Nibiru

Pradėjo Tomas, sausio 04, 2012, 20:35:56

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Cerber

Gal laikas keisti metodus, vytautai

Vytautas

#46
rugsėjo 18, 2017, 08:11:21 Redagavimas: rugsėjo 18, 2017, 08:27:23 by Vytautas
Gal geriau nesikišti į kūrėjų veiklą ir ramiai kasdieniškai gyventi. :) Ką ir darau. :) Vien fakto kad kažkas nesuvokiamo tavimi pasirūpina jau daugiau nei pakankama ramiai gyventi. :)
Šiaip tai kiekvienas atsakom už save. Kaip gyvenom tokius ir rezultatus turėsim. :)

Cerber

Žavingai naivu, bet tavo teisė rinktis

a.t.sielis

Na galbūt, kažkokios esybės aplink tave sukiojasi, ir žaidžia su tom lempom, bet tai dar nereiškia, kad jos kalba tiesą ir tik tiesą :) Jos pačios yra kūriniai, ir nelabai aišku, ko čia kišasi.

Vytautas

Laikas geriausias teisėjas. Įspūdingiausia ir maloniausiai kad kritiškais atvejais man nenukrinta nei plaukas nuo galvos. Ir tai daro didžiulį įspūdį. :) O kas padeda saugoti mano gyvybę man yra teisus. :) Priešingas pasirinkimas būtų visiškai ne logiškas. :)

Cerber

Tai taip, kiaulėms tvarte irgi gera, šilta, saugu. Kažkas duoda paėsti, pasirūpina, nuo vilkų saugo - rojus.. Būtų nelogiška į mišką bėgt, ten reik pačiam ėdalo susirast ir dar nuo vilkų pačiam gintis ir dar naktys šaltos, vienu žodžiu baisu. Teisingai mąstai Vytautai, logiškai.

Vytautas

O iš kur žinai kad visa žmonija ne "kiaulės tvarte"? :) Jei vienai kitai sekasi visai saugiai gyventi tai jau neblogai. Normaliai didžioji masė, karų pagalba, laikas nuo laiko išskerdžiama. Ir šiuo metu vyksta lokalios skerdynės. Ar nepanašu į visuotinį tvartą? Ar čia durnos kiaulės aukodamos savo gyvybes gina kažkokį ale aukštą dvasingumą? :) Bent oficialiai propaganda taip teigia. :)

Cerber

All of the above

Vytautas

#53
rugsėjo 18, 2017, 10:44:40 Redagavimas: rugsėjo 18, 2017, 10:54:34 by Vytautas
Su šiuo pasauliu iš esmės kažkas ne taip. Jei reikia maitintis kitu gyvu tam kad išgyventum tai tikrai kažkas ne normalaus jį kūrė ar transformavo. Ties šita vieta visokie ale dvasiniai tobulėjimai pasibaigia. Nori išgyventi esi priverstas žudyti kitą gyvybę. Todėl šis pasaulis ir panašus į kiaulių fermą o ne kažką rimtesnio. Jei egzistuoja tikri šio pasaulio kūrėjai tai "kažkada" viskas turėtų atsistoti į normalias vėžes. Tikintys šioje vietoje net nekelia jokių klausimų. Geriausiu atveju  ieško pateisinimų kodėl taip yra.  O kiti apsiriboja kad  dievas taip sukūrė taip ir turi būti amžinai. Bent man kyla klausimas kodėl taip kvailai sukurta? :) O turint galybę keistų patirčių kurios būti negali atsiranda optimizmas kad viskas anksčiau ar vėliau bus pakeista. :) Tai čia tokios mano "atkaklumo" šaknys. :)

elteide

Citata iš: Cerber  rugsėjo 18, 2017, 08:56:22Tai taip, kiaulėms tvarte irgi gera, šilta, saugu. Kažkas duoda paėsti, pasirūpina, nuo vilkų saugo - rojus.. Būtų nelogiška į mišką bėgt, ten reik pačiam ėdalo susirast ir dar nuo vilkų pačiam gintis ir dar naktys šaltos, vienu žodžiu baisu. Teisingai mąstai Vytautai, logiškai.
nop negerai joms tvarte, jos nori begiot, žaist , džiaugtis gamta , turėti vaikų ...neveltui EU nusprendė didint kiaulėm aptvarus, bus privaloma išvest į lauką pasibegiot, ir nupirkt joms į aptvarus žaisliukus, kad sumažint stresą...man gaila visą laiką tvarte laikomų gyvulių

elteide

Citata iš: Vytautas  rugsėjo 18, 2017, 10:44:40Su šiuo pasauliu iš esmės kažkas ne taip. Jei reikia maitintis kitu gyvu tam kad išgyventum tai tikrai kažkas ne normalaus jį kūrė ar transformavo. Ties šita vieta visokie ale dvasiniai tobulėjimai pasibaigia. Nori išgyventi esi priverstas žudyti kitą gyvybę. Todėl šis pasaulis ir panašus į kiaulių fermą o ne kažką rimtesnio. Jei egzistuoja tikri šio pasaulio kūrėjai tai "kažkada" viskas turėtų atsistoti į normalias vėžes. Tikintys šioje vietoje net nekelia jokių klausimų. Geriausiu atveju  ieško pateisinimų kodėl taip yra.  O kiti apsiriboja kad  dievas taip sukūrė taip ir turi būti amžinai. Bent man kyla klausimas kodėl taip kvailai sukurta? :) O turint galybę keistų patirčių kurios būti negali atsiranda optimizmas kad viskas anksčiau ar vėliau bus pakeista. :) Tai čia tokios mano "atkaklumo" šaknys. :)
gal be viso to nebūtų laisvo pasirinkimo galimybės..tiesiog kad žinotum kas yra laimė, reikia pažinti kas yra nelaimė , šviesą - tamsą, džiaugsmą- liūdesį ir tt

