Telepatinis bendravimas su augalais

Pradėjo do, gegužės 03, 2014, 22:15:57

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

do

gegužės 03, 2014, 22:15:57 Redagavimas: gegužės 09, 2014, 18:39:08 by Druwis
dėkoju,sieli,galiu dar pridurti,kad gal kas norėtumėte turėti draugą medį
tikrai išgirsite mintimi,kuris jus priims ir sutiks draugauti,nenustebkite,jei senas ąžuolas pasakys
-dink iš čia snargly
eikite pas beržus,jie labai draugiški
vieną jauną vyrą skaipu pamokiau kaip išgirsti savo gėlę ant palangės,tada jis pradėjo klausytis kitų augalų ir susirado beržą draugą,
čia norvegijoje
ir pasakojo,kaip jis surinko nuodegulius ,nes beržas buvo liūdnas, ir tas medis dauk kalbėjo ir dėkojo,nuodeguliai nuo laužo jam kėlė baimę,tai jo draugų kūnai...............

Citata
@do gal galėtum daugiau apie tai papasakoti? visai įdomu pasidarė

apie ką,lauri?apie girdėjimą,apie bendravimą ar apie pažių augalų tarpusavio bendravimą/?
pažvelk į save ir į supantį žmonių pasaulį-augalų pasaulis toks pats,apsičiupinėk ir pažink savo kūno anatomiją-žemė tokia pati,kas vyksta tavyje-tai vyksta žemėje, viskas gyva,net akmuo,kuris atrodo negyvas ir kietas
paprasta visa kas mus supa
pvz,pasėk gėlytę mimozą,išdigs ir akivaizdžiai matysi jos reakciją
taip mokiau kaimynus pažinti augalų pasaulį-artini pirštą prie mimozos-ji įsitempia,bakst-suglaudžia savo skėtį į vieną siūlelį,atitrauki-tik ,įsitikinusi,kad pavojaus nėra-išsiskleidžia po kokios minutės
jeigu susirasti medį draugauti ar šiaip pasišnekėti,tai galima išeiti į sodą,parką,lėtai einant,mintimi kalbinti juos,kuris sutiktų ir norėtų su tavim pliurpti,tuoj ir atsieps kažkas,
sunkiais momentais medžiai-draugai gelbėja,net sutinka mirti ar sunkiai sirgti už draugą-žmogų,
sakykim kažkam auglys,jis turintis draugą,gali guostis,prašyti pagalbos,patarimo,
alksniai jautrūs medžiai-jie be ceremonijų priima,jį apkabinusio draugo ligą,patys sunyksta,žmogus pasveiksta,bet visa tai turi lydėti pagarbus atsisveikinimas su medžiu draugu,padėka ir t.t.
be to medis ,didelis,aukštas,kaip tuopa,beržas,na bet koks,jis turi kažkokią jungtį su visatos info, lengvai tai pasiekia ir naudoja energiją iš ten,kartais ir mirtiną
pastaraisiais metais saulė skriaudžia šiek tiek augalus ir medžius
pataisymas
turi žinoti,kad tai mano žinojimas,mano patyrimas ir,aplamai -mano gyvenimo būdas, ir tau nebūtina tikėti tuo,ką aš rašau, jei tai padės pajausti-tai gerai,jei manysi kad tai nesamonė-irgi nesiparyk
mes visi toki skirtingi ir panašūs

Lauriox

@do gal galėtum daugiau apie tai papasakoti? visai įdomu pasidarė  :)

.L.U.T.H.O.R.

Įdomu, kaip medžiai/augalai atsiliepia. Girdi balsą galvoje? :) AR įsivaizduoji ką jis tau sako/atsakytų ir tiesiog kalbiesi su juo?O.o

do

druvi,balsas galvoje-tai,psichoterapeutas pasakytų
-šizofrenija
o telepatija kas kita ir aš nemoku atpasakot daugelio dalykų ką matau ar nupasakoti telepatiją,nes nežinau žodžių žmogaus kalboje,išreiškiančių visokius dalykus,bet pavyzdį galiu duot
na tokia viena dizainerė ruošiasi atvykti savaitgaliui,aš kaip visuomet planuoju laiką,kad spėčiau tą,aną,kompą ir svečius,todėl apie dešimtą val galvoju
-kokiu laiku įbildėsi į kiemą
ne balsas,o mintis
-be penkiolikos dvi,nes aš dar lovoje
bet nesikliauk mano rašliava,visa turi pažinti pats
kad apsidrausčiau nuo jūsų įtarimų beprotyste,turiu pasakyti,kad šeimomis draugauju su psichoterapeuto šeima,su psichologės šeima,apie tai mes kalbamės,bet nelabai seniai,būtent psichoterapeutas mane ir padrąsino neslėpti nuo žmonių to ką kalba augalai,jų augalai,dažnai jiems persakau,o paskui patys pastebi augalų nuotaikas
seniau vengdavau,gėdijausi tokių savo matymų ir bendravimų

.L.U.T.H.O.R.

