D :D

yutu

Citata iš: Ignas1992  rugpjūčio 10, 2014, 08:45:40
Nenoriu įžeist, bet paskutiniu metu išskirtiniai žmonės labai pradėjo mėgti atskleisti savo tapatybes šitam forume :) Keliautojai iš ateities, pranašai ar kitų civilizacijų atstovai. Matyt nusibodo slapstytis :)

jo,ypac lietuviskame tinklalapyje :P

TernoX

viduutum del putino tai jei nebus tvarkos iki rugsejo bus imtasi veiksmu. o seip buvau pamanes kad neblogai lietuvai butu kad pasisavintu savos zemes daly.uz sprendima

.L.U.T.H.O.R.

Pilnatis atėjo ir prasidėjo ;D

not lucky

Dar vienas netikras ateivis.  ;D Per daug fantastikos prisižiūrėjo, bet pliusas už pastangas.

Pensininkas

Citata iš: Viduutus  rugpjūčio 06, 2014, 17:05:27
Ten kur gyvenu, pažymėjau raudona spalva.


Nu šito man per daug

Supera

Matau jau mano klausimai liks neatsakyti :D, pribaigė vargšą jūsų pesimizmas :D

nereikalinga

Nuo šios temos atsiradimo,tik pirmą kartą čia užsukau,paskutiniojo puslapio kelis komentarus perskaičiau. Ir pasirodo gerai,kad šią temą tiesiog praleisdavau,o likusia ją padarydavau "skaitytą" :D :D

Aukštyn