Aš mačiau dvasias-Noriu mirti (II Dalis)

Pradėjo HipTuck, birželio 16, 2013, 07:33:47

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

la.benas

Sakei, kad bandei žudytis. Kokius būdus naudojai?

HipTuck

pasikarti, uzsidusinti, pjaustytis

Xma

Ir kas bus ,kad numirsi,ką tuo pasieksi?

HipTuck

Nieko, bet man bus geriau

la.benas

Visi būdai lievi. Beje, matau, tikinti esi. Tai ar žinai, kad nusižudžiusi eisi ten, kur tikrai nenori eiti?

HipTuck

Zinau, bet man px gyliai ant to

Master

:DDD tu jauti ką kalbi? Kokia drama! Kiek šauktukų! Ir tas žodis MIRTIS, awww gerą anime sukurtumėme :3 .. O jei rimtai, man tai jai ima darytis absurdiška. Suprantu, kad tau sunku ir tu negali blaiviai mąstyti... Bet aš tikiu, kad tavyje dar yra kažkas, kas sugeba žvelgti į tą situaciją be jokių interpretacijų ir dramų. Susimąstyk. Pagalvok...
Ir nebevalkiok žodžio mirties, gali išnykti jo simbolika. Tiesiog susimąstyk koks bus jausmas mirti. Kai pasieksi tą maksimalų skausmo tašką, kai kūnas nustos funkcionuoti. Sėkmės

HipTuck

Ir kas man? Galiu to zodzio nesakytyi, bet cia nebeegzistuosiu.. ne vien as cia mirsiu, bet jau mano draugai esa mire... Ir as iki to, man niekai, man nesvarbu kas bus kas ne, mirsiu ir vo

Xma

Pateksi į dar baisesnį pragarą nei dabar esi,aukok savo organus tiem kas nori gyventi bet negali.pati kaip matau padėt sau nesistengi ir nenori.

HipTuck

Viskas, As jau prisiskaiciau, cia visko... man sakau jau neidomu, kur pateksiu kur, ne... sakau.. As nenoriu cia egzistuoti, nes visiems tik bloga darau ar pns

Master

Ir tau dar tik 13 metų..... Turi gyventi dėl to, ką dar patirsi... Dėl to ką sutiksi.... Dėl ateities..  Ech...

Xma

Mirti nebijai,o kad pavadins psiche bijai,... Nu nx

la.benas

Mirk tada. Žudykis. Gali perdozuot, čia viena iš malonesnių mirčių. Už 100 lt heroino susileisk. Po kelių minučių padarys savo, jei ne greičiau.
Visvien matosi, kad ne depresija tau, o DĖMESIO TRŪKUMAS, todėl tai yra tik tuščios šnekos :) Nei tu nusižudysi, nei ką. Pajuokavai, ir gana.

a.t.sielis

Ne, nu kolegos, rimtai, daugiau geranoriškumo! HipTuck geras žmogutis, o jeigu kas vyksta paranormalaus, tai čia kaip tik ta vieta, kur žmogus dėl to neturėtų būti kritiškai vertinamas. Negatyvų skepticizmą reiktų išlieti ne asmeninėse temose. Čia gyvas žmogus, nepamirškit.

Master

Aš maniau, kad ją verčia mirti dvasios. O dabar atrodo, kad ji pati nori... Taip ir manau, kad problemos išlys pačios (nesvarbu kaip jos bebūtų slepiamos)

Aukštyn