Autoavarijos

Pradėjo jovytukas, spalio 12, 2014, 21:01:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

jovytukas

Sveiki. Jau kaip metus sapnuoju sapnus susijusius su autoavarijoms. Važiuoju autobusu ar tai automobiliu ir patenku i avariją, mašina apsiverčia ir aš kartais mirštu, o kartais lieku gyva kaip niekur nieko. Šią savaitę sapnavau,kad pamečiau piniginę, o kai ją paemiau, aš nugriuviau ant kelio ir mane viena po kitos pervažiavo 5 mašinos, skaudejo, bet išgyvenau  ;D
Realiai teisių neturiu, bet kolkas man jų ir nereikia. Sapnai nėra baisūs, jau pripratau, bet kodėl visada sapnuojasi tos avarijos?

varpainis

Avarijos sapnuojas, nes blogai vairuoji. Paprasta  ;D

jovytukas

Juk sakiau,kad nevairuoju ir net teisiu neturiu :D Man tai neaktualu.

Synkas

siulau apie tai paklausineti @do arba @Master :) jos manau apie tai nusimano :)

a.t.sielis

#4
spalio 13, 2014, 12:10:40 Redagavimas: spalio 13, 2014, 12:28:23 by a.t.sielis
tai tiesiog simbolis. pagooglink anglų kalba, ką reiškia autoavarija sapne, ką reiškia pamesti piniginę, ir t.t.

Pvz.:

CitataCar Accident
To dream of a car accident symbolizes your emotional state. You may be harboring deep anxieties and fears. Are you "driving" yourself too hard? Perhaps you need to slow down before you hit disaster. You need to rethink or re-plan your course of actions and set yourself on a better path. Dreaming that someone is injured in a car accident means that you cannot control the action of others. They have to live with the consequences of their own decisions.
If you dream that you die from a car accident and actually see the reactions of your loved ones, then it suggests that your reckless activity is affecting those around you. This dream is a wake-up call.


Master

#5
spalio 13, 2014, 12:34:05 Redagavimas: spalio 13, 2014, 12:40:00 by Master
Ech..... Gi neaiškinu aš sapnų :)
Tai individualus darbas.

Pirmiausia svarbu atsakyti į šiuos klausimus:
Kokią nuotaiką sukuria sapnas?
Koks tavo santykis su aplinka tuo metu? (ar jaučiasi katostrofa, bevališkumas, neprisitaikymas laike, susvetimėjimas ir pan.)
Kokios paralelės kyla iš pasąmonės?

Esmė tame, kad jeigu tai dažnai sapnuojasi, pasąmonė tai akcentuoja. Ir jeigu tai sukelia neigiamą reakciją, tai jau galime laikyti problema, kuri prašosi būti išsprendžiama.

Bet šiaip normaliai neįmanoma išanalizuoti sapną iš vienos detalės (kurią pateikei).
Pilnai jo nesuvokiant, svetimus išgyvenimus, kito žmogaus pasąmonės simbolius, nesusikristalizavusias idėjas vertinti pagal save...


Esmė, kad pati turi norėti dirbti su savo sapnais.


EDIT:
kitu atveju perdėtas misticizmas tėra dėmesio prašymas. Ne daugiau :|

Aukštyn