Po mirties keliaujame į kitas planetas.

Pradėjo Jimas, gruodžio 20, 2014, 15:36:16

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

house_armin

Citata iš: paragraf 78  gruodžio 23, 2014, 20:51:06
Citata iš: Supera  gruodžio 23, 2014, 19:24:55
O gal ji egzistuoja tada kai ja tikima? Ta prasme kiekvienam individualiai.


Na žmonės daug kuo tiki. Va vieni tiki, kad Žemė plokščia, kiti kad tuščiavidurė, treti tiki kad ji gyva.
Tai ir karma nepradeda egzistuoti arba neegzituoti dėl to kad kažkas ja tiki arba netiki.
Tai tiesiog vienas iš tikėjimų. Jis nei kuo nepranašesnis ir neprastesnis nei tūkstančiai kitų tikėjimų.
O kai numirsime tai ir pamatysime, kas čia buvo teisus, o kas klydo.
Gal va pasirodys kad Lovecrafto mitai buvo tikriausia realybė, o visi kiti klydo.
Galų gale gal viskas bus taip, kad mes visi surasime kokie dundukai buvome

Yra toks skirtumas tarp tikejimu, t.y. zmogus gali tiketi kazkuo kas nera irodyta (Dievas, karma, etc.) ir zmogus gali tiketi visiskai priesingai nei yra realybeje, pavyzdziui kad zeme yra plokscia, o jau buvo irodyta XVI amziuje, kad zeme apvali. Taip kad yra tokiu fanatiku, kurie labiau tiki savo principais, nei paciu tikejimu.

mangirdas.bu

Brain power by numbers:
86 billion neurons are found in the average human brain- 1,000 times more than a mouse and three times the number found in a gorilla's brain.
100 teraflops per sec (100 million million calculations carried out in the space of second ) in the estimated speed of the human brain.
0,12m2 is the total surface area of each cerebral hemisphere if it is unfolded. The hemispheres include the wrinkled outer layer and a few deeper structures.
1 laptop is the equivalent computer power that is needed to simulate a single neuron.
1,000 molecule- sized switches are found in a single synapse- one of the connections between two brain cells.
Ką galėčiau pabrėžt tai, kad. 1 laptopo galia yra tolygi simuliacijos 1 neurono. Nesvarbu kaip, esmė 1 laptopas- 1 neuronas.
Žmogus jų turi 86 milijardus.
Gyvūnai: pelė turi 1,000 kartu mažiau neuronų, gorila 3 kartus mažiau, dramblys turi 23 milijardus neuronų savo smegenyse.

Kuo tai galėtu būt į temą ir apskritai, ką noriu tuo pasakyt. Turint galvoj kas būtu į temą.
Tereikia suvokt tokius dalykus, kad tai yra realiau negu realu, kad žmones gali atgimt kitoj planetoj. Ir reikia viską priimt, priimt visą informaciją, jeigu netiki nereiškia, kad tai skiedalai, tu taip tik uždarai duris savo tobulėjimui. Kad ir kaip begalvoji visada priimk tą informaciją, kol tu nesi visu 100 procentu ir širdim garantuotas, kad tai skiedalai.
Tik taip tu atidarysi duris savo smegenų tobulėjimui.

mangirdas.bu

#47
gruodžio 23, 2014, 21:16:38 Redagavimas: gruodžio 23, 2014, 21:23:58 by mangirdas.bu
Citata iš: paragraf 78  gruodžio 23, 2014, 20:51:06
Citata iš: Supera  gruodžio 23, 2014, 19:24:55
O gal ji egzistuoja tada kai ja tikima? Ta prasme kiekvienam individualiai.


