Fobijos

Pradėjo Asasinas, sausio 18, 2012, 01:44:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

eternal.bliss

Nu ką žinau  :D Gal užsirašyk pas psichologą ???
Man dar labai gyvatės patinka:

Master

Aš galiu pasigirti lengva mikrobų fobija (bet nepamenu kaip ji tiksliai vadinasi) :3
Taigi įdėkit mikrobu nuotrauką :D

eternal.bliss


ponaitis

Hmm,pagalvokim:vorai,aukštis,tamsa,bitės,skausmo baimė.
Maždauk kontroliuoju vorų,jei normalei pamatau tiesiog ismetu su stiklainiu,jei netikėtai išsigastu ir užmušu.
Su tamsa jau lygtais viskas norma,bet vis tiek nemalonu.
Bitės-bijau ir nekenčiu,nepatinka man jos,jei turiu galimybe kaip nors viena užmušt neužsitraukiant "Vendetos" tai ir padarau.

eternal.bliss

#79
balandžio 10, 2013, 18:53:41 Redagavimas: balandžio 10, 2013, 19:04:56 by eternal.bliss

va tau bitė  :D


Beto baimė tėra energetinis stabdis, patariu išsivalyti tas visas psichologines traumas.
Tuo labiau, kad dalykai apie kuriuos čia dažnai kalbama yra kur kas didesnę įtaką psichikai keliantys, todėl žmonės su fobijomis bandydami kažkokius eksperimentus gali dar labiau sumalti savo protą.  :)

ponaitis

tave nuvilsiu,bet foto manes neveikia

eternal.bliss

Tiesiog parodau kaip tai juokinga.  :D

Iron Tara

Turiu tik tamsaus gylio baimę

la.benas

Wooohoo, priminėt, bijau jūros. Bijau plaukt laivu. Bijau žalio, tamsaus vandens, kai nesimato dugno. Taip pat labai nepatinka surūdiję dalykai. Iškart nesaugūs ir pavojingi ima atrodyt.

Master

Aš  irgi jūros bijau... Anksčiau nieko, fantazija pakišdavo koją, kai imdavai įsivaizduoti šalia savęs plaukiojančius piktų kesulų turinčius jūros gyvius  :) Dabar bijau dar labiau, nes praitą vasarą medūza nudilgino labai skaudžiai  :(

.L.U.T.H.O.R.

Vienintelis dalykas kurio bijau, tai savęs :D

la.benas

Ir nei vienas nebijo mirties...

.L.U.T.H.O.R.

Tu niekada nesutiksi mirties, kai ji ateis tavęs nebebus :D

Master

 :D Kažkada labai bijojau (mirties), kiek galvos skausmo dėl to buvo... Vakarai kurpdavau visokius planus, ir priskirdavau sau vos ne visas ligas, kurias tik žinojau. Dabar taip nebėra ačiū dievui, mirtis tai tik dar kažko tęsinys ir šeip įdomi patirtis.  :)

Ezekiel

#89
balandžio 13, 2013, 14:29:31 Redagavimas: balandžio 13, 2013, 14:36:43 by Ezekiel
Bijau tipiško vakariečio gyvenimo, kurio prasmė yra paviršutiniška ir suvaržyta - visa gyvenimą dirbti kaip robotui, gauti pinigus, pasidauginti, žiūrėti TV, gyventi pagal valdžios tvarka ir numirti. Ypač pragariškas man gyvenimas būtų Kinijoje kur žmonės komunistinio režimo robotais ir negalėjimas pasipriešinti, pabėgti nuo tos realybės. Tokių atvejų norėtusi  pamatyti kažka nepaprasto, gamtos stichijų ar net karo, kad bent įvesti daugiau į gyvenimą įvairovės, spalvų, aštrių išgyvenimų ir chaoso, kuri yra aukštesnio lygio harmonija ir vertinga patirtis.
Bijau ryšio praradimo su tuo įdealesnių pasaulių, vilties netekimo ir pilko beprasmio gyvenimo.

Šiaip man labai įdomi pačių baimių ir potraukių kilmė. Ar nebus šie dalykai archetipiniai žmonijos prisiminimai iš praeitų gyvenimų? Aš pavyzdžiui negalių suprasti kodėl man tokį siaubą kelią tipiški kontaktuotojų sutinkami pilkiejį ateiviai, o skandinaviško tipo kaip tik traukia. Gal dėl to, kad vyksta karas tarp gerųjų ir blogųjų civilizacijų, ir Žemiečiai atstovauja viena pusę kaip teigia kai kurie kontaktuotojai.



Bauginimo meno "išmoko" kažkaip kai kurie vamzdžiai ir paukščiai. Pavyzdžiui šis drugelis apsimeta dideliu ropliu:



Povas esant grėsmei išskleidžia savo plunksnas ir atrodo, kad tave stebi didelis pulkas keistų būtybių akių.



Gyvūnai dažnai naudoja didumo iliuziją, kad atbaidyti priešą, tame tarpe ir žmogus, kuris stačiai stovėdamas atrodo didelis ir baisus. Gyvūnai dažnai naudoja tam tikras spalvas ir archetipų atvaizdus komunikuoti informacijai, turi iliuzinius dyglius ir geluonis.
Bauginančiai atrodo ir kobros iliuzinė galva:



Aukštyn