Telepatinis bendravimas su gyvūnais įmanomas?

Pradėjo Benamis, gegužės 02, 2014, 00:36:40

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Gyvūnų kalba kalbantys žmonės tiki, jog su gyvūnais įmanoma pasikalbėti telepatijos būdu. Jie teigia, jog tą gali padaryti bet kuris iš mūsų, rašo paranormal.about.com.

„Susilaužiau kulkšnį penkiose vietose, - rašo neįvardytas autorius. Aš gulėjau lovoje, skausmas buvo neapsakomas ir tada išgirdau: „Aš žinau, jog esame labai skirtingi, ir galbūt tu netiki, jog galiu tau padėti. Bet jeigu tu paglostysi mane, aš galiu panaikinti skausmą". Girdėjau šiuos žodžius galvoje taip aiškiai, lyg kažkas kalbėtų su manimi. Atmerkęs akis, ant pagalvės pamačiau savo katę, žiūrinčią tiesiai į mane. Žinojau, jog kalba ji. Paglosčiau ją ir skausmas dingo. Pirmą kartą galėjau išsimiegoti po traumos".

Autorius - savamokslis kalbėtojas su gyvūnais, vienas iš didėjančio žmonių, teigiančių, jog gali telepatijos būdu bendrauti su gyvūnais, rato. „Bet kuris mūsų gali kalbėtis su gyvūnais, - teigia jis bei įvardija būdą - vaizduotės pagalba. Gyvūnai bendrauja vaizdais, jausmais, emocijomis ir sąvokomis. Kartais jūs įsivaizduojate, ką gyvūnas nori jums pasakyti, bet dažniausiai tai būna išreikšta emocijomis ar sąvokomis, kurias jūs pasirenkate".

Kas yra gyvūnų telepatija?

„Tiesą sakant, gyvūnai nekalba kaip žmonės, naudodami burną ir žodžius, - teigia „The Fur People" priklausantys kalbėtojai su gyvūnais. - Nepaisant to, gyvūnai stebėtinai gerai bendrauja be žodžių. Labai dažnai informaciją aš suvokiu žodžiais, jausmais ar vaizdais bei simboliais, kuriuos telepatijos būdu man perduoda gyvūnas".

Pasak Raphaela Pope, telepatija tarp žmonių ir gyvūnų beveik nesiskiria nuo telepatijos tarp žmonių. „Žodynas telepatiją apibrėžia kaip bet kokių vaizdinių perdavimą kitam šaltiniais, kurie nėra pripažinti jutiminiais (mitimis), - rašo ji savo svetainėje „What is Telepathic Communication with Animals". „Iš patirties galiu pasakyti, jog telepatija yra universalus kalbos įrankis gyvūnų karalystėje. Manau, jog žmonės gimsta su telepatijos galimybėmis, tačiau jas nuslopina ar visai pamiršta išmokus kalbėti. Telepatinis bendravimas leidžia manyti, jog gyvūnai gali jausti, turėti tikslų, troškimų, pasirinkimo laisvę ir savo požiūrį į pasaulį".

„Webster" žodynas žodį juslus apibrėžia kaip „reaguojantis ar suvokiantis jutiminius įspūdžius". Pagal šį apibrėžimą reiktų sutikti, jog dauguma gyvūnų yra juslūs. Be to, dauguma jų turi norus ir gali rinktis. Bet ar jie gali šiuos norus ir pasirinkimus perteikti mums? Žinoma, šuo gali parodyti, jog nori eiti į lauką, atsistojęs prie durų ir koja draskydamas jas ar lodamas.

Žmonija padarė neįtikėtinų atradimų apie aukštesniųjų primatų protą ir gebėjimą bendrauti. Labiausiai čia pasižymėjo gorila Koko, kuri buvo išmokyta gestų kalbos ir dabar jos žodyną sudaro daugiau nei 600 žodžių. Kalbėdama su savo prižiūrėtojais gestų kalba ir specialiu kompiuteriu, Koko gali išreikšti ne tik paprastus savo norus (ką ir kada ji nori valgyti), bet ir tai, kaip ji jaučiasi.

Tiesa, reikėtų atskirti du skirtingus gyvūnų bendravimo būdus: gyvūnai gali perteikti savo norus mums žinomu būdu bei telepatiniu būdu (kaip ir telepatijos būdu bendraujantys žmonės - tai nėra kasdienis įvykis). Su gyvūnais bendraujantys žmonės tiki, jog kalbėti su gyvūnais ne tik įmanoma, tačiau jie gali tai daryti kada panorėję.

R. Pope prisimena savo pokalbį su vokiečių avigane Helga: „Helgos šeimininkė man pasakė, kad jos šuo smarkiai susižalojo savo kairiąją ausį. Ji norėjo žinoti, ar šuo pats susižalojo. Kai aš atsisukau į Helgą, ji man perteikė vaizdinį, kur ji kapstėsi prie namą juosiančios tvoros.

