Mekabciel Ger'as

Pradėjo Mekabciel, liepos 27, 2018, 19:18:17

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

boba

Aš esu sąmonė( ta prasme būtent aš esu sąmonė)
Moteris yra psichika( Būtent kiekvieno vyro būtent jo moteris yra psichika)
Tai tu skaičiais man tai išversk ir dar su kuo nors palygink. Ačiū.

Mekabciel

#76
spalio 16, 2018, 10:26:42 Redagavimas: spalio 16, 2018, 16:18:30 by Mekabciel
5


80
Joju

SitriM


Nu što...
pašlo pajechalo gavno po trūbom...


MORFĖJA
(26)Aš-(26)ME galiu atidaryt(111)(93)duriS.
1.56min. Po du(33).

1.30min.
Keliais takeliais.

Kai MaNo akys užMerktos
sukuosi kaip
ruletė.
1.08min.
"SakoMa - viskas Nuosaikiai.
Ir kartais jūs turite pasiduot paguNdai."


Hei Broli, yra begalė kelių atrast išNaujo...
Hei, Sese, vaNduo saldus, bet kRaujas tirštesnis.*
*(ŠeiMa yra artiMesnė/svarbesNė/tęsiasi ilgiau Nei draugystė)



Hei Broli, ar dar tikite vieNi kitais?
Hei Sese, ar dar tiki į
Meilę, Man sMalsu?
Oh, jei daNgus tau grius...
Nėra Nieko šiaMe pasaulyje, ko Nepadaryčiau...


Kas jei aš toli
Nuo naMų?
Oh, Broli, aš išgirsiu tavo šauks
Mą.
Kas jei viską prarasiu?
Oh, Sese, aš padėsiu tau ištrūkti!
O, jei da
Ngus tau grius...
Nėra Nieko šiaMe pasaulyje, ko Nepadaryčiau...

(65)šiaMe šeiMa(65)
ŽALIA
65

32 dantys.
"32 Iš-MiNties Keliai"/ELEMEntai.
32 abėcėlės raidės.
Gyvybės Medis.


Tora yra gyvybės Medis, tieMs kurie jos laikosi (Pat 3:18).

69
Medis
(26)Me-AŠ(26)
(50)MES DI(19)
(50)MES M(19)
[img width=600 height=337.5]https://preview.ibb.co/nDUGw9/Biblijos-Matrica-01.jpg[/img]
PieNvežys...
PeNi-vežys

(234)
tai DiDelis Dievas...
(234)
Rūpintojėlis
(234)
tai ŠŪDvežys...
(234)
UNiversaluMas
(234)KeturiasdešiMt Metų(80)...
(234)KeturiasdešiMt kelias(80)...
314
314
Aš tai kelias(80) - ŠŪDvežys...
15sec.

(70)Join US
(70)ŠeŠi - US
Love To(123)6(123)Tove Lo
MoMeNts
136
136
Dviratis
26sec.
Setone prasau

2.22min.
GeltoNų plytų kelias
Laiptus iš aukso pasigaMiNsiu. :D
Kartok su MaNiMi - aš sulūžęs, aš Niekad Nepadariau Nieko teisiNgai, tu susiMovęs... :)
Ar palengvėjo ?

YES
46
1


LINKAS: MORFĖJUS
Matricos durys - Morfėjus.
Ntricos durys - Morfėjus
(„Tas, kuris keičia forMą")


Noriu Karališko gyvenimo...
Aš esu VISI(80)

Hello Bitches
165
165

Aš esu Dievas.

(80)Visi aNt kelių!
210
210
(80)N takelių kelias!

Noriu Į N takelių kelią...

URaga-nas


HaNs ZiMMer - TiMe



ŽuDikAs
TiMe to Meet God

1.16min.
NepaMiršk dukros
265
265
Viešpats Aleph Tav

Didžiuojuosi Lietuviais
391
391
Laikas susitikti su Dievu.


MĮsLė
MĮrALė

ŽaLia ŽOLĖ, bet ne ŽOLĖ.
Su uodega, bet Ne peLė.
Kas?
L

(104)
Pėdsakas
/\
|
Atsakymas.
O pėdsakas yra.
|
\/
Agur-kas
(104)


"Anything you ever did was strictly by design
But you got it wrong"
"And you had best believe
That you cannot build what I don't need"
Negali pastatyti to ko MAN nereikia...
"Take care to leave a trace of a MAN"
You da MAN!!!

