Targeted individuals: tikrovė ar išsigalvojimas

Pradėjo San IL, rugpjūčio 22, 2017, 02:07:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

a.t.sielis

#90
rugsėjo 26, 2017, 14:39:52 Redagavimas: rugsėjo 26, 2017, 14:52:26 by a.t.sielis
Citata iš: klajunas  rugsėjo 26, 2017, 14:18:41Galvoje dirba 7-8 žmonės, 3 iš kurių moterys.
Nu pas tave ten ir tūsas.

Nežinau, keistas atvejis. Anomalija. Profesionalai gal kitaip pakomentuotų, aš apie tokius dalykus negirdėjau. Pala, pas tą Nobelio premijos laureatą, kur filmas sukurtas, daug ten buvo veikėjų galvoje.

Gal tiesiog daug haliucinuoji. Galinga vaizduotė, piešia daug vaizdų.

 Kitas variantas: priimti už tikrą pinigą tą scenarijų. Pats buvai paimtas (t.y. ankstesniame gyvenime gyvenai) iš kažkokios technologinės planetos, ir atsiųstas į Žemę (naujas gimimas). Tenykščiai dabar tau knisa protą, pasakoja tikrąją tavo istoriją (pagal juos), turėjai jiems didelę reikšmę. Tikisi, kad sekančiame gyvenime grįši atgal. O Žemė žmogiška planeta, čia į kitus kelius kreipia negu tenykštė buvusi technologinė planeta, t.y. jeigu tavęs negrūzins tais dalykais, pasidarysi žmogiškas ir negrįši į tą planetą, išskrisi kažkur kitur.

O žmonių kūnai iš tikro yra biorobotai, čia vienareikšmiškas faktas. Skiriasi tik to vertinimai. Vienaip tai vertina tavo senos planetos veikėjai, kitaip vertina patys biorobotai - žemiečiai.

klajunas

Citata iš: a.t.sielis  rugsėjo 26, 2017, 14:39:52Nu pas tave ten ir tūsas.
Vienu metu visi nekalba, paprastai būna "solistas", kuris periodiškai vietą užleidžia kitam, kai kalba tiesiai su manimi. O kartais persimeta tarpusavyje dialogais, tada aš būnu išorinis klausytojas. Atpažįstu todėl, kad turi skirtingus balsus, nors retkarčiais vienas balsas gali tiesiogiai persilieti į kitą. Dažniausiai kalba paprastų žmonių kalbėjimu, bet buvo atveju kai pereina į demonišką šnypštimą. Bet tokių atvejų buvo tik keletas. Jeigu nebūtų "tūso", tai manęs nebūtų nei internete, nei šitame forume.

elteide

Citata iš: klajunas  rugsėjo 26, 2017, 15:08:42Vienu metu visi nekalba, paprastai būna "solistas", kuris periodiškai vietą užleidžia kitam, kai kalba tiesiai su manimi. O kartais persimeta tarpusavyje dialogais, tada aš būnu išorinis klausytojas. Atpažįstu todėl, kad turi skirtingus balsus, nors retkarčiais vienas balsas gali tiesiogiai persilieti į kitą. Dažniausiai kalba paprastų žmonių kalbėjimu, bet buvo atveju kai pereina į demonišką šnypštimą. Bet tokių atvejų buvo tik keletas. Jeigu nebūtų "tūso", tai manęs nebūtų nei internete, nei šitame forume.
gydyt nebandėt galvos? galva irgi gali sirgti kaip ir  kūnas...

klajunas

Citata iš: elteide  rugsėjo 26, 2017, 15:58:46gydyt nebandėt galvos? galva irgi gali sirgti kaip ir  kūnas...
Nuo ko turėčiau gydyti - nejaučiu jokių nepatogumų galvoje  :D

kiskis

#94
rugsėjo 26, 2017, 16:37:29 Redagavimas: rugsėjo 26, 2017, 17:00:46 by kiskis
Citata iš: elteide  rugsėjo 26, 2017, 15:58:46gydyt nebandėt galvos? galva irgi gali sirgti kaip ir  kūnas...
Na tu ir optimiste, slogos nepagydo, o cia galva :D , nezino kaip veikia galva, tai arba smelio pripiltu (uzslopintu), arba nupjautu ka nors (lobomijamija), vienu zodziu kanors dar labiau pagadintu ir paskytu "vualia isgydem, klokit babkes :D
Klajunui matau viena kelia bandyt sakyt mintyse"vaikai gyvenkim draugiskai..."

