Astralines keliones

Pradėjo Robertas, sausio 07, 2012, 09:02:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Klebonas

Perskaičiau tuos Rainiukes potyrius, bet vėlgi - viskas paliekama mūsų tikėjimui. Ji taip ir nesugebėjo nei mums, nei pati SAU įrodyti, jog OBE yra tikra. Aš irgi galėčiau čia forume prisiregistruoti kitu vardu ir priskiesti visokiausių OBE "potyrių", kuriais, kaip matau iš komentarų, tikrai nemažai žmonių tikėtų. Neteigiu, kad Rainiukė yra melagė, tačiau galbūt ji OBE painioja su spalvotais sąmoningais sapnais.

Taip pat neteigiu, kad atliekant OBE instrukcijas nėra visiškai jokių potyrių. Naujokams ir skeptikams galiu patvirtinti savo kailiu, jog kažkas išties vyksta: sūpavimas, ūžesys ausyse, virpesiai, paralyžius ir kt. Esu daugmaž tai aprašęs. Pats išėjimas iš kūno greičiausiai tėra smegenų triukas. Nesakau, TIK smegenų triukas, nes juos ("išėjimus") įvaldyti būtų įdomi patirtis. Kas nenorėtų valdyti sapno?

Patarimai, norintiems valdyti sapnus: http://thesecretyumiverse.wonderhowto.com/how-to/induce-lucid-dreaming-0134212/

Žinau, kad auksarankiai yra sumeistravę net akinius, padedančius sapnuoti spalvotai ir tikroviškai.

Galų gale, aš pats tikrai labai norėčiau, kad OBE egzistuotų. Tai tikriausiai pakeistų gyvenimą.

Domas

Juokingiausiai yra tai, kad jei tuo netiki tai tu to ir nepatirsi. :)

Marius

Dar juokingiau,jei tuo labai tiki, tai patirimas gali buti netikras, o tik iliuzija iš to didžiulio tikėjimo ir noro.

.L.U.T.H.O.R.

Dar juokingiau, kad kalbat, o pas pačius praktikos mažai arba visai nėra.

Domas

#199
gruodžio 22, 2012, 11:33:51 Redagavimas: gruodžio 22, 2012, 13:32:04 by Domas
Citata iš: Marius  gruodžio 22, 2012, 00:11:13
Dar juokingiau,jei tuo labai tiki, tai patirimas gali buti netikras, o tik iliuzija iš to didžiulio tikėjimo ir noro.

O kaip tu gali teigti, kad tai yra iliuzija jei tu išvis neesi to patyręs?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e-WbNUot29o, kam idomu apie OBE, šitam video gana moksliškai išaiškina apie tai.

TinSoldier

#200
gruodžio 22, 2012, 13:50:32 Redagavimas: gruodžio 22, 2012, 13:56:47 by TinSoldier
Citata iš: Domas  gruodžio 22, 2012, 11:33:51
O kaip tu gali teigti, kad tai yra iliuzija jei tu išvis neesi to patyręs?


Kuo puikiausiai jis gali tai teigti. Asmeninis patyrimas gali tik suklaidinti, o ne tiesą atskleisti. Tavo asmeninės įvykio ar pojūčio interpretacijos yra nieko vertos, jei kalbam apie kažkokius išorinius, gamtinius ar pan. įvykius.

Tavo toje nuorodoje "moksliniai" paaiškinimai lygūs sraigės bandymams paaiškinti gravitacijos teoriją. Tas pasakotojas tėra apgailėtinas pseudomokslininkas ir apgavikas, siekiantis uždirbti iš savo knygų http://rationalwiki.org/wiki/Anthony_Peake

Duodu tikrą mokslinį paaiškinimą. Vedėjai kiek kandūs ir vulgaroki (tuo pačiu linksmi), bet bent jau šūdo nemala kaip taviškis "ekspertas": http://www.youtube.com/watch?v=Z64mkxlYvaQ&feature=player_detailpage#t=874s Žr. Panašiai nuo 15min. Iki tol apie ouija lentą pasakoja.

EDIT: Oi, buvau pagalvojęs, kad čia tema apie near death experience :D Tai tas video nelabai į temą. Bet vis tiek įdomus jis :D

EDIT2: Video, kuriame paaiškina kodėl OBE asmeniniai potyriai nesuteikia nė menkiausios teisės sakyti, jog žinai, ką iš tiesų jautei ir kas su tavimi vyko: http://www.youtube.com/watch?v=1NwKkbd2e-c

Domas

Citata iš: TinSoldier  gruodžio 22, 2012, 13:50:32
Citata iš: Domas  gruodžio 22, 2012, 11:33:51
O kaip tu gali teigti, kad tai yra iliuzija jei tu išvis neesi to patyręs?