Juda...
50
50
Mes

(71)Tiesa- Dievas(81)
(71)Palik pėdsaką...(81)

L


boba

#77
spalio 16, 2018, 11:26:12 Redagavimas: spalio 16, 2018, 11:55:06 by boba
Na aš esu sąmonė moterys yra psichika, na o vyras tai, matyt, yra protas. Bet protas yra toks labai keblus klausimas...Kad save sutvirtinti jie( vyrai - protas) jungiasi su psichika - moterimi. O sąmonė( aš) plaukioja kažkur tai aukštumose... Na dėl įvairumo yra ir visokių nukrypimų, bet mes jų jau nebeanalizuosime svarbiausia - pagrindai.

O su kuo man jungtis kosmoso sąmonei???
Na, @Mekabciel, labai ačiū tau už visas tavo įžvalgas tai man padėjo atrasti save. Ačiū.

Gerai kad galiu apsimesti šizofrenike, nes žmonėms nepatiktų, kad sąmonė būtų pasikėlusi, ji( sąmonė)  turi plaukioti kažkur tai labai žemai...Reikia patarnauti žmonėms. Ir t.t.  O Adomas paskui tapo Jėzum
 Kristum ir jis yra mano vyras. Na Jėzus Kristus yra visų partneris, na bet ir sąmonė irgi yra visų partnerė, kad ir ta sąmonė būtų labai per aukštai ar labai per žemai...Sąmonė negali būti per vidurį, nes ji nėra moteris - psichika... Viso pasaulio moterys - psichikos yra per vidurį ir jos pilnai patenkina vyrus- protus...
Na turėtų būti vienodi atlyginimai moterims ir vyrams, nes jie papildo vienas kitą vadinasi turi būti fifty-fifty irgi per vidurį, vadinasi lygiai tiek pat. Nors pagal visą teisybę moterys gimdo vaikus, dėl to joms dar turėtų priklausyti visokios kompensacijos...

klajunas

Citata iš: Mekabciel  spalio 16, 2018, 10:26:4280
Joju
Na, kaip pardavimai sekasi, klientų randi. Sėkmės apskaičiavimo formulė

susidomėjimas - investicijos = navaras

Tai sėdi pliuse ar beigi minuse?  :D

P.S. neturi problemų su autorinėm teisėm? tavo čiapteriuose tuoj atsidurs visa netinė popsinė šlamštiena.
P.P.S. turi įdomią spalvotų šiukšlių kombinatorikos sistemą.

boba

Meilės jums, @klajunas ir @Mekabciel, tesijungia protas ( vyras) su psichika( moterimi). O aš gyvenime ir  per televizorių jus  stebėsiu. :)

vytra

Citata iš: boba  spalio 16, 2018, 09:54:43Tai tu skaičiais man tai išversk.
- jokie skaičiai neturi jokios prasmės, realybėje skaičiai neegzistuoja, tai teorinė beprasmė abstrakcija.
- jokios raidės neturi jokios prasmės, realybėje visos raidės yra tie patys skaičiai (kodai).

Išvada: kvailių kvailinimas, teigiant kad 5 ar 6 kažką reiškia. Ko penki? ko šeši? Periodai? Ciklai? Dar kvailiau geometrines figūrėles sieti su dvasingumu, gėriu ar blogiu. Tai ne daugiau, kaip figūrėlės, gali būti spalvotos! Jei raudona, tai tik elektromagnetinės bangos ilgis 650 nanometro, jei visa vaivorykštė, tai prie ko čia neženoti senberniai (angl. gėjai)? tiesiog tuomet yra eilė bangų nuo 400 iki 700 nanometro!

:(

boba

Ocho, tu, @vytra, irgi nepėsčias.

Mekabciel

#82
spalio 16, 2018, 23:33:28 Redagavimas: spalio 17, 2018, 10:32:50 by Mekabciel
6

Mesijas  Raganius


(131)VĖLMESRA ĮŽIEBIMAS(126)
(131)VĖLJUDARA
(131)VĖLTĖDĖS
ORU
71
71
Mašiah

Mesijas kas Jis?
Mesijas-Nacija ->159
ReiNkaR-Nacija ->159

Nacija(55)Akis
Nacija(55)Lis

Kokie šiandien Orai? Lis... :)
Kokie šiandien Orai? Kais... :)

Iš hebrajų kl. Mašiah nuo veiksmažodžio LiMšoh - traukti.
 
Raateptasis
166
Pateptasis
Traukinys
166
Aš Raukinys

Aš esu Dievas.
165
165
Raukiantis.
 

Asilas(81)Dievas.

Karalienė.
109
LAAALAAAALAAAALAAAALAAAA
:)
Noriu šitoos Karalienės...