a.t.sielis

Dar vienas variantas, ezoterinis: klajūnas gal turi ekstrasensorinę pagautį, o kažkokios esybės bando pasijungti prie jo, nes tokių žmonių ne tiek ir daug surasi.

klajunas

Mistika gal ir patrauklus variantas, bet visgi mano versija, kaip tiesioginio experiencer, yra žemiškesnė, nes tipiškame variante labai ryškus elementaraus lietuviškumo pobūdis, o ir žmonės (nenorėčiau vadinti esybėmis) yra labai paprasti, bent tokiais apsimeta. Vadina kažkodėl save saugumu ir kalba apie kompiuterį prie kurio esu prijungtas. Tokiais kompiuteriais saugumas valdo visuomenę. Ištakos viso šito labai senos, siekia apie 1990 metus ir netgi turiu spėliojimų kad čia galėjo būti sovietų sąjungos eksperimentas. Įvykus perversmui kompiuterių valdymas buvo perimtas, o prie jų prijungti vaikai, kurie nebuvo išvežti į rusiją - užgrobti. Visas vyresnis amžius pasitraukė. Kokio lygio tai technologija - sunku pasakyti. Gali siekti atitrūkusios civilizacijos lygį (breakaway civilization). Savo atžvilgiu girdėjau daug grasinimų ir tai, kad nori išvežti į Ameriką ir parduoti su visa technika.

a.t.sielis

Gerai, tu fiziką išmanai, paaiškink labai trumpai, kokiu principu, kokiomis bangomis kas nors gali transliuoti į kito žmogaus smegenis balsus?

a.t.sielis

#98
rugsėjo 27, 2017, 09:06:48 Redagavimas: rugsėjo 27, 2017, 09:54:10 by a.t.sielis
Wikipedia straipsnis: https://en.wikipedia.org/wiki/Electronic_harassment#.22Psychotronics.22

Klajūno papasakota istorija sutampa su straipsniu.

Washington Post straipsnis "Mind Games", apie targeted individuals.

Citatahttp://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2007/01/10/AR2007011001399_4.html

HARLAN GIRARD SAYS HIS PROBLEMS BEGAN IN 1983, while he was a real estate developer in Los Angeles. The harassment was subtle at first: One day a woman pulled up in a car, wagged her finger at him, then sped away; he saw people running underneath his window at night; he noticed some of his neighbors seemed to be watching him; he heard someone moving in the crawl space under his apartment at night.

Girard sought advice from this then-girlfriend, a practicing psychologist, whom he declines to identify. He says she told him, "Nobody can become psychotic in their late 40s." She said he didn't seem to manifest other symptoms of psychotic behavior -- he dressed well, paid his bills -- and, besides his claims of surveillance, which sounded paranoid, he behaved normally. "People who are psychotic are socially isolated," he recalls her saying.

After a few months, Girard says, the harassment abruptly stopped. But the respite didn't last. In 1984, appropriately enough, things got seriously weird. He'd left his real estate career to return to school at the University of Pennsylvania, where he was studying for a master's degree in landscape architecture. He harbored dreams of designing parks and public spaces. Then, he says, he began to hear voices. Girard could distinguish several different male voices, which came complete with a mental image of how the voices were being generated: from a recording studio, with "four slops sitting around a card table drinking beer," he says.

The voices were crass but also strangely courteous, addressing him as "Mr. Girard."

They taunted him. They asked him if he thought he was normal; they suggested he was going crazy. They insulted his classmates: When an overweight student showed up for a field trip in a white raincoat, they said, "Hey, Mr. Girard, doesn't she look like a refrigerator?"

Six months after the voices began, they had another question for him: "Mr. Girard, Mr. Girard. Why aren't you dead yet?" At first, he recalls, the voices would speak just two or three times a day, but it escalated into a near-constant cacophony, often accompanied by severe pain all over his body -- which Girard now attributes to directed-energy weapons that can shoot invisible beams.

The voices even suggested how he could figure out what was happening to him. He says they told him to go to the electrical engineering department to "tell them you're writing science fiction and you don't want to write anything inconsistent with physical reality. Then tell them exactly what has happened."

Girard went and got some rudimentary explanations of how technology could explain some of the things he was describing.

"Finally, I said: 'Look, I must come to the point, because I need answers. This is happening to me; it's not science fiction.'" They laughed.

He got the same response from friends, he says. "They regarded me as crazy, which is a humiliating experience."