Kuo puikiausiai jis gali tai teigti. Asmeninis patyrimas gali tik suklaidinti, o ne tiesą atskleisti. Tavo asmeninės įvykio ar pojūčio interpretacijos yra nieko vertos, jei kalbam apie kažkokius išorinius, gamtinius ar pan. įvykius.



Tai tau taip atrodo, nes tu to nepatyręs, jei savo kailiu patirtum ka reiškia kai atsiskiri nuo fizinio kūno, tau nelabai rūpetų ką ten kokie mokslininkai aiškina, kad tai neva smegenų "išdaigos". :) Tavo žinios gali būti tik teorinės tai tai lygu nuliui. :)

TinSoldier

#202
gruodžio 22, 2012, 14:54:34 Redagavimas: gruodžio 22, 2012, 14:58:23 by TinSoldier
Citata iš: Domas  gruodžio 22, 2012, 14:02:14
Tai tau taip atrodo, nes tu to nepatyręs, jei savo kailiu patirtum ka reiškia kai atsiskiri nuo fizinio kūno, tau nelabai rūpetų ką ten kokie mokslininkai aiškina, kad tai neva smegenų "išdaigos". :) Tavo žinios gali būti tik teorinės tai tai lygu nuliui. :)


Ok. Yra du skirtingi dalykai: 1. Jausmas, kad atsiskiri nuo kūno. 2. Atsiskyrimas nuo kūno.

Taip, įvertinti JAUSMĄ, kad atsiskiri nuo kūno gali tik tu pats. Joks mokslininkas tau negali pasakyti: "tu nejautei atsiskyrimo nuo kūno, tu jautei kebabo skonį". Tik tu pats gali subjektyviai sau įvardinti savo JAUSMĄ.

Vis dėl to, patvirtinti, kad tu buvai ATSISKYRĘS nuo kūno gali tik eksperimentai, stebėjimai vykdomi kontroliuojamose patalpose, pagal moksliškumo kriterijus. Ir ties šita stadija visos tavo OBEs nugarma žemyn link "šūdmaliavimas" kategorijos.

Aš jau 10 kartą rašau, laukiu PM iš keliautojų astralu. Susitarsim kaip patikrinti jūsų keliones. Kol kas 2-3-4 (nebepamenu kiek tiksliai jau) keliautojai buvo sutikę su mano pasiūlymu. Vis dėl to, nors sugebėjo pabandyti pastovėti už savo žodžius, nesugebėjo padaryti nieko daugiau, tik ieškoti pasiteisinimų, kodėl niekas nepavyksta.

crystal

Citata iš: Domas  gruodžio 22, 2012, 14:02:14
tau nelabai rūpetų ką ten kokie mokslininkai aiškina, kad tai neva smegenų "išdaigos". :)

Čia ir blogiausia, kad visiem tiem keliautojam nelabai rūpi mokslininkų aiškinimai." Prisiskraidę" jie labai aklai ir net aršiai gina, kad astralas egzistuoja. O visa kita, kas neliečia tik asmeninių išgyvenimų - dzin.

Domas

Citata iš: TinSoldier  gruodžio 22, 2012, 14:54:34
Citata iš: Domas  gruodžio 22, 2012, 14:02:14
Tai tau taip atrodo, nes tu to nepatyręs, jei savo kailiu patirtum ka reiškia kai atsiskiri nuo fizinio kūno, tau nelabai rūpetų ką ten kokie mokslininkai aiškina, kad tai neva smegenų "išdaigos". :) Tavo žinios gali būti tik teorinės tai tai lygu nuliui. :)




Aš jau 10 kartą rašau, laukiu PM iš keliautojų astralu. Susitarsim kaip patikrinti jūsų keliones. Kol kas 2-3-4 (nebepamenu kiek tiksliai jau) keliautojai buvo sutikę su mano pasiūlymu. Vis dėl to, nors sugebėjo pabandyti pastovėti už savo žodžius, nesugebėjo padaryti nieko daugiau, tik ieškoti pasiteisinimų, kodėl niekas nepavyksta.

Visų pirma, kad laisvai galėtum keliaut astrale reikia ne vienų metų patirties, o ka jau bekalbant apie sugebėjimą iš nuotraukos ar kokio kito dalyko nuvykti pas tą žmogų. Ir tarp kitko aš manau, kad kai žmogus pasieke tam tikrą lygi astralinio keliavimo, jam nebėra tikslo įrodynėti kažkam, kad tai egzistuoja, dėl to galbūt neatrandi tokio žmogaus, kuris tau tai įrodytų.