Na žmonės daug kuo tiki. Va vieni tiki, kad Žemė plokščia, kiti kad tuščiavidurė, treti tiki kad ji gyva.
Tai ir karma nepradeda egzistuoti arba neegzituoti dėl to kad kažkas ja tiki arba netiki.
Tai tiesiog vienas iš tikėjimų. Jis nei kuo nepranašesnis ir neprastesnis nei tūkstančiai kitų tikėjimų.
O kai numirsime tai ir pamatysime, kas čia buvo teisus, o kas klydo.
Gal va pasirodys kad Lovecrafto mitai buvo tikriausia realybė, o visi kiti klydo.
Galų gale gal viskas bus taip, kad mes visi surasime kokie dundukai buvome


Aš atmetu galimybe, kad žemė yra plokščia, gal aš galėčiau pasirodyti dundukas tuo, kad tikiu, ką mokslininkai, astronomai ar bilikas yra paaiškinę, kad žemė apvali. Kodėl aš jais tikiu? Gerai, gal aš dundukas, aš tikiu, kad žemė apvali, nors man patiktu ir teorija, kad ji plokščia ir ja laiko didelis dramblys kuris, saugo žemę ir yra dievas- dramblys.
Aš tikiu, kad žemė yra apvali ir- neatmetu galimybės, kad ji gali būti gyva. O gamta tai gyva.



O Lovercraft'as lūtas kaip ir aš, nu malačius.
Visai įdomus sutapimas:  Lovercraft'as mirė sulaukęs 46 metų amžiaus, taip pat kaip ir mano minėtas amerikonas William'as James'as Sidis

paragraf 78

Citata iš: house_armin  gruodžio 23, 2014, 21:01:47
Yra toks skirtumas tarp tikejimu, t.y. zmogus gali tiketi kazkuo kas nera irodyta (Dievas, karma, etc.) ir zmogus gali tiketi visiskai priesingai nei yra realybeje, pavyzdziui kad zeme yra plokscia, o jau buvo irodyta XVI amziuje, kad zeme apvali. Taip kad yra tokiu fanatiku, kurie labiau tiki savo principais, nei paciu tikejimu.


Na taip.
Tikėjimas priešingu nei įrodyta dalyku laikomas klaidatikyste.
Tikėjimas neįrodytais/neįrodomais dalykais yra laisvas pasirinkimas. Nuo to kad kažkas tuo tiki ar netiki, nepasidaro nei geresnis nei blogesnis.
Kitas gi turėtų gerbti jo pasirinkimą tuo neįrodytu dalyku tikėti, kaip ir tas tavo pasirinkimą netikėti tuo kas neįrodyta.

@mangirdas.bu primink kelintą kartą prašau naudoti funkciją keisti?

mangirdas.bu

#49
gruodžio 23, 2014, 21:26:19 Redagavimas: gruodžio 23, 2014, 21:34:28 by mangirdas.bu
Ką? Ką man dabar padaryt, kad viskas gražiai susėjo ir kad aš paskutinius 2 postus parašiau (kaskaip tai), nusišaut? Ar tave, kad atstotum. Tuo offtopica ir baigiam :DDD Juokauju viskas smagu :)

Geriau pažek kur pakeičiau tai yra dadėjau, kaip mūsu abu personažai tiek pat metu nugyveno, malonus sutapimas.

Tik skirtumas mano IQ čempionas, o tavo Lovelasas :D

Kopernikas

Citata iš: paragraf 78  gruodžio 23, 2014, 19:16:37
O gal jokia karma neegzitsuoja? :)


Manęs šitas klausimas seniai nekamuoja :)

paragraf 78

Citata iš: Kopernikas  gruodžio 23, 2014, 22:52:49
Citata iš: paragraf 78  gruodžio 23, 2014, 19:16:37
O gal jokia karma neegzitsuoja? :)

Manęs šitas klausimas seniai nekamuoja :)


Va čia ir yra probelema. Kai žmogaus nebekamuoja klausimai, tada reiškia kad jis nebetobulėja.
Savo tikėjimą kasdien reikia kvestionuoti, nes kitaip tikėsi iliuzija kuri neatitiks realybės.
Štai aš esu katalikas, bet greta teologinės literatūros paprastai skaitau įvairią literatūrą kuri kritikuoja krikščionybę. Tai padeda neužmigti ant iliuzijų laužo