Na tiesa, telepatija. Man asmeniškai, kai jaunesnis buvau patikdavo liepos ir ąžuolai, dažnai viename ar kitame sėdėdavau apsikabinęs :D Bet tuomet kaip ir nebendraudavau tik stengdavaus pajausti juos.

do

intuityviai teisingai ir elgeisi,visų pirma pajausti,viską pajausti,ąžuolas priima tik stiprius,drąsius,valingus
jausti prie ąžuolo malonų sėdėjimą ar buvimą šalia ąžuolo-tai jau priėmimas,neatstūmimas, liepa-šiltas medis
o man beržai.......grožis jų man neišpasakytas ir dar kitoks jausmas,kokio nemoku išsakyt,todėl duodu pavyzdžiu beržą
turiu šermukšnį pasodinus,obelaites,ąžuolą ir jie taip gerai auga,ąžuolui žemės tvirtos reikia-todėl jam parinkau molingą,o parsivežiau iš miško,tokį mažą,tankmėje prieblandoje gyveno
ir žinok,patarimų šiais k;lausimais tau niekas neduos teisingų,o jei duos-tai meluos
tik sava patirtimi gali dalintis kitas žmogus,o patirtis skirsis nuo tavosios
viskas,užsiplepėjau,iki

idenmeyou

Yra buvęs įdomus atvejis su viena mano turima gėlė. Neskleidė žiedo gelė, stovėjo gal pora mėnesių, o atėjus mano gimtadieniui gal po kokių dvejų dienų, štai gėlė visu gražumu išskleidė žiedus.

do

džiugu,kad pastebėjai mažo augalėlio pastangas,norėjo nudžiuginti,norėjo,kad pasidžiaugtum,pamatytum,suprastum,kad čia tau tokia šventė

Sleeping_angel

Ne visada tuos augalus gali ir suprasti. Mama pasodino vyšnių. Kelis metus nedavė uogų. Vieną sykį mama nuėjo prie jų ir "pasišnekėjo": "Sodinau jus, o jūs man uogų neduodat, reiks nupjaut". Tai po tokio "pagrasinimo" kitais metais uogos užderėjo :D

illuminati

Miela ponia do, atsizvelgiant i tai, kad augalai neturi cns(centrines nervu sistemos) nemanu, kad jie gali jausti kazka daugiau nei saules sviesa (visi zinom, kad augalas visuomet krypsta y sviesa) bet velgi ne del kazko mistisko, o vien del fotosintezes vykdymo, gliukozes gamybai... dabar trumpai apie augalu sandara... saknys skirtos is zemes siurbti vandeny su mineralinem medziagom, stiebuose tera ramstinis audinys, bei retiniai ir vandens indai, o lapu paskirtis vykdyti fotosinteze, reguliuoti augalo kvepavima... ziedai savaime suprantama skirti dauginimuisi...

Trumpa biologijos pamokele.. ir vistiek nematau, kaip augalai galetu kazka jaust...
Ir isivaizduoju kas nutiktu vegetarams, jei butu irodyta, kad augalai jaucia... hi, hi...laimei tas neymanoma
juk jie neturi cns, ar smegenu..(augalai zinoma, ne vegetarai...) :D

a.t.sielis

Citata iš: illuminati  gegužės 10, 2014, 09:55:27
augalai neturi cns(centrines nervu sistemos)


Yra dar toks dalykas kaip sąmonė.

Mažas kūdikis nekalba, bet mes žinome, kad jis turi sąmonę, ir jo reakcijos kyla iš to, kad jis yra suvokėjas, patyrėjas. Po kurio laiko, visos jo reakcijos ištobulės, ir jis kalbės, ir užsiims sudėtingomis veiklomis.

Panašiai, sąmonė augalo kūne gali neturėti tų instrumentų, kuriuos turi žmogus ar gyvūnai, bet tam tikras galimybes ji gali turėti. Mes matome, kad augalo veikla yra vieninga - jeigu jis stiebsis į saulę, tai veiks kaip vieningas organizmas. Tai liudija apie vieningą valdantį elementą augale, kuris gali būti labai nedidelių galimybių ir išraiškos sąmonė.

Kas skiria gyvą nuo negyvo? Sąmoningą nuo nesąmoningo? Kas yra esybė, gyvas individas?

