Okultizmas. Pirmas skyrius. 1/3

Pradėjo Kaduceus, liepos 06, 2013, 01:11:32

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

TinSoldier

CitataTuriu daugybę klausimų, o kai ieškau atsakymų kreipdamąsis į mokslininkus, viskas ką jie sugeba man parodyti yra kreiva linija, kuri panaši į širdies kardiogramą. Tada jie man pažeria begalo sudėtingų formulių sąrašą ir sako:"štai - įrodymai".<...>


Juokingas tu. Prieš tai savo tekste rašei, kad reikalinga tik elementari matematika, o sudėtingų formulių mokyklose nereikia - tai smegenų plovimas. O po to verkšleni, kad mokslininkai tau kiša tas sudėtingas formules. Tai pats atsisakai suvokti pasaulį, o po to verki, nes esi per kvailas suvokti. Ir kaltini kitus. Tas pats ir su atomais - nesi pajėgus suprasti - vadinasi tai melas, dezinformacija ir mėšlas. Jei turi geresnę versiją, nei atomai, lažinuosi, gausi nobelio premiją. Eik, siūlyk jiems. Dabartinė atomų versija ne tik atitinka stebimą realybę, bet tiksliai nuspėjo dar nestebėtus reiškinius, paaiškino kitas teorijas, kurios atitiko stebimą realybę ir t.t. Tavo "loginiai" išmąstymai - TIKRAI daugiau verti.

CitataPateikite man solidžius faktus, tuomet aš ne tik patikėsiu, aš tai žinosiu


O, kai pateikia, sakai: "man per sudėtinga suprasti, todėl tai neegzistuoja" :D

Apskritai, tavo tekste tiiieeeek daug išvadų, ir tiiiieeek mažai argumentų, kad net labai nemalonu skaityti :)

Kaduceus

Citata iš: TinSoldier  liepos 07, 2013, 11:07:32
Juokingas tu. Prieš tai savo tekste rašei, kad reikalinga tik elementari matematika, o sudėtingų formulių mokyklose nereikia - tai smegenų plovimas. O po to verkšleni, kad mokslininkai tau kiša tas sudėtingas formules. Tai pats atsisakai suvokti pasaulį, o po to verki, nes esi per kvailas suvokti. Ir kaltini kitus. Tas pats ir su atomais - nesi pajėgus suprasti - vadinasi tai melas, dezinformacija ir mėšlas. Jei turi geresnę versiją, nei atomai, lažinuosi, gausi nobelio premiją. Eik, siūlyk jiems. Dabartinė atomų versija ne tik atitinka stebimą realybę, bet tiksliai nuspėjo dar nestebėtus reiškinius, paaiškino kitas teorijas, kurios atitiko stebimą realybę ir t.t. Tavo "loginiai" išmąstymai - TIKRAI daugiau verti.
O, kai pateikia, sakai: "man per sudėtinga suprasti, todėl tai neegzistuoja" :D
Apskritai, tavo tekste tiiieeeek daug išvadų, ir tiiiieeek mažai argumentų, kad net labai nemalonu skaityti :)


Nu ką mokslininke, truputį tau pacituosim fizikos enciklopedijos:
"Mintį, kad medžiaga susideda iš atskirų dalelių, pirmą kartą iškėlė Leukipas Miletietis I a. pr. Kr. Šią idėją išplėtojo jo mokinys Demokritas, pradėjęs vartoti žodiį "atomos" (nedalomas). Džonas Daltonas atgaivino šio žodžio vartoseną moksliškai padrindęs graikų idėją. Vėliau tokios pažiūros buvo sugriautos, kai Dž. Dž. Tomsonas atrado, jog atomai gali skleisti dar mažesnes elektringąsias daleles....... Mokslininkai iškėlė prielaidą, jog elektronai yra išsisklaidę po atomą kaip razinos bandelėje..... Po to atradus radioktyvius spindulius buvo galūtinai sukurtas atomo modelis" ir STOP. Tyrimai baigėsi 1900 metais. Dabar leisk man tavęs paklausti: Kodėl per 113 metų, mes nesugalvojome nieko geresnio už tai? Dėl to, kad tai yra sugalvota, o ne įrodyta. Darytos prielaidos, o ne atomo nuotraukos. Ar tu bent žinai kaip atomą atrado moksliškai, "Enšteine"? Girdėjęs apie alfa dalelių sklaidą aukso folijoje?
Tu ką tik sau pats pasidarei gėdą. Bus tau ginti kitus žmones.

