Kunigai - didziausias Zemeje egzistuojantis blogis?

Pradėjo A.C.A.B, liepos 28, 2013, 17:15:42

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Kad žinok sėstų tiek pat kunigų ir tiek pat darbininkų. Vatikanas pats inicijuoja tyrimus ir perduoda kunigus pedofilus teisėsaugai. Seniau žinoma to nebuvo, slėpdavo, dabar padėtis visai kita. Nors iš žiniasklaidos to praktiškai nesužinosi. Visą tokią medžiagą ir straipsnius tokiomis temomis kaip vatikanas sprendžia šią problemą gali rasti pvz bernardinai.lt kita žiniasklaida tokių straipsnių nededa, kad viosokie lengvatikiai tikėtų jog bažnyčia tėra pedofilų irštva. Gaila kad žmonės tingi pasieiškoti informacijos ir tiek save tiek kitus taip klaidina.
Beje, kunigui prie viso to yra numatytas pašalinimas iš kunigystės ir pensijos atėmimas. Tai čia dar griežčiau nei su darbininku pasielgiama

idenmeyou

Citata iš: paragraf 78  rugpjūčio 08, 2013, 12:50:42
Kad žinok sėstų tiek pat kunigų ir tiek pat darbininkų. Vatikanas pats inicijuoja tyrimus ir perduoda kunigus pedofilus teisėsaugai. Seniau žinoma to nebuvo, slėpdavo, dabar padėtis visai kita. Nors iš žiniasklaidos to praktiškai nesužinosi. Visą tokią medžiagą ir straipsnius tokiomis temomis kaip vatikanas sprendžia šią problemą gali rasti pvz bernardinai.lt kita žiniasklaida tokių straipsnių nededa, kad viosokie lengvatikiai tikėtų jog bažnyčia tėra pedofilų irštva. Gaila kad žmonės tingi pasieiškoti informacijos ir tiek save tiek kitus taip klaidina.
Beje, kunigui prie viso to yra numatytas pašalinimas iš kunigystės ir pensijos atėmimas. Tai čia dar griežčiau nei su darbininku pasielgiama


Na sakai anksciau to nebuvo , jog slepdavo ir pns, bet mums i akis meluodavo ir pateikdavo visai kita informacija, niekas net nesnekejo jog baznycioje dedasi tokie dalykai, tik dabar pasakoma dalis tiesos, mums buvo meluojama, o mes tikejome, tad tai jog dabar vienas ar kitas tinklapis raso informacija negalima pilnai pasitiketi, nes jei anksciau melavo tai ir dabar gali ta sekmingai daryti

paragraf 78

Vėl vėlgi prielaidos. Pasek bernardinus, pamatysi kiek ten kunigų iš tiesų sėdo į kalėjimą, kiek buvo išteisinti ir t.t.
Jei tau iš tiesų rūpi šis klausimas tai pasidomėk kas vyksta pačioje bažnyčioje, o ne tik remkis delfio lygio straipsneliais, kurie skirti nemąstantiems žmonėms.

idenmeyou

Citata iš: paragraf 78  rugpjūčio 08, 2013, 13:32:02
Vėl vėlgi prielaidos. Pasek bernardinus, pamatysi kiek ten kunigų iš tiesų sėdo į kalėjimą, kiek buvo išteisinti ir t.t.
Jei tau iš tiesų rūpi šis klausimas tai pasidomėk kas vyksta pačioje bažnyčioje, o ne tik remkis delfio lygio straipsneliais, kurie skirti nemąstantiems žmonėms.


Delfi apskritai neskaitau, bet vat pazistu zmogu, kuris norejo i kunigus, eiti tai labai greitai apsigalvojo kai pamate kas ten vyksta, paskui is pazistamu vel gi panasu nutikima girdejau, taip, kad nera jau viskas taip grazu

paragraf 78

Ir kaip jis pamatė? Paskaitė delfį? :) pilna krikščionių kurie skaito delfį ir pagal jį formuoja savo nuomonę, kurią sunku pakeisti, nes žmogus nesiklauso jokių argumentų o laikosi įsikibęs savo nuomonės kokia ji klaidinga bebūtų

A.C.A.B

Tai, kad vatikanas anksčiau (o ir dabar) slėpdavo savo nusikaltėlius tik dar kartą įrodo, jog šita organizacija visiškai nesusijusi su kažkokiais "šventais" dalykais. Tiesiog dar viena milžiniška turtingų žmonių valdoma korporacija, su savo blogomis bei geromis pusėmis.

