Baisios istorijos.

Pradėjo arvis, gegužės 31, 2012, 16:05:36

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Beelzebub

Citata iš: Deivis95  birželio 02, 2012, 17:57:43
Tai kas ivyko pries kokius 2-3 metus buvo is tikruju. Viena vakara, nusipirkes filma "Lemties zenklas 666" sedejau kambary ir ziurejau ji. Buvau tuo metu pas senele namuose. Filme yra tokia scena, kai nuo baznycios nuluzta zaibolaidis ir nusmeigia kuniga. Tai vat, ir butent per ta scena, kai kuniga perveria strypas, nuo lentynos nukrito Sv. Marijos paveikslas.  Zinokit, taip nejaukiai pasijauciau, kad baisu net... Beje, skersvejo jokio nebuvo, visi langai ir durys uzdarytos.


Jei čia rimtai, tai visai šiurpoka. :D

advena

atsimenu kai dar buvom pradinokai as ir mano klasiokai po pamoku skubedavom i valgykla. ten prisipirke traskuciu dalindavomes baisiomis istorijomis, atgamtiskais nutikimais. as papasakojau istorija apie raudonaja moteri kuri zudo zmones. mano klasiokes net namo vienos bijodavo pareit o rytojaus diena jau pasakodavo apie moteri kuri pamojavusi atseit pradingdavo. ;D viena diena ateja ryte i mokykla ant lentos radom maza, juoda kryziuka kuris niekaip nenusivale. buvom isigalvoja kad musu klasej yra zuves vaikas. ;D

arvis

:D mes irgi mokykloje megdavom dalintis baisiom istorijom :) vel buvau kaime kaip visada nuejom i klojima isijungem zibintuveli .jau naktis buvo ir matau pro tarpus eina vel tas didelis seselis jau drasiau buvo nes tryse sedejom . galvojau senelis eina bet ne. staigiai islendu tik dvi raudonas akis pamaciau.ir tos raudonos akys su seseliu isgaravo pavejuj. o jau buvau manes kad cia kazkas lengvai paaiskinamo.tik palengvejo delto kad tai mate tiek draugai tiek brolis.

Samdomas Žudikas

Aš tai šia vasara kaime sedejau vienas svetainei ir staiga isijunge televizorius, nors pultas buvo ant stalo. Tai nezinau kas ten buvo, bet tas televizorius buvo liečiamas tai gal kokia muse netycia yjunge. ::)

justme

Daugiabučiame name gyveno graži šeima: mama, tėtis ir jų maža dukrelė. Vieną kartą į jų namą atsikraustė sutuoktiniai, abu gerbiami gydytojai. Jie turėjo šuniuką. Ta mergaitė mėgo su šuniuku žaisti. Vieną dieną mergaitė dingo. Mergaitės tėvai ėmė nuolat girdėti įvairius garsus (inkštimą, cypimą ir t.t.), kurie sklido iš gydytojų buto. Taip pat sklido bjaurus kvapas. Tėtis paklausė naujųjų kaimynų, kas darosi, jie paaiškino, kad jų šuniukas vonioj uždarytas. Po kelių dienų policija beieškodama dingusios mergaitės, įsibrovė ir į gydytojų butą. Atidarę vonios duris, jie rado mergaitę, kuriai buvo uždėtas pavadėlis, nupjautos pėdos, delnai ir liežuvis. Ji gulėjo ant žemės ir inkštė... (išgalvota istorija)

Beelzebub

Istorija apie duobę visai įdomi. :)


P.S. perkelkit į kitą kategotiją šitą post'ą, jei čia ne visai į temą.

Master

Ooo, nemažai yra nutikę baugių atsitikimų..
Po nevykusio spiritizmo, miego paralyžius buvo ištikęs. (buvo dvigubas siaubas, nes tuo metu atrodė, kad dvasia grįžo atkeršyti :DD)
Pamenu per vėlynes kai pasilikau viena namie ir bebuvau užmiegant, išgirdau prasidarančias duris, virtuvėje barškančias lentynas ir indus... Nudžiugau, galvojau, kad namiškiai grįžo.. Ir baisiausia buvo, kad tik išlipau iš lovos, viskas nurimo, o namuose nieko nebuvo..
Dar pamenu, kad 2 metus laiko persekiojo vienas sapnas. Ir jis buvo toks baisus...  :( Žinai, kad sapnuoji, miegi, nors erdvė būna ta, kur tu užmigai, tik prietema. Ir jauti kažką šalia, tada lyg tas kažkas pasirodo per daiktus ar kitais būdais ir užima tavo kūna. Jaučiamas keistas jausmas, negali nei rėkti, nei pajudėti.. Jauti kaip kažkas ima valdyti tavo kūną ir nors tu priešiniesi, akyse temsta ir sąmonė nyksta.. Nežinau kuo jie būtų baigesi jei ne mano pastangos pabusti.. Tada ir miego baimę turėjau... Įdomu tai (kitu atvėju nepasakočiau :) kad tas sapnas persimetė mano močiutei  :o kitaip tariant, po to kai man tai praėjo, ji kokią savaitę sapnavo kažką labai panašaus.. )

