4 proc. JAV gyventojų tiki, kad humanoidai-reptilijos siekia užvaldyti žmoniją

Pradėjo Benamis, balandžio 04, 2013, 21:04:33

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Konspiracijos teorijų pagrindu sudaryta apklausa parodė, kad JAV gyventojai tiki pačiais neįtikimiausiais dalykais.Kas penktas amerikietis, balsavęs už respublikonus, mano, kad Barackas Obama yra Antikristas, o beveik trečdalis visų amerikiečių įsitikinę, kad pasaulį valdo slapta elitinė organizacija, praneša „Independent".

„37 proc. amerikiečių mano, kad globalus atšilimas - mistifikacija, o 11 proc. įsitikinę, kad JAV valdžia leido įvykti Rugsėjo 11-osios teroro aktams", - rašoma leidinyje. „Public Policy Polling" šiuo tyrimu norėjo sužinoti, kaip politiniai įsitikinimai gali veikti žmogaus tikėjimą įvairiomis konspiracijos teorijomis.Leidinys pateikia kai kurias išvadas: tuo, kad pasaulį valdo „naujosios pasaulinės santvarkos" nariai, tiki 34 proc. respublikonų, 35 proc. nepriklausomų rinkėjų (tų, kurie neužregistruoti kaip kurios nors partijos rinkėjai) ir tik 15 proc. demokratų rinkėjų.

Tik 27 proc. respublikonų sutinka su įsitikinimu, jog G. W. Busho administracijos teiginiai apie masinio naikinimo ginklus Irake buvo visuomenės akių dūmimas. Tarp demokratų tokios nuomonės laikosi 72 proc. rinkėjų, o bendrai JAV - 44 proc.Globaliniu atšilimu netiki 23 proc. demokratų ir daugiau nei pusė respublikonų.Apklausoje buvo tiriamos ir su partijomis nesusijusios konspiracijos teorijos: 51 proc. amerikiečių tiki, kad prezidentas Johnas F. Kennedy buvo nužudytas kažkokio visa apimančio sąmokslo metu, daugiau nei 10 proc. tiki sniego žmogaus egzistavimu, 29 proc. - kad egzistuoja ateiviai.

Laikraštyje taip pat minimos kelios JAV mažiau populiarios, tačiau gana įspūdingos teorijos: 6 proc. rinkėjų mano, kad Osama bin Ladenas vis dar gyvas, 9 proc. - kad vandentiekio fluoravimas yra naudojamas piktiems tikslams, 4 proc. tiki, jog „gyvatžmogiai" siekia įsitvirtinti valdžioje, kad galėtų valdyti žmoniją.



Balsas.lt

Ezekiel

Kontaktai su reptiloidų tipo ateiviais yra vienį iš retesnių, bet apie juos būna pranešimų. Pvz. per radijo laidą karinėse struktūrose dirbantis pareigūnas jei teisingai pamenų reptiloidas užpuolė jos dukrą namuose. Aišku tą spėjo pasislėpti vonios kambaryje ir užsidaryti, reptilija tik subraižė nagais duris ir po to dingo. Tai daugiau nepasikartojo, o namą saugoti buvo pasamdyti kareiviai
Pranešama, kad reptilijos gali atsirasti tiesiog iš atvertų portalų. Tie kurie kontaktuoja su pilkaisiais praneša apie matytas kartų reptilijas - pilkieji atlieka darbus, operuoja, tie tiesiog stebi ar kalba.
Kredo Mutwa diskusijoje su David Icke atskleidė, kad jis ir gentis turėjo kontaktų su reptiloidais, kuriuos vadina Čitaurais. Jis sakė, kad pilkieji pasirodo yra reptilijų jaunikliai ir jų oda yra raudona tik jie dėvi prie odos priglundanti skafandrą. Dar įdomesnis dalykas, kad pasak jo šios butybės yra žemiškos kilmės. Diskusija trūko 7 valandas, bet štai fragmentas:



Čia radau rusų veterano istorija kontaktuojant su ateiviais ir iš jų apibūdinimo panašų, kad su reptilijomis:



Beje ir pats viena vidurnaktį pabūdau ar pažadino ir aš stebėjau tamsoje tokį vaizdą kaip nupiešta. Reptilija su tamsiai žalsva oda žiūri tiesiai į mane, o už jo matosi violetinis apskritimas primenantis septintosios čakros - tūkstantlapio lotoso simbolį.