Cerber

Citata iš: Vytautas  rugsėjo 18, 2017, 10:44:40Su šiuo pasauliu iš esmės kažkas ne taip. Jei reikia maitintis kitu gyvu tam kad išgyventum tai tikrai kažkas ne normalaus jį kūrė ar transformavo. Ties šita vieta visokie ale dvasiniai tobulėjimai pasibaigia. Nori išgyventi esi priverstas žudyti kitą gyvybę. Todėl šis pasaulis ir panašus į kiaulių fermą o ne kažką rimtesnio. Jei egzistuoja tikri šio pasaulio kūrėjai tai "kažkada" viskas turėtų atsistoti į normalias vėžes. Tikintys šioje vietoje net nekelia jokių klausimų. Geriausiu atveju  ieško pateisinimų kodėl taip yra.  O kiti apsiriboja kad  dievas taip sukūrė taip ir turi būti amžinai. Bent man kyla klausimas kodėl taip kvailai sukurta? :) O turint galybę keistų patirčių kurios būti negali atsiranda optimizmas kad viskas anksčiau ar vėliau bus pakeista. :) Tai čia tokios mano "atkaklumo" šaknys. :)
Tavo smegenys užsispyrusiai instinktyviai visvien per savo "standartinės" logikos prizmę į viską žiūri. Gerai, pasiliekam prie kiaulių alegorijos. Kiaulės irgi turėtų daug puikių gilių filosofinių idėjų kaip patobulinti tvartą, kaip padaryti jį laimingesni, nuostabesni, ir joms tas kiaulių skerdimas be galo kvailai ir beprasmiškai atrodo, bet va ūkininkui tai dzin, jo prioritetas pelnas, jei tau pasisekė ūkininkas atsakingasis ir įdės šiek tiek pastangų į savo gyvulių gyvenimo, kad ir trumpo, kokybę, kitas išvis laikys kaip gulage. Bet galutinis tikslas abiejų panašus. Kitais žodžiais, ūkininkas kiaules savo pažymėta geriau nei kad kiaules savo šeimininką, jis žino kaip jas nupeneti, kaip jas aptvare išlaikyti ir t.t. o kiaules neturi žalio supratimo apie savo šeimininko tikslus ir metodus ir jo veiksmų prasmę

kiskis

Citata iš: elteide  rugsėjo 18, 2017, 10:59:20nop negerai joms tvarte, jos nori begiot, žaist , džiaugtis gamta , turėti vaikų ...neveltui EU nusprendė didint kiaulėm aptvarus, bus privaloma išvest į lauką pasibegiot, ir nupirkt joms į aptvarus žaisliukus, kad sumažint stresą...man gaila visą laiką tvarte laikomų gyvulių
.... taip, jei kiaulems duos zaisliuku...tada ju gyvenimas taps nuostabus, beveik kaip zmoniu ... dar darbo beliks duot kokio nors...tiesa neaisku ar nuo jo pageres kiauliu  gyvenimo kokybe...

Vytautas

#58
rugsėjo 18, 2017, 11:42:21 Redagavimas: rugsėjo 18, 2017, 11:47:18 by Vytautas
Citata iš: elteide  rugsėjo 18, 2017, 11:04:39reikia pažinti kas yra nelaimė
Gal nebūtina taip drastiškai pažinti tiesiog suvalgant kitą. Manu pakanka kur kas švelnesnių formų. :) Nuo to pažinimas tikrai nenukentėtų. :)

Citata iš: Cerber  rugsėjo 18, 2017, 11:27:14Kitais žodžiais, ūkininkas kiaules savo pažymėta geriau nei kad kiaules savo šeimininką, jis žino kaip jas nupeneti, kaip jas aptvare išlaikyti ir t.t. o kiaules neturi žalio supratimo apie savo šeimininko tikslus ir metodus ir jo veiksmų prasmę
Matai žmogus gerokai daugiau nei kiaulė. :) Aišku pagal dabartinį pasaulio vaizdą tai gyvenam tikrai kaip kiaulės. Sakyčiau tarp jų santykiai net "žmogiškesni". Kitas momentas jei sakai kad nežinom apie šeimininko tikslus ir metodus tai esam visiškai neapibrėžtoje padėtyje be perspektyvų. :) Na bent man tokia padėtis nepriimtina ir remdamasis savo gyvenimo patirtimi bandau surasti kažką teigiamo ir perspektyvaus. Ar tai teisingas kelias parodys laikas. :)

Tiesa visi "keistumai" pradėjo dėtis tuomet kai supratau kad su šiuo pasauliu kažkas ne taip ir visokie religiniai to pateisinimai netenkino. Panašu kad kelias bent tinkamos krypties. :) 

kiskis

#59
rugsėjo 18, 2017, 11:47:37 Redagavimas: rugsėjo 18, 2017, 11:51:53 by kiskis
Citata iš: Vytautas  rugsėjo 18, 2017, 11:42:21Aišku pagal dabartinį pasaulio vaizdą tai gyvenam tikrai kaip kiaulės. Sakyčiau tarp jų santykiai net "žmogiškesni".
"Kiaule as ir kiaule tu" ne iskur ir tas noras uzjausti artima savo :D


Liaudies ismintis kaip visada teisi :D

Aukštyn