"Bitės" debilizmai

Pradėjo a.t.sielis, spalio 24, 2013, 11:04:13

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

a.t.sielis

Žodžiu, tokia istorija: naudojuosi Tele2 "Pildyk", mažai mobiliaką naudoju, retai papildau. Prieš porą dienų, skambina "Bitė". Taip ir taip, duosim mokėjimo planą už 5 Lt, 150 min pokalbių. Anksčiau kažkada jau buvo vieną kartą atsiuntę man "labas" kortelę su 10 Lt mėnesiniu papildymu ir 300 min., pokalbių, pasinaudojau, paskui numečiau, nereikia. Dabar sakau, o.k., siųskit tą už 5 Lt.

Pirmas debilizmas: "padiktuok savo asmens kodą". "Ė", sakau, "iš kur man žinoti, kas čia skambina". Jie: na tai galiu duoti pasitikėjimo numerį. Ai, velniop, tingėjau tikrinti, padiktavau tą kodą. Sako: "tuoj ateis žinutė su keturių skaičių kodu, aš perskambinsiu, padiktuosi jį man". "O.k., skambink". Ateina žinutė, .... iš tele2 pildyk, laikino slaptazodzio suteikimas!. Nu blin, galvoju, sukčiai gal čia kokie, prie mano "Pildyk" internete jungiasi. Nu gerai, paskambino, paklausiau kame reikalas. Tipo, dėl numerio perkėlimo. Nu gerai, ant pasitikėjimo ir dėl to kad neturėjau laiko kalbėti, padiktavau tą slaptažodį. Atvarys tipo kurjeris, atvež sutartį. O.k. Bet jau strioko buvo kad čia sukčiai mane sugebėjo suvystyti iki kol neatėjo sisteminė "Bitės" užklausa per sms, kaip vertinu konsultanto darbą. Tą pažįstu, o.k., nusiraminau.

Antras debilizmas: atveža kurjeris sutartį. Pasirašinėju, žiūriu, mokėjimo planas "Kartais" su 9 Lt mėnesiniu mokesčiu, 100 min. pokalbių. Blin, kur tie žadėti 5 Lt? Kiti plano įkainiai kažkokie kosminiai: 15 Lt už 1 GB interneto, prijungimo atjungimo mokesčiai. Dar įjungta paslauga "Išlaidų kontrolė", tai gal ten tuos 5 Lt ribą uždėjo. Bet žiauriai nepatinka visos tokios nesąmonės. Pasirašiau, nes kurjerio nenorėjau užlaikinėti, bet sakiau, nutrauksiu, jeigu kažkas ne taip.

Manipuliuoja "Bitė", meluoja naglai, seniai su tokiu akiplėšišku verslu teko turėti reikalų.

.L.U.T.H.O.R.

Iš Tele2 ir panašiai tokie dalykai :D Tik su manim jie nieko nepeša :D

Benamis

Man su TEO panasiai buvo. Dabar gi pasirodo galima pratesti sutarti ar pakeisti plana net is namu kojos nekeldami (nes pokalbiai irasinejami ir jeigu kas nors netaip, visada galima issiaiskinti).

Skambinu jiems klausiu ar telefonu galima nutraukti su jais sutarti ar reikia i skyriu vaziuoti (nes realiai skambina man i namu telefona gal 3 kartus per menesi o mokejau po 30LT uz nieka). Sako, reikia atvaziuoti, na o veliau pradejo: kodel atsisakot, gal pasilikit, mes jums panasu plana padarysime uz 15lt i menesi ir nereikes niekur vaziuoti. Galvoju ok, jeigu 15 lt per menesi, tai tegul buna tas namu telefonas.

Praeina 2 menesiai, ateina saskaita: 45 LT

Galvoju nebloga nuolaida padare. Tada is karto sedau i masina, nuvaziavau i Akropoli, atsisakiau, jie zinoma atsiprase ir pns. Sakau jiems: gaila jus klaidas tik savo naudai darote, o ne kliento :)

Bet turiu pripazinti, kad minusavo man ta klaida, taigi uz paskutini menesi nieko nemokejau :)

Ezekiel

Jo, verslas tik reklamoje gražus, o taip jų tų kompanijų tikslas kuo daugiau pasipelnyti. Realiai turbūt galėtų tie pokalbiai būti pigesnį ar iš viso nemokami jei viskas būtų automatizuota, nereikalautų žmonių tarnybos.
Šiaip manęs tai kolkas nejaudina, nes tėvai sumoka mokesčius ir aš retai skambinu. Tik šiaip trūkdydavo operatorių apklausos ir reklamos.

a.t.sielis

Dabar va lietrytyje perskaičiau: http://www.lrytas.lt/verslas/it-ir-technologijos/bite-nusitaike-i-tele2-klientus.htm

Pasirodo, yra ten toks planas už 5 lt, "Mini", tai arba kažką sumaišė mano popierius siųsdami, arba bando sukčiauti, ir brangesnį planą pakišti.