A.C.A.B

Bent 10 procentų amerikiečių vartoja stiprius narkotikus

http://www.time.com/time/health/article/0,8599,1914604,00.html

2Pacas

#3
balandžio 05, 2013, 10:08:45 Redagavimas: balandžio 05, 2013, 10:14:12 by 2Pacas
Pilnai tikiu kad egzistouja humanoidai, zmones-reptilijos.

snofru

žmonės-kiaulės tai tikrai egzistuoja, žmonės-reptilijos - vargu :)

Sabikas

Citata iš: 2Pacas  balandžio 05, 2013, 10:08:45
Pilnai tikiu kad egzistouja humanoidai, zmones-reptilijos.

Kuo tavo PILNAS TIKĖJIMAS paremtas? Kaip suprantu turi neabejotinų įrodymų. Būtų malonu, jeigu pasidalintum, nes man yra tekę tik abejotinus video peržiūrėti. :)

Benamis

Citata iš: Sabikas  balandžio 05, 2013, 23:45:16
Citata iš: 2Pacas  balandžio 05, 2013, 10:08:45
Pilnai tikiu kad egzistouja humanoidai, zmones-reptilijos.

Kuo tavo PILNAS TIKĖJIMAS paremtas? Kaip suprantu turi neabejotinų įrodymų. Būtų malonu, jeigu pasidalintum, nes man yra tekę tik abejotinus video peržiūrėti. :)


Nors klausimas buvo ne man skirtas, bet kodel tikintis zmogus turi tureti neabejotinu irodymu? Todel tai ir yra tikejimas, o ne zinojimas :)

2Pacas

#7
rugpjūčio 07, 2013, 13:15:27 Redagavimas: rugpjūčio 07, 2013, 13:17:19 by 2Pacas
Sita video esu jau dejas kaskur bet idesiu dar karta.Tie du FBI agentai tikrai kaskokie ne zmones kalba kaip kokie robotai kuriem irasytos programos plius akys kaip reptiliju, nu zdz paziurekit patys.Ps video editas ar kaip cia pasakius tikrai nervuojantis na bet kadarysi.


Kasius

Pagrindinis reptilijų teorijos platintojas - buvęs anglų futbolininkas Deivydas Aikas (David Icke).
Labai patarčiau pasižiūrėti gana savotiškos dokumentikos šou "Conspiracy Theory with Jesse Ventura" trečiojo sezono pirmoje serijoje "Reptilian" (paieškokite jutiube) jis nagrinėja reptilijų klausimą ir filmo pabaigoje į akis iškoneveikia Aiką už poros milijonų dolerių per metus uždirbimą iš tokių teorijų.

Teroras

Nors ir patinka man Jesys, bet toje laidoje labai neprofesionaliai jis padiskutavo su Davidu. Nesu Reptiliju samokslo teoriju salininkas, bet i toki jo elgesi su Davidu buvo graudu ziureti. Oponento negerbimas, grasinimai, pertrauknejimas ir pns. Tikrai negraziai atrode. Tiesiog is karto matesi priesiskas nusiteikimas Davido atzvilgiu.

a.t.sielis

Kažkada pagrindiniame internete NDE puslapyje skaičiau NDE istoriją, kaip moteris turėjo daug visokių sveikatos problemų, nenorėjo gyventi, keletas NDE berods buvo, ir iš eilės gyvenimų ji prisiminė viename iš jų save kažkokioje planetoje kaip išdidžią reptiliją (lizard), kuri susidegino.

Kitas dalykas, ką galima teigti iš stebėjimų, kad valstybes dažnai valdo "blogiečiai" (nenaudosiu aršesnio žodžio) (įrodymas: nepagrįsti karai, vaidai, arši ekonominė konkurencija, planetos griovimas, žmonijos interesų nepaisymas, nedorovingas asmeninis elgesys), kurių kilmė yra neaiški - kas jie buvo praeituose gyvenimuose, iš kokio pasaulio jie ateina? kokios būtybės juos globoja ir įtakoja šiame gyvenime?


Nieksas

Citata iš: a.t.sielis  rugpjūčio 20, 2013, 07:06:05
Kažkada pagrindiniame internete NDE puslapyje skaičiau NDE istoriją, kaip moteris turėjo daug visokių sveikatos problemų, nenorėjo gyventi, keletas NDE berods buvo, ir iš eilės gyvenimų ji prisiminė viename iš jų save kažkokioje planetoje kaip išdidžią reptiliją (lizard), kuri susidegino.

