Dėl ko išnyks žmonija?

Pradėjo 2012, spalio 25, 2011, 16:15:09

« ankstesnis - sekantis »

Dėl ko išnyks žmonija?

Saulės audros
4 (28.6%)
Pandemijos
1 (7.1%)
Nibiru
0 (0%)
Globalinio atšilimo
2 (14.3%)
Atominis karas
4 (28.6%)
Asteroido
0 (0%)
Zombiu
3 (21.4%)

Viso balsavusių narių: 14

Balsavimas baigtas: vasario 02, 2012, 15:33:59

Žemyn

2012

Galbūt netikite, kad žmonijos egzistavimas baigsis 2012 metų pabaigoje, kaip tai galima spręsti iš majų kalendoriaus, tačiau žinant, kiek yra sukurta populiarių knygų ir filmų šia tema, neabejotina, kad yra nemažai žmonių, kurie tiki, kad pasaulį netrukus ištiks viską aukštyn kojom apversiantis įvykis. Ir tokius žmones galima pateisinti: nekyla jokios abejonės, kad nieko nėra amžino, nors, kita vertus, niekas nežino kada žmonija liausis egzistavusi, rašo mnn.com.
http://mokslas.delfi.lt/science/del-ko-isnyks-zmonija.d?id=51069173

Blast3r

Ber ir man yra toks klausimas:
Kodel zmonija taip nori, kad ivyktu pasaulio pabaiga? :D

paragraf 78

Gal ne tiek nori kiek bijo

Blast3r

Ar nejaugi del baimes reikia issigalvoti tokias nesamones kaip :
Nibiru, ateiviu infazijos ir etc.
As tokiu zmoniu nesuprantu, labiau butu tiketina, kad issiverstu koks nors Super ugnikalnis kuris beje egzistuoja, ar koks drebejimas kuris sunaikintu istisus miestus ir sukeltu cunami.
Reikia likti realistais, o ne fantazuotojais. :))
Cia tik mano nuomone.

paragraf 78

Mes per mažai pažįstame visatą, tad net neįsivaizduojame kokie pavojai mums gali grėsti. Dalis mokslininkų vis tik pasisako už grėsmę iš kosmoso (asteroidai, kometos ir t.t.).

2012

Žemėje dėl Saulės plazmos pliūpsnių prasidėjo magnetinė audra
Magnetinė audra Žemėje prasidėjo pirmadienį vėlai vakare - geomagnetinių svyravimų indeksas Kp šiuo metu sudaro 6 vienetus, teigiama JAV Nacionalinės vandenyno ir atmosferos tyrimų administracijos (NOAA) kosminių oro sąlygų stebėjimo informacijoje, kurią cituoja Newsru.com.

2012

Ar man vienam keista?  :)

paragraf 78

O kas tau čia keista?

2012

Šiaurės pašvaistė pastebėta piečiau nei įprastai
Šiaurės pašvaistė JAV suspindo kur kas piečiau nei yra įprasta. Ji dangų nušvietė Arkanzase, Kentukyje ir Džordžijos valstijoje, praneša guardian.co.uk. Tai gerokai nustebino kosmoso ekspertus ir nudžiugino dangaus reiškinių stebėtojus. Neįprastą reginį užfiksuoti pavyko fotografui Arkanzase. Pašvaistę pastebėję žmonės Kentukyje ir Džordžijoje puolė skambinti į vietos televizijos stotis. Arkanzase neįprastą reginį stebėjęs uraganų fotografas Brianas Emfingeris pavadino jį išskirtinai vaizdingu. http://www.delfi.lt/fotogalerijos/siaures-pasvaiste-pastebeta-pieciau-nei-iprastai.d?id=2241


Benamis

Citata iš: 2012  spalio 26, 2011, 02:22:43
Ar man vienam keista?  :)



2012, ka sitame filmuke tu keisto pastebejai?

2012

Bus paprasciau parodyt, ka as manau

Bencius

#11
sausio 01, 2012, 16:02:10 Redagavimas: sausio 01, 2012, 16:18:03 by Bencius
Žmonija gal išnyks, o gal tik labai pasikeis (Tiksliau pastoviai keičiasi. Tik kažkaip l.greitai paskutiniu metu). Kitur gal nerašyčiau, bet čia juk anomalija  :). Vėlgi rusiškai. Gal ir gerai, kadangi Lietuvos jaunimas sunkiau supras (mažesnė trauma trapiai sąmonei). O kas supras, paaiškins nesuprantantiems, tik švelniau ir "ant pirštų". Dar prisiminkit, kad klysti - žmoniška. Prieš žiūrint filmą, prašau perskaitykit
http://anomalija.lt/2011/08/savizudybes-nuodeme/
ir šaltu protu
http://www.youtube.com/watch?v=ydopQrWS0MA&feature=related

Panašu, kad "greitai bėgti ir garsiai rėkti" jau nepadės. Niekam.

TinSoldier

Didelis dėkui tam, kuris lietuviškai perrašys Benciaus įdėto video esmę. Gerai būtų be jokių 'švelninimų' :)

Asasinas

Žmonija išnyks dėl "tiesos ieškojimo" per visokius LHC ir kitokius aparačiukus. Kartais jie man atrodo grėsmingiau už kosminius kataklizmus.

O iš čia paminėtųjų labiausiai atrodo tikėtina saulės audra. Pastaruoju metu mūsų saulelė tikrai nerimsta.

RoxiO

Na aš jau "pragyvenau" kokias aštuonias pasaulio pabaigas, taigi kodėl turėčiau manyti, kad būtent dabar tai įvyks? :) Mano apklausos atsakymas būtų: To nebus.

Aukštyn