Bendravimas su Jais..

Pradėjo Aš, vasario 18, 2014, 16:07:52

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

Vytautai, tai cituok mano žinutę :) gaila aš pats siunčiamų žinučių nesaugoju :)

Vytautas

Citata iš: Druwis  vasario 18, 2014, 20:36:48
Vytautai, tai cituok mano žinutę :) gaila aš pats siunčiamų žinučių nesaugoju :)

jei nieko prieš

Neturiu nei noro, nei laiko kažką įrodinėti :) Be to, nemanau, kad būtų galima paveikti švytuoklę tiesiogiai. Reiktų kištis į kanalą tarp tavęs ir sielos. Jeigu visas tas modelis veikia kaip sakai. Įdėtos pastangos, nebūtų vertos rezultatų :)

mzicka

O kodėl kai kurie ekstarsensai iki šiol sėkmingai bendrauja su mirusiųjų sielom,taip pat kaip ir iki 2012, atsako į intymius klausimus kuriuos žino tik klausiantysis ir pan...man įdomu kodėl būtent po 2012 niekas negali bendraut su kitom dimensijom?Kas įvyko jog užsidarė tarpinis pasaulis su mūsiškiu?

Marius

Citata iš: Vytautas  vasario 18, 2014, 20:49:39
Citata iš: Druwis  vasario 18, 2014, 20:36:48
Vytautai, tai cituok mano žinutę :) gaila aš pats siunčiamų žinučių nesaugoju :)

jei nieko prieš

Neturiu nei noro, nei laiko kažką įrodinėti :) Be to, nemanau, kad būtų galima paveikti švytuoklę tiesiogiai. Reiktų kištis į kanalą tarp tavęs ir sielos. Jeigu visas tas modelis veikia kaip sakai. Įdėtos pastangos, nebūtų vertos rezultatų :)


Oi..jau nekarta,esame panasius skiedalus girdeja,girgeja,kaip jis nieko neyrodines,kaip vienos ar kitos salygos jam neleidzia pateikt yrodymu,buvo jis forume ir priciuptas su savo demagogijom ir melais,bet po kiek laiko vel islenda ir tapaty per tapaty burbuliuoja..Man keista,kas y ji dar reaguoja..

Benamis

Citata iš: Marius  vasario 18, 2014, 22:49:02
Oi..jau nekarta,esame panasius skiedalus girdeja,girgeja,kaip jis nieko neyrodines...


Ten Vytautas pateike ne savo, bet Druwio privacia zinute atsiusta jam :)

Marius

O as gal daugiau kalbejau,apie tas jo :kureju nebera,dvasiu nebera ir t.t. nebera,nes nes svyyyytuokle taip pasake,o jai pasake siela,o jai pasake dar bala zin kas..yrodymu nepateiksiu,nes,nes ,nes..ai nepateiksiu...bet kureju nera,dvasiu nera ....................

na bet tai jau patologija..tebunie.

illuminati

#21
vasario 19, 2014, 01:58:00 Redagavimas: vasario 19, 2014, 02:14:36 by illuminati
kaip teigia baznycia, bet kokiu spiritizmo budu ar dar kaip nors, bandydamas susisiekt su dvasiom, sielom, ar kazkuom susiseki su velniu...
tai matyt, vytautai, dede Liuciju taip uzknisai, su ta savo svytuokle, tai ir pasake, kad nebera nei dvasiu nei kureju nei dar kazko...


juokauju zinoma, juk kiekvieno laisva valia, y koky brieda tiket, mane kaip katalika, taip pat galit teist ir smerkt ;)

Vytautas

#22
vasario 19, 2014, 08:49:08 Redagavimas: vasario 19, 2014, 09:00:08 by Vytautas
Citata
O kodėl kai kurie ekstarsensai iki šiol sėkmingai bendrauja su mirusiųjų sielom,taip pat kaip ir iki 2012, atsako į intymius klausimus kuriuos žino tik klausiantysis ir pan...man įdomu kodėl būtent po 2012 niekas negali bendraut su kitom dimensijom?Kas įvyko jog užsidarė tarpinis pasaulis su mūsiškiu?

Iš kur žinai kad jie iš tikro bendrauja su mirusių sielomis? Jie patys taip sako. Sakyti galima daug ką. Aš taip pat sakau daug ką. Bet būtų gerai kažkokie apčiuopiami dalykai. Pvz aš siūlau pabandyti švytuoklę ir saulės simbolius. Tai bent kažkas nors ir keisto bet apčiuopiamo. Tarpinis pasaulis ir kitos civilizacijos buvo tikrai negeri dalykai. Šios visatos kūrėjai jei tiksliai tai perkėlė į kitą uždarą visatą, kurioje tie dalykai be mūsų gyvybės energijos tiesiog sunyko. Tikrieji kūrėjai ne tie kurie kad ir blogą dalyką sunaikina. Jie tiesiog atskyrė ir izoliavo nuo mūsų suteikdami galimybę išgyventi. Kūrėjai nieko nenaikina.
Citata
juokauju zinoma, juk kiekvieno laisva valia, y koky brieda tiket, mane kaip katalika, taip pat galit teist ir smerkt ;)