a.t.sielis

Viskas aišku kaip ant delno. Vaiduoklis prisikabino. Jie kankinasi, nes neturi fizinio kūno, tai nori kito kūnu kažkaip pasinaudoti.

neiladzy

Sveiki, net nežinau ar čia pataikiau, tačiau tikiuosi bent kažkokios pagalbos ar patarimo, iš Jūsų, gerbiamieji.
Taigi viskas prasidėjo tuo, jog su drauge atvažiavom į miškelį ir nusprendėm jame pabėgiot. Tame miške buvau pirmą kartą, nieko apie jį nežinodama. Keliukai keistoki, jų labai daug, klaidinantys. Ilgiau palaksčius supratau, kad išsigandus niekaip negalėčiau iš jo pabėgti. Ir ilgą laiką bėgiojant tais išgrįstais takeliais vienu metu mane tiesiog "iš vidaus" sustabdė. Draugei pasakiau "sukam" ir vedžiau ją lyg žinodamą tikslų kelią. painūs ir siauri takeliai vedė mane į kažkur. Pati nesupratau kur, bet drąsiai ten žengiau. Ir vis skubėjau. Draugė vis klausė "ar tu rasi kelią atgal.." ir aš nedvejodama jai atsakydavau TAIP. Na ir atėjusi į tą vietą pamačiau tokį lyg ir "turniką"( nuo dviejų šalia augusių medžių nupjautos virrūnės, prikaltas geležins strypas).. nedvejodama ant jo užšokau (reikėjo pasilipt ant kažkokios aukštokos pakylos, šiek tiek šoktelt, nes tas "turnikas tikrai nežemas), padariau kelis prisitraukimus, kol draugė mane pertraukė ir paprašė nulipti. Ant vieno iš šonų buvo išraižyta nedidelė širdelė, illiuminati, anarchijos, svastikos, žydų ir peace ženklai. Viena jau tai, mums bailoms kėlė nemalonius jausmus. Teko apsidairyt ir buvome tikrai nemaloniai nustebintos. Šalia - laužavietė, kurioje vien tik balti pelenai(Kiek pamenu laužavietė akmenimis nebuvo apdėta, nors tai buvo miškas ir taip kurti laužą nesaugu). Dar vienas kažkoks keistas dalykas, kad į tą laužą sudėti buvo pagaliai, maždaug vyriško riešo storumo, o ilgio daugmaž metras. Visi jie buvo smailiais (net labai) galais, ir tik tais galais nudeginti. Pakėlus aukščiau akis pamačiau, kad nemažai stambesnių medžių aplink tą laužą bei šalia apdeginti maždaug 150cm aukštyje. Ir padeginti visi taip pat. Ten stovėti ir būti buvo, patikėkit, nejauku. Tačiau išeit nesinorėjo. Lyg mane kažkas laikė.. Ir pradėjau eit (į priešingą pusę nuo išėjimo) aišku, draugė ėjo iš paskos, tačiau kiek toleliau nuo manęs. Per keletą žingsnių nuo laužavietės atėjau į tokią, net nežinau kaip nupasakot vietelę, kuri ratu apauginta medžiais, o tame rate niekas neauga, tuščia(nors iš šonų visur vien tik kiti medžiai ir krūmynai) ir danga ne šiaip žolė ar samanos o rudi, sudžiuvę lyg ir eglės spygliai ar kažkas panašaus. Ir jau toje vietoje man buvo labiausiai nejauku, per visą tą laiką, kurį prabuvau ten. Kūnas perėjo šiurpuliais, nupurtė šaltis ( o pati diena buvo tikrai karšta, be to ilgai bėgiojom), jaučiausi nemaloniai, mažai kalbėjau(nors iki to laiko vis buvau linksma ir žvali), tačiau ėjau toliau, kaip ir sakiau, tarytum kažkas vedė, nors protas man sakė suktis ir eiti iš ten. Paimiau draugę už rankos, kad nepasimestų ir ėjau toliau. Paėjus