Mąstydami iš šiuolaikinės fizikinės ir biocheminės paradigmos požiūrio taško, galime kažką praleisti. Mes įsivaizduojame gyvą organizmą tik kaip fizikinių ir biocheminių procesų visumą. Panašiai kaip užvestas automobilis - jis naudoja kurą, ir gali važiuoti, taip gyvas organizmas panaudodamas iš aplinkos gaunamą energiją, gali judėti autonomiškai, ir tai mūsų materialistiškoje sampratoje ir reiškia, kad jis gyvas. Bet gali būti, kad mes praleidžiame dar vieną autonomišką veikėją - vairuotoją, kuris sėdi automobilyje. Užvestas automobilis turi savo energijos procesą, o vairuotojas - savo. Užvestas bet tuščias automobilis niekur nevažiuos, tik kai jame yra vairuotojas, automobilis iš tikro pradeda judėti kažkur, ir įgauna visas tas funkcijas, kurias mes suprantame kaip važiavimą automobiliu. Kai vairuotojas išlipa iš automobilio, paprastai automobilis išjungiamas. Taigi, gyvo organizmo fizikinių ir biocheminių energijos procesų veikimas dar pilnai neapibūdina gyvos esybės. Gali būti kad tikroji gyva esybė yra tai, kas yra organizmo viduje tarsi vairuotojas automobilyje, ir kai ji išlipa iš to savo "automobilio", automobilis išjungiamas, tai ir yra skirtumas tarp gyvo ir negyvo.

illuminati

Mes kalbame ne apie sielovada, kuria tu tikrai gerai perprates, ji tau yra kertinis akmuo visur kur(gerbiu tavo poziuri, nepaisant, kad jis mano manymu kertasi su logika ko ne kiekvienam zingsny) , bet manes siuo atveju visiskai nedomina. as kalbejau apie augalu NEgalejima komunikuoti su zmogumi. Tu tik irodinejai, kad augalas yra gyva butybe, kaip ir zmogus ar gyvunas. As nesigincinu su tavimi, taip tai gyvas organizmas. bet jis negali ,,bendrauti" su zmogumi, paprasciausiai ne taip prisitaikes prie aplinkos, neturi tam skirtu organu ar ju sistemu.

Taip sutinku, augalai naudojasi informacija gauta per sviesa, ja perduoda elektrocheminiais impulsais is lasteles i lastele, taip reaguoja y aplinka... viskas. visas augalu ,,protas".

Beja pastebejau, kad visi mistikai, suzmoginat ta obijekta apie kury eina kalba. jei tai augalas tai jau jis samoninga gyvybes forma, jei tai samoningas sapnas, tai jau kelione po astrala... Jei tai gyvunas, tai jis jau lygevertis zmogui mastantis, samoningas sutverimas....

Zodziu, as apie akecias, ponas atsielis apie vezecias...

.L.U.T.H.O.R.

@illuminati , papasakok kaip žmogus naudoja telepatinius sugebėjimus? :)

paragraf 78

Na augalai gauna informaciją ne tik iš šviesos. Kai kurie augalai geba perduoti vienas kitam informaciją apie artėjantį priešą. Jie skleidžia tam tikras medžiagas, kurios praneša kitiems šią informaciją. Nepamenu gaila augalų pavadinimų, bet teko skaityti apie vieną, kuris paskleidus tam tikras medžiagas praneša kitiems ir pastarieji pradeda gaminti nuodingas medžiagas.
Žinoma, čia smoningumu nekvepia, tai tiesiog apsauginės funkcijos. Jei sakyti kad tai sąąmoningumo apraiška, tada mūsų organizmo kovojimas su sloga irgi vyksta sąmoningai, mes sąmoningai gaminame gleives ir t.t.
Manau, jei do ir sielis pasidomėtų daugiau biologija jie netruktų pastebėti, kad tas augalų sąmoningumas tėra natūralūs gamtos procesai, nieko bendra neturintys nei su augalu nei su tuo apie ką jie su tuo augalu pasišneka.

illuminati

#14
gegužės 10, 2014, 12:42:55 Redagavimas: gegužės 10, 2014, 12:57:56 by illuminati
Ponas @Druwis apie telepatija  kazin ko negaleciau papasakoti, na gal tiek kiek skaiciau sioje svetaineje, pats nepraktikuoju ir kitiem svaistyt brangias gyvenimo valandas tam nepatariu :)

p.s. ponia do tikrai turetu kazka nusimanyti apie biologija bei chemija bent minimaliai, jei jau pataria kitiem gydytis arbatomis nuo tariamu psichiniu sutrikimu... zinoma jei tie sutrikimai tariami, tai ir arbatos tariamai pades...

Beja as uz homeopatini gydyma, koki kitoje temoje siule do, bet tik tuo atveju jei kitoki vaistai negali buti naudojami/ arba naudojama kartu su pripazintais vaistais.

Aukštyn