paragraf 78

Kaducejau, mažiau emocijų, daugiau argumentacijos.
Jei nesugebi normaliai diskutuoti, nereikšdamas emocijų, tai pasinaudok savo tekstu. Ar tai tik žodžiai?
Ko tu vis tą krikščionybę kiši? Ar paminėjau ją ką nors argumentuodamas?
Prie ko čia išvis mano pasaulėžiūra? Tu teigi kažkokius teiginius, tai apgink juos. Jei nesugebi apginti, tai ko jie tada išvis verti?
Diskusijoje emocijoms ne vieta, nes emocijos slepia tiesą. Na nemėgsti kritikos. Tai kam tada išvis reikštis viešojoje ervėje? Nes jei jau reiškiesi, tai būk toks malonus priimk kritiką ir gink savo teiginius, nes tokių kurie daug šneka ir nelabai supranta ką šneka pilna.
Kaip TinSolderis: tavo tekste tiiieeeek daug išvadų, ir tiiiieeek mažai argumentų, kad net labai nemalonu skaityti.
Jei jau kažką teigi, tai argumentuok, nesigyręs kokius "rimtus" šaltinius naudoji.
Ir nereikia būti paranojiku, niekas čia tavęs nepuola. Tiesiog tai ką sakai dvelkia pseudookultizmu ir nedaug ką bendro turi
su tikruoju okultizmu, bet tu net šito nesugebi apginti.

Na tai ar atskaysi į mano užduotą klausimą?
Kaip tavo pristatomas pseudo okultizmas gali padėti augti profesiškai jei esi tarkim politikas arba valytoja?


Tu teigi:

CitataStruktūrinis mąstymas (logika). Tai yra gebėjimas atrinkti faktinę informaciją. Pats gebėjimas yra šimtaprocentinis.


Ką reiškia šimtaprocentinis?
Štai pasižiūrėk mūsų visuomenėje. Žmonės tiki pačiais keisčiausiais dalykais, dėl kritinio mąstymo stokos negebėdami atsirinkti kur tiesa, o kur melas. Ne visi šį gebėjimą turi.
Vien jau užsivežimas ant ezoterikos, kur yra visiška minčių, dažnai prištaraujančių viena kitai mišrainė, rodo jog didžioji dalis visuomenės neturi kritinio mąstymo.

Vėl gi, tu teigi:


CitataŠių dienų visuomenėje yra paplitęs įsitikinimas, jog kiekvienas žmogus turi savo tiesą. Pats žodis „tiesa" reiškia 100procentinį faktą.



Toks teiginys kaip sakai tu, tinka tiksliuko mąstymui, tačiau kiekvienas kuris baigęs humanitarinius mokslus žino, jog 100procentinės tiesos nėra. Apskritai nėra vienos tiesos. Tik tiksliuosiuose moksluose a2+b2 visada lygu c2
Humanitariniuose moksluose ta pati lygtis gali būti lygi ir x ir y ir z ir dar turėti begalę sprendinių.
O juo labiau jei jau rašai, kaip teigi apie okultizmą, tai jame irgi nėra vienos tiesos. Būtent okultizmo įtakoje atsirado teigimas jog kiekvienas žmogus turi savo tiesą, o tu teigi priešingai. Tai kaip čia gaunasi?