Šuo norėjo prakišti snukį po tvora, tačiau kliudė kyšojusią vielą. Vėliau šuns savininkė paprašė augintinės parodyti jai tą vietą. Pastaroji nuvedė šeimininkę į tą vietą, kurioje tvorą buvo apipynusi surūdijusi viela".

Kalbantys su gyvūnais turi daug tokių istorijų, dalį kurių galima perskaityti Penelope Smith knygose „Animal Talk" ir „When Animals Speak". Kodėl jie kalbasi su gyvūnais? Daugumai tokių žmonių tai pragyvenimo šaltinis ir verslas. Jie yra tarsi konsultantai, padedantys klientams išspręsti problemas su augintiniais. „Ši paslauga labai padeda, jeigu turite bėdų su savo augintiniais, - teigia „The Fur People". - Savo elgesiu gyvūnas gali parodyti, jog yra nelaimingas, serga ar panašiai".

Kaip kalbėtis galime mes?

Norite pabendrauti su savo augintiniu? Štai keli specialistų patarimai jums:

• „Supratau, jog efektyviausias būdas bendrauti su gamta - būti švariam emociškai ir protiškai bei į bendravimą įnešti šiek tiek emocijų. Pabandykite išmokti pastebėti, įsiklausyti širdimi, kalbėti jausmais ir patikėti, jog užmezgėte ryšį", - teigia Laura Simpson.

• „Mintyse įsivaizduokite tai, ką norite, jog jie padarytų, ar ką norite jiems pasakyti. Nusiųskite jiems savo emocijas ir jausmus. Jeigu tikite, jog jūsų žinutė pasieks adresatą - ji pasieks adresatą.
Nesistenkite priėję arčiau savo augintinio bandyti išgirsti jį kalbant. Atsipalaiduokite ir leiskite gyvūnų mintims bei jausmams ateiti pas jus", - teigia „Interspecies Telepathic Communication".

• Paprasčiausias būdas telepatiniu būdu bendrauti su gyvūnu - sukurti tylos ir gebėjimo suvokti aplinką, kad galėtumėte priimti perduodamą informaciją bei patys perduoti žinią augintiniui", - sako R. Pope.

Kaip žinoti, ar pojūtis tikras? R. Pope turi atsakymą: „Su tokiu bendravimu nesusipažinę asmenys dažnai klausia, ar gali būti tikri, jog atsakymas yra jų augintinio. Jiems atrodo, jog aš jį pati sugalvoju".

Jeigu esate ramūs ir atsipalaidavę, neskleidžiate per daug emocijų ir minčių, jus pasiekianti informacija turi būti ateinanti iš gyvūno. Ji ateina pas jus per mintis, jausmus ar vaizdinius. Jeigu atsakymas yra netikėtas, žinokite, jog tai gali būti ne augintinio žinutė.

L. Simpson priduria: „Dauguma žmonių nori nekreipti dėmesio į bendravimą, kadangi mano, jog tai tėra pervargęs protas... tačiau įsiklausius įdėmiau - širdimi - suvoksite, jog protas žino, ką priima. Vaizdai ir žodžiai jūsų galvoje pasirodo ne šiaip sau. Jeigu jūs patikėsite jais, pamatysite, kiek daug jums gali papasakoti gyvūnai, tiesą sakant, visa gamta".

Nepaisant to, kad gyvūnai negali žodžiais papasakoti apie savo problemas ir ligas, kaip visgi mes (ar specialistai) iš tiesų žinome, jog suprantame, ką gyvūnas mums sako? Kaip sakoma, skonį pajusi tik paragavęs. Jeigu problema ar liga dingsta po tokio bendravimo, gali būti, jog bendravimas buvo tikras.

DELFI

do

nus vėlgi iš savos varpinės pasakysiu
gyvūnai kalba aiškiai,tiksliai ir emocingai,kalba garsu ir judesiu,štai taip,
telepatinis ryšys yra,bet tai ne kalba,o bendravimas mintimi
pabandykit eksperimentą
žiūrėkite į savo šunį ar katę ir įtikinamai mintyse mąstykit,kad va tuoj nusuksite jam sprandą
jūsų eksperimentuojamas padaras mikliai dings jums iš akių
o štai augmenija bendrauja,kalba tarpusavy ar su žmogum,ar pats vienas šūkauja tik telepatiškai,augalas turi jausmus, bijo,myli,nekenčia,draugauja,aukojasi,gimsta,miršta..........na visas gyvenimas toks kaip judančių būtybių,tik jis nevaikšto
ruošdamiesi pjaut medį,pažvelkite aukštyn,tas medis ir dar koki penki aplink dreba savo viršūnėmis
galų gale išgirskite ką jums kALba jūsų gėlė ant palangės, visai nesunku,ir girdite,tik nesivarginat atkreipti dėmesį,kai ji prašo gerti ar naujo persodinimo,ar kitos vietos ,ar šiaip,tiesiog sako labas,kai grįžtat namo,kartais gėlės įsimyli šeimininkus,na,visaip būna,tik atsimerkit,pamatykit,išgirskit
rašau ir nesitikiu,kad visi supras,patikės,bet vienas,antras suvoks kas tai yra
dėl to vieno ir kito rašau,kitaip nesivarginčiau

