Veganizmas (ir visa kas jį liečia)

Pradėjo Master, gegužės 18, 2014, 17:27:52

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

NiekoNera

Citata iš: Master  birželio 30, 2014, 18:47:41
Nezeistu. Tas pats vyksta su vegetarais ir veganais. Na zinoma, jie mus erzina... Naivuoliai... Taciau  visiems egzistuoja pereinamasis laikotarpis ir bet kokia praktika reikalauja atitinkamo suvokimo. Taciau vis tik tai yra judejimas teisingu keliu. So.. kitas argumentas :)
Super, pirmas baconistas, kuriam nusispjauti i tradicijas(Tvirtai spaudziu desine).
Veganai zudo maziau. Taip, suvartoja maziau augalu... Todel jie pasirenka mazesne blogybe is dvieju ir vis tiek lieka didvyriais ;)
Visados islieka stipriausias? Nafig tada mes laikome senelius prieglaudose, organizuojame labdaras ir giname vaikus nuo pedofilu? :> Tegyvuoja dziungliu istatymai. As irgi manau, kad tai butu pati pati geriausia isivaizduojama politika. Kadangi kiekvienas turi gauti tai ka sukuria. Ir kovoti uz save. Ir kurti sau. Ir etc. etc. etc.

Taip zinojau ir tai ju reikalas, todel kad ju mityba aukai suteikia pasirinkima isgyventi. Nes mirtis/isgyvenimas priklausys nuo aukos ir plesruno fiziniu savybiu. Tai laisves ir valios israiska.

Negaletume virskinti visu chemikalu, taip pat suvalge juos mirtume? Och, well... Yra zmones valgo smeli ir ji suvirskina, vartoja stipresnius narkotikus ar alkoholi, kuris pamazu zudo, taciau virskinasi.
Na be to, musu organizmai pakankamai uzsiterse.
Siaip yra taipogi bandymas su kraujo kresejimu ir zaizdos gyjimu. Jei ka domins az. Tyngiu plestis.
O cia argumentu saltinis. Nedekokite. http://www.thechinastudy.com/
Ir kokia prasme turetu tavo video? Irodytu tavo mentaliteta? Och, tada prasom. Man vietos temoje negaila. :)


Man patiko tavo pasakymas, jog mes "zudom" maziau :) Na pagaliau pradedam tai pripazinti :) As vis deduosi dzainistu, kuris smerkia BET KOKIOS GYVYBES ZUDYMA, kad kaip jus sakot svogunui,petrazolei, burokeliuo tai nerupi, jog ji valgo/griauzia :) Zudyk ir valgyk kaip dabar pasakysiu :)

NiekoNera

Citata iš: a.t.sielis  birželio 30, 2014, 20:51:17
vadinasi, mėsa sukūrė žmogaus protą...

NE. Zmogu sukure evoliucija, baby ! Ir ji nepagailejo mums OMNIVORE skrandziu. Beto mes (zmones) ismokom ikurti ugni, issikepti mesa IR UZSIKASTI DARZOVEMIS :)

a.t.sielis

O kompiuterį sukūrė gravitacija ;) :D

NiekoNera

Citata iš: a.t.sielis  birželio 30, 2014, 22:51:08
O kompiuterį sukūrė gravitacija ;) :D


O tu matyt gimes Kauno zoo sode, nes kaip sakiai tavo tevai mesos nevalge ;) :D

NiekoNera

Pradedam krypti i asmeniskumus. Atsiprasau. Bet dabar pereikim ties tuo jog as esu dzainistu, kuris gyvybe mato ne jos formoje, bet ja mato kaip esybe visko. Tai paaiskinkit man jog zudydami bulve JUS geresni uz ZUDANTI kiaule :) Man idomus pasiteisinimai.

TinSoldier

Šiaip labai žaviuosi vegetarais ir veganais. Praktiškai visada juos palaikau ir jiems galiu pritarti.
Na, bet čia paskaičius kai kurias mintis, tai net nemalonu darosi nuo melo, dezinformacijos, baimės propagandos ir kažkokių keistų išvedžiojimų. Net pradedu suprasti paragraf'o žodžius, kad vegetarizmą pametė dėl kitų vegetarų skleidžiamų nesąmonių.

Yra dvi labai geros priežastys būti veganu/vegetaru:

1. Kuo mažiau skausmo ir mirčių sukeliama, - tuo geriau. Tuo moraliau.
2. Veganiška/vegetariška mityba visiškai gali pilnavertiškai pakeisti mėsos valgymą.

Šitų dviejų priežasčių: taip yra moraliau, ir tai nedaro jokios žalos pačiam asmeniui, - visiškai totaliai užtenka nevalgyti mėsos. Ir jų visiškai užtenka diskutuojant su mėsaėdžiais, ginant savo teiginius.

Kurių galų reikia diskredituoti visas tas idėjas skleidžiant nesąmoningą propagandą apie tai, kad žmogus nesutvertas valgyti mėsą, kad tai yra nenatūralu ar žmogui netinkama - virš mano suvokimo..

a.t.sielis

 
Citata iš: NiekoNera  birželio 30, 2014, 23:01:48
Tai paaiskinkit man jog zudydami bulve JUS geresni uz ZUDANTI kiaule :) Man idomus pasiteisinimai.


Yra žymus objektyvus skirtumas tarp nesudygusio grūdo išvirimo ir gerklės perpjovimo gyvūnui.  Bet kuriuo atveju, viską reikia daryti ugdant sąmoningumą, ir suvokiant, kam priklauso visų gyvybės, nei vienos gyvybės nenutraukiant be leidimo, savavališkai, ir be reikalo.