Kitas dalykas, ką galima teigti iš stebėjimų, kad valstybes dažnai valdo "blogiečiai" (nenaudosiu aršesnio žodžio) (įrodymas: nepagrįsti karai, vaidai, arši ekonominė konkurencija, planetos griovimas, žmonijos interesų nepaisymas, nedorovingas asmeninis elgesys), kurių kilmė yra neaiški - kas jie buvo praeituose gyvenimuose, iš kokio pasaulio jie ateina? kokios būtybės juos globoja ir įtakoja šiame gyvenime?


Na nieko naujo nepasakei :D Tiesiog manau jog dauguma tų tavo blogiečių užaugo tėvų kurie siekė valdžios ir įtakos šeimose , bei vaikystėje matė įvykių kurie įtakojo jų dabartnį elgesį. Vidutiniokai sustirpėje ir igave įtakos irgi ne visi lieka geri...

a.t.sielis

Aš labiau turėjau galvoje nematomą globą ir įtaką, ne tėvų, o kito nei šis žemiškas pasaulis atstovų.

Kasius

Citata iš: Teroras  rugpjūčio 20, 2013, 01:36:19
Nors ir patinka man Jesys, bet toje laidoje labai neprofesionaliai jis padiskutavo su Davidu..

Taip, sutinku, kad grubokai ir nemandagiai filme gavosi - į diskusiją net ne panašu, dar gerai kad nerimušė  ;) bet ir Aikas nusipelnė kažko panašaus, nes kokios tik nori teorijos atstovu būk, tačiau jei peržengi riba, t.y. imi be įrodymų kaltinti konkrečius žmones...
Man pačiam Heseno dinastijos uzurpatoriai UK soste greičiau kažkokius vokiškus arkliagalvius primina, o ne reptiloidus. O jau kai šiaip kokius USA valdininkėlius kaltina, tai norisi paklausti: ar tokie kaltinimai kokios raganų medžioklės neprimena? Ar tie Aiko aprašomi žmonės vaikų ir giminių neturi?
Pagaliau, jei jau kokie reptiloidiniai (skinvolkeriai ar vilkolakiai) - nepalyginamai aukštesnės civilizacijos atstovai - gyvena tarp mūsų, tai kokia ta jau jų civilizacija, jei driežą-princą Čiarlzą gali visiem ir visada pateikti kaip žmogų, bet akių rainelių vis tiek pakeisti nesugeba?
Man tai senus fantastinius filmus primena - ten labai mėgo robotus, kurie nuo žmonių niekuo nesiskiria, bet kalba gergždžiančiu "metaliniu" balsu (linkėjimai Star Trekui) arba vaikšto "roboto" žingsniu kaip koks Maiklas Džeksonas (dar vienas linkėjimas Žvaigždžių karams).


JZZ

Kas gi draudžia žmonėms kuo nors tikėti ar netikėti? Jeigu jie nori, tai tegul ir tiki! Gerai kam nors pritarti arba kaip tik nepritarti ir turėti savo nuomonę, tuo labiau, kad čia tik forumas: islamiškose šalyse už "netinkamą" tikėjimą nužudo, o čia tik viešai išjuokia ir pažemina.  ::)

"Netikėsiu tuo tol, kol pats nepamatysiu". O gal jie tiki, nes jau kažką pamatė?; o dabar kovoja su tokiais, kokie patys buvo anksčiau. :)
Jie bent jau nuomonę tvirtą turi - jei jau kartą matė, tad jau greičiausiai nebepradės tikėt, kad tai neegzistuoja, priešingai nuo prieštaraujančių, kuriuos įtikintų paprasčiausias kontaktas.  :D

Kas nutiktų jei pasklistų informacija, kad tokioj ir tokioj Lietuvos ar Amerikos vietoj gyvena tikri reptoidai? Skirtingai nuo senovės laikų, žmonės neitų jų gaudyti su šakėmis, dalgiais ir deglais. Tačiau ateitų su shootgun'ais, pistoletais ir automatiniais šautuvais.  ::)
"Ta civilizacija stipresnė už mus, geriau jau mes tai sunaikinkim!".
...
"Ar mes visatoje vieni?" -Taip, nes ką nors sutikę tuoj sunaikintumėt ir užsitikrintumėt, kad vėl būtumėt vieni!
??? :-\

29% amerikiečių tiki, kad egzistuoja ateiviai. O 78% lietuvių tiki, kad su 7 litrais kuro nuvažiuoti 200 kilometrų gali būti visai įmanoma.  ;D

Aukštyn