When asked why he didn't consult a doctor about the voices and the pain, he says, "I don't dare start talking to people because of the potential stigma of it all. I don't want to be treated differently. Here I was in Philadelphia. Something was going on, I don't know any doctors . . . I know somebody's doing something to me."

It was a struggle to graduate, he says, but he was determined, and he persevered. In 1988, the same year he finished his degree, his father died, leaving Girard an inheritance large enough that he did not have to work.

So, instead of becoming a landscape architect, Girard began a full-time investigation of what was happening to him, often traveling to Washington in pursuit of government documents relating to mind control. He put an ad in a magazine seeking other victims. Only a few people responded. But over the years, as he met more and more people like himself, he grew convinced that he was part of what he calls an "electronic concentration camp."
Šitas geras pastebėjimas:

CitataIn the case of TIs, mind-control weapons are an explanation for the voices they hear in their head. Socrates heard a voice and thought it was a demon; Joan of Arc heard voices from God. As one TI noted in an e-mail: "Each person undergoing this harassment is looking for the solution to the problem. Each person analyzes it through his or her own particular spectrum of beliefs. If you are a scientific-minded person, then you will probably analyze the situation from that perspective and conclude it must be done with some kind of electronic devices. If you are a religious person, you will see it as a struggle between the elements of whatever religion you believe in. If you are maybe, perhaps more eccentric, you may think that it is alien in nature."

klajunas

#99
rugsėjo 27, 2017, 10:00:19 Redagavimas: rugsėjo 27, 2017, 10:38:12 by klajunas
Citata iš: a.t.sielis  rugsėjo 27, 2017, 09:06:48Klajūno papasakota istorija sutampa su straipsniu.
Taip, mano atvejis yra tipiškas Targeted Individual atvejis. Deja Lietuvoje vienintelis užsiimu vieša internetine veikla. Per 10 metų į mane yra kreipęsi keliolika žmonių, kurie turiu panašių patirčių. Dalis iš jų galėjo būti agentai, kiti tikri. Tačiau kai terorizavimas labai stiprus ir žmogus neišsiugdęs įgūdžių, neturi patirties, jis ieško tik konkrečios pagalbos, o aš padėti niekuo išskyrus informaciją ir kelis savo susikurtus metodus, niekuo negaliu. Tad ryšys nutrūkdavo, nes tie žmonės nebūdavo suinteresuoti jokiu aktyvizmu. Todėl Lietuvoje esu vienintelis aktyvistas. Bet su pasaulinio lygio organizacijom palaikau tik pasyvius ryšius ir daugiausiai informacija renku individualiai. Kadangi mano atvejis tikras, turiu galimybę rinkti tiesioginę informaciją ir man nereikia jokių kitų žmonių liudijimų. Mano atvejis su kitais garsiais TI atvejai sutampa 100 proc.

Dėl pstebėjimo, kad kiekvienas interpretuoja savaip, reikia neužmiršti, kad "balsų girdėjimas" nėra beprasmiai garsai, tie "balsai" perduoda kokią nors informaciją ir interpretavimas priklauso ne vien nuo žmogaus įsitikinimų sistemos, bet ir nuo gaunamos informacijos turinio. Turinys gali būti labai įvairus, konspiracinis, fantastinis, ezoterinis, religinis, demoniškas, mokslinis ir pan. Nuo to interpretacija priklauso daugiau nei nuo įsitikinimų. Pavyzdžiui, aš pradėjau domėtis fizika būtent dėl šios priežasties, nors mano specialybė humanitarinė. Pradėjau nuo online fizikos kursų, esu peržiūrėjęs visas L. Susskindo paskaitas ir pan. Aš atsakymų ieškau šia pagrindine kryptimi. O tarkime G. Mikšiūnas savo "Kvantinėje magijoje" nagrinėja ezoterinį variantą http://www.kvantinemagija.lt/

elteide

Citata iš: klajunas  rugsėjo 26, 2017, 16:18:44Nuo ko turėčiau gydyti - nejaučiu jokių nepatogumų galvoje  :D

galvoj kaip avily ir netrūkdo?  žmogus visad nepripažįsta ligos bent pradžioj...

kiskis

Citata iš: elteide  rugsėjo 27, 2017, 10:44:12galvoj kaip avily ir netrūkdo?  žmogus visad nepripažįsta ligos bent pradžioj...
Tu kaip vantos lapas :D, jau zmogus rase netrukdo jam si "liga", o tu apsisukdama vel ta pati (dar prikarksesi) :D . Tiek daug rasai, kad pamirsti ka rasei... paskaityk savo zinutes periodiskai ...