Tiesiog gerbiu bet kokius kito žmogaus tikėjimus ar įsitikinimus. Jokio smerkimo ir jokio teisimo. Dėl užsiiminėjimo spiritizmu, švytuokle ir kitais panašiais dalykais krikščionybė visiškai teisi. Na gal ten ne velnias bet tikrai negeri dalykai. Kai aš pradėjau naudotis švytuokle tikrai neturėjau nei vieno teigiamo pvz. . Bet nerizikuosi negersi šampano. Į šį klausimą tiesiog iš esmės pažiūrėjau kitaip ir kitokiu metodu. Jei nepasitikėti savo siela tai kuo tada pasitikėti? Tuo labiau kai išgyventa keistų patirčių kuriose niekas nebuvo ir nieko negalėjo patarti. Tose situacijose nekartą sau kartojau "pasitikėk savo siela". Ir galiausiai viskas gerai baigėsi. Dabar atostogos nuo tų keistenybių. Pasirodo ne tik man bet ir visiems.

nereikalinga

"Long island medium" kuri bendrauja su mirusiais kasdien rodo per TLC ,įdomu kartais pažiūrėti.matėt ?

justbreathe

Temos nelabai skaičiau, bet jei su mirusiu žmogumi turėjai stiprų ryšį, tiesiog abu mus traukė su tuo žmogumi ir nei patys nesupratom kodėl, negi norėdama išsikviesti jį su adata, popieriumi ar vadinama ouija lenta, negi neišsikviesiu jo? Net jei buvo begalinis ryšys?

justbreathe

Niekas neatsakys?

Jimas


XXX

Citata iš: justbreathe  sausio 08, 2015, 14:37:43
Temos nelabai skaičiau, bet jei su mirusiu žmogumi turėjai stiprų ryšį, tiesiog abu mus traukė su tuo žmogumi ir nei patys nesupratom kodėl, negi norėdama išsikviesti jį su adata, popieriumi ar vadinama ouija lenta, negi neišsikviesiu jo? Net jei buvo begalinis ryšys?


Nekvailiok. Jeigu ryšys su mirusiu žmogumi buvo toks stiprus kaip teigi, egzistuoja vadinamas dvasių pasaulis, tau nereikia nei lentos, nei adatos, nei popieriaus, nei kažko kito, kad su juo galėtum bendrauti. O jeigu tau reikia tokių priemonių, vadinasi, ryšys arba ne toks stiprus, arba tas žmogus nenori būti trukdomas. Suprantama, kad skaudu netekti artimo žmogaus, tačiau kokia prasmė jam trukdyti kitame pasaulyje? Tam, kad jis tau atsakytų į kažkokius tau rūpimus žemiškus klausimus, nes to nesugebi pati padaryti? Kviesti, trukdyti mirusį žmogų (o jeigu ir išsikviesi, dar nebūtinai tą žmogų išsikviesi - gali išsikviesti kokį astralinį parazitą ir prisidaryti krūvą problemą) vien tam, kad atsakytų į tavo kažkokius klausimus ir ašaras? Nebūtų paprasčiau tiesiog judėti į priekį ir susitaikyti su tuo? Suprask, mirusio žmogaus iš mirusiųjų neprikelsi. Jeigu jis jau mirė, tai taip ir turėjo būti ir geriausia, ką gali dėl jo padaryti, tai susitaikyti su tuo ir judėti į priekį, gyventi toliau, o ne paskęsti praeities skausmuose.

Juo labiau, tavo dvasinė būsena nėra tokia, kad galėtum užsiimti tokiais dalykais (vėlgi tariant, kad jie tikri). Greičiau išprotėtum negu sulauktum gero rezultato. Krūva magų, užsiimdami panašiais ar pavojingesniais dalykais, labai sėkmingai išprotėjo, nors jų psichologinis ir dvasinis pasiruošimas buvo daug aukštesnio lygio nei tavasis. Tad geriau pagalvok, kas lengviau. Ar įsikibti į praeitį, prisigaudyti visokių astralinių parazitų, ar tiesiog susitaikyti, šiek tiek pakentėti ir judėti į priekį. Žinok, kad kančia visada praeina (lygiai taip pat kaip ir laimė). Tad geriau neįsikabinti nei į viena, nei į kita.

a.t.sielis

Citata iš: nereikalinga  vasario 19, 2014, 08:58:16
"Long island medium" kuri bendrauja su mirusiais kasdien rodo per TLC ,įdomu kartais pažiūrėti.matėt ?


Šiandien pirmą kartą mačiau. Nebloga laida. Atrodo pakankamai realiai viskas.

Aukštyn