Fobijos

Pradėjo Asasinas, sausio 18, 2012, 01:44:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Phoenix

Man vėl paaštrėjo ta fobija, apie kurią anksčiau kalbėjau. Kelis mėnesius lyg ir buvo tvarkoje viskas, bet pastarosiomis savaitėmis vėl atsirado baimė  >:(

Asasinas

Citata iš: Phoenix  liepos 28, 2012, 22:32:49
Man vėl paaštrėjo ta fobija, apie kurią anksčiau kalbėjau. Kelis mėnesius lyg ir buvo tvarkoje viskas, bet pastarosiomis savaitėmis vėl atsirado baimė  >:(


Vėmalų fobija?

Phoenix

Citata iš: Asasinas  liepos 28, 2012, 22:52:15
Citata iš: Phoenix  liepos 28, 2012, 22:32:49
Man vėl paaštrėjo ta fobija, apie kurią anksčiau kalbėjau. Kelis mėnesius lyg ir buvo tvarkoje viskas, bet pastarosiomis savaitėmis vėl atsirado baimė  >:(


Vėmalų fobija?


Nu baimė apsivemti.

Beelzebub

Citata iš: Phoenix  liepos 28, 2012, 22:59:46
baimė apsivemti.


Man irgi kartais užeina.

O šiaip prisiminiau dar vieną fobiją apart šunų, nors šita ne tokia didelė. Bijau sunkvežimių, traktorių ir panašiai, didelio dydžio žemės ūkio technikos. Nežinau kodėl, tarkim jeigu stovi koks senas traktorius, aš per kelis metrus apeisiu. Tiesiog kažkokia baimė iš niekur, kad jis pajudės ir sutrėkš mane. :D Arba jeigu sėdžiu mašinoj, ir pamatau, kad iš priekio ar iš nugaros atvažiuoja sunkvežimis, apima panika, kad jis 100% trenksis į mašiną, arba, kad atsitiks kasnors baisaus. Galima sakyti, kad čia lyg ir avarijos baimė, bet į paprastas mašinas net nereaguoju. Bijau tik itin didelių mašinų - sunkvežimių, traktorių ir t.t.

OKULTISTE

Muhahahaha... O aš esu net kombainą pavairavusi...

Saldainiukea

Aš pavyzdžiui nežinau ar tai pavadinti fobija ar tiesiog baime, bet aš laabai bijau sprogimų :D pvz. fejeverkų, balionų sprogimo ir pan. :/

coliuke

Citata iš: Saldainiukea  spalio 22, 2012, 17:18:30
Aš pavyzdžiui nežinau ar tai pavadinti fobija ar tiesiog baime, bet aš laabai bijau sprogimų :D pvz. fejeverkų, balionų sprogimo ir pan. :/

Mano drauge busi fobiju srityje;) Per naujuosius eini i lauka?

RoxiO

Nuo to laiko, kai petarda į akį pataikė bijau stovėti arti sprogdinamų petardų, fejerverkų. :D

coliuke

Citata iš: RoxiO  spalio 23, 2012, 19:39:00
Nuo to laiko, kai petarda į akį pataikė bijau stovėti arti sprogdinamų petardų, fejerverkų. :D

ar vienas raugas o maniau as viena tokia nesveika  :D

OKULTISTE

Logiškai nepaaiškinama baimė katėms vadinama ailurofobija. Nuo šio sindromo kentėjo Aleksandras Didysis, Julijus Cezaris, Napoleonas Bonapartas ir Benito Musolinis. *


*technologijos.lt

PusiauŽmogus

Bijau vorų ir visko kas ilgas be kojų ir raitosi. ;\

la.benas

Nebepamenu ar sakiau, bet bijau vorų. Dar bijau vabalų, jei staigiai išlenda. Jei ne, tai nebaisu. Bet su vorais kitaip. Man net nuo paveikslėlio baisu.

eternal.bliss


2Pacas

As ir voru bijau :S

la.benas

Eternal Bliss, dek pragare.
Nesitikėjau, ir labai išgąsdinai. Ačiū už šiek-tiek-daugiau-nei-mini širdies smūgį.

Aukštyn