Master

Na TinSoldieri, aš asmeniškai remiuosi Raw mitybos ideologija, kuri laiduoja už absoliučiai sveiką ir suderintą mityba. Jiems nusispjauti į moralę. Tačiau būtent jie ir kalba apie mėsos žalą žmogui.
Tuo noriu pasakyti, kad mes nelaidome (arba bent jau nesistengiame to daryti) savo susikurtų teorijų.

Sharikovas

Citata iš: 001  birželio 30, 2014, 22:40:08
Citata iš: Sharikovas  birželio 30, 2014, 22:37:20
Citata iš: 001  birželio 30, 2014, 22:15:29
Turėjau omenyje, kad nėra įrodyta jog žmogus yra mėsėdis...


Na kiek gi galima tas pacias nesamones, zmogus ir nera mesedis, jis VISAEDIS.

Kad ir visaėdis, tiesiog norėjau pabrėžti, kad nėra mėsėdis ir nėra sutvertas valgyti mėsai, nes yra kas taip sako.


Zmogus puikiausiai sutvertas valgyti mesai, nes nera esminio skirtumo zmogaus gyvenimo trukmei tarp to kuris valgo mesa ir tarp to kuris tik zaliavalgis. Pavyzdziui musu artimas giminaitis simpanzes, kaip ir zmogus, yra visaedes ir retkarciais vartoja mesa be jokiu neigiamu pasekmiu, o va gorilos yra zoledis gyvunas ir joms vartojant mesa ju gyvenimo trukme mazetu tris kartus. Persasi logiska isvada, jeigu zmogus butu zoledis gyvunas, tai mesos vartojimas jam atsilieptu kur kas skaudziau. As apskritai nematau prasmes statyti save i kvailio vieta neigiant fakta, kad zmogaus is prigimties yra visaedis gyvunas.

a.t.sielis

Citata iš: Sharikovas  birželio 30, 2014, 23:12:34
As apskritai nematau prasmes statyti save i kvailio vieta neigiant fakta, kad zmogaus is prigimties yra visaedis gyvunas.


Yra įvairių žmonių, su įvairiom prigimtim. Ne viena prigimtis.

Sharikovas

Citata iš: a.t.sielis  birželio 30, 2014, 23:14:06
Citata iš: Sharikovas  birželio 30, 2014, 23:12:34
As apskritai nematau prasmes statyti save i kvailio vieta neigiant fakta, kad zmogaus is prigimties yra visaedis gyvunas.


Yra įvairių žmonių, su įvairiom prigimtim. Ne viena prigimtis.


Vel dziazuoji ?Zmogus kaip rusis.

Ezekiel

Citata iš: NiekoNera  birželio 30, 2014, 23:01:48
Tai paaiskinkit man jog zudydami bulve JUS geresni uz ZUDANTI kiaule :) Man idomus pasiteisinimai.

Bulvė yra niekas daugiau nei ląstelių ir organikos reinkinys, kitaip nei kiaulė neturi nervų sistemos, smegenų, asmenybės, negali jausti fizinio skausmo bent jau tiek kiek žinoma. Tai pirmas dalykas kuo geresni vegetarai jaučiančių būtybių atžvilgiu.
Kitas dalykas gali būti ekologinė gerovė, nes bulvei reikia žymiai mažiau resursų nei kiauliai išauginti.

a.t.sielis

Citata iš: Sharikovas  birželio 30, 2014, 23:16:19
Zmogus kaip rusis.


Tai nieko nesako. Žmonės skiriasi genetiškai, kai kurie turi tokius genus, kurių kiti neturi, ir atvirkščiai. Kokie žmonės, kur gyvena, ką veikia? Eskimai valgo bemaž vien mėsą, o Rytuose yra milijonai vegetarų. Pabandykim kaip eskimai valgyti vien mėsą, ir greitai numirsim apsinuodyję. O eskimai nemiršta. Yra skirtumas prigimtyse.

001

Citata iš: Sharikovas  birželio 30, 2014, 23:12:34
tai mesos vartojimas jam atsilieptu kur kas skaudziau. As apskritai nematau prasmes statyti save i kvailio vieta neigiant fakta, kad zmogaus is prigimties yra visaedis gyvunas.

Mėsos vartojimas šiaip atsiliepia gan skaudžiai žmogui. Jeigu nebūtum toks neišmanėlis ir pamatytum, kas tau rašoma tai gal būtum pamatęs visus tau paminėtus neigiamus poveikius žmogui, valgančiam mėsą (kurie, beje buvo su visais įrodymais, straipsniais ir panašiai, jeigu neklystu).

Sharikovas

Citata iš: 001  birželio 30, 2014, 23:26:07
Citata iš: Sharikovas  birželio 30, 2014, 23:12:34
tai mesos vartojimas jam atsilieptu kur kas skaudziau. As apskritai nematau prasmes statyti save i kvailio vieta neigiant fakta, kad zmogaus is prigimties yra visaedis gyvunas.

Mėsos vartojimas šiaip atsiliepia gan skaudžiai žmogui. Jeigu nebūtum toks neišmanėlis ir pamatytum, kas tau rašoma tai gal būtum pamatęs visus tau paminėtus neigiamus poveikius žmogui, valgančiam mėsą (kurie, beje buvo su visais įrodymais, straipsniais ir panašiai, jeigu neklystu).


Toliau nematau reikalo diskutuot, puikiausiai tinka paskutinis Tinsoldierio komentaras.

Aukštyn