(131)Mė-NuLyje
ŽaLiaMNuLyje.
Kai mes ŲNULIS(131/5)
Mes esame vienas(95/5)
DuRys(95/5)

"Nauja SauLė"
JAUNA SauLė
ORO SAULĖ

Iš isp. kl. - ORO(Auksas)

Karalienė
109
199
Beribis giLumas(113)


Lalalalalalaaaaaaaa...

Ivanuška du-Račiok(113)
:)))

(113)du-Račiok giLumas(113)

"муж и жена - одна сатана"
Vyras ir Moteris viena Satana(73)

(128)Puošni M-arija(73)


MaNo KaRaLienė!
MaNo NaMo KaRaLienė...
:)

Zch 9 C.
MESIJAS -
DIEVO TAUTOS VALDOVAS

 BūsiMasis Karalius
9 ...NuolaNkus ir joja ant asilo - ant asiliuko, asilės jauNiklio."
 
...joja aNt Dievo - aNt Dieviuko, Deivės jauNiklio.
 
6
222
Aš esu Asiliukas
Aš esu Ašviukas
222
6

1h01min.
ŠIN
58
 
71       71       71
Tamsa MaŠiah Tiesa
 
deŠINė

1.30min.
AŠ - ugNis.
Diemedis (95)
LINKAS: DIEMEDIS

Ma-ŠIN-a(79)(79)Saulė





3.59min.
DU
de-ŠIN-ėje
19 Baigęs jiems kalbėti, Viešpats Jėzus buvo paimtas į dangų ir atsisėdo Dievo dešinėje.
(Morkaus 16: 14-19)

(107)VĖLTĖDĖ -> JĖZUS(107)
(107)VĖL-MES(50)

******

Naktis atsiMiNti
Ra-gana.
"GaNa RA-gaNiaus"
(154)
Kristus

Jei Ra-gana regėtų(išduoda akys ir romenai) ar gintų, saulėje neiškeptų, nes RA yRA SAULĖ.

(104)ARbaLetas - Mesijas(104)
(165)StRėLėmis - Aš esu Dievas(165)
Širdis 104
ARbaLetas pribaigia dvejoMis stRėLėMis.
505
505
Širdis žėriNti šviesa - Aš esu Dievas!


Tu esi Noriu(104)Mesijas


401
(את)
Aleph/Tav

Apr 22
13 Aš esu Alfa ir OmegA, PirMasis ir PaskutiNysis, Pradžia ir Pabaiga.
401
104
Mesijas
505


Noriu to, Noriu aNo...
297
Dabar atėjo laikas pabusti.

(104)GiNklas - Mesijas(104)
Misija - GiNtis.

Aš esu Dievas!

Kultūrą!
(141)KuLRa - Raaukinys(141)

 ...Negu savo duotą žodį atšauksiMe!" kuNigaikštis GediMiNas.
atsiMiNk


128
MiNusas
AvinėLis
ŽuvėdRa
Vie-netas
R%MoNdas
128

Aš esu R%MoNdas.
DU-RYYYYYYS
ANULIUOTIS(190/1)
Mudu abudu - Alfa ir omegA
nes Aš
yra visi(80)...


2.31min. Vyravo garbės žodis...
Atsibuskit lietuviai!
322
ViduriNis paršiukas

Trys paršiukai
230
Trys koloNos
230

HArMoNIjA
126
54
NaMai


NaMo Noriu!

SPACE

tiesa, užmiršau pasakyti, rabinai talmude ar midrashe sakė, kad nebūtina Torah skaityti, jei netraukia, yra vidinis atstūmimas. Reiškia, Dievas ar Vialnias jums numatė kitokį kelią. Jei traukia, tada reikia skaityti beveik kiekvieną dieną. Kitaip sakant, reikia įsiklausyti į savo vidų. Nors, rekomenduotina skaityti, nes abrahminė paradigma kol kas dominuojanti.

vytra

Citata iš: SPACE  spalio 17, 2018, 04:09:19..sakė, kad nebūtina Torah skaityti, jei netraukia.
- netgi dar daugiau: nepatartina (draudžiama?) skaityti šventų veikalų be patyrusio mokytojo.

Paaiškinimas: veikalai parašyti senovine kalba, nesuprantama dabartiniam žmogui be paaiškinimų. Todėl tokie smalsuoliai paprastai padaro vieną papildomą kvailą išvada - "pasaka", arba "nesąmonė".

:(

klajunas

#85
spalio 17, 2018, 11:03:58 Redagavimas: spalio 17, 2018, 11:07:57 by klajunas
Citata iš: vytra  spalio 17, 2018, 09:29:30Todėl tokie smalsuoliai paprastai padaro vieną papildomą kvailą išvada - "pasaka", arba "nesąmonė".
Čia patarimai kaip darželinukams, kuriems "skaityti" reiškia "akimis vedžioti nuo vieno žodžio prie kito". Visi žodžiai buvę rašančio žmogaus galvoje ir jie žymi, toje galvoje rodytą pasaulį. Jeigu tekstas darkytas daugelio rašytojų, tai tų pasaulių mišinį arba jovalą.

Nebuvę žmonijos istorijoje tokio genijaus, kuris būtų sugebėjęs savo galvoje pralenkti masę tūkstančius metų į priekį. T.y. tie raštai yra rašyti ne mums ir mums jų nereikia skaityti. Galima juos tyrinėti kaip istorinius dokumentus, bet netinka naudoti pagal paskirtį, nes ne mes esame auditorija. Tai pasenusios knygos.

Jeigu teigiama kitaip, tai nurašoma visa per tūkstančius metų pažanga ir mąstymas atmetamas atgal, į žemesnį lygį. Tai labai blogai, tai vystymosi stabdymas - bandymas užmarinuoti mąstymą pagal senovines formules.

Reikia skaityti šiuolaikinius raštus, bet tie šiuolaikiniai raštai yra slapti, todėl jų gauti neįmanoma. Masės laikomos senovinėje formulėje tam, kad nesivystytų, kad nepabėgtų iš kalėjimo. Tie raštai visiškai nešventi, jie kenksmingi, jie nuodas.

Tas pats kaip pagal paskirtį naudoti 2 tūkstančių metų senumo vadovėlį - tai rodytų, kad per
tą laiką nepadaryta absoliučiai jokia pažanga. O tai absurdas.

boba

#86
spalio 17, 2018, 11:58:27 Redagavimas: spalio 17, 2018, 12:02:58 by boba
Viskame yra tiesos.( Čia kosminė sąmonė pasakė...)Visi yra teisūs. Nei vienas kosminei sąmonei neprieštarauja.
Matai, @Mekabciel, daraisi populiarus. Visi pas tave grūdasi, net profesorius @klajunas.

vytra

Citata iš: klajunas  spalio 17, 2018, 11:03:58.. naudoti 2 tūkstančių metų senumo vadovėlį - tai rodytų, kad per tą laiką nepadaryta absoliučiai jokia pažanga.
- Pažanga ne tokia jau didelė.. sakykim jau antikinėje Graikijoje jau buvo išrastas garo stūmoklis, bet panaudotas tik vienoje šventovėje "stebuklingai" atidaryti vartus. Buvo žinoma ir garo turbina, bet ji naudota tik kaip linksmas didžiūnų vaikų žaisliukas. Pakartotinai šie įrengimai vėl atrasti tik po tūkstančių metų, bet šį kartą pritaikyti praktikoje plačiai, manoma dėl kapitalizmo visuomenės suinteresuotumo konkurencijoje.

Išvada: gerai žinoma "Pitagoro teoremą" Pitagoras parsivežė iš Egipto, kur ji buvo žinoma nuo "pirmosios karalystės" laikų.. Taigi negalima teigti, kad 2000 metų knygos yra "nuodas", taip teigė tik naciai, degindami "nuodingas" knygas.

:(

klajunas

Citata iš: vytra  spalio 17, 2018, 12:02:07Išvada: gerai žinoma "Pitagoro teoremą" Pitagoras parsivežė iš Egipto, kur ji buvo žinoma nuo "pirmosios karalystės" laikų.. Taigi negalima teigti, kad 2000 metų knygos yra "nuodas", taip teigė tik naciai, degindami "nuodingas" knygas.
Pats patvirtini tai ką sakau:: Jeigu tau "pitagoras" yra aukščiausias lygis, galutinė tiesa ir paskutinis žodis, tai priklausai mažai pažengusiųjų rasei. Po tiek laiko "pitagoras" seniai turėtų būti šiukšlių dėžėje kaip didžiausia nesąmonė, bet nepaisant to jo moko vaikus mokyklose. Todėl tai nuodas. Bet tai nereiškia kad reikia deginti - degina tai, ko bijo, o mes "pitagoro" nebijom, mums jis kelia juoką.

Kuo didesnį vežimą chlamo paskui save į ateitį tempsi, tuo lėčiau judėsi - nori paspartėti, turi išmesti visą balastą. Nereikia praeities gailėti.::

Išvada: nebijokim būti geresni. :)

boba

Išmesti Pitagoro nereikia, o reikia palikti kaip istoriją ir gerbti. Kodėl yra istorijos tik apie karalius ir visokius karus - kam tai įdomu??? Žinoti istoriją kad būtum apsišvietęs? - tai juokinga...

Aukštyn