Kaduceus

Pasakysiu tiesiai šviesiai. Man tavo nuomonė nei trupučio nerūpi. Su pirma teksto pastraipa paaiškinau kas yra okultizmas. Jeigu nepastebėjai - paskaityk dar kartą. Matai, tu gali pasakyti tik tai, ką esi kažkur perskaitęs ar kažkur išgirdęs. Tuo tarpu aš ieškau atsakymų pats. Aš ne misteris geradaris, man paprasčiausiai nerūpi jokie politikai ir jokios valytojos. Mažiausiai rūpi ką jie veikia ir kaip gyvena. Vienintelis rūpimas dalykas yra mane liečiantis dalykas. Ir taip gavosi, kad šiuo metu vyksta informacinis karas, kuris netgi labai mane liečia. Aš savo nuomonę apgyniau. Jau kalbėjau su žmonėm apie šį tekstą. Tiksliau pasakius: Man naudingi žmonės yra mano pusėje. O kad tau nepatinka tai ką aš darau, man neįdomu. Gali toliau čia kritikuot mane. Bet žinai - visiems ausų neužkiši. Jau žmonės mane girdi ir manęs klausosi. Aš rašau tik tiems, kurie nori skaityti mano tekstus. Jeigu tau jie nepatinka - neskaityk jų. Tu man - priešas. Nei vienam priešui gero nelinkiu. O jeigu manai, jog aš turiu laiko tau vienam rašyt - klysti. Tu nesi man toks svarbus, kad aš tau atrinkčiau visus šaltinius ir faktiškai pagrįsčiau viską, ką rašiau. Aš geriau tą patį veiksmą padarysiu tada, kai man bus asmeninė nauda iš jo. Jeigu tu sakai, jog pinigai nėra svarbūs - atiduok juos visus man. Neatiduosi. Bet toliau tvirtinsi, jog pinigai - nesvarbūs. Sėkmės!

TinSoldier

Citata iš: Kaduceus  liepos 07, 2013, 11:51:49
<...>Po to atradus radioktyvius spindulius buvo galūtinai sukurtas atomo modelis" ir STOP. Tyrimai baigėsi 1900 metais. Dabar leisk man tavęs paklausti: Kodėl per 113 metų, mes nesugalvojome nieko geresnio už tai? Dėl to, kad tai yra sugalvota, o ne įrodyta. <...>


Tavo nuotrauką aš matau, ar ne? Tai reiškia, kad tu neegzistuoji? Radijo bangas matai? Irgi neigi jų egzistavimą? Jei remiesi tik tokiais primityviais realybės stebėjimo metodais, tai toliau akmens amžiaus nukeliavęs nebūtum.

Per keletą amžių nėra nieko geriau sugalvota ir už apvalios žemės teoriją. Tai yra blogai? Nuo 1905 metų, kai Einšteinas praktiškai neabejotinai (100proc., garantuoti tokių dalykų niekuomet negalima) įrodė atomų egzistavimą, per tuos daugybę metų mokslininkai nerado paneigimų. Tai įrodo, kad tai TU klysti, o ne tiek metų nepajudinama atomų teorija. http://en.wikipedia.org/wiki/Annus_Mirabilis_papers#Brownian_motion

Kaduceus

:D :D :D :D :D Įdomu kas kuom remiasi. Jeigu tau atskaitos taškas yra viskas - tavo bėdos. Aš sau atskaitos tašką galiu keisti kaip tik noriu :D

TinSoldier

Citata iš: Kaduceus  liepos 07, 2013, 12:39:55
:D :D :D :D :D Įdomu kas kuom remiasi. Jeigu tau atskaitos taškas yra viskas - tavo bėdos. Aš sau atskaitos tašką galiu keisti kaip tik noriu :D