Kopernikas

#52
gruodžio 24, 2014, 16:49:24 Redagavimas: gruodžio 24, 2014, 17:07:00 by Kopernikas
Paragrafe, tu sprendi pagal save, nes tai ką tu laikai tobulėjimu nėra dvasinis tobulėjimas. Arba tu kalbi ne apie dvasinį tobulėjimą, reiškia mes kalbame apie skirtingus dalykus.

Matau turi talentą iš vieno sakinio daryti labai plačius apibendrinimus. Viskas yra daug paprasčiau nei sako tavo vaizduotė. Kadangi aš netikiu nei reinkarnacija nei karma, ką jau aiškinau kitoje potemėje, todėl nėra ką kvestionuoti. Bendrai kalbant savo intelektą visą laiką stengiuosi laikyti atvirą visiems už ir prieš, bet abiems turi būti pagrindas. Kolkas UŽ gerokai nusveria PRIEŠ :)

Visiems linkiu ramių Kūčių ir linksmų Šventų Kalėdų.
Visus ne krikščionis sveikinu su šviesos pergale prieš tamsą.



paragraf 78

Kaip matau nelabai supratai apie ką aš kalbėjau :) na tiek to.
Sėkmės

darija.zakaite

Kopernikai,o kas yra dvasinis tobulejimas?:)

darija.zakaite


[/quote]
Su tavim cia isvis nera apie ka diskutuoti. Isigyk geriau gramatikos knyga, ubage.
[/quote]- viskas paprasciau-argumentu nera.o kokia gali buti diskusija be argumentu tokiems? telieka bandyti yzeisti ar kazkaip ismusti is veziu zmogu davo demagogija.klaviatura ne LT simboliais:D bet manyciau iskaityti sugebi.jei jau bandai diskutuoti,bebuk medis-diskutuok:D

paragraf 78

Baigia offtpiką apie gramtinę ubagystę. Jei norite pasižodžiuoti prašau tai daryti per PM

Ezekiel

Citata iš: Jimas  gruodžio 20, 2014, 15:36:16
Ką manote apie šią teoriją, jog po mirties mes atgimstame kitose planetose toli nuo žemės?
Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę šiuo klausimu, padiskutuokime.


Jei reinkarnacija įvyksta ir yra priežastis persikūnyti į ateivius iš kitos planetos tai jei nėra apribojimų tam tai gali įvykti. Nors pvz. pamenu Billy Meier pasakojo, kad reinkarnacija įmanoma tik planetoje, kurioje mirštama dėl blokuojančio planetos lauko.

Supera

CitataNors pvz. pamenu Billy Meier pasakojo, kad reinkarnacija įmanoma tik planetoje, kurioje mirštama dėl blokuojančio planetos lauko.


Tada teoriškai, kas būtų jei miršti kosmose?

a.t.sielis

Citata iš: Jimas  gruodžio 20, 2014, 15:36:16
Ką manote apie šią teoriją, jog po mirties mes atgimstame kitose planetose toli nuo žemės?
Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę šiuo klausimu, padiskutuokime.


Ne būtinai kitose atgimstame, galime ir toje pačioje Žemėje atgimti. Bet šiaip jo, pvz. hinduizme sakoma, kad yra trijų rūšių planetos (buveinės): pragariškos, žemiškos ir rojiškos. Pvz. kitos Saulės sistemos planetos, Mėnulis, ir pati Saulė yra laikomos rojiškomis planetomis. (Čia terminas "planeta" vartojamas kita nei įprastinė reikšmė, planeta = buveinė, vieta). Gyva būtybė pagal savo karmą gali keliauti į vieną ar kitą visatos vietą.

Aukštyn