a.t.sielis

o, rimtai, kas turi augintinius, galit išbandyti tokį eksperimentą :)

do

#3
gegužės 09, 2014, 09:31:00 Redagavimas: gegužės 09, 2014, 09:35:58 by do
apie ką,lauri?apie girdėjimą,apie bendravimą ar apie pažių augalų tarpusavio bendravimą/?
pažvelk į save ir į supantį žmonių pasaulį-augalų pasaulis toks pats,apsičiupinėk ir pažink savo kūno anatomiją-žemė tokia pati,kas vyksta tavyje-tai vyksta žemėje, viskas gyva,net akmuo,kuris atrodo negyvas ir kietas
paprasta visa kas mus supa
pvz,pasėk gėlytę mimozą,išdigs ir akivaizdžiai matysi jos reakciją
taip mokiau kaimynus pažinti augalų pasaulį-artini pirštą prie mimozos-ji įsitempia,bakst-suglaudžia savo skėtį į vieną siūlelį,atitrauki-tik ,įsitikinusi,kad pavojaus nėra-išsiskleidžia po kokios minutės
jeigu susirasti medį draugauti ar šiaip pasišnekėti,tai galima išeiti į sodą,parką,lėtai einant,mintimi kalbinti juos,kuris sutiktų ir norėtų su tavim pliurpti,tuoj ir atsieps kažkas,
sunkiais momentais medžiai-draugai gelbėja,net sutinka mirti ar sunkiai sirgti už draugą-žmogų,
sakykim kažkam auglys,jis turintis draugą,gali guostis,prašyti pagalbos,patarimo,
alksniai jautrūs medžiai-jie be ceremonijų priima,jį apkabinusio draugo ligą,patys sunyksta,žmogus pasveiksta,bet visa tai turi lydėti pagarbus atsisveikinimas su medžiu draugu,padėka ir t.t.
be to medis ,didelis,aukštas,kaip tuopa,beržas,na bet koks,jis turi kažkokią jungtį su visatos info, lengvai tai pasiekia ir naudoja energiją iš ten,kartais ir mirtiną
pastaraisiais metais saulė skriaudžia šiek tiek augalus ir medžius
pataisymas
turi žinoti,kad tai mano žinojimas,mano patyrimas ir,aplamai -mano gyvenimo būdas, ir tau nebūtina tikėti tuo,ką aš rašau, jei tai padės pajausti-tai gerai,jei manysi kad tai nesamonė-irgi nesiparyk
mes visi toki skirtingi ir panašūs

Sleeping_angel

Ačiū, Do, už pasisakymus apie augalus ir gyvūnus. Privertė susimąstyti.

Citata iš: do  gegužės 03, 2014, 22:06:13
pabandykit eksperimentą
žiūrėkite į savo šunį ar katę ir įtikinamai mintyse mąstykit,kad va tuoj nusuksite jam sprandą
jūsų eksperimentuojamas padaras mikliai dings jums iš akių

Lengva pasakyti, sunku padaryti. Tupėjo mano katinas ant palangės, o aš sėdėjau ant lovos netoliese. Bandžiau mintimis kažką negražaus linkėti, bet vidumi jaučiau, kad man tai svetima. Katinas nušoko nuo palangės, jau galvojau, kad bėgs kur toliau nuo manęs, o jis užsilipo ant lovos ir pradėjo glaustytis aplink... Ir kaip paskui gali tokius eksperimentus atlikinėti? :D
Nors yra kitas variantas - pabandyti paeksperimentuoti įpykus :D

Beta

Citata iš: do  gegužės 03, 2014, 22:06:13
pabandykit eksperimentą
žiūrėkite į savo šunį ar katę ir įtikinamai mintyse mąstykit,kad va tuoj nusuksite jam sprandą
jūsų eksperimentuojamas padaras mikliai dings jums iš akių


Kątik bandžiau. Taip išgąsdinau šunį, kad net užmigo

Ezekiel

Įmanomas tik vienpusis, nes bent jau gyvūnai sugeba skaityti mintis. Mokslininkas buvo atlikęs eksperimentą pavyzdžiui su papūgą, kuris galėjo pasakyti kas rodoma nuotraukose rodomoms žmogui. Papūgos gerai tinka, nes jos gali atkartoti, bet kokį garsą ir apmokytos žmonių kalbos bendrauti.

https://www.youtube.com/watch?v=2UX4d2nb7yU

Aukštyn