Astralinė patirtis

Pradėjo RoxiO, gruodžio 08, 2012, 22:14:13

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

RoxiO

Sukūriau temą tiems, kurie yra patyrę astralines keliones, gali ir nori pasidalinti savo įspūdžiais, bei padėti naujokams atsakant į jiems rūpimus klausimus. :)

duliute

Sveiki, gal kas nors žino kaip nutraukti ryšį su astraliniu pasauliu???

astropasaulis

Citata iš: duliute  sausio 02, 2013, 19:31:27
Sveiki, gal kas nors žino kaip nutraukti ryšį su astraliniu pasauliu???

Aš nesutinku, kad kiekvienas gali patekti į astralą. Jeigu tu lengvai gali keliauti, vadinasi turi tam tikrą misiją. Galbūt per astralą, per kitas dimensijas tau yra siunčiama informacija, kuria tu turi pasidalinti su pasauliu. Galbūt tu esi tarpininkė tarp žemės ir kosmoso.

duliute

aš jaučiuosi kaip nenormali, tiksliai žinau kada keliausiu, nes girdžiu tą prakeiktą virpėjimą ar kas ten yra nežinau kaip tai pavadint, net miegoti eit nenoriu.

astropasaulis

Citata iš: duliute  sausio 02, 2013, 19:50:01
aš jaučiuosi kaip nenormali, tiksliai žinau kada keliausiu, nes girdžiu tą prakeiktą virpėjimą ar kas ten yra nežinau kaip tai pavadint, net miegoti eit nenoriu.

Gal gali smulkiau aprašyti savo astralines keliones. Kaip tu į jį patenki?

duliute

Citata iš: astropasaulis  sausio 02, 2013, 20:39:56
Citata iš: duliute  sausio 02, 2013, 19:50:01
aš jaučiuosi kaip nenormali, tiksliai žinau kada keliausiu, nes girdžiu tą prakeiktą virpėjimą ar kas ten yra nežinau kaip tai pavadint, net miegoti eit nenoriu.

Gal gali smulkiau aprašyti savo astralines keliones. Kaip tu į jį patenki?


nedarau to samoningai, tiesiog nuejus miegoti iseinu is savo kuno, as to nenoriu, tiesiog jauciu, kad man ten nedera buti, labai daznai kas nors isgazdina, gerai tik tiek, kad lengvai pabundu, bet nubudus tiesiog bijau jau eit miegot, tai vargina. tikriausiai as jau isprotejau.


rutulys

Citata iš: duliute  sausio 02, 2013, 21:03:31
<...> nubudus tiesiog bijau jau eit miegot, tai vargina. tikriausiai as jau isprotejau.


Neišprotėjai, man ir buvo toks gyvenimo ruožas, kai mane traukinėdavo iš kūno, nuėjus miegoti. Tai labai mane gąsdindavo. Net gi išsidirbo instinktas, pajutęs kad mane tuoj ištrauks, pabusdavau.
O dar atsimenu, kai bijojau atsiskyręs prarasti kūną ir niekas man internete dorai nieko negalėjo pasakyti. Na, bet tai jau mano praeityje ir kūno nepraradau.


duliute


Neišprotėjai, man ir buvo toks gyvenimo ruožas, kai mane traukinėdavo iš kūno, nuėjus miegoti. Tai labai mane gąsdindavo. Net gi išsidirbo instinktas, pajutęs kad mane tuoj ištrauks, pabusdavau.
O dar atsimenu, kai bijojau atsiskyręs prarasti kūną ir niekas man internete dorai nieko negalėjo pasakyti. Na, bet tai jau mano praeityje ir kūno nepraradau.
[/quote]

Tau gerai, tai tiesiog tau savaime pranyko? man taip kiek atsimenu save, kartais reciau kartais dazniau, kuno prarast as nebijau, tik kartais sutinku nelabai draugiskai nusiteikusiu butybiu.

rutulys

Citata iš: duliute  sausio 02, 2013, 22:14:56
Tau gerai, tai tiesiog tau savaime pranyko? man taip kiek atsimenu save, kartais reciau kartais dazniau, kuno prarast as nebijau, tik kartais sutinku nelabai draugiskai nusiteikusiu butybiu.


Manau, kad buvau papuolęs į kažkokią "kryžminę ugnį". Man tai prasidėjo, kai buvau 32 metų amžiaus... Kažkodėl pasirodė, kad ir tu panašiai pakliuvai į kryžminę ugnį, jau kažkiek ramiai nugyvenusi savo gyvenimo. O tu, pasirodo, susiduri su tuo nuo vaikystės.

Nedraugiškai nusiteikusiu būtybių man nepasitaikė. Buvo tokių, kurių kėslai buvo neaiškus, pvz.:
http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=215.msg20824#msg20824



la.benas

Na va, kai ptik vakar prieš miegą meginau išeiti į astralą. Galiu pasakyti, jog beveik pavyko. Gan nesunkiai atpalaidavau kuną, sutvardžiau mintis. Manau, jog buvau pasiekęs vibracijas. Jos buvo daug silpnesnės, negu tikejausi, jausmas lyg kokios švelnios elektros srovelės tekėjimas per visą kūną. Dar mačiau šviesą. Tikrai nustebau ją pamatęs, bet pameginau sisitvardyti. Jau maniau, kad viskas tęsis toliau, bet būtent nuo tos vietos viskas pradėjo blankti, ir galų gale neišėjo nieko, Norėjau pameginti dar kartą, bet buvo baisiai nepatogu gulėti ant nugaros :/

Vagydarnuor

Sveiki. Tiems kurie nori pradeti keliauti iskart patariu: visa esme atsipalaidavime,o jei atsipalaiduoti negali tada kelkis 4h ryto pagulek biski ir tada bandyk uzsimerkti ir guleti atsipalaidavus.

Mano pirmoji kelione prasidejo, kai perskaiciau Carlos castaneda knyga. Ten indenas patare stengtis pamatyti sapne delnus. As taip visad pries miega pamastydavau, kad noreciau delnus pamatyti sapne ir viena nakti tieisog netiketai sapne atejo mintis "paziurek i delnus" ir tarytum is sapno persikeliau i kita sapna, visas kunas svytejo, vibravo, ausyse zvimbe.. Tas pojutis, kai iseini is kuno tiesiog nepakartojama. Pabudes as visiskai praradau mirties baime, buvau dziaugsmingas, laimingas.

Po sito karto stojo kelioniu tyla.. kuri tesesi kokius puse metu. Ismokau Reiki, pradejau medituoti ir dabar tos keliones tiesiog "istinka" taciau vis kasnors sutrugdo ilgiau pakeliauti. Karta tiesiog isigandau, kad pradejau kilti nuo zemes, bijojau,kad nukrisiu. Kita karta vos pakiles pries save pamaciau pilka butybe, istysuse ji primine ateivi, akys juodos.


Ir gal labiau patyre galetu atsakyti i kelis mano klausimus. Kodel po pirmosios keliones as iki dabar girdziu energija, ausyse zvimbia? Ir jei sapne pasidarau samoningas, ta prasme sapnuoji nesamoningai ir BAM paziuriu i delnus, viskas aplink nusvinta, taciau sapno detales tos pacios, ar tai astraline projekcija?

Geros dienos!:) P.S galiu privaciai kam reik padet, atsakyt i klausimus,kaip keliaut :)

Aukštyn