Sakau, paneik 1905 metų Einšteino darbą, kuris net pačių didžiausių atomų teorijos priešininkų nuomonę pakeitė, - gausi nobelio premiją. Sėkmės ;)

paragraf 78

Kaip kai kurie žmonės neatlaiko kritikos :) Žodžiu savo atsakymais, kaip ir paneigei viską ką buvai parašęs pirmajame pranešime :)
Nenori diskutuoti ir nereikia, tik nusiramink, niekas tavęs nepuola, kritikuoju tik teiginius :)
Kažkaip kaip taisyklė, tie kas domisi ezoterika ir bando kalbėti visuomenei apie tai iš ezoterizmo pusės, visada aršiai reaguoja į kritiką. Paprastai tokie žmonės nesugeba atskirti kritikos jų teiginiams ir asmeniškumų, jie pereina į asmeniškumus. Žodžiu viskas kaip pagal skeptiko vadovėlį. O gaila, galvojau smagi diskusija gausis. O dabar tik emocijos liejasi per kraštus ir daugiau nieko, o juk rašei, kad tavo išvados padeda valdyti emocijas :)
Tai gal padėkime emocijas į šalį ir normaliai padiskutuokime?

RoxiO

Citata iš: Kaduceus  liepos 07, 2013, 10:20:08
Klausyk, jeigu nesupranti kažko, nereiškia jog tai nesąmonė. Ir nustok puldinėti visus kurie neatitinka tavo krikščioniškos pasaulėžiūros. Ką mes galim padaryt? Užvesim anketą, kad neatitinki administratoriaus vaidmens ir prabalsuosim, visi čia esantys. Nes visur, kur tik pažiūriu, tu netiesiogiai įžeidinėji autorius taip provokuodamas juos pulti tave. Kadangi esi administratorius - visi prisibijo tą daryti. Tačiau nesi pagrindinis administratorius. Susirinks pakankamai žmonių prieš tave, ir skrisi tu iš čia greičiau negu tu galvoji. Toks yra mano perspėjimas tau. Jeigu neatliksi savo, kaip administratoriaus, pareigų, bus imtąsi atitinkamų veiksmų.


Na aš Tau šiek tiek paprieštarausiu. paragraf 78 Tavęs neįžeidinėja, nesmerkia, nediskriminuoja. Jis, kaip ir visi kiti - diskutuoja. Iškelia Tau klausimą, o Tu negebėdamas į jį atsakyti iškeli savo kažkokias keistas tiesas apie tai, ką turėtų daryti administratorius. Tad nusiramink. :)

O dėl Tavo veikalo - man tai irgi šiek tiek kvepia pseudookultizmu, tačiau vis tiek smagu, kad kažką kuri, rašai. Sėkmės tęsiant savo knygą. ;)

Kaduceus

Tu nori, kad aš šokčiau pagal tavo dudelę. Padėk emocijas į šalį, daryk tą, daryk aną. Aš tau galiu atsakyti: Aš esu savo gyvenimo šeimininkas. Jeigu aš norėsiu reikšti emocijas - manęs nesustabdysi. Bet... Gaila, jog manai, kad aš reiškiu emocijas. Ir gaila, jog manai, kad galima emocijų atsisakyti. Emocijos yra neatskiriama visumos dalis. Nejausti - negyventi.
O apie asmeniškumus - tamsta būsite "laido riteris". Jeigu nesupratai dar iki dabar, žmonės gina tai kas jiems šventa. Tai yra jų pačių dalis. Todėl aš ginsiu tai ką pasakiau kol kvėpuosiu. Karą užbaigti meginu nė nepradėtą. Bet visuomet esu pasiryžęs jį kariauti. Jeigu dar nežinai kas būna už visokius CS žaidimus. Kaip žaidėjai viens kitą medžioja. Patikėk, tu nenori sužinoti į kokią nesąmonę gali peraugti negalti pašnekėjimai forumuose.
Būsiu toks koks AŠ noriu, kad AŠ būčiau. O ne toks, kokiu TU norėtum, kad aš būčiau, nes tokiu atveju, būčiau tau paklusnesnis ir pritarčiau viskam. To nebus.