Domas

Citata iš: crystal  gruodžio 22, 2012, 15:12:06

Čia ir blogiausia, kad visiem tiem keliautojam nelabai rūpi mokslininkų aiškinimai." Prisiskraidę" jie labai aklai ir net aršiai gina, kad astralas egzistuoja. O visa kita, kas neliečia tik asmeninių išgyvenimų - dzin.

O dar blogiau yra tai kai žmonės to nepatyrę aiškina, kad tai neegizstuoja...

crystal

Ir vėl tu sakai nepatyrę ... Ką duos tie potyriai? Maža ką žmogus gali savo gyvenime patirti, tačiau tie potyriai gali būti tik iliuzija. Kodėl tie visi keliautojai apie tai nepagalvoja? Narkotikai irgi gali sukelti potyrių, bet jie juk nėra kažkas realaus. Ir šiaip, skaityk postus, kaip jau TinSoldier minėjo,yra tik jausmas ir yra tikras atsiskyrimas. Jausmas dar dar nėra tikras atsiskyrimas.

Domas

Ai, nesiginčysiu, tu geriau žinai. ;D Juk pačio patirimas nesvarbu, svarbu ką kiti pasako. ;D

rutulys

Na, gal kitų ir neįtikinsiu, bet bent jau pats neabejoju galimybe atsiskirti nuo kūno.
Iš kart pasakysiu, kad tai nutiko prieš kelis metus ir tai jau esu pasakojęs gyvam sapne, tik tas forumas ne kartą po to buvo išvalytas.
Anais laikais man nutiko visokių keistų dalykų, chronologijos jau nebeatsimenu. Kad gumos netempti papasakosiu tik vieną "sapną".

Staiga pasijutau išmuštas iš savo kūno. Smūgis buvo iš nugaros, maždaug virš saulės rezginio. Tiesa pasakius, tuo momentu aš nelabai suvokiau, kas vyksta. Tiesiog, paprasčiausiai, apskriejau nedidelį ratą ir grįžau per nugarą atgal į kūną. Tada vėl smūgis ir aš vėl lauke, grįžtu. Smūgis... Taip pasikartojo kelis kartus. Tada gal kažkiek pradėjau mąstyti, pabandžiau pažiūrėti, kas ten mane išmušinėja iš kūno. Tas kažkas visą laiką laikėsi man už "nugaros", bet "akies" krašteliu pamačiau kažkokią gelsvai žalią figūrą, gal kažkiek primenančia vaiduoklius iš filmukų, tik ji nebuvo didelė.
Supratęs, kad ji manęs nepaliks ramybėj, nuskriejau į vonią. Pas kaimynus viršuje šniokštė vanduo, kaip būna, kai vonia užpildoma vandeniu. Šoviau į viršų, tik, neapsiskaičiavęs jėgų, pralėkiau per kelias akimirkas pro visus aukštus ir pakilau dar gerokai virš namo stogo. Namo stogas buvo kaip ant delno. Ten akimirką pakybojau, o tada kritau atgal žemyn. Šį kartą man pavyko sustoti viršutinių kaimynų vonioje.
Pagal vonios išmatavimus, nusprendžiau, kad buvau maždaug 30 cm rutulys. Vanduo vis dar šniokštė, bet į vonią jau buvo įlipusi moteris.
Tada, aš atkreipiau dėmesį, kad kažkaip keistai matau. Tarkim, vonios kambario grindų plytelės man nesudarė jokių keblumų, mačiau, kad jos įprastai raudonai rudos, o štai nuoga moteris man buvo kažkokia tamsi dėmė, nemačiau detalių, nebent, kad ji buvo tamsiaplaukė.
Tada man šovė kvaila mintis, kad būtų gerai turėti fotoaparatą ir vėliau pažiūrėti į jos nuotraukas. Ir tada, tarsi, kažkam iš šalies nusprendus, kad pakankamai pažaidžiau, akimirksniu teleportavausi į kūną ir iš karto pabudau.
Kaip nebūtų keista, vanduo pas kaimynus vonioje vis dar bėgo. Ir tai tikrai man neprisisapnavo.



RobertasB

Sveiki, aš šios temos kurėjas. Deja seno vartotojo slaptažodžius pamiršau... Esu labai nustebintas kaip išsiplėtojo ši tema. Per šį visą laiką praktivavau tą OOBE, deja, kuo ilgiu praktikuoju - tuo labiau esu įsitikinęs, kad tai yra visiška nesamonė. Na bent jau asmeniškai man nepavyko visiškai nieko... Tiesiog labai atsipalaiduoji ir viskas... Kažkas panašaus į meditaciją. Dabar bandysiu išmokti tą vadinamąjį lucid dreaming (sąmoningas sapnavimas (ar kažkas panašaus :D))

Aukštyn