už tos atviros vietos, visai netoli, nebuvo nieko kito, kaip tik tas pats miškas, tie patys krūmynai, tik tiek, kad labai daug mažų keliukų.. Nei ryškūs, nei neryškūs.. Negalėčiau pasakyt kad jais dažnai vaikščiota. Tačiau nedrįsčiau ir teigti, kad ten vieną kartą eita. Jau buvau besukanti vienu iš tų keliukų, man tiesiog dingtelėjo galvon, kad reikia iš čia kuo greičiau eit.  taip ir padariau. Vos ne bėgdama (matyt protas nugalėjo vidinį vedimą į kažkur) grįžau prie to "turniko" ir dar viename medyje, kuris nebuvo pradegintas pamačiau lyg ir delno žymes. tačiau gal labiau pirtšų, nei pačio delno.. Nežinau kuo tai ištepta buvo, maždaug oranžinės, rūdžių spalvos. Ir tada jau aš draugę čiupau iš rankos ir vedžiau iš ten. Net pati nežinau kaip radau tą kelią, nes buvau pasimetus, labai nejaukiai jaučiausi. Jau išėjusi ant pagrindinio kelio dar kartą nupurtė, jaučiausi žvaliai. Visą laiką tik apie tai ir tešnekėjome su drauge. Dar bėgiojome tam miške, nedaugiau nei 15ą minučių. Norėjau iš ten dingt. Ir kuo greičiau. Manau turiu pabrėžt, kad esu pakankamai baila ir tikinti tokiais dalykais. Gal tai ir būtų tiesiog keistas įvykis, netikėtas ir nemalonus likęs tik mūsų dviejų atmintyje, jei ne po tos dienos prasidėjusios man bėdos - naktį negalėjau miegoti, susipykau su vaikinu (nors iki to laiko viskas buvo tiesiog puikiai), baisiai sumušė brolį, jaučiuosi lyg nesava. galbūt tai yra tik sutapimai, tačiau kažkaip nesinori tuo tikėti.. Dar vienas dalykas, kurį aptarėme dieną po viso to įvylio - tai lyg kokių apeigų vieta. Vien jau tas "turnikas" perdaug aukštas ir ta pakila (ją galima lengvai kilot ir stumdyt), padėta toliau šiektiek nuo jo, kelia nerimą. Galbūt tai kokia kankinimo vieta?.. Dar vienas dalykas, draugė visada vaikščiojo "apkabinusi save" (lyg saugotų save nuo kažko), o aš nuleidusi rankas. Ir draugei jokių nelaimių neįvyko. Grįžusi namo, niekam nieko nepasakojau, tiesiog paklausiau mamos apie šį mišką. Pirmi mamos žodžiai buvo - "tikiuosi, tu ten nebuvai". Po ilgų klausinėjimų sužinojau, kad dažnai tame miške prievartaujamos, grobiamos, mušamos merginos. Vyksta nesuprantami dalykai, lankosi neaiškūs asmenys ir t.t. Vietinė draugė sakė, kad ten rasdavo kaulų.. Naktį girdisi riksmai.. (neįsivaizduoju, kodėl niekas nesikreipia dėl tokių dalykų) ... Kita draugė, gyvenanti taip pat šalia to miško, dažnai ten lankydavosi ir niekada tokios vietos nėra radusi, nei jos draugai.. Labai gaila, kad šalia neturėjom jokų telefonų, kad galėtumėm nufotografuot viską.. O dabar bijau grįžt ir nežinau, ar verta?..
Galbūt tai yra sureikšminta, mano, kaip jaunos merginos patirtis, galbūt kažko pradžia. Niekada neskaitau jokių straipsnių apie baisius ir itin keistus (kitaip net nežinau kaip juos pavadinti) dalykus, nes man tiesiog baisu. Tačiau negaliu tylėt, ir noriu išgirst bent vieną patarimą! gal kreiptis pas būrėją? Ačiū iškarto, malonu, kad skaitėt : )