Aš tau nesakau, kad tau reikia kažką daryti. Tuomet kodėl tu man sakai? Ar bent suvoki, kad tai yra mano egzistencinės gerovės pažeidimas? Tu kesiniesi į mano laisvą valią. Negerai.

RoxiO

Citata iš: Kaduceus  liepos 07, 2013, 13:03:02
Jeigu nesupratai dar iki dabar, žmonės gina tai kas jiems šventa. Tai yra jų pačių dalis. Todėl aš ginsiu tai ką pasakiau kol kvėpuosiu. Karą užbaigti meginu nė nepradėtą. Bet visuomet esu pasiryžęs jį kariauti. Jeigu dar nežinai kas būna už visokius CS žaidimus. Kaip žaidėjai viens kitą medžioja. Patikėk, tu nenori sužinoti į kokią nesąmonę gali peraugti negalti pašnekėjimai forumuose.

O, pavyzdžiui, čia aš įžvelgiu netiesioginį grasinimą. Kaduceus, nusiramink, nes gausi įspėjimo taškų. Čia vienintelis ir paskutinis perspėjimas.

paragraf 78

#26
liepos 07, 2013, 13:18:44 Redagavimas: liepos 07, 2013, 13:28:27 by paragraf 78
Niekas į tave nesikėsina :) tiesiog norisi išgirsti ginamąją kalbą ir tiek. Nes pašnekėti gali kiekvienas, bet va apginti savo teiginius ne.
Jei tau tai šventa, tai kodėl nediskutuoji? Tik grasini ir tiek. Keista, kad su kiekviena žinute vis paneigi tai ką parašei prieš tai. Tiek to, matau, kad nieko nebus čia.
Gerai, nebesivelsiu su tavimi į diskusijas, nes matau, kad neverta su tavimi diskutuoti, nes to paprasčiausiai daryti nemoki :)

_Anonimas_

Na, visai įdomu buvo paskaityti, bet šiaip tikrai nežinau, ar tai, ką rašai, yra kokybiška, nes okultizmu nesidomėjau. Patarčiau nesivelti į konfliktus su kitais, o diskutuoti, pagrįsti savo nuomonę, nes toks ir yra forumų tikslas, o emocijas galima rodyti, bet čia tam ne vieta ir ne laikas. Sėkmės rašyme!

P.S. Taisykis gramatines klaidas, nes tekste jų yra labai daug :)

czech-kuolis

CitataPrieš baigiant šį skyrių, noriu aptarti dar vieną, jau minėtą temą. Televizijos žiūrėjimas. Padarykite sau paslaugą ir daugiau niekada nebežiūrėkite televizijos. Nepaisant žalos sąmonei ir pasąmonei, toks veiksmas neduoda jums jokios naudos...bla bla

Žinant, kad teksto tikslas yra "praplėsti mąstymą", stebina toks, sakyčiau siauras paties požiūris. Televizija tėra medija skirta perduoti informaciją. Kas iš to, jei žmogus, atsisakys žiūrėti TV, bet užtai tą laiką praleis internete žiūrėdamas katinus. Dar gerai, jeigu katinus. Ogi nieko. Ir kodėl būtent televizija? Šiandien, pavyzdžiui, per berods M-1, vedėjai ragino žmones skambinti ir papasakoti, ką valgys vakarienei, ir žmonės skambino. Nežinau, ką tiksliai tai parodo, bet akivaizdu, kad nieko gero. Tai štai dėl medijų - nėra savaime geros ar blogos.

Įdomu, kokia knygos auditorija - jei tas pats LNK ar TV3 žiūrovas/David Icke knygų pirkėjas/Kubiliaus nekentėjas - puikiai sueis. Kitu atveju, abejoju.

a.t.sielis

Citatažiūrėdamas katinus. Dar gerai, jeigu katinus


kas tie katinai?

Aukštyn