O visas tas vatikano atvirumas kilo tik dėl to, jog visuomenės bei žiniasklaidos spaudimas stipriai padidėjo bei tai, jog tokie skandalai stipriai paveikė bažnyčios įvaizdį.

O ir ta pati BBC yra sukūrusi labai neblogos dokumentikos šia tema.

Bus labai įdomu pažiūrėti, po kokiu 30 metų, kai afrikos ar p.amerikos valstybės šiek tiek atsistos ant kojų žodžio laisvės prasme ir bus atskleisti dabar kunigų vykdomi nusikaltimai tose regionuose.   

paragraf 78

#36
rugpjūčio 08, 2013, 17:43:43 Redagavimas: rugpjūčio 08, 2013, 17:46:45 by paragraf 78
Bažnyčią sudaro nuodėmingi žmonės, jei būtų tik šventieji, bėgčiau nuo tokios bažnyčios kuo toliau :)
Natūralu, kad žmonės gavę valdžios dažnai nesąmones daro, todėl pastoviai bažnyčioje ir daromos reformos, kyla sąjūdžiai ir kitokie atsinaujinimai. Būtų kitaip tai būtų labai keista

a.t.sielis

Citata iš: paragraf 78  rugpjūčio 08, 2013, 17:43:43
Bažnyčią sudaro nuodėmingi žmonės, jei būtų tik šventieji, bėgčiau nuo tokios bažnyčios kuo toliau :)


Įdomiai. Bėgtum nuo šventųjų?

He he, aš tai dabar neinu į jūsų bažnyčią, bet jeigu ten būtų tik šventieji, tai eičiau :)

eternal.bliss

Šventieji neturi religijos.

a.t.sielis

Priklauso nuo to, kaip interpretuoji žodį "religija".

idenmeyou

Citata iš: paragraf 78  rugpjūčio 08, 2013, 14:17:21
Ir kaip jis pamatė? Paskaitė delfį? :) pilna krikščionių kurie skaito delfį ir pagal jį formuoja savo nuomonę, kurią sunku pakeisti, nes žmogus nesiklauso jokių argumentų o laikosi įsikibęs savo nuomonės kokia ji klaidinga bebūtų

Prie ko cia tas delfi, neskaitai ka rasau, jis pats mokesi kunigu, bet labai greitai persigalvojo, del minetu priezasciu :D :D tad man irodymu jau daugiau ir nebereikia

paragraf 78

Citata iš: a.t.sielis  rugpjūčio 08, 2013, 19:11:42
Įdomiai. Bėgtum nuo šventųjų?
He he, aš tai dabar neinu į jūsų bažnyčią, bet jeigu ten būtų tik šventieji, tai eičiau :)


Mhm, nes sektose visi šventi. Vienas iš pagrindinių sektų atpažinimo būdų yra tai jog jie visi šventi. Paprastai visas pasaulis laikomas šėtono karalija ir blogiu, bet va jie visada būna šventi.

Kitas dalykas, bažnyčioje yra sakoma: ten kur atsiranda vienas šventasis, aplinkiniai automatiškai yra beatifikuojami į kankinius.

Būtų kažkas nenormalaus jei bažnyčioje tik šventieji būtų. Bet ačiū dievui kad nėra.