Benamis

Sveika atvykusi.

2 jaunos merginos eina i nepazistama miska ir net telefonu su savimi nepasiema? Arba truputeli pagrazinta, arba jus esate hardcoro megejos (pradedant nuo to, kad 2 merginoms miske nesaugu, baigiant, kad galejote tiesiog pasiklysti ir klaidzioti ratais).

Citata iš: neiladzy  balandžio 24, 2014, 17:49:40
Grįžusi namo, niekam nieko nepasakojau, tiesiog paklausiau mamos apie šį mišką. Pirmi mamos žodžiai buvo - "tikiuosi, tu ten nebuvai". Po ilgų klausinėjimų sužinojau, kad dažnai tame miške prievartaujamos, grobiamos, mušamos merginos. Vyksta nesuprantami dalykai, lankosi neaiškūs asmenys ir t.t. Vietinė draugė sakė, kad ten rasdavo kaulų.. Naktį girdisi riksmai.. (neįsivaizduoju, kodėl niekas nesikreipia dėl tokių dalykų) ...


Pries vertinant visa situacija, noreciau suzinoti: kuris tai miskas? Tik nereikia musu saugoti, kas bijos ten nelys, kas nebijos jo pacio reikalas :)

neiladzy

#25
balandžio 24, 2014, 18:48:43 Redagavimas: balandžio 24, 2014, 19:53:09 by neiladzy
Na pirmiausia, tai tas miškas netoli mūsų namų. (todėl jį ir pasirinkom) Antra, nemanėm, kad miške telefonai reikalingi (dėl ryšio trugdžių), be to buvo diena, nemažai žmonių. (net pačios likom nustebintos). Puikiai suprantu Jūsų poziciją, beabejo galėjom nuklyst, tačiau to ačiū Devui nebuvo, na o ir miškas neperdidžiausias. Dabar kai pagalvoju, tai galbūt buvo nemažas parkas koks, nes tikrai neįsivaizduoju kokio jis didumo ištikrųjų. O jis šiektiek už Panevėžio.

woozyy

Ir labai idomu uzklausti. Moterie ir nemeluoji. As nelabai tikiu istorija.

neiladzy

Citata iš: woozyy  balandžio 24, 2014, 19:21:54
Ir labai idomu uzklausti. Moterie ir nemeluoji. As nelabai tikiu istorija.


Nematau tikslo čia meluoti. Jūsų reikalas tikėti ar ne

illuminati

#28
balandžio 24, 2014, 19:58:59 Redagavimas: balandžio 24, 2014, 20:04:27 by illuminati
Mergina atejo pasidalint ydomia istorija, o kazkoks briedis sneka nesamone...

Zodziu, ner kuo netiket, pabegiojot po parka, uzklydot y kazkokia aikstele. nieko mistisko. padarytas turnykas,  na nieko nuostabaus nematau... padeta kazkas pasilypet, taip pat nieko nuostabaus nematau, jei darbininkai dare ta turnyka buvo tokie ,,protingi" ir padare jy labai aukstai...
svastikos, zvaigzdes simboliai, na irgi nieko nestebina, isgere zmones tikrai papeckioja... kas del nusmailintu(nudegintu) pagaliu tai matyt kazkas prisiziurejo per daug pigaus bullshito apie vamyrus.. arba ruosesi zymet jeis sklypa... ;) kas del kaulu... na yra ir netvarkingu iskylautoju...


Bet sutinku su benamiu, vienintele mistika sitoj istorijoj, tai kad merginos kazkur isejo be telefonu... :D
merginos neikit niekur be telefono... dar geriau lankykit karate... ar bent jau rankinuky turekit plyta.. 
  http://m.youtube.com/?hl=lt#/watch?v=zNOTWjIJ58E

neiladzy

Citata iš: illuminati  balandžio 24, 2014, 19:58:59
Mergina atejo pasidalint ydomia istorija, o kazkoks briedis sneka nesamone...

Zodziu, ner kuo netiket, pabegiojot po parka, uzklydot y kazkokia aikstele. nieko mistisko. padarytas turnykas,  na nieko nuostabaus nematau... padeta kazkas pasilypet, taip pat nieko nuostabaus nematau, jei darbininkai dare ta turnyka buvo tokie ,,protingi" ir padare jy labai aukstai...
svastikos, zvaigzdes simboliai, na irgi nieko nestebina, isgere zmones tikrai papeckioja... kas del nusmailintu(nudegintu) pagaliu tai matyt kazkas prisiziurejo per daug pigaus bullshito apie vamyrus.. arba ruosesi zymet jeis sklypa... ;) kas del kaulu... na yra ir netvarkingu iskylautoju...


Bet sutinku su benamiu, vienintele mistika sitoj istorijoj, tai kad merginos kazkur isejo be telefonu... :D
merginos neikit niekur be telefono... dar geriau lankykit karate... ar bent jau rankinuky turekit plyta.. 
http://m.youtube.com/?hl=lt#


Vienu momentu jau tikrai pagalvojau, kad nereikėjo čia niekuo dalintis.. Na va, kažkaip net ant širdies ramiau, kad galima normaliai viską paaiškint.. :D Matyt perdaug sureikmšminom viską.. bent jau taip tikiuosi!.. Na žinokit po tokių kartų tai telefonus po kaklu pasirišusios vaikščiosim.. :D o dėl karate, tai matyt reiks pradėt, arba tiesiog nustot bėgiot parkuose.. :)

Aukštyn