Gyvenimo tikslas

Pradėjo a.t.sielis, liepos 07, 2013, 21:09:09

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

sara

Matai a.t. sieli, seksas yra neapsakomai be galo sudėtingas reiškinys... Ant tiek sudėtingas kad galima su visais susipykti ir su sveiku protu susipykti.
Cia patikek i tema parasiau( apie gyvenima rasau)

a.t.sielis

Nuo 40 metų jau reiktų mažiau apie seksą galvoti. Tai jaunystės aistros, jaunystės reikalai. O dabar jau reikia pradėti ruoštis senatvei, mirčiai. Jėgų pas žmogų nėra tiek daug, jas reikia panaudoti tikslingai. Dar likę kažkiek metų, žmogui reikia dvasiškai išsigryninti, kad likęs gyventi gyvenimas turėtų prasmę.

sara

#47
spalio 14, 2017, 20:36:42 Redagavimas: spalio 14, 2017, 20:38:42 by sara
Nu as ir sakau. Bet vistiek atras galas mane laiko...:D
Ir jaučiu kad tai bus iki pat mirties...
Seksu lyg ir neuzsiimu, bet labai stipriai laiko, tai va. Tokios tokeles...
Nu nieko a.t. sieli nepadarysi...
Bus tai iki kojų pakratymo ( mirties)...

a.t.sielis

Gal kokie demonai/vaiduokliai apsėdę, tie tai gali tokią įtaką turėti.

sara

#49
spalio 14, 2017, 20:42:44 Redagavimas: spalio 14, 2017, 21:00:48 by sara
va, va as ir sakau...
Tai va tie demonai bus iki mirties, su tuo jau susitaikiau. Tikrai.
Bet nereikia apie demonus taip blogai kalbėti, kad jie atseit apsede, jie dar ten kažką padare.
Be to demonai yra labai grazus, žinoma zmones ne mažiau labai grazus yra.

Jeigu priesinsiuos demonams bus tik blogiau. Tiesiog leidžiu savo vaga tekėti įvykiams...( cia jau sapnuose).
Kažkaip nemaloniai pakrypo kalba ar nejauti a.t.sieli? Nereikia visko taip supurvinti. O gal mane ne demonai visai lanko, o kazkas kitka... Nors gal ir demonai, tavo , a.t.sieli tiesa.

O gal lanko tik vienas demoniukas???:D

a.t.sielis

#50
spalio 14, 2017, 20:45:32 Redagavimas: spalio 14, 2017, 21:00:43 by a.t.sielis
Neverta susitaikyti. Žmogus nori laisvės. Lietuviams tas poreikis visados buvo.

O sapnai yra tiesiog sapnai.

Bet kokiu atveju, iš tiesų, beprotybė kyla iš aistros, tai nėra keista, kad šiek tiek bepročiai yra ir surišti aistros pernelyg stipriai.

sara

#51
spalio 14, 2017, 21:06:03 Redagavimas: spalio 14, 2017, 21:09:05 by sara
a.t.sieli, man sapnai itakoja ir visa likusi mano dienos gyvenima. Sapnai man tiesiog pakeičia psichika. Todel neišeina sakyti kad tai yra tiktais sapnai. Bet kaip tu nori. Tebūnie taip kaip tu kad sakai. Be to visi zmones yra labai aistringi, tik jie to nežino. Zmones yra kaip viena jūra.

a.t.sielis

Per daug miegi. Reikia užsiėmimą turėti, kur nereikia daug galvoti ir kalbėti.

sara

#53
spalio 14, 2017, 21:11:51 Redagavimas: spalio 14, 2017, 21:16:19 by sara
Na visko gali buti... Bet labai daug kalbu ne as o klajunas ir t.t.( kiti panasus). Kokius jis referatus rašo! Va cia tai kalbėjimas! Arba politikai.:D
Man su tavim, a.t.sieli, yra be galo idomu bendrauti. Juk apie gyvenima kalbamės.

a.t.sielis

Jiems irgi tokia pati rekomendacija. Reikalinga veiklos terapija, užimtumo terapija. Kitaip iki nesąmonių prisigalvoja, iš neturėjimo ką veikti tuščiom apsukom kankina savo psichiką, arba kuria sąmokslo teorijas.

sara

#55
spalio 14, 2017, 21:21:13 Redagavimas: spalio 14, 2017, 21:30:19 by sara
Va va va va!
Jaučiu kad tu nesi sizofrenikas. Ir kaip tau pavyko nebūti sizofreniku? Jei nenori gali neatsakyti, gal tiesiog jau net neturi ka pasakyti. Tu gal net esi spichiatras. Na toks bendras vaizdas susidaro.

elteide

Citata iš: a.t.sielis  spalio 14, 2017, 21:07:45Per daug miegi. Reikia užsiėmimą turėti, kur nereikia daug galvoti ir kalbėti.
o gal tiesiog dėl to, kad neturi intymumo?

a.t.sielis

Dauguma žmonių nėra šizofrenikai, tai labai retas dalykas. Aš iš tos daugumos, savaime taip buvo, kad neturėjau tokių problemų.

sara

a.t.sieli beveik visi yra sizofrenikai, o tu tikrai ne tas.:D

a.t.sielis

Žiūrint kaip supranti tą žodį. Šiaip, tai yra tam tikra sunkios psichinės būsenos diagnozė.

Aukštyn