klajunas

Citata iš: elteide  rugsėjo 27, 2017, 10:44:12galvoj kaip avily ir netrūkdo?  žmogus visad nepripažįsta ligos bent pradžioj...
O kai tu kompanijoje kalbiesi su žmonėmis - tau trukdo? ;D  Mano galva nedūzgia beprasmiu dūzgimu. Tai yra kompanija žmonių, su kuriais vyksta pokalbiai, bendravimas. Tas bendravimas ne visada draugiškas, bet tai nėra erzinantis triukšmas. Aš tai vadinu telepatija.  ;D

elteide

Citata iš: klajunas  rugsėjo 27, 2017, 11:11:16O kai tu kompanijoje kalbiesi su žmonėmis - tau trukdo? ;D  Mano galva nedūzgia beprasmiu dūzgimu. Tai yra kompanija žmonių, su kuriais vyksta pokalbiai, bendravimas. Tas bendravimas ne visada draugiškas, bet tai nėra erzinantis triukšmas. Aš tai vadinu telepatija.  ;D
na kartais trukdo, jei būna idomus pokalbis su kuriuo, o aplink tada dūzgia :)
na jei taip sakai, telepatijos man neteko patirt, tai neaiškinsiu :) kiek pastebėjau, telepatija man dažnai būna tik tokia, kad ateina mintis apie kokį žmogų, įvykį ir tas žmogus minutė kita pasirodo, paskambina  ar ateina žinia susijusi su tuo įvykiu..
...
kiski, ačiū už patarimą...daug nerašau ir atmintis pas mane superinė :)

a.t.sielis

Kiek paskaičiau apie visa tai, išvados tokios:

1. Tai ne vaiduoklio ar poltergeisto apsėdimas. Tie apsėdimai būna labai chaotiški, skatina žudytis. Vaiduokliai paprastai būna savižudžių sielos, todėl technologinio bazaro iš jų nesulauksi. Taip pat tai nepanašu į religijos piktąsias dvasias, nes jos iš esmės atakuoja su religija susijusius žmones.

2. Dėl psichotronikos: nemanau, kad žemiečiams tai įmanoma. Bet tai gali būti įmanoma technologinių planetų gyventojams.

3. Dėl šizofrenijos ar psichikos fenomenų:
a) senais laikais šizofrenija buvo laikoma apsėdimu. Kai kurios šizofrenijos labai keistos, panašios į apsėdimą. Be to, jos parodo didelę kūrybinę proto galią, kaip pvz. tas Nobelio laureatas, kuris įsivaizdavo save slaptųjų tarnybų agentu, matydavo kitus agentus ir pan..
b) Sapnavimas parodo, kad vaizduotė gali būti labai galinga, protas pats gali kurti atskirą pasaulį, su veikėjais ir pan. Bet asmeniškai, niekad nesu patyręs tokių sapnų, kurie jutimiškai būtų panašūs į realybę. Sapne gyveni tuo, ką sapnuoji, bet tai tiesiog sąmonės įsitraukimas į vaizdinius ir veiksmą, kurie neturi labai apibrėžtos išvaizdos, jutiminės išraiškos.
c) Dar vienas dalykas, kad sapnai irgi susiję su aukštesne/nefizine sąmone, nefizinėmis esybėmis, kadangi per sapnus kartais paduodami simboliai, kuriuos įmanoma iššifruoti.

4. Tai tikrai nėra aukštesnio dvasingumo esybių (angelų, pusdievių) darbas. Vadinasi, tai gali būti tik žemesnės prigimties esybės.

Taigi, eičiau prie kažkokios holistinės išvados, apjungiant 2 ir 3 varianto galimybes. Tai gali būti tam tikras psichikos fenomenas, susijęs su kitų esybių daroma įtaka, kuri gali būti daroma subtiliais nefiziniais kanalais arba kažkokia nežemiška technologija. Vaistais tą dalyką galima nutraukti, žmogų įžeminti, atjungti "transo" būsenas. Manau, tikėjimo ir mantros/maldos pagalba žmogus ir be vaistų galėtų pilnai išsivaduoti nuo tokio pobūdžio apsėdimo. Kūrėjas gali užblokuoti bet kokius poveikius, jeigu žmogus to prašo ir pats nesivelia į tai.

Kaip nematerialistas, net ir į psichikos fenomenus ar ligas laikausi nematerialistinio požiūrio. Vaistai gali koreguoti smegenų chemiją ir pan., bet klausimas lieka apie tai, kokios buvo priežastys prote, kaip atskirame elemente.

Aukštyn