Citata iš: idenmeyou  rugpjūčio 08, 2013, 20:53:03
jis pats mokesi kunigu, bet labai greitai persigalvojo, del minetu priezasciu :D :D tad man irodymu jau daugiau ir nebereikia


Nu ir ką, aš du kartus į vienuolyną buvau įstojęs ir su seminaristais N metų mokiausi, tačiau matau kad žmonės kaip žmonės. Turi savo problemų savo džiaugsmų.
O tavo draugas greičiausiai pamatė jog neatlaikys kunigystės pašaukimo ir tiesiog todėl išėjo. Jei būtų pas jį buvęs tikras pašaukimas tada jau dabar turėtum draugą kunigą, o ne tą kuris lievą atmazą susigalvojo, kad išdidžiai galėtų pasitraukti

idenmeyou

Citata iš: paragraf 78  rugpjūčio 08, 2013, 21:25:40



Nu ir ką, aš du kartus į vienuolyną buvau įstojęs ir su seminaristais N metų mokiausi, tačiau matau kad žmonės kaip žmonės. Turi savo problemų savo džiaugsmų.
O tavo draugas greičiausiai pamatė jog neatlaikys kunigystės pašaukimo ir tiesiog todėl išėjo. Jei būtų pas jį buvęs tikras pašaukimas tada jau dabar turėtum draugą kunigą, o ne tą kuris lievą atmazą susigalvojo, kad išdidžiai galėtų pasitraukti


Nieko jis nesusigalvojo, viskas jam nuejus greitai tapo aisku. Ir jau ne pirma atveji toki girdziu, bet tu kaip pats ten buvai zinoma, kad nesakysi blogai apie juos ir apie Dieva, juk studijuoji teologija, jei  tavo tiesa nepasitvirtintu ar butu atmesta viskas nueitu i niekus.

paragraf 78

Patikėk, žinau tokių dalykų iš bažnyčios gyvenimo, kad net tau bloga pasidarytų, bet aš suprantu, kad bažnyčią sudaro nuodėmingi žmonės ir man ne taip svarbu, kad kažkas kažką ne taip daro, būna reikalas tiesiai šviesiai pasakau, kad va kunigėli arba broli, ne taip darai, bet neesu iš tų kurie tik zysti moka, o realiai nieko nedaro :) va ką tu adarei kad bažnyčia ateitų į doros kelią? a? :) ar tik bambėti tegali? :)
Jau sakiau kažkokioj temoj, jei ažnyčioj būtų tik šventieji, tai pirmas pabėgčiau iš tokios bažnyčios.
Bėgti iš bažnyčios dėl to kad ten ne viskas rožėm klota, gali tik tas kuris nesupranta tikėjimo esmės ar jo neturi. Pilna tokių kurie susiburia aplink kokį žmogų ir jam padarius nesąmones atsimeta nuo tikėjimo, kurio iš esmės ir neturėjo. Pilna tokių, ir labai gerai kad jie išeina iš bažnyčios.

idenmeyou

Citata iš: paragraf 78  rugpjūčio 13, 2013, 20:04:50
Patikėk, žinau tokių dalykų iš bažnyčios gyvenimo, kad net tau bloga pasidarytų, bet aš suprantu, kad bažnyčią sudaro nuodėmingi žmonės ir man ne taip svarbu, kad kažkas kažką ne taip daro, būna reikalas tiesiai šviesiai pasakau, kad va kunigėli arba broli, ne taip darai, bet neesu iš tų kurie tik zysti moka, o realiai nieko nedaro :) va ką tu adarei kad bažnyčia ateitų į doros kelią? a? :) ar tik bambėti tegali? :)
Jau sakiau kažkokioj temoj, jei ažnyčioj būtų tik šventieji, tai pirmas pabėgčiau iš tokios bažnyčios.
Bėgti iš bažnyčios dėl to kad ten ne viskas rožėm klota, gali tik tas kuris nesupranta tikėjimo esmės ar jo neturi. Pilna tokių kurie susiburia aplink kokį žmogų ir jam padarius nesąmones atsimeta nuo tikėjimo, kurio iš esmės ir neturėjo. Pilna tokių, ir labai gerai kad jie išeina iš bažnyčios.


Del baznycios doroves nepadariau nieko, nes nesu koks kunigas ir tai man nepriklauso, be to netureciau itakos ten kazka keisti, pakeisti, tad butu beviltiska kazko griebtis, o jei baznycioje visi negali buti sventi ir jie lygiai tokie pat nuodemingi kaip jie gali zmonems pusti migla i akis ir mokyti morales kitus, pasakoti ka reikia daryti, o ko ne, vat butent tai man nepatinka, kai zmones moko kitus patys budami nedori.

Aukštyn