Marius

#5
spalio 24, 2013, 17:31:56 Redagavimas: spalio 24, 2013, 17:33:33 by Marius
Citata iš: Ezekiel  spalio 24, 2013, 13:02:41
Jo, verslas tik reklamoje gražus, o taip jų tų kompanijų tikslas kuo daugiau pasipelnyti. Realiai turbūt galėtų tie pokalbiai būti pigesnį ar iš viso nemokami jei viskas būtų automatizuota, nereikalautų žmonių tarnybos.
Šiaip manęs tai kolkas nejaudina, nes tėvai sumoka mokesčius ir aš retai skambinu. Tik šiaip trūkdydavo operatorių apklausos ir reklamos.



Bepigu apie utopijas svaigt,kai teveliai viska apmoka ir kai nelabai supranti kaip tie pinigai atsiranda ir cirkuliuoja..o nusisvaigimas apie nemokama paslauga aplomai parodo nesuvokimą net paprasčiausiose situacijose..užuojata tėvam..

p.s.  Verslas ir yra pelno siekimas..

Ezekiel

Citata iš: Marius  spalio 24, 2013, 17:31:56



Bepigu apie utopijas svaigt,kai teveliai viska apmoka ir kai nelabai supranti kaip tie pinigai atsiranda ir cirkuliuoja..o nusisvaigimas apie nemokama paslauga aplomai parodo nesuvokimą net paprasčiausiose situacijose..užuojata tėvam..

p.s.  Verslas ir yra pelno siekimas..


Aš bent siekių to ir visi sveiki siekia geresnės ateities, o tokie nenusisekę tipai kaip tų laikosi savo atgyvenusios ideologijos (įdomu kokių tų ten pažiūrų esi beje?).
Nemokama ar maža kaina tikrai galėtų būti kadangi kaip minėjau procesą galima automatizuoti kadangi jau yra sukurti išmanus ir sudėtingi kompiuteriai, o jei ir reikalingas aptarnavimas jis būtų labai mažai kainuojantis. Kol kas deja verslininkai siekia išpešti kuo daugiau, naudodamiesi trūkumu.

czech-kuolis

Citata iš: a.t.sielis  spalio 24, 2013, 11:04:13
Pasirašiau, nes kurjerio nenorėjau užlaikinėti, bet sakiau, nutrauksiu, jeigu kažkas ne taip.

Ir kas dabar kaltas, kad mokėsi 9 lt, o ne 5 lt? Bitė ar tu?
Keista, kai nėra laiko išsiaiškinti, kas skambina ir ką siūlo, bet yra laiko pasiskųsti apie tai anomalijoje  ???

Nenoriu nuskambėt piktai ar kaip nors, bet jau pardon...



a.t.sielis

Citata iš: czech-kuolis  spalio 24, 2013, 18:57:26
Ir kas dabar kaltas, kad mokėsi 9 lt, o ne 5 lt? Bitė ar tu?


Nemokėsiu, jeigu jie suklydo, išsiaiškinsim, ir padarys tuos žadėtus 5 Lt, o jeigu apgavo, tai jų kaltė, nutrauksiu sutartį, nes jeigu sutartis prasideda nuo melo, tada ne kas. Tie 4 litai nieko nesudaro, pasiūlymas vis vien būtų neblogas, bet kai jau nepatinka tai nepatinka. Jeigu su tokiais prasidėsi, tai tik bėdos turėsi.

Aš pasirašiau, nes nesupratau situacijos, kame reikalas, bet pas žmogų yra natūraliai toks konstruktyvumo impulsas, kad reikia veikti pozityviai. Tai įgijama dirbant ne tokį suktą darbą, kaip ne kai kurie verslo atstovai dirba, ir tas impulsas veikia. Aš dirbu sąžiningą darbą, kuriame svarbios komandinės pastangos, ir kuriame reikia veikti konstruktyviai, neeikvojant veltui laiko bei pastangų. Taigi, turėdamas mintyje, kad kurjerio siuntimas kainavo, ir kad tai dar tikėtina kažkoks nesusipratimas, kurį galima išsiaiškinti, arba nutraukti vėliau, spaudžiant laikui pasirašiau. Sutartis neterminuota, be jokio būtino laikotarpio.

CitataKeista, kai nėra laiko išsiaiškinti, kas skambina ir ką siūlo, bet yra laiko pasiskųsti apie tai anomalijoje  ???


Visai ne keista, kad nėra laiko išsiaiškinti. Netikėtimo faktorius. Visų pirma, man paskambino kai dirbau, man buvo svarbiau grįžti prie darbo, negu klausinėti apie detales. Kadangi jie jau buvo man siuntę neblogą "Labas" kortelę, su geru minučių skaičiumi, buvau labiau nusiteikęs priimti pasiūlymą, jeigu jis geras. 150 min. už 5 Lt per mėn. man pasirodė geras pasiūlymas. Praeitą kartą jie tiesiog atsiuntė kortelę laišku ir tiek, galėjau ją aktyvuoti, galėjau neaktyvuoti. Jokių problemų nekilo, papildomo galvos skausmo jie man nesudarė - ne taip, kaip šį kartą. Šį kartą vykdoma kažkokia agresyvi kampanija. Nenormalu buvo tai, kad teiravosi asmens kodo ir kt. keistenybės su slaptažodžiais. Kiek suprantu, jie bando staigiai supildyti sutartį ir tada ją siųsti pasirašymui, ir automatiškai perkėlinėti tele2 numerius, ir tai yra masinis "antpuolis" šiuo metu. Aš tikėjausi, kad viskas bus kaip pasakė, 5 Lt už 150 min., taip ir bus parašyta sutartyje. Pagalvojau, o.k., tegu siunčia, aš pažiūrėsiu, ir tada nuspręsiu. Bet dar vienas triukas, kurį jie šį kartą agresyviai taiko, tai kad kurjeris prašo pasirašyti sutartis, ir veža jiems atgal. Pradėjau žiūrėti į sutartį, žiūriu, kažkas ne taip, bet galvoju, gal ten dar kažkokia akcijinė speciali nuolaida galioja ar kas, iš kur apie tuos 5 Lt kalbėjo. Kurjeris šalia trypčioja, sakau, "galiu nesirašyti?" - "taip" (klausimo prasmė buvo ta, ar kurjeriui nekils dėl to problemos. Kad žmogus laisvas nesirašyti, savaime aišku). Bet pasirašiau, dėl aukščiau minėtų sumetimų.

Anomalijoje nesiskundžiu, šitą patį tekstą jiems patiems nusiunčiau, kaip nepasitenkinimo išraišką. O anomalijai tai tinka prie visokių sąmokslo teorijų ir kt. tematikos, plius, pagalvojau, kas nors iš anomaliečių gali geriau gaudytis, ir pasakyti, kame čia buvo reikalas. Anomalijoje rašau tuo laiku, kai nedirbu, pvz. šiandien nedirbau.

O šiaip buvo vienas momentas, kodėl labai netikrinau, ar čia iš tikro "Bitė". Praeitą kartą kai man siuntė kortelę, buvo mano pavardę su klaida užrašę, ir dabar kai pasakė, kam skambina, irgi pavardę paminėjo su ta pačia klaida. Iš to sekė logiška išvada, kad čia iš tikro yra "Bitė".


czech-kuolis

Na matau naudos visgi buvo - išsianalizavai viską kas ir kodėl. Svarbu mokytis.

Kad nebūtų tuščiai rašoma, aš irgi noriu pasidalint patirtimi su mobiliojo ryšio operatoriais. Tai va, manęs jie dar nėra apknisę, bet aišku neatmetu tikimybės, kad kada nors apknis. Tiek.

Liksiubevardo

Citata iš: Ezekiel  spalio 24, 2013, 18:22:23
Citata iš: Marius  spalio 24, 2013, 17:31:56



Bepigu apie utopijas svaigt,kai teveliai viska apmoka ir kai nelabai supranti kaip tie pinigai atsiranda ir cirkuliuoja..o nusisvaigimas apie nemokama paslauga aplomai parodo nesuvokimą net paprasčiausiose situacijose..užuojata tėvam..

p.s.  Verslas ir yra pelno siekimas..


Aš bent siekių to ir visi sveiki siekia geresnės ateities, o tokie nenusisekę tipai kaip tų laikosi savo atgyvenusios ideologijos (įdomu kokių tų ten pažiūrų esi beje?).
Nemokama ar maža kaina tikrai galėtų būti kadangi kaip minėjau procesą galima automatizuoti kadangi jau yra sukurti išmanus ir sudėtingi kompiuteriai, o jei ir reikalingas aptarnavimas jis būtų labai mažai kainuojantis. Kol kas deja verslininkai siekia išpešti kuo daugiau, naudodamiesi trūkumu.


Tu net nesuvoki kaip veikia tas telefonas. "Automatizuoti" - tai ka galvoji dabar sedi bobutes ir laidus perkisineja kai reikia sujunkti?  Kaip manai kiek kainuoja tas sistemas irengti? Galvoji uz savo babkes pastatys miljonine iranga, ir tau nemokamai duos skambint?
Jau nepradedant apie tai kad elektros kiek isnaudoja, ir kad gedimu pasitaiko, ir ju tikrai neimanoma isnaikinti. Ir tai lietuvoje vieni pigiausiu pokalbiu...

P.S. Kaip sieki geresnes ateities, apart nemokamu ideju generavimu anomalija.lt ?

Teroras

Kai paskaitau, pasiziuriu i tuos visus minusus uz tiesiog parasytas grazias zmogaus svajones/idejas, pagalvoju: is kur tiek to neigiamumo pas aplinkinius? Mazdaug viskas atrodo taip:

"Kaip tu dristi svajoti apie geresni pasauli?"

Marius

blogi..blogi tie blogiečiai...

2Pacas

#13
spalio 25, 2013, 08:23:59 Redagavimas: spalio 25, 2013, 08:39:00 by 2Pacas
Citata iš: Teroras  spalio 24, 2013, 23:09:30
Kai paskaitau, pasiziuriu i tuos visus minusus uz tiesiog parasytas grazias zmogaus svajones/idejas, pagalvoju: is kur tiek to neigiamumo pas aplinkinius? Mazdaug viskas atrodo taip:

"Kaip tu dristi svajoti apie geresni pasauli?"
Jo jo, kaip pradedi rasyt kaskokes idejas ar seip savo nuomone apie geresni pasauli,tai va yra forume pora nu gal daugiau.. Zmogeliu kurie pradeda minusus deliot, arba tiesiai sviesiai pasiuncia ait i miskus gyvent..Pala o gal patys is jo atejot?(Laukiu minusu is tu riteriu..pasirodykit visu grazumu,"kietuoliai")


czech-kuolis

nenoriu kaitint atmosferos, bet "svajoti apie geresnį pasaulį" ir "svaičioti apie geresnį pasaulį" nors ir skamba panašiai, bet gana ryškiai skiriasi. Nes dauguma svajonių, kurios rašomos forume, yra (įsivaizduojamų) priešų (aka šiuo atveju godūs verslininkai, kurie įdarbina darbuotojus vietoj to, kad nusipirktų superkompiuterį) paieška, o tai nemanau, kad labai geras užsiėmimas pačiam svajokliui.

Ir rodai, pirštu baksnoji, kas toje ar kitoje schemoje neveikia arba į ką reikia atsižvelgti prieš žengiant tokį žingsnį, bet kai pritrūksta argumentų, pasitelkiama kokia sentencija arba apeliuojama į sąžinę, va žmogus svajoja, o jūs blogiečiai. Bet kalbama taip, lyg žinotumėt, kad taip tikrai atsitiks. Kita vertus, gal mes atliekam ir gerą darbą - užimam "velnio advokato" poziciją. Sako sveika idėjoms - kai studijose ruošdavom projektus, viskas atrodė puikiai apgalvota, o vadovė užknisančiais klausimais erzindavo ir baksnodavo į silpnas vietas. Tai tik padėjo geriau suprasti, ką darome.

Ir dar - jei kalbat apie realybę, kurią reikėtų keisti, tai gal reikėtų ją bent kiek pažinti, žinoti, kaip ji veikia. Pasimodeliuokit savo svajones. Kokius Simsus pažaiskit ar ką. Aš irgi svajoju, kad niekas nesirgtų, visi būtų laimingi ir galėtų veikti ką nori, bet nekaltinu daktarų, pesimistų ir darbdavių pasauliniu sąmokslu. Turbūt blogai darau.

Aukštyn