Angelai sargai

Pradėjo Hekate, kovo 20, 2012, 19:23:40

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

nelogiska

#15
liepos 01, 2013, 23:09:03 Redagavimas: liepos 01, 2013, 23:11:03 by nelogiska
Tikrai įdomu, bet pati nenoriu pradėti abejoti todėl nesigilinu. Beje, ar man vienai čia labai tarpusavyje nesiriša krikščionybės religija drauge su astrologija? T.y angelų taikymas(:D).. pagal zodiako ženklą?

.L.U.T.H.O.R.

Iš tikrųjų keista, kai žmonės kažkuo nesidomi, nes nenori, kad jų tikėjimo pamatai pradėtų byrėti. Siūlau pasigilinti ir išsiaiškinti ;)

nelogiska

#17
liepos 01, 2013, 23:32:46 Redagavimas: liepos 01, 2013, 23:35:57 by nelogiska
Esmė tokia, kad tikėjimo pamatų neturiu išvis. (: Bet nereikia off topico.

P.S: atrodo nesiriša su logika, bet tiesiog maišosi širdis vs. protas kai norisi kažkuo tikrai tikru tikėti, ieškai nerandi, o protas tik skeptikuoja (:

.L.U.T.H.O.R.

Na juk apie angelus sargus. nėra tau buvę tokių nutikimų kaip kad kad vytautas pasakoja? Man asmeniškai yra ir ne vienas, galvoju apie kažkokią saugančią jėga, bet nežinau ar tai angelas sargas. o kaip ten sako, jei lemta paskęst vandenyje, tai jokia mašina nenutrenks :D

nelogiska

#19
liepos 02, 2013, 00:13:50 Redagavimas: liepos 02, 2013, 01:04:05 by nelogiska
Tiesa sakant ne, gal aš per daug atitolus, nors ir tiesiogine prasme ''pavojingos scenos'' kaip naktimis plentais bastytis, lakstyt per raudonas šviesas ar šokinėt stogais galima sakyti yra reguliarios ir dažnai sekundėje nuo pavojaus, bet absoliučiai nieko, užtikrinai ne vieno karto gyvenime nebuvau pajutusi nei emocinėse nei fizinėse situacijose jokios pagalbos iš ''kažkur'', apart savo rankos griebiančios medžio šaką ar analizuojant perpratus detalių painų melą. Gal labai narcicizmu smirdi aprašymas, tai persiprašau, nemalonu.


Redaguota: Atsakius pagalvojau, kad paprasciausiai mano keturiolikmetis amzius yra itakojantis spektras religingume.

Vytautas

Kaip minėjau tikėjimai ar netikėjimai neturi nieko bendro su anapusine saugančia būtybe. Tiesiog toks gimsti. Šešėlio ir mano pvz. Kiek suprantu šešėlis tikintis žmogus aš ne. Bet tai nekeičia esmės apsaugos klausimu. O nelogiška tiesiog neturi šios apsaugos. Tiesa pasakius kaip normaliai didžioji dauguma žmonių. Neturint tos apsaugos nieko apie ją ir nepasakysi, nes ji veikia labai kritiškais atvejais, kada tikrai gresia pavojus gyvybei. Kitas žmogus tuo neįsitikins net nugyvenęs visą gyvenimą.

Master

Pieš dvi dienas sapnavau sapną, kuris man labai racionaliai, logiškai (išties, net keista) paaiškino ir parodė, kas būtų nutikę jeigu būčiau gavusi ko noriu ir jeigu įvykiai nebūtų pasisuke taip kaip yra dabar. Buvo taip tikroviška, kad naktį net pravirkau. Ačiū dievui, kad supratau jog tai sapnas ir lengvesne širdimi atsikėliau. Tada dar ilgą laiką mąsčiau, kodėl įvykiai pakrypo į gerąją pusę nors aš maištavau ir visais būdais bandžiau padaryti, kad būtų kitaip. Bet viskas buvo lyg užšalę ir ne mano galioms ką nors pakeisti.

Mano galva mus saugančia būtybę ir būtų galima paaiškinti tuos įdomius reiškinius.. Tarkime tikiu, kad ne vienai man yra buvę, jog siaubingai nesinori kažko daryti (o tai gali būti paprastas dalykas... Kurį atlikti tikrai neišeikvojama daug jėgų) arba pajunti siaubingą norą kažką padaryti (o tai kartais būna pats nelogiškiausias dalykas) ir pamatai, to menko veiksmo darymo/nedarymo didelius rezultatus.  Klausant tos intuicijos galima padaryti daug daug dalykų. (net nuspėti ateitį).
Žodžiu,  noriu pasakyti , kad išties manau, jog žmonės turi kažką kas juos saugotų, kas leistų pasirinkti teisingesnį kelią. (nors taip ir neatrodo).Galbūt tai aukštesnioji mūsų sąmonė, o gal tikrai angelas sargas :)
Na, bet krikščioniškas angelų apibūdinimas ir dar surištas su zodiako ženklais nelabai patiko. 

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Vytautas  liepos 02, 2013, 09:18:21
Kiek suprantu šešėlis tikintis žmogus aš ne.


Na aš nebuvau sutikęs, pajautęs dievų tėvų, kaip kad tu, tai galiu tikėti, tik kad yra kažkokia aukštesnė jėga :) O realiai, nesidomiu, nei vienu religiniu tikėjimu.

zalia.arbata

#23
liepos 02, 2013, 16:20:36 Redagavimas: liepos 02, 2013, 16:27:27 by zalia.arbata
Krikščionybėj daug astrologijos...

Nemanau, kad jie taip suskirstyti pagal zodiako ženklus. Per daug žmonių? Iš vis angelas sargas galėtų būt ir miręs senelis, ir koks gyvūnas.

Man nebuvo nė kart tiesioginio įvykio, kuris priverstų tikėt angelais sargais. Žmonės juos sapnuoja, kai kurie susitinka ir sąmoninguose sapnuose, pasikalba. Bet tai juk tik smegenų žaismas... na pagalvokit, ar gali būt kokia sparnuota būtybė, kuriai tu kažkodėl svarbus ir tave saugo.

Vytautas

Kadangi turi tokią būtybę tai iškilus dideliai problemai apsireikš. Tiesiog jos tokia paskirtis. Aišku perspektyvoje ir kitos paskirtys. Bet kol esi žemėje tave saugo. Suprantama saugojimas tai ne sparnais mojavimas. Niekas nežino kaip ji atrodo. Krikščioniški įvaizdžiai netinka.

a.t.sielis

Citatana pagalvokit, ar gali būt kokia sparnuota būtybė, kuriai tu kažkodėl svarbus ir tave saugo.


Kodėl gi ir ne?

Kodėl galėtume būti kažkokiai gerai būtybei svarbūs?

a) nes esame žmonės (ypatingai palanki dvasinei pažangai gyvybės forma, kurioje subalansuotas protas ir širdis, kančia ir džiaugsmas, subtilusis-astralinis ir grubusis-fizinis kūnas)

b) galbūt praeituose gyvenimuose esame su ja susiję.

c) nes ta gera būtybė yra be galo altruistiška, nesavanaudiška, pasiaukojanti.

d) nes toks jos užsiėmimas ir gyvenimo tikslas bei prasmė: padėti kažkokiam konkrečiam žmogui

e) kitos galimos priežastys...

paragraf 78

Citata iš: zalia.arbata  liepos 02, 2013, 16:20:36
Krikščionybėj daug astrologijos...


na jau :) ir kur tu tą astrologiją krikščionybėje matai?
Šiaip astrologiją krikščionybė yra pasmerkusi kaip pseudomokslą ir tikėjimui prieštaraujančią sistemą dar pirmaisiais amžiais, tai nežinau kur tu astrologiją matai

Ezekiel

Citata iš: zalia.arbata  liepos 02, 2013, 16:20:36
ar gali būt kokia sparnuota būtybė, kuriai tu kažkodėl svarbus ir tave saugo.


O gal jie sparnų neturėjo, tiesiog mokėjo skraidyti ir sparnai kaip simbolis tai išreiškė. Ir angelai gali būti šis tas daugiau nei smegenų žaismas.

zalia.arbata

Citata iš: a.t.sielis  liepos 02, 2013, 18:17:03
Citatana pagalvokit, ar gali būt kokia sparnuota būtybė, kuriai tu kažkodėl svarbus ir tave saugo.


Kodėl gi ir ne?

Kodėl galėtume būti kažkokiai gerai būtybei svarbūs?

a) nes esame žmonės (ypatingai palanki dvasinei pažangai gyvybės forma, kurioje subalansuotas protas ir širdis, kančia ir džiaugsmas, subtilusis-astralinis ir grubusis-fizinis kūnas)

b) galbūt praeituose gyvenimuose esame su ja susiję.

c) nes ta gera būtybė yra be galo altruistiška, nesavanaudiška, pasiaukojanti.

d) nes toks jos užsiėmimas ir gyvenimo tikslas bei prasmė: padėti kažkokiam konkrečiam žmogui

e) kitos galimos priežastys...


a) Logiškai. Jei mūsų prasmė yra kaupt meilę, tai mus reik saugot. Tačiau jei egzistuoja reinkarnacija, tai beprasmiška..
c) Nėra žmogiško altruizmo. Žmonės būna altruistiški dėl savo idealinių sumetimų, ar tiesiog patinka daryt kažką gera, jaučia, kad tai 'teisinga'. Na, bet angelai ne žmonės, gali būt...
d) Gal jie taip 'evoliucionuoja', o mes esam priemonės. Abipusė nauda :D.

Na va, neradau priežasties netikėt. :D

Citata iš: paragraf 78  liepos 02, 2013, 18:45:50
Citata iš: zalia.arbata  liepos 02, 2013, 16:20:36
Krikščionybėj daug astrologijos...


na jau :) ir kur tu tą astrologiją krikščionybėje matai?
Šiaip astrologiją krikščionybė yra pasmerkusi kaip pseudomokslą ir tikėjimui prieštaraujančią sistemą dar pirmaisiais amžiais, tai nežinau kur tu astrologiją matai


Sumaišiau sąvokas astronomija ir astrologija. :-X



paragraf 78

Jūs kažkaip labai susiaurinate angelo sargo vaidmenį. Angelams pavesta globoti ne tik žmones, bet ir tautas, miestus, stichijas ir visa kita.
Be to iš tiesų angelai sparnų neturi. Šventraščių aprašymuose praktiškai nerasite sparnų paminėjimo, bent jau man ateina tik Jeremijo pranašystėje minimi cherubinai, bet tai jie ir neatrodė kaip žmonės.
Angelo sparnai atsirado tik dailėje, nes archajinėse kultūrose sparnai reiškė priklausomumą dangiškąjai sferai.
Angelai paprastai pasirodo kaip žmonės, ta prasme jų niekas neatskiria nuo žmonių: žr Loto istorija arba Abraomo svečių istorija.

Citata iš: zalia.arbata  liepos 02, 2013, 19:52:59

Sumaišiau sąvokas astronomija ir astrologija. :-X


Na tada apibrėžk kur tu krikščionybėje matai